vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

159 επισκέπτες, 2 χρήστες
paiktaras, Parolos

Twitter

Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές

Αποσυνδεδεμένος Abet

  • *****
  • 3073
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμιζω απο 9/9/09 τυχαίο ?
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #90 στις: Μαρτίου 21, 2010, 18:49 »
Ούτε και με το αέριο που ανέφερα στο νήμα τίθεται θέμα Tem   :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος cap

  • *****
  • 67
  • Φύλο: Άντρας
  • EGO/GG/NPRO
    • Γυρίζω και μυρίζω!
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #91 στις: Μαρτίου 21, 2010, 19:26 »
Τώρα τελευταία πήρα κάτι μπαταρίες NPro με πράσινο λαμπάκι. Ε, αν και έξω ατμίζω γενικώς, με το πράσινο λαμπάκι κάπως...ντρέπομαι γιατί με κοιτάνε :) Αλλά συνήθειο είναι και αυτό, θα με συνηθίσουν!

Αποσυνδεδεμένος XristosK

  • ***
  • 899
  • Φύλο: Άντρας
  • Γειά σου ρε Gojira, με τις τζούρες σου
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #92 στις: Μαρτίου 21, 2010, 20:49 »
Το πιο ωραίο αστείο είναι να παίρνεις μία καλή τζούρα, να βγάζεις τον καπνό και μετά να σβήνεις το η.τ. στο μπράτσο του αλλουνού !!!!!! :)) :))
Μένεις στήλη άλατος !!!

Αποσυνδεδεμένος panos

  • *****
  • 2780
  • Φύλο: Άντρας
  • Πολιτης διεφθαρμένης φορομπανανίας τρίτης διαλογής
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #93 στις: Μαρτίου 21, 2010, 22:57 »
Το πιο ωραίο αστείο είναι να παίρνεις μία καλή τζούρα, να βγάζεις τον καπνό και μετά να σβήνεις το η.τ. στο μπράτσο του αλλουνού !!!!!! :)) :))
Μένεις στήλη άλατος !!!

Αυτή η πλάκα θα είναι ακόμα πιο πειστική με πουρα μιας χρήσης της Ruyan που μοιάζουν εκπληκτικά με κανονικό πούρο!

Αποσυνδεδεμένος zoobi

  • ****
  • 1159
  • Φύλο: Άντρας
  • Όπου υπάρχει καπνός... μπορεί να είναι ατμός.
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #94 στις: Μαρτίου 22, 2010, 00:36 »
Βρε αν δε βγει mod σε σχήμα χειροβομβίδας... Να τραβάς απότομα το φιλτράκι... να αφήνεις το mod πάνω στο τραπέζι... και να λες στον παράξενο "ορίστε, σβηστο εσύ"... και να απολαμβάνεις σε πρώτη παγκόσμια αποκλειστική μετάδοση το νέο ρεκόρ στα 400 μέτρα μετ' εμποδίων... Priceless...  ;D ;D ;D
« Τελευταία τροποποίηση: Μαρτίου 22, 2010, 00:44 από zoobi »

Αποσυνδεδεμένος aris

  • *
  • 18
  • Φύλο: Άντρας
  • JOYE V3/510/dse601/ggts-avs
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #95 στις: Μαρτίου 22, 2010, 01:13 »
Εγώ ατμίζω παντού όπου βρεθώ.  8)
Όποιος μου κάνει παρατήρηση, του το δείχνω και μετά ζητάει συγνώμη ή πληροφορίες...

Αποσυνδεδεμένος Vasilis®

  • ****
  • 1185
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #96 στις: Απριλίου 22, 2010, 02:46 »
Μήπως τυχαίνει να γνωρίζει κανείς τι είναι το snuff, πώς ακριβώς χρησιμοποιείται και αν περιέχει εκτός από νικοτίνη, πίσσα, CO και λοιπές βλαβερές ουσίες του καπνού? Ξέρω ότι χρησιμοποιείται από τη μύτη.
Βρήκα ένα site Ελληνικό που πουλάει και έχω διαβάσει σε ξένα φόρουμ γι' αυτό.
http://www.youandme.gr/index.php?cPath=9_175

Αποσυνδεδεμένος Kostas

  • *****
  • 1830
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #97 στις: Απριλίου 22, 2010, 08:45 »
Μήπως τυχαίνει να γνωρίζει κανείς τι είναι το snuff, πώς ακριβώς χρησιμοποιείται και αν περιέχει εκτός από νικοτίνη, πίσσα, CO και λοιπές βλαβερές ουσίες του καπνού? Ξέρω ότι χρησιμοποιείται από τη μύτη.

Είναι καπνός που εάν θυμάμαι καλά τον μασάς.
Χρησιμοποιείται κυρίως στις σκανδιναβικές χώρες.

Νικοτίνη όσο ξέρω περιέχει.
CO δεν νομίζω γιατί δεν γίνεται καύση.
Για άλλες βλαβερές ουσίες πάλι δεν ξέρω ακριβώς, αλλά λόγω του ότι οι περισσότερες βλαβερές ουσίες στο τσιγάρο προέρχονται από την καύση του, προφανώς στο snuff δεν υπάρχουν.

Κατά τα άλλα είναι ένα σχετικά ...σιχαμερό άθλημα γιατί είσαι συνέχεια με καπνό στο στόμα τον οποίον μασάς και στο τέλος συνήθως τον φτύνεις σε ένα σακουλάκι που κουβαλάς μαζί.

Αποσυνδεδεμένος Vasilis®

  • ****
  • 1185
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #98 στις: Απριλίου 22, 2010, 11:59 »
Κατάλαβα. Είναι από αυτούς τους υγρούς καπνούς σαν λάσπη που μυρίζουν άσχημα! :wall:

Αποσυνδεδεμένος Silvester

  • *
  • 64
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #99 στις: Απριλίου 30, 2010, 11:53 »
Σε βραδυνή έξοδο και σε πολύ αυστηρή ουζερί, ενώ όλοι μπαινόβγαιναν για μερικές τζούρες τσιγάρου, εγώ έβγαλα το "εργαλείο" με καινούργιο cartomizer και ντουμάνιαζα χωρίς πρόβλημα.
Στην αρχή με ψιλοκοίταζαν  μερικοί, αλλα μόλις έβλεπαν ότι μετά την τζούρα το έβαζα στην θηκούλα του και μετά στην τσέπη, καταλάβαιναν περι τίνος πρόκειται και με πλησίασαν μερικοί έτσι στα πεταχτά και ρωτούσαν πληροφορίες, εντυπώσεις κλπ.

Μέχρι τώρα δεν έχω αντιμετωπίσει πουθενά πρόβλημα.

Αποσυνδεδεμένος Vasilis®

  • ****
  • 1185
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #100 στις: Απριλίου 30, 2010, 21:23 »
Σε βραδυνή έξοδο και σε πολύ αυστηρή ουζερί, ενώ όλοι μπαινόβγαιναν για μερικές τζούρες τσιγάρου, εγώ έβγαλα το "εργαλείο" με καινούργιο cartomizer και ντουμάνιαζα χωρίς πρόβλημα.
Στην αρχή με ψιλοκοίταζαν  μερικοί, αλλα μόλις έβλεπαν ότι μετά την τζούρα το έβαζα στην θηκούλα του και μετά στην τσέπη, καταλάβαιναν περι τίνος πρόκειται και με πλησίασαν μερικοί έτσι στα πεταχτά και ρωτούσαν πληροφορίες, εντυπώσεις κλπ.

Μέχρι τώρα δεν έχω αντιμετωπίσει πουθενά πρόβλημα.
Τζούρα και τσέπη δηλαδή ε? :laugh1:
Τι εργαλείο?

Αποσυνδεδεμένος zoobi

  • ****
  • 1159
  • Φύλο: Άντρας
  • Όπου υπάρχει καπνός... μπορεί να είναι ατμός.
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #101 στις: Απριλίου 30, 2010, 22:49 »
Αντιμετώπιση με το GGTS (με 18650)...

Πως θα αντιδρούσατε αν βλέπατε μπροστά σας τον Ε.Τ. να χορεύει ντίσκο με τον spiderman; Ε, έτσι :o

Αποσυνδεδεμένος Silvester

  • *
  • 64
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #102 στις: Μαΐου 01, 2010, 01:16 »
Τζούρα και τσέπη δηλαδή ε? :laugh1:
Τι εργαλείο?

Njoy Npro για αρχή το εργαλείο. Με βόλεψε μια χαρά. Μετά βλέπουμε.

Αποσυνδεδεμένος SEB

  • *****
  • 5898
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #103 στις: Μαΐου 01, 2010, 11:52 »
Το θετικο με τα νεα μετρα.Μεχρι χθες ο κουμπαρος μου ηταν πολεμιος του ΗΤ και χθες πλαγια πλαγια μου λεει:Δεν μου κανεις ενα mod να το εχω στο γραφειο και στο σπιτι γιατι με 5 ευρο το πακετο δεν λεει. ;D ;D Ετοιμαστειτε για αυξηση μελων στο φορουμ  :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9598
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #104 στις: Μαΐου 01, 2010, 12:00 »
Το θετικο με τα νεα μετρα.Μεχρι χθες ο κουμπαρος μου ηταν πολεμιος του ΗΤ και χθες πλαγια πλαγια μου λεει:Δεν μου κανεις ενα mod να το εχω στο γραφειο και στο σπιτι γιατι με 5 ευρο το πακετο δεν λεει. ;D ;D Ετοιμαστειτε για αυξηση μελων στο φορουμ  :laugh1: :laugh1:
ναι αυτό είναι καλό  :thumpup: Ενα καλό mod είναι η απόλυτα οικονομική λύση. Απο εκεί και πέρα το μόνο έξοδο θα είναι η αγορά υγρών ή η παρασκευή τους απο τον ίδιο τον ατμιστή.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4688 499158 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 11:00
από Xameno_Skli
Σύρματα MTL fused clapton & άλλα πλεκτά Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 1 122 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 31, 2024, 23:11
από chkontog
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 7 7274 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 29, 2024, 10:23
από Sergios
Labs MTL RTA – BP MODS [Με φιτιλοαντίσταση] 59 20836 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 26, 2024, 15:53
από kyrgiannis
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1691 194510 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 25, 2024, 21:47
από billythekid
INNOKIN ARES FINALE [Με φιτιλοαντίσταση] 1 1581 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 25, 2024, 18:04
από ThioVag
LOST VAPE CENTAURUS B60 AIO & B80 AIO [Ηλεκτρονικά mods] 5 4730 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 24, 2024, 13:48
από zamploutos
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8820 1109051 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 17:05
από shadockan
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1463 180451 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 16:51
από shadockan
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 1984 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1414 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 25302 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy