vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

131 επισκέπτες, 6 χρήστες
lagoudakis, mathimatikos1966, John K, Milarepa, Jorge, manoslykos

Twitter

ECOpure από την Intellicig

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9606
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ECOpure από την Intellicig
« Απάντηση #390 στις: Απριλίου 01, 2010, 00:38 »
αυτο ετοιμαζομουν τωρα να γραψω!
οντως εφυγε η φαρμακιλα, χωρις μαλιστα να το αφησω πολυ ωρα ανοιχτο! Υποχωρησε ομως και λιγο η βασικη γευση του.

επιμενω παντως οτι κανει τρομερο ντουμανι με τον 501.
αν κλείσεις το μπουκαλάκι η έντονη μυρωδιά θα επανέλθει κανονικά.
Με 510 κάνει ντουμάνι αλλά με όχι ιδιαίτερα καλή γεύση.

Αποσυνδεδεμένος spiros

  • **
  • 341
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ECOpure από την Intellicig
« Απάντηση #391 στις: Απριλίου 09, 2010, 21:19 »
Εcopure Fresh (15mg)

δε μου αρεσε καθολου! Γενικα δε μου αρεσε ουτε σαν αρωμα απο το μπουκαλακι του, ουτε σαν ατμος. Το μονο θετικο που βρηκα ειναι οτι αφηνει μια αισθηση δροσιας στο στομα, αλλα δε με ικανοποιησε.  Επισης πολυ μικρο χτυπημα στο λαιμο.

ολα αυτα με eGo & 501.

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9606
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ECOpure από την Intellicig
« Απάντηση #392 στις: Απριλίου 09, 2010, 22:04 »
Εcopure Fresh (15mg)

δε μου αρεσε καθολου! Γενικα δε μου αρεσε ουτε σαν αρωμα απο το μπουκαλακι του, ουτε σαν ατμος. Το μονο θετικο που βρηκα ειναι οτι αφηνει μια αισθηση δροσιας στο στομα, αλλα δε με ικανοποιησε.  Επισης πολυ μικρο χτυπημα στο λαιμο.

ολα αυτα με eGo & 501.
το fresh είναι ελαφεύ , ευχάριστο , δροσιστικό υγρό. Σαν απαλό  στοματικό διάλυμα και σε κάθε περίπτωση πιο ευχάριστο απο menthol. Mε eGo και 510  δεν λέει τίποτα. Αποδίδει πολύ ευχάριστα με 401.

Αποσυνδεδεμένος panos

  • *****
  • 2780
  • Φύλο: Άντρας
  • Πολιτης διεφθαρμένης φορομπανανίας τρίτης διαλογής
Απ: ECOpure από την Intellicig
« Απάντηση #393 στις: Απριλίου 09, 2010, 22:43 »
Τα ecopure πραγματικά, λες και είναι φτιαγμένα για τους 401....

Επίσης κοινό χαρακτηριστικό τους (και πολύ αξιοσημείωτο)  είναι ότι η γεύση τους γίνεται όλο και καλύτερη όσο περισσότερο τα ατμίζεις, και
δεν είναι η γεύση αυτή μπουχτιστική.

Εννοώ βέβαια με το παραπάνω ότι αλλάζει η υποκειμενική αντίληψη της γεύσης τους, όχι η γεύση τους πραγματικά.

Αποσυνδεδεμένος SEB

  • *****
  • 5898
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ECOpure από την Intellicig
« Απάντηση #394 στις: Απριλίου 09, 2010, 23:51 »
Εcopure Fresh (15mg)

δε μου αρεσε καθολου! Γενικα δε μου αρεσε ουτε σαν αρωμα απο το μπουκαλακι του, ουτε σαν ατμος. Το μονο θετικο που βρηκα ειναι οτι αφηνει μια αισθηση δροσιας στο στομα, αλλα δε με ικανοποιησε.  Επισης πολυ μικρο χτυπημα στο λαιμο.

ολα αυτα με eGo & 501.
Που να το δοκιμασεις και με 401 εκει να δεις μηδαμινο χτυπημα αλλα  απο γευση ειναι τελεια.Το ειχα αναφερει και παλαιοτερα :

αλλα θα διαφωνησω οτι τα ecopure κανουν μονο για τον 401 ατμ.Αντιθετα θα πω οτι ο 401 κανει μονο για ecopure και τιποτε αλλο

Αποσυνδεδεμένος zoobi

  • ****
  • 1159
  • Φύλο: Άντρας
  • Όπου υπάρχει καπνός... μπορεί να είναι ατμός.
Απ: ECOpure από την Intellicig
« Απάντηση #395 στις: Απριλίου 09, 2010, 23:57 »
Αντιθετα θα πω οτι ο 401 κανει μονο για ecopure και τιποτε αλλο
Η καλύτερη χρήση του 401 είναι να γίνει ανάπτορας για 510 :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9606
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ECOpure από την Intellicig
« Απάντηση #396 στις: Απριλίου 09, 2010, 23:59 »
Η καλύτερη χρήση του 401 είναι να γίνει ανάπτορας για 510 :laugh1:
ναι είναι ο πολυπόθητος αντάπτορας  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος SEB

  • *****
  • 5898
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ECOpure από την Intellicig
« Απάντηση #397 στις: Απριλίου 10, 2010, 00:01 »
Η καλύτερη χρήση του 401 είναι να γίνει ανάπτορας για 510 :laugh1:
Kαι εκει προβληματα δημιουργει βλεπε Σταυρο. ;D
Τα καλλιτεχνικα του χερια εχουν γινει σαν γυαλοχαρτο.Αφου στο τελος θα αφησει τα εγχορδα και θα πιασει τα ταμ-ταμ :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9606
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ECOpure από την Intellicig
« Απάντηση #398 στις: Απριλίου 10, 2010, 00:06 »
Kαι εκει προβληματα δημιουργει βλεπε Σταυρο. ;D
Τα καλλιτεχνικα του χερια εχουν γινει σαν γυαλοχαρτο.Αφου στο τελος θα αφησει τα εγχορδα και θα πιασει τα ταμ-ταμ :laugh1: :laugh1:
όσο καθυστερούν να έλθουν στο funstore τόσο περισσότερα προβλήματα θα δημιουργούνται  :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος Abet

  • *****
  • 3073
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμιζω απο 9/9/09 τυχαίο ?
Απ: ECOpure από την Intellicig
« Απάντηση #399 στις: Απριλίου 10, 2010, 18:22 »
απο spiros
Παράθεση
δε μου αρεσε καθολου! Γενικα δε μου αρεσε ουτε σαν αρωμα απο το μπουκαλακι του, ουτε σαν ατμος. Το μονο θετικο που βρηκα ειναι οτι αφηνει μια αισθηση δροσιας στο στομα
που να δεις τα menthol που μου έδωσε ο Βασίλης. Μιλάμε για τέτοια δροσιά που τρέχεις στο καλοριφέρ !  :laugh1: :laugh1:

Απ: ECOpure από την Intellicig
« Απάντηση #400 στις: Απριλίου 15, 2010, 20:50 »
γεια σας , exv to e-go για κανα μήνα και για υγρο έχω το janty virginia medium και το γεμιζω κάθε μια ώρα είναι πααααααααρα πολύ ελαφρύ και δεν την ακύω καθόλου, η γεύση δε με ενοχλει καλή είναι . λεω ν απάρω το ECOpure - Tobacco [ rich ] - 20ml   πιστεύω να είναι πιο βαρύ και διαβασα οτι η γεύση μοιζει με καμένη καραμέλα , οποιος το έχει κανει τι γνωμη εχει ?

Αποσυνδεδεμένος Abet

  • *****
  • 3073
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμιζω απο 9/9/09 τυχαίο ?
Απ: ECOpure από την Intellicig
« Απάντηση #401 στις: Απριλίου 15, 2010, 21:48 »
Γεια σου alfadex
Τα υγρά είναι καθαρά θέμα γούστου, άλλοι πίνουν νερό στο όνομα του ECOpure και έχουν φτιάξει άγαλμα το οπόιο προσκυνάνε σπίτι τους και σε άλλους μυρίζει φαρμακίλα.
απλά το παίρνεις και αν δεν σου αρέσει το βάζεις στο ψυγείο για τις δύσκολες ώρες.

Αποσυνδεδεμένος panos

  • *****
  • 2780
  • Φύλο: Άντρας
  • Πολιτης διεφθαρμένης φορομπανανίας τρίτης διαλογής
Απ: ECOpure από την Intellicig
« Απάντηση #402 στις: Απριλίου 15, 2010, 21:50 »
Γειά σου και απο εμένα alfadex.
O Abet έχει απόλυτο δίκιο.
Αν δεν δοκιμάσεις ό ίδιος, ότι και αν ακούς είναι στη θεωρία.
Ισως το πρόβλημα να είναι η medium νικοτίνη και σου φαίνεται ελαφρό το virginia....

Αποσυνδεδεμένος spiros

  • **
  • 341
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ECOpure από την Intellicig
« Απάντηση #403 στις: Απριλίου 15, 2010, 21:51 »
γεια σας , exv to e-go για κανα μήνα και για υγρο έχω το janty virginia medium και το γεμιζω κάθε μια ώρα είναι πααααααααρα πολύ ελαφρύ και δεν την ακύω καθόλου, η γεύση δε με ενοχλει καλή είναι . λεω ν απάρω το ECOpure - Tobacco [ rich ] - 20ml   πιστεύω να είναι πιο βαρύ και διαβασα οτι η γεύση μοιζει με καμένη καραμέλα , οποιος το έχει κανει τι γνωμη εχει ?
το 1ο μπουκαλι που ειχα παρει μυριζε φαρμακιλα και καμενη καραμελα. Μετα απο 1-2 μερες η φαρμακιλα εφυγε, αλλα ταυτοχρονα υποχωρησε και η καραμελα. Μετριο λοιπον.

μετα απο 5 μερες πηρα αλλο ενα μπουκαλι το οποιο μυριζε μονο καμενη καραμελα και ηταν υπεροχο!

αντε βγαλε ακρη!

και τα δυο ειχαν ιδια ημερομηνια ληξης  :hmmm:

Αποσυνδεδεμένος zakcuervo

  • *
  • 13
  • Φύλο: Άντρας
    • Nobacco Shop Ilioupoli
Απ: ECOpure από την Intellicig
« Απάντηση #404 στις: Απριλίου 15, 2010, 21:56 »
Γεια σου alfadex
Τα υγρά είναι καθαρά θέμα γούστου, άλλοι πίνουν νερό στο όνομα του ECOpure και έχουν φτιάξει άγαλμα το οπόιο προσκυνάνε σπίτι τους και σε άλλους μυρίζει φαρμακίλα.
απλά το παίρνεις και αν δεν σου αρέσει το βάζεις στο ψυγείο για τις δύσκολες ώρες.

Ο φιλος Abet για αλλη μια φορα εχει δικιο!!!Υποκειμενικη εντελως η αποψη!
Εγω δοκιμασα χθες,Μου το ειχε δωσει ο Abet  πριν λιγο καιρο και δεν ειχα δοκιμασει και αυτες τις μερες εβλεπα ecopure ο ενας ecopure  ο αλλος και ξαφνου(καλο το ξαφνου ε?? :idiot1:)
βλεπω μπροστα μου το μπουκαλακι και λεω για να δουμε τι "ατμο" φουμαρει!!
Πολυ καλο ντουμανι ωραιο μπουκωμα αλλα απο γευση οπως το πε!!εφημερευον φαρμακειο οχι απλα ωρες λειτουργιας!! :wall: :wall:
Αυτα!!

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ [Χρήση του φόρουμ] 1870 246934 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 21:07
από treloneritis
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4920 572438 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 24, 2024, 13:52
από Sergios
Hashtag Shake and Vape 2 2045 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 23, 2024, 14:02
από chkontog
Φθαρμένη Μπαταρία και επικινδυνότητα [Μπαταρίες για mod] 32 8157 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 19:24
από stamatisgr
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8833 1122445 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 11:14
από Sergios
Lost Vape Thelema Elite Art 40 [AIO (Όλα σε ένα)] 0 753 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 19:30
από zamploutos
Lost Vape Ursa Epoch & Lost Vape Ursa Cap [AIO (Όλα σε ένα)] 0 463 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 18:34
από zamploutos
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2113 327132 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 15:56
από xristos99
που αποθηκεύετε τα υγρά σας ? Ιδιοκατασκευές υγρών 38 8767 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 20, 2024, 17:06
από treloneritis
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1816 298270 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 18, 2024, 21:50
από antiklitos140
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4071 827802 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 14, 2024, 08:49
από Buliwyf
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4701 512223 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 12, 2024, 22:23
από Sergios