vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

154 επισκέπτες, 3 χρήστες
Sergios, bloodlessz, camber

Twitter

Υγρά vinirette

Αποσυνδεδεμένος atloupa

  • **
  • 497
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά vinirette
« Απάντηση #75 στις: Νοεμβρίου 16, 2009, 21:39 »
είδες? κάποιοι τα καταφέρνουν στούς χαρακτηρισμούς!!

Βρε παραπονιάρη... Σου έχω πει τόσα μπράβο για τις κριτικές σου. Μόνο αυτόγραφο που δεν σου έχω ζητήσει!  :bow:

Btw δεν φαντάζεσαι πόσο καταλαβαίνω τον ενθουσιασμό σου. Από την ώρα που τα πήρα μου έχει κολήσει ένα ηλίθιο χαμόγελο. Δεν γράφω άλλο. Προσπαθώ να στάξω σταγόνες σοκολάτα στο αυτί της κοπέλας μου. Προβλέπεται μεγάλη νύχτα...  :bye:

Αποσυνδεδεμένος alfisti

  • ****
  • 1033
  • Φύλο: Άντρας
    • alfistigr photo
Απ: Υγρά vinirette
« Απάντηση #76 στις: Νοεμβρίου 16, 2009, 21:59 »
εγώ είπα:
στην πρώτη τζούρα έριξα "γέλιο ευτυχίας" καί λέω αλήθεια.
μού αρέσει πού συμφωνούμε πάντως όλοι, γιατί την πρώτη μέρα αισθανόμουν ενθουσιασμένος αλλά καί με αμφιβολίες γιά πως θα αντιμετώπιζαν οί υπόλοιποι πού θα τα δοκίμαζαν τούς .... διθυράμβους μου
 :)) :)) :))

τώρα γιά την νύχτα, τι να πω?
τα καλά τού ατμίσματος  :)) :)) :)) :))

Αποσυνδεδεμένος gfiore7

  • **
  • 102
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά vinirette
« Απάντηση #77 στις: Νοεμβρίου 19, 2009, 14:27 »
Επιστρέφω με την κριτική μου για τα Virginia medium και Vanilla low.

Δεν είχα χαμόγελο ικανοποίησης στην πρώτη τζούρα δυστυχώς.
Το μεν Virginia είναι αρκετά τσιγαρίσιο αλλά μάλλον ξερό. Έχει μια γλύκα που με ψιλοχαλάει, αλλά και ένα νικοτινένιο άρωμα. Αν θα μπορούσα να κάνω μια αντιστοίχηση με αντίστοιχα της nobacco θα έλεγα ότι είναι κάτι ανάμεσα στο Malboro και το RY3. Το virginia της nobacco μου άρεσε πολύ περισσότερο.
Το χτύπημά του είναι ακριβώς όπως το είπατε παραπάνω. Πιο ήπιο και ομαλό για το λαιμό απο αυτά που ξέρουμε.
Δεν είναι ότι το απορρίπτω, το ατμίζω όλη την ημέρα σχεδόν απλά νομίζω πως περισσότερο το ανέχομαι παρά το ευχαριστιέμαι.

Το Vanilla. Είναι για καμιά ώρα το πολύ μεσα στη μέρα. Έντονη και βαριά η μυρωδιά του. Ο ατμός μυρίζει σαν τα μπισκότα Μιράντα. Έχει αξιόλογο χτύπημα για low. Μπούχτισα γρήγορα όμως.

Αποσυνδεδεμένος Abet

  • *****
  • 3073
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμιζω απο 9/9/09 τυχαίο ?
Απ: Υγρά vinirette
« Απάντηση #78 στις: Νοεμβρίου 19, 2009, 15:30 »
Πηγα μια βολτα απο Intelicig σημερα ...
Α..ρε alfisti τα πηρες ολα κι εφυγες ! Δε φτανει που το διαφημησες το Virginia, τα σηκωσες κι όλα απ τον παγκο και οταν πηγα βρηκα μονο low  :wall:
O συμπαθεστατος κ . Μωραϊτης και ο συνεργατης του με ενημερωσαν οτι θα αργησει καπως η επομενη παραγγελια λογω τεχνικών δυσκολιών
Παρεπιπτόντως ( και εκτος τοπικ ) , μπηκα και γω στο team του evo , ξηλωθηκα 2 ατμο , 1 IQ και 1 ανταπτορα 510 για το Janty
Εντυπωσεις ..  σε λιγες μερες ...

Αποσυνδεδεμένος atloupa

  • **
  • 497
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά vinirette
« Απάντηση #79 στις: Νοεμβρίου 19, 2009, 16:28 »
Abet σου είπε περίπου πότε θα ξαναφέρει; Την Δευτέρα που αγόρασα μου είπε πως περιμένει την επόμενη παραγγελεία σε καμιά 10αριά μέρες. Άλλαξε αυτο; (Γιατί αν άλλαξε την πάτησα). Btw σιγά μην δεν έπαιρνες και Evo. Με την μανία που μας έχει πιάσει, αν δεν τα έχουμε όλα θα σκάσουμε!
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 19, 2009, 17:44 από atloupa »

Αποσυνδεδεμένος alfisti

  • ****
  • 1033
  • Φύλο: Άντρας
    • alfistigr photo
Απ: Υγρά vinirette
« Απάντηση #80 στις: Νοεμβρίου 19, 2009, 18:07 »
τι είπες τώρα?   :eyesplash:
ένα τελείωσε καί είμαι με λίγα ml american καί λίγα kaffee.
τρεχάτε ποδαράκια μου θα γίνω τώρα 

 :D

Αποσυνδεδεμένος Abet

  • *****
  • 3073
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμιζω απο 9/9/09 τυχαίο ?
Απ: Υγρά vinirette
« Απάντηση #81 στις: Νοεμβρίου 19, 2009, 18:20 »
χαχαχαχα!
Πηρα coffee , σοκολατα , american και low Virginia.
Καλύτερα να παρεις τηλ atloupa για να μη σε παρω στο λαιμο μου. Ειπε οτι η παραγγελιά του θα αργήσει περισσοτερο , αλλά δεν ξερω πριν ποσο καιρο εχει παραγγείλει.

Παράθεση
Ακόμα κι αν δεν σας αρέσει η γεύση (εγώ έχω πάθει πλάκα), μιλάμε για το καλύτερο αρωματικό χώρου. Με κλειστό το μπουκάλι και έχει μυρίσει όλο το δωμάτιο.
Συμφωνω! Και συμπληρωνω , θα σας κοστισει 1 επιπλεον ατμοποιητη, η γευση δε φευγει με τιποτα απο μεσα του, εβαλα 4 σταγονες το μεσημερι , παει βραδακι και η σοκολατα ειναι ακομα εκει !
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 19, 2009, 18:34 από Abet »

Αποσυνδεδεμένος XristosK

  • ***
  • 899
  • Φύλο: Άντρας
  • Γειά σου ρε Gojira, με τις τζούρες σου
Απ: Υγρά vinirette
« Απάντηση #82 στις: Νοεμβρίου 20, 2009, 09:42 »
Και εγώ πήρα 3 μπουκαλάκια.  Δοκίμασα το kafee, stark ( το γερμανικό!)
Πράγματι, θέλει δικό του ατμοποιητή.
Eμένα μου έφερε πονοκέφαλο. Ίσως είναι πολύ stark για μένα, ή με επηρεάζει το pg.
Θα αγοράσω και ένα low για δοκιμές..

Αποσυνδεδεμένος fairy

  • ***
  • 653
  • Φύλο: Γυναίκα
  • YOU NEVER KNOW WHAT YOU CAN DO UNTIL YOU......TRY!
Απ: Υγρά vinirette
« Απάντηση #83 στις: Νοεμβρίου 20, 2009, 21:31 »
Παρόλο που είναι βανίλια,μια απλή βανίλια μόνο με μια λέξη μπορείς να  περιγράψεις την όλη κατάσταση.
κ-α-τ-α-π-λ-η-κ-τ-ι-κ-ή.
Η αίσθηση ,το άρωμα,το χτύπημα,η γεύση , όλα τα πάντα.
Και τι medioum είναι αυτό????  Super high και βάλε.
Την βγάζεις άνετα και με low χωρίς κανένα ζόρι.

Αποσυνδεδεμένος alfisti

  • ****
  • 1033
  • Φύλο: Άντρας
    • alfistigr photo
Απ: Υγρά vinirette
« Απάντηση #84 στις: Νοεμβρίου 20, 2009, 22:05 »
ουφ!!
γιά σένα... είχα άγχος  :D
τώρα ησύχασα ΕΝΤΕΛΩΣ   :)) :)) :))

(παρήγγειλα βανίλια -μιά καί είμαστε σε αναμονή πλέον, δεν τα περίμενε έτσι ο κυρ περικλής μάλλον τα πράγματα  ;)  καί φταίω καί εγώ.  ;D )
έστω καί low - δεν είχε άλλη- αλλά το virginia καί ο καφές έγιναν έρωτας μεγάλος!

Αποσυνδεδεμένος Abet

  • *****
  • 3073
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμιζω απο 9/9/09 τυχαίο ?
Απ: Υγρά vinirette
« Απάντηση #85 στις: Νοεμβρίου 20, 2009, 22:45 »
O k Περικλης μου ειπε , ηρθε ο alfisti και πηρε ολα τα σκουρα! κατι εγραψε και στο φορουμ και εγινε χαμος !!!
______________________________

American Blend high
Ολη μερα ειμουν μαζι του ( τις πρωτες πρωΪνες δηλωσα οτι ατμιζω non ) στην αρχη μου φανηκε υπερβολικο ως γευση , αλλα μετα απο 2 μερες ατμισμα του δινω 9/10 (κραταω μια πισινη για το virginia)  :laugh1:
κτυπαει σαν γαϊδουρι , πραγματικα ικανοποιητικο υγρο για θεριακληδες. Η γευση του δεν μπορω να πω οτι μου ταιριαζει , αλλα τα παντα ειναι θεμα συνηθειας σ' αυτο το κοσμο , με τετοιο χτυπημα χαλαλι του !
Που ωφειλεται το χτύπημα ?
πρωτον μου φερνει γευση αλκολ ή κατι παρομοιο, δεν ειμαι και σιγουρος αλλα αν καποιος διαβασει τα συστατικα του ας τα πει και σε μας ( γερμανικα δε γνωριζω)
ισως σε αυτο ωφειλεται το οτι δεν αφηνει ιχνος οταν πεσει στο χερι alfisti ειναι περισσοτερο πτητικο.
δευτερο  Σιγουρα το υγρο ατμοποιειται γρηγοροτερα απο άλλα, αυτο ειναι ευκολο να γινει αντιληπτο αν σταξει κανεις 1- 2 σταγονες σε αδειο ατομαιζερ. Το υγρο κραταει λιγοτερες τζουρες απο άλλα υγρα. Αρα η νικοτινη δεν ειναι παραπάνω αλλα έρχεται περισοτερη ανα τζουρα.
Αυτα , θα επανελθω με τη σοκολατα !
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 21, 2009, 01:18 από Abet »

Αποσυνδεδεμένος atloupa

  • **
  • 497
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά vinirette
« Απάντηση #86 στις: Νοεμβρίου 21, 2009, 01:12 »
Από δω και πέρα προσοχή. Πρώτα θα κάνουμε τις αγορές μας για κανα μήνα και μετά θα λέμε την γνώμη μας. Βιάστηκα κι εγώ να κατηγορήσω τον alfisti, αλλά τελικά άλλος τα έχει σηκώσει όλα. Έχω πληροφορίες...  8)

Αποσυνδεδεμένος Abet

  • *****
  • 3073
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμιζω απο 9/9/09 τυχαίο ?
Απ: Υγρά vinirette
« Απάντηση #87 στις: Νοεμβρίου 21, 2009, 01:19 »
Τις εχω και γω τις πληροφοριες  ::)
αλλα μ'αρεσει να πειραζω τον alfisti  :angel:

Αποσυνδεδεμένος alfisti

  • ****
  • 1033
  • Φύλο: Άντρας
    • alfistigr photo
Απ: Υγρά vinirette
« Απάντηση #88 στις: Νοεμβρίου 21, 2009, 01:21 »
τώρα έχω ανάμικτα συναισθήματα
 :-[ :-[ :-[
 :angry_orange: :angry_orange: :angry_orange:

 :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))

Αποσυνδεδεμένος atloupa

  • **
  • 497
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά vinirette
« Απάντηση #89 στις: Νοεμβρίου 21, 2009, 01:23 »
Τις εχω και γω τις πληροφοριες  ::)
αλλα μ'αρεσει να πειραζω τον alfisti  :angel:

Πόσο σε καταλαβαίνω...

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8828 1115873 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 15, 2024, 06:58
από Sergios
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4071 824354 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 14, 2024, 08:49
από Buliwyf
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4701 507351 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 12, 2024, 22:23
από Sergios
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 8 8932 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 09, 2024, 16:36
από Sergios
Flash E-Vapor (Clones) [Κλώνοι επισκευάσιμων] 815 154762 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 11:01
από Barbapaidi
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4918 568768 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 06:49
από Tol1as
Μηχανικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Μηχανικά mods] 2335 243864 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 02:38
από Sergios
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1815 294172 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 17:28
από Xxristos
Σύρματα MTL fused clapton & άλλα πλεκτά Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 3 1754 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 16:32
από chkontog
Αυτοπαρουσίαση μελών ΣΥΝΗΘΕΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Κανονισμοί - ΑΥΤΟΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ μελών 3451 762753 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 15:08
από Tol1as
Hashtag Shake and Vape 1 1119 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 00:18
από chkontog
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 8 4010 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 05, 2024, 22:48
από Tem