vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

76 επισκέπτες, 6 χρήστες
pngtszs1976, kkoumas, Buliwyf, Milarepa, gkon961, th3ofilos

Twitter

FLAVOURART - Γεύσεις, αρώματα και βάσεις

Αποσυνδεδεμένος KOSTAS1979R

  • *****
  • 1519
  • Φύλο: Άντρας
Απ: FLAVOURART - Γεύσεις, αρώματα και βάσεις
« Απάντηση #2280 στις: Οκτωβρίου 02, 2012, 19:26 »
Από εκεί έπαιρνα και εγώ άλλα τώρα πατάω στους συνεργάτες την F/a και με βγάζει page not found και επειδή θέλω να πάρω,θέλω να ρωτήσω αν είναι εξουσιοδοτημένη εταιρία απο την F/A

Αποσυνδεδεμένος STYLIANOS

  • ***
  • 725
  • Φύλο: Άντρας
  • δεν ΙΜΕΟ ΓΚΑΝΤΕΜΗΣ
Απ: FLAVOURART - Γεύσεις, αρώματα και βάσεις
« Απάντηση #2281 στις: Οκτωβρίου 02, 2012, 19:31 »
 Εννοείς δλδ ότι μπορεί και να μην είναι φ.α;
Τι εννοείς με το κατά καιρούς και συγγένεια;
Γιατί αρχίζω και φοβάμαι για το τι έβαζα στον οργανισμό μου μέχρι πρότινος
 
Υ.γ αν σου είναι δύσκολο να πεις δημόσια κάτι θα σε παρακαλούσα για π.μ
 
Φιλικά Στέλιος
 

Αποσυνδεδεμένος KoreYdro

  • **
  • 429
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Zagadka..
Απ: FLAVOURART - Γεύσεις, αρώματα και βάσεις
« Απάντηση #2282 στις: Οκτωβρίου 02, 2012, 19:41 »
κατα καιρους εχει γινει θεμα σε νηματα για το ποιος τελικα εχει τα "γνησια" fa και ποιος οχι.
να σου πω ομως την πασα αληθεια δεν θυμαμαι που κατεληξε το θεμα και επειδη λοιπον δεν ειμαι σιγουρη δεν θελω να δωσω εσφαλμενες εντυπωσεις. Θα το ψαξω ομως λιγο και θα σου στειλω λινκ αν βρω το νημα που γινοταν η συζητηση.
Αν καποιος θυμαται καλυτερα την περιπτωση ας μας διαφωτισει.

ο Tem ειναι απο τα μελη που εχω σε ιδιαιτερη υποληψη..οποτε για δες τι λεει εδω.
http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,2232.msg75598.html#msg75598
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτωβρίου 10, 2012, 21:59 από petra »

Αποσυνδεδεμένος STYLIANOS

  • ***
  • 725
  • Φύλο: Άντρας
  • δεν ΙΜΕΟ ΓΚΑΝΤΕΜΗΣ
Απ: FLAVOURART - Γεύσεις, αρώματα και βάσεις
« Απάντηση #2283 στις: Οκτωβρίου 10, 2012, 21:57 »
μια ερώτηση και απο εμένα
το virginia σε σχέση με το ry4 είναι πιο γλυκό ή πιο πικρό
ρωτώ γιατί δοκίμασα virginia στα πεταχτά και μου φάνηκε οτι πίκριζε λίγο
αλλά δεν ξέρω αν έφταιγε ο άτμο ;

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: FLAVOURART - Γεύσεις, αρώματα και βάσεις
« Απάντηση #2284 στις: Οκτωβρίου 10, 2012, 22:00 »
Μια πιπεράτη αμυδρά γεύση την έχει το βρτζίνια όταν είναι καλά ωριμασμένο.
Είναι δεμένο άρωμα, με σώμα.
Από τα καλύτερά τους.



Αποσυνδεδεμένος jonelos

  • **
  • 180
  • Φύλο: Άντρας
Απ: FLAVOURART - Γεύσεις, αρώματα και βάσεις
« Απάντηση #2285 στις: Οκτωβρίου 10, 2012, 23:54 »
Το virginia για μενα είναι το καλυτερο αρωμα με διαφορα! Πάντως πιπεράτο δεν θα το λεγα!

Αποσυνδεδεμένος demkoni

  • *****
  • 1669
  • Φύλο: Άντρας
  • Τα πάντα όλα...
Απ: FLAVOURART - Γεύσεις, αρώματα και βάσεις
« Απάντηση #2286 στις: Οκτωβρίου 11, 2012, 00:05 »
Εγω αγόρασα πρόσφατα 5 ml μπουκαλάκι, με πλαστική τάπα από πάνω από Atomizer. Virginia άρωμα. Οταν το πρωτοάνοιξα ήταν όπως αυτό που είχα ατμίσει όταν ξεκίνησα το άτμισμα πριν από 9 μήνες. Σήμερα που το άνοιξα για να ξανακάνω, ήταν άτονο. Ξέρετε αν το Atomizer πουλάει γνήσια αρώματα FA? με ανυσηχήσατε με αυτά που γράφετε!! :confused1:


Σας ευχαριστώ

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: FLAVOURART - Γεύσεις, αρώματα και βάσεις
« Απάντηση #2287 στις: Οκτωβρίου 11, 2012, 01:04 »
μια χαρα ειναι

Αποσυνδεδεμένος sensk3

  • ***
  • 858
  • Φύλο: Άντρας
  • Η πραγματικότητα ξεπερνάει την ανθρώπινη φαντασία!
Απ: FLAVOURART - Γεύσεις, αρώματα και βάσεις
« Απάντηση #2288 στις: Οκτωβρίου 11, 2012, 09:25 »
@demkoni

Το atomizer δεν έχει και την καλύτερη φήμη στο φόρουμ (http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,6497.0.html)
Επειδή έχω κάνει αγορά κατευθείαν από FA, θα σου πω οτι τα αρώματα είναι σε μπουκαλάκι των 12ml και γράφουν και ημερομηνία λήξης.
Τώρα, μπορεί ο οποιοσδήποτε να αγοράσει μεγαλύτερη ποσότητα και να τη μοιράσει σε μπουκαλάκια των 5ml. Μπορεί βέβαια να φτιάξει ή να προσθέσει και οτιδήποτε άλλο. Δεν μπορώ να ξέρω, ούτε να κατηγορήσω. Πάντως τα γνήσια γράφουν στο ταμπελάκι τους 12ml.
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτωβρίου 11, 2012, 09:33 από sensk3 »

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: FLAVOURART - Γεύσεις, αρώματα και βάσεις
« Απάντηση #2289 στις: Οκτωβρίου 11, 2012, 10:29 »
Αυτό το θέμα με τη γνησιότητα των ΦΑ ανακυκλώνεται κάθε 4 σελίδες.
Τελικά αυτό που έχω καταλάβει είναι οτι ο πρώτος που παίζει παιχνίδια είναι η ίδια η ΦΑ που δεν είναι ξεκάθαρη στην ενημέρωση για το δίκτυό της και διάφορα άλλα
Οταν η ίδια η ΦΑ πουλάει χύμα άρωμα στους συνεργάτες της, δεν μπορεί κανείς να επικαλεστεί ότι η τάδε ετικέτα ή το δεινα μπουκαλάκι είναι αυθεντικά και τα άλλα όχι.
Το άλλο παράδοξο: Δοκιμασα αρώματα και υγρά από 2 επίσημους κατά την ίδια μεταπωλητές της και τα βρηκα μάπα: funstore & natura
Δοκίμασα από άλλους 2, το bio που πότε το βάζει και πότε το βγάζει η ΦΑ από τη λίστα και ήταν πολύ καλά. Το ίδιο και του atomizer. Μπορεί να έχει θέμα με άλλα προιοντα του, μπορεί να με έσκασαν τα άνευ σταγονο΄μετρου μπουκαλάκια του, αλλά τα αρώματά του είναι καλά.

ΕΠειδή μιλάμε για γεύσεις και οσμές, πάντα η άποψή μας είναι υποκειμενική και χωρίς διάθεση να θίξουμε κανεναν.

Αποσυνδεδεμένος jonelos

  • **
  • 180
  • Φύλο: Άντρας
Απ: FLAVOURART - Γεύσεις, αρώματα και βάσεις
« Απάντηση #2290 στις: Οκτωβρίου 11, 2012, 10:42 »
sensk3 Η FA πουλάει σε μπουκαλάκια των 10 ml ενώ παλιότερα αν θυμάμαι καλά των 7ml

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: FLAVOURART - Γεύσεις, αρώματα και βάσεις
« Απάντηση #2291 στις: Οκτωβρίου 11, 2012, 11:27 »
Όντως, περίπου από το Μάρτιο πουλάει σε 10ρια από 7ρια.

Επίσης, αν δεν κάνω σοβαρό λάθος, έχει σταματήσει να πουλάει χύμα σε Έλληνες προμηθευτές, σύμφωνα πάντα με την ίδια τα έτοιμα υγρά αναπλήρωσης που διατίθενται από το επίσημο δίκτυό της στην Ελλάδα, παρασκευάζονται στην Ιταλία, από καινούριο μηχάνημα το οποίο προμηθεύτηκε για να καλύψει την Ελληνική ζήτηση.

Καθαρά προσωπική άποψη, τα έτοιμα υγρά από εκείνο το σημείο και μετά, είναι χάλι μαύρο.

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: FLAVOURART - Γεύσεις, αρώματα και βάσεις
« Απάντηση #2292 στις: Οκτωβρίου 11, 2012, 11:45 »
Θα το ξαναπω,δεν ξερω τι παιχνιδια παιζει ο ιταλος,αλλα μακρυα απο μενα.καθε μηνα μας λεει κι αλλα. πλεον απεχω της διαδικασιας γνησια η οχι.δεν θα κατηγορησω καποιον επαγγελματια επειδη η φα μας εχει μπερδεψει ολους.αν μου αρεσει κατι,ειναι καλο.και πλεον τα καλα της εμαθα να τα ξεχωριζω

Αποσυνδεδεμένος sensk3

  • ***
  • 858
  • Φύλο: Άντρας
  • Η πραγματικότητα ξεπερνάει την ανθρώπινη φαντασία!
Απ: FLAVOURART - Γεύσεις, αρώματα και βάσεις
« Απάντηση #2293 στις: Οκτωβρίου 11, 2012, 15:46 »
...για του λόγου το αληθές

Αποσυνδεδεμένος kazerio

  • **
  • 150
  • Φύλο: Άντρας
  • ατμιζωντας ερχεται η ορεξη...!
Απ: FLAVOURART - Γεύσεις, αρώματα και βάσεις
« Απάντηση #2294 στις: Οκτωβρίου 11, 2012, 19:59 »
καλησπερα ξερει κανεις εαν εκτος απο velvet cloud βγαινουν ετοιμα υγρα και σε αλλες βασεις?πχ balanced η full pg?

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4695 501304 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 17:35
από kkoumas
Μηχανικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Μηχανικά mods] 2333 241104 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 13:43
από Sergios
ARTEMIS MINI BRASS GUS TELESCOPIC [Μηχανικά mods] 6 7801 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 12:00
από Jamesheica
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 8 3251 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 05, 2024, 22:48
από Tem
Hashtag Shake and Vape 0 256 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 04, 2024, 09:17
από chkontog
Σωλήνες (tube mods) με ηλεκτρονική πλακέτα [Ηλεκτρονικά mods] 85 12648 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 02, 2024, 15:38
από Sergios
Σύρματα MTL fused clapton & άλλα πλεκτά Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 1 662 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 31, 2024, 23:11
από chkontog
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 7 7764 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 29, 2024, 10:23
από Sergios
Labs MTL RTA – BP MODS [Με φιτιλοαντίσταση] 59 21410 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 26, 2024, 15:53
από kyrgiannis
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1691 195854 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 25, 2024, 21:47
από billythekid
INNOKIN ARES FINALE [Με φιτιλοαντίσταση] 1 2094 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 25, 2024, 18:04
από ThioVag
LOST VAPE CENTAURUS B60 AIO & B80 AIO [Ηλεκτρονικά mods] 5 5241 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 24, 2024, 13:48
από zamploutos