vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Τα πιο περιζήτητα της ATMOS LAB

Αποσυνδεδεμένος ManosRadX

  • **
  • 152
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Τα πιο περιζήτητα της ATMOS LAB
« Απάντηση #225 στις: Ιουνίου 04, 2012, 20:54 »
Εγω μεχρι τωρα εχω δοκιμασει καραμελα, φραουλα και πρασινο μηλο και τα 3 ειναι τελεια, ειδικα το πρασινο μηλο  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος dimokritos

  • *
  • 62
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Τα πιο περιζήτητα της ATMOS LAB
« Απάντηση #226 στις: Ιουνίου 13, 2012, 16:35 »
αν και δεν έχω δοκιμάσει αρκετές γεύσεις, κάποιες που πήρα ακόμα και από flavor art δεν με ενθουσίασαν και είπα να δοκιμάσω και του atmos μιας και όλοι τα εκθειάζουν και όχι άδικα από ότι φάνηκε. πλέον μαζί τους και εγώ  :thumpup: :thumpup:

μου αρέσουν οι γλυκές γεύσεις και πήρα το καιμάκι και το cookies and cinnamon. το cookies υπέροχο αλλά το καιμάκι με ενθουσίασε. έψαχνα να βρώ το βύσσινο  :tongue_smilie:

σκέφτηκα να τα πιώ έτσι σκέτα αλλά μάλλον δεν είναι η ενδεδειγμένη χρήση τους...  :confused1:

έχουμε δρόμο μπροστά μας. gotta catch 'em all  8)

Αποσυνδεδεμένος ampelogourouno

  • *
  • 15
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Τα πιο περιζήτητα της ATMOS LAB
« Απάντηση #227 στις: Ιουνίου 23, 2012, 02:06 »
To RY69 μου φανηκε λιγο αδιαφορο και λιγο ομοιο με το KAPNOS.Και τα δυο δεν τα χρησιμοποιω πλεον καθως δεν με κερδισαν.Το coffee παρομοιο με inawera προς το καλυτερο.Γλυκιζει αρκετα και δεν ειναι αυτο που περιμενα.To καστανο αδιαφορο.Επισης με απογοητευσε.Μεχρι τωρα με εχουν κερδισει η μαστιχα  :respect:  η πραλινα φουντουκιου   :respect:  η καραμελα (βουτυρου)  το καιμακι και το cream brulee  :respect:

Για το cream brulee παρατηρησα οτι εχει ενοχλητικη μυρωδια για τους αλλους.Αλλοι μυρηζουν καμενο αχυρο...Αλλοι παστουρμα..Ακουσον ακουσον...Εμενα προσωπικα μου αρεσει παρα πολυ γευστικα αλλα αποφευγω να το καπνιζω στο γραφειο.  :angry_orange:

Απο αυτα που εχω δοκιμασει το καλυτερο για μενα ειναι η πραλινα...Χειροτερο δεν μπορω να δωσω τετοιο χαρακτηρισμο αλλα αδιαφορο εντελως θεωρω το καστανο..

Απ: Τα πιο περιζήτητα της ATMOS LAB
« Απάντηση #228 στις: Ιουνίου 23, 2012, 02:39 »
μπισκοτάκι.... :love_hearts:
όπως το φτιάχνει ο ατμομηχαλάκης :laugh1:


:baby: :cigar: :baby:

Αποσυνδεδεμένος arisagras

  • **
  • 198
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Τα πιο περιζήτητα της ATMOS LAB
« Απάντηση #229 στις: Ιουνίου 23, 2012, 11:43 »
τα μονα που δεν εχω δοκιμασει αγρινιο,βαρβαρα και φωτια μολις τελειωσουν τα υπολοιπα καπνικα r69,kamilla,kapnos και apache που τα εχω πιπιλα,θα τα δοκιμασω, σοκολατα και βανιλια δεν με συγκινησαν το πρωτο μου φερνει λαδιλα,βουτηρο και το δευτερο πολυ εντονη γευση για τα γουστα μου,μαλλον θελει μιξη με κανενα βαρυ καπνικο. καφες  και μηλαρακι απαιχτα   :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Jargon

  • **
  • 489
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Τα πιο περιζήτητα της ATMOS LAB
« Απάντηση #230 στις: Ιουλίου 07, 2012, 22:53 »
Εγώ έχω πάρει τα:

Camila
FOTIA
AGRINIO
KAPNOS
BARBARA
RY69

NOCCIOLA
DARK CHOCOLATE
CINAMON COOKIES
VANILA
COFFEE
OYZO
W. MELON
STRAWBERRY
GREEN APPLE

To Coffee έχει κλειδώσει και το φτιάχνω ανά 30ml και σύντομα ανά 50 γιατι είναι το βασικό από το πρωί μέχρι τις 12 με τον καφέ - καφέδες. (Γενικά με τον καφέ έχω μεγάλη αγάπη).

Τα φρούτα έτσι κι έτσι μετά τον αρχικό ενθουσιασμό ότι μπορείς να "καπνίσεις"/ατμίσεις φρούτα δε πολυενθουσιάζομαι και τα έχω για κάτι light και αλλαγή γεύσης με το μήλο επίσης να σπάω υγρά που δεν πέτυχαν.

Το ούζο έχει χαβαλέ αλλά για λίγη ποσότητα και θέλω να το δοκιμάσω μαζί με κανονικό ούζο ποτό.

NOCCIOLA, Dark Choc, Cinamon Cookies - Not my type of thing! Θα τα δοκιμάσω πολύ αραιωμένα ή με μερικούς συνδυασμού κι αν δεν = χαρίζονται.

Vanilla = για σκέτη θέλει πολύ λίγοτερη για εμένα από τη νορμάλ δοσολογία αλλά καλή και για σπάσιμο καπνικών. Νομίζω ότι χρειάζεται στη συλλογή.

Και πάμε τώρα στα καπνικά:

FOTIA = Πιτσίνια! Παστουρμάς. Θέλει πιο λίγο κι από σταγόνα στα 10ml. Δεν ξέρω τι θα κάνω μ'αυτήν αλλά όσο λίγο και να βάλω σε CE4+_+++- V1, V2......V1102 μου βγάζει μπέικον - παστρουμά.

BARBARA - Ψάχνω να βρω τρόπο να τη συμπαθήσω σε καποια από τις μεταλλάξεις της που την φτιάχνω.

CAMILA - Έχει προοπτικές μόλις τελειώσω μαζί της.

RY69 - Προτιμώ το BEBECA που πάντα έχω ένα μπουκάλι 30ml στο σπίτι. Δεν είναι όμως από αυτά που μόλις τα δοκίμασα κόλλησα.


Συνεπώς περιμένω εναγωνίως κι άλλα καπνικά από την ATMOS γιατί το BARBARA, AGRINIO, KAPNOS, FOTIA δεν τα θεωρώ καθόλου καπνικά. Τα CAMILA, RY69 ούτε αυτά τα θεωρώ καπνικά σε σχέση με άλλα που έχω δοκιμάσει (έχω) αλλά κάτι δεν μ'αφήνει να τα διώξω.


Συμπέρασμα: Coffee - BEBECA -  :_love_heart: :baby:

Απ: Τα πιο περιζήτητα της ATMOS LAB
« Απάντηση #231 στις: Ιουλίου 07, 2012, 23:09 »
Έχω δοκιμάσει κάποια όπως:
GREEN APPLE
CARAMELA
KAΪMAKI
FOTIA
AGRINIO
BARBARA
NOCCIOLA
VANILLA
Η αλήθεια είναι εδώ και 20-30 μέρες τα έχω δοκιμάσει αυτά και σαν έκπληξη μου άρεσαν
πάρα πολύ όλα. Τα έφτιαξα με 12 mg 50% VPG.
Αν τα βάλω με σειρά προτίμησης από τα καπνικά είναι το "ΑΓΡΙΝΙΟ" ένα κλικ παραπάνω
από τα υπόλοιπα αν και όλα τα έχω λατρέψει  :)

Αποσυνδεδεμένος aldendro

  • *
  • 71
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Τα πιο περιζήτητα της ATMOS LAB
« Απάντηση #232 στις: Ιουλίου 07, 2012, 23:27 »
Τα καλύτερα είναι Black Chocolate, Camilla και Cinnamon Cookies. Εχω πάντα 20ml απο μια συνταγη που ειχα βρει εδω απο καποιον συνατμιστη, σε σταγονες camilla 16 vanilla 10 Black chocolate 10.

Αποσυνδεδεμένος crypton

  • ***
  • 987
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Τα πιο περιζήτητα της ATMOS LAB
« Απάντηση #233 στις: Ιουλίου 07, 2012, 23:29 »
απο την αρχη που κυκλοφορησαν τα εχω δοκιμασει ολα, δυο μου εχουν κατσει cinnamon cookies και το νεο Ry 69 που το ατμιζω ανετα ολη μερα :)

Αποσυνδεδεμένος efhkal

  • ***
  • 572
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ποτέ δε φοβήθηκα τα άσχημα,πάντα τα μέτρια έτρεμα.
Απ: Τα πιο περιζήτητα της ATMOS LAB
« Απάντηση #234 στις: Ιουλίου 07, 2012, 23:32 »
απο καπνικα δοκιμασα πολυ λιγα κανενα δεν μου αρεσε ιδιαιτερα....απο τα αλλα γλυκα και φρουτωδη τα δοκιμασα ολαααα εκτος απο το καιμακι......εχω τρελλα με το μπισκοτο κανελας και την καραμελα σαν κορυφαια....μετα παει φουντουκι....καρυδα και πρασινο μηλο....... :)

Αποσυνδεδεμένος mouko

  • ***
  • 514
  • Φύλο: Γυναίκα
  • σήματα... ατμού!!!
Απ: Τα πιο περιζήτητα της ATMOS LAB
« Απάντηση #235 στις: Ιουλίου 07, 2012, 23:48 »
εκεί που τα σιχάθηκα όλα, ειδικά την καραμέλα που ούτε να την μυρίσω δεν θέλω πια (αφού είναι σκέτο βιτάμ.. αίσχος) έχω επιστρέψει στα κλασσικά μου... Κόκκινο μήλο..!!!! all day long.. μόνο το βραδάκι λίγο από το RY69 που μου αρέσει.. και όχι γιατί έχει καμία σχέση με το ry4...  :nope: μοιάζει πάρα πολύ με την Bebeka.. γι'αυτό..

κατά τα άλλα, τα έχω σιχαθεί όλα τους..
πλέον τα γλυκά μου βγάζουν όλα τους μια βουτυρίλα την οποία την απεχθάνομαι.. απορώ πως τα άτμιζα πριν...  :hmmm:

Αποσυνδεδεμένος panos

  • *****
  • 2780
  • Φύλο: Άντρας
  • Πολιτης διεφθαρμένης φορομπανανίας τρίτης διαλογής
Απ: Τα πιο περιζήτητα της ATMOS LAB
« Απάντηση #236 στις: Ιουλίου 08, 2012, 00:01 »
Εμενα η καραμέλα ποτε δεν μου άρεσε, ουτε η απλή ουτε η μπέλα ουτε η κρεμ μπρυλέ.
Η βανίλια πάλι, ενω στην αρχή δεν μου πολυάρεσε, τωρα έχω γίνει φανατικός της. γουστα....

Αποσυνδεδεμένος mouko

  • ***
  • 514
  • Φύλο: Γυναίκα
  • σήματα... ατμού!!!
Απ: Τα πιο περιζήτητα της ATMOS LAB
« Απάντηση #237 στις: Ιουλίου 08, 2012, 00:02 »
καλά εννοείται ότι είναι εντελώς θέμα γούστου..
ή και διάθεσης..
ή και θερμοκρασίας ατμού...


άπειρα παίζουν ρόλο...  ;)

Αποσυνδεδεμένος urahara

  • *****
  • 3234
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Τα πιο περιζήτητα της ATMOS LAB
« Απάντηση #238 στις: Ιουλίου 08, 2012, 02:14 »
Εγω εχω φαει τρελο κολλημα με το ΑΓΡΙΝΙΟ ενα καποιες εβδομαδες τωρα..... Δεν φταιει που ειμαι Αγρινιωτης... αλλα ειναι διακριτικο και για ολη μερα... δεν το βαριεμαι με τιποτα...

Και το πιο βασικο, καθως δεν ειναι εντονο σαν αρωμα μπορω να κανω την εναλλαγη που θελω με το τσιγαρο ευκολα (σε αυτο βοηθησαν πολυ και οι CE4+ βεβαια γιατι σε Οδυσσεα μου φαινεται εντονο οτι και να βαλω)

Απο εκει και περα το καλυτερο απο τα υπολοιπα που δοκιμασα, ειναι το πρασινο μηλο
Και στο wish list μου ειναι να δοκιμασω το μελι..

Αποσυνδεδεμένος gastzoum

  • **
  • 200
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Τα πιο περιζήτητα της ATMOS LAB
« Απάντηση #239 στις: Ιουλίου 08, 2012, 02:27 »
Καιμακι,βανιλια,σοκολατα premium,πεπονι.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2118 342150 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 23:14
από kon95
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 206403 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 541325 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 30983 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 50078 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 597145 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 357638 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 11445 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 192964 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1257 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1236 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 591700 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios