vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

153 επισκέπτες, 4 χρήστες
manoslykos, white varadero, mfk, tony1976

Twitter

CE4 PLUS Clearomizer Εντυπώσεις και βελτιώσεις

Αποσυνδεδεμένος kritikos727

  • ****
  • 1209
  • Φύλο: Άντρας
  • Ευτυχώς γλύτωσα από το καρκινογόνο τσιγάρο !!!
    • Riza Apartments
Απ: CE4 PLUS Clearomizer Εντυπώσεις και βελτιώσεις
« Απάντηση #45 στις: Ιανουαρίου 30, 2012, 20:54 »
Πάντως από εμενα ένα μεγάλο μπράβο  :thumpup: :thumpup: :thumpup: στον καλλιτέχνη .
Είναι σωστός επαγγελματίας και να μείνει έτσι !!! Παρακολουθεί την αγορά και έχει πλήρη αντίληψη γύρο από το θέμα :yes: :yes:

Αποσυνδεδεμένος Κωνσταντίνος

  • *
  • 61
  • Φύλο: Άντρας
  • less is more
Απ: CE4 PLUS Clearomizer Εντυπώσεις και βελτιώσεις
« Απάντηση #46 στις: Ιανουαρίου 30, 2012, 20:58 »
ΖΕROBACCO



Αποσυνδεδεμένος Silisav

  • **
  • 325
  • Φύλο: Άντρας
  • Αν δεν κοιτας εκει που πας, πας εκει που κοιτας.
Απ: CE4 PLUS Clearomizer Εντυπώσεις και βελτιώσεις
« Απάντηση #47 στις: Ιανουαρίου 30, 2012, 21:07 »
Ρε παιδια δεν το εχουν στη σελιδα για να παραγγειλουμε!

Αποσυνδεδεμένος kritikos727

  • ****
  • 1209
  • Φύλο: Άντρας
  • Ευτυχώς γλύτωσα από το καρκινογόνο τσιγάρο !!!
    • Riza Apartments
Απ: CE4 PLUS Clearomizer Εντυπώσεις και βελτιώσεις
« Απάντηση #48 στις: Ιανουαρίου 30, 2012, 21:07 »
Κάτι που θα σας έλεγα είναι πως αν αποφασίσετε να αλλάξετε αντίσταση και φιτίλι βάζοντας ένα ποιο μακρύ ώστε να φτάνει στην βάση του όταν το πλύνετε μην χρησιμοποιήσετε οινόπνευμα θα καεί το καπάκι από σιλικόνη

Να ξέρετε πως η αλλαγή τις αντίστασης και φιτιλιού είναι πανεύκολη και δεν χρειάζεται τίποτα παρα μονο την αντίσταση ανάλογα βεβαια ποσα ohm θέλετε   ;) ;)

Αποσυνδεδεμένος Pseiras

  • ****
  • 1222
  • Chi_you+ΙΑΤΤΥ-Orion 2.1-GGTS+UFS-GGSlim+MARK-T
Απ: CE4 PLUS Clearomizer Εντυπώσεις και βελτιώσεις
« Απάντηση #49 στις: Ιανουαρίου 30, 2012, 21:08 »
και αφου ειμαστε ικανοποιημενοι απο τον Kalitexni , ας παρουμε και 1-2 κομματια απο αυτον και μετα ψωνιζουμε και απο εξω , ετσι για στηριξη λιγο ρε παιδια.  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος ATMISTHS

  • ***
  • 813
  • Φύλο: Άντρας
  • JUSTICE IS COMING........Vape or.......
Απ: CE4 PLUS Clearomizer Εντυπώσεις και βελτιώσεις
« Απάντηση #50 στις: Ιανουαρίου 30, 2012, 21:09 »
Ρε παιδια δεν το εχουν στη σελιδα για να παραγγειλουμε!
Παρε τηλ φιλε μου ειναι εξυπιρετικοτατοι  :thumpup: θα το βαλουν συντομα

Αποσυνδεδεμένος GOTTHARD

  • **
  • 206
  • Φύλο: Άντρας
  • PUFF DADDY
    • hardrockcity
Απ: CE4 PLUS Clearomizer Εντυπώσεις και βελτιώσεις
« Απάντηση #51 στις: Ιανουαρίου 30, 2012, 21:11 »
σε σχέση με το dct έχουμε καμιά άποψη? Σαν τον εξελιγμένο αδερφό μου μοιάζει

Αποσυνδεδεμένος ATMISTHS

  • ***
  • 813
  • Φύλο: Άντρας
  • JUSTICE IS COMING........Vape or.......
Απ: CE4 PLUS Clearomizer Εντυπώσεις και βελτιώσεις
« Απάντηση #52 στις: Ιανουαρίου 30, 2012, 21:13 »
και αφου ειμαστε ικανοποιημενοι απο τον Kalitexni , ας παρουμε και 1-2 κομματια απο αυτον και μετα ψωνιζουμε και απο εξω , ετσι για στηριξη λιγο ρε παιδια.  :thumpup:
+100000  :thumpup: ειναι πολυ οκ τα παιδια ε καμια φορα ψαχνομαστε γενικα γιατι η αληθεια ειναι καποιοι Ελληνες εμποροι εχουν ''ξεφυγει'' λιγο στις τιμες τους, αλλα τα παιδια στη ZΕROBACCO αποτελουν εξαιρεση μεχρι τωρα  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος chro7

  • *
  • 97
  • Φύλο: Άντρας
  • VV by SEB + A2
Απ: CE4 PLUS Clearomizer Εντυπώσεις και βελτιώσεις
« Απάντηση #53 στις: Ιανουαρίου 30, 2012, 21:14 »
Κάτι που θα σας έλεγα είναι πως αν αποφασίσετε να αλλάξετε αντίσταση και φιτίλι βάζοντας ένα ποιο μακρύ ώστε να φτάνει στην βάση του όταν το πλύνετε μην χρησιμοποιήσετε οινόπνευμα θα καεί το καπάκι από σιλικόνη

Να ξέρετε πως η αλλαγή τις αντίστασης και φιτιλιού είναι πανεύκολη και δεν χρειάζεται τίποτα παρα μονο την αντίσταση ανάλογα βεβαια ποσα ohm θέλετε   ;) ;)

Η διαδικασια αλλαγης της αντιστασης ειναι ευκολη? Περιγραφικά θα μπορουσες να μας πεις? :hmmm:

Αποσυνδεδεμένος Tegian

  • **
  • 183
  • Φύλο: Άντρας
Απ: CE4 PLUS Clearomizer Εντυπώσεις και βελτιώσεις
« Απάντηση #54 στις: Ιανουαρίου 30, 2012, 21:23 »
+100000  :thumpup: ειναι πολυ οκ τα παιδια ε καμια φορα ψαχνομαστε γενικα γιατι η αληθεια ειναι καποιοι Ελληνες εμποροι εχουν ''ξεφυγει'' λιγο στις τιμες τους, αλλα τα παιδια στη ZΕROBACCO αποτελουν εξαιρεση μεχρι τωρα  :thumpup:

Φιλε μου δεν αντιλεγω και ειμαι υπερ της αποψης τα χρηματα να πηγαινουν σε Ελληνικες τσεπες και συντομα και εγω θα κανω την παραγγελια μου απο Zerobacco. Αλλα οπως λεμε τα καλα, να λεμε και αυτα που μας πειραζουν! Η τιμη 7 ευρω (με ΦΠΑ ή χωρις;) σε σχεση με τα 3,5$ που εχει εξω μεσο ορο ειναι αρκετα υψηλη, οταν μαλιστα σαν εμπορος το παιρνεις λιγοτερο απο 2ευρω.

Εγω σαν καταναλωτης αν ειχε 5 ευρω θα επαιρνα 4 να εχω.Αν ηταν φθηνοτερα θα επαιρνα ακομα παερισσοτερα! Τωρα ομως θα παρω 1-2. Ολα ειναι σχετικα με το ποσο υπομονη, μυαλο και απο το ποσο γρηγορα θελει ο εμπορος να βγαλει χρηματα.

Αποσυνδεδεμένος kritikos727

  • ****
  • 1209
  • Φύλο: Άντρας
  • Ευτυχώς γλύτωσα από το καρκινογόνο τσιγάρο !!!
    • Riza Apartments
Απ: CE4 PLUS Clearomizer Εντυπώσεις και βελτιώσεις
« Απάντηση #55 στις: Ιανουαρίου 30, 2012, 21:27 »
Η διαδικασια αλλαγης της αντιστασης ειναι ευκολη? Περιγραφικά θα μπορουσες να μας πεις? :hmmm:

Λίγο δύσκολο με τις τσικουδιές που έχω πιει θα ανεβάσω videο
Οποιος θέλει πάντως pm με το τηλέφωνο του (σταθερό) και του λέω πως ακριβώς να το κάνει   :D :D :D

Αποσυνδεδεμένος ATMISTHS

  • ***
  • 813
  • Φύλο: Άντρας
  • JUSTICE IS COMING........Vape or.......
Απ: CE4 PLUS Clearomizer Εντυπώσεις και βελτιώσεις
« Απάντηση #56 στις: Ιανουαρίου 30, 2012, 21:31 »
Φιλε μου δεν αντιλεγω και ειμαι υπερ της αποψης τα χρηματα να πηγαινουν σε Ελληνικες τσεπες και συντομα και εγω θα κανω την παραγγελια μου απο Zerobacco. Αλλα οπως λεμε τα καλα, να λεμε και αυτα που μας πειραζουν! Η τιμη 7 ευρω (με ΦΠΑ ή χωρις;) σε σχεση με τα 3,5$ που εχει εξω μεσο ορο ειναι αρκετα υψηλη, οταν μαλιστα σαν εμπορος το παιρνεις λιγοτερο απο 2ευρω.
Εγω σαν καταναλωτης αν ειχε 5 ευρω θα επαιρνα 4 να εχω.Αν ηταν φθηνοτερα θα επαιρνα ακομα παερισσοτερα! Τωρα ομως θα παρω 1-2. Ολα ειναι σχετικα με το ποσο υπομονη, μυαλο και απο το ποσο γρηγορα θελει ο εμπορος να βγαλει χρηματα.
Για αυτο που λες φιλε μου καταλληλοτερος να σου πει ειναι φυσικα τα παιδια απο τη ZEROBACCO και ο kalitexnis εγω απλα θα πω οτι ειναι στην κριση του καθε ενος εμπορου τι κερδος θελει να εχει οπως και στην κριση του καταναλωτη αν θα παρει η οχι και δεν μιλαω για τη ZEROBACCO γενικα μιλαω απλα, ξερουμε ολοι καλα πως ο Ελληνας ειναι τις αρπαχτης για αυτο πλεον θα επιβιωσουν οι λογικοι με λογικες τιμες......τωρα οσο για την ZEROBACCO σχετικα με αλλους κατε με μεχρι τωρα κραταει ενα καλο επιπεδο τιμων μακαρι και αλλοι να μπουν στον ανταγωνισμο που η εννοια του ανταγωνισμου ειναι και οι καλες τιμες  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος chro7

  • *
  • 97
  • Φύλο: Άντρας
  • VV by SEB + A2
Απ: CE4 PLUS Clearomizer Εντυπώσεις και βελτιώσεις
« Απάντηση #57 στις: Ιανουαρίου 30, 2012, 21:46 »
Δηλαδη ρε κομμάντα μιλάμε για έναν  -ας πουμε επισκευασιμο - ατμο στα 7 έουρα? ???

Αποσυνδεδεμένος kritikos727

  • ****
  • 1209
  • Φύλο: Άντρας
  • Ευτυχώς γλύτωσα από το καρκινογόνο τσιγάρο !!!
    • Riza Apartments
Απ: CE4 PLUS Clearomizer Εντυπώσεις και βελτιώσεις
« Απάντηση #58 στις: Ιανουαρίου 30, 2012, 21:48 »
Αντε θα σας πω και ένα μυστικό .
Για να μην σας σπάσει το πλαστικό η ραγίσει και τότε πάει στον κάλαθο πριν το τραβήξετε από την βάση του ζεστάνετε καλά με ένα πιστολάκι στεγνώματος μαλλιών θα βγει πολύ πιο εύκολα χωρίς να σπάσει .
Αντε και καλά SETUP   :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Charas60

  • **
  • 279
  • Φύλο: Άντρας
Απ: CE4 PLUS Clearomizer Εντυπώσεις και βελτιώσεις
« Απάντηση #59 στις: Ιανουαρίου 30, 2012, 21:48 »
Απ' ότι φαίνεται το φυτίλι είναι αρκετά χοντρό. Υπάρχει στη zerobacco;

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4688 499177 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 11:00
από Xameno_Skli
Σύρματα MTL fused clapton & άλλα πλεκτά Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 1 124 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 31, 2024, 23:11
από chkontog
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 7 7275 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 29, 2024, 10:23
από Sergios
Labs MTL RTA – BP MODS [Με φιτιλοαντίσταση] 59 20837 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 26, 2024, 15:53
από kyrgiannis
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1691 194512 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 25, 2024, 21:47
από billythekid
INNOKIN ARES FINALE [Με φιτιλοαντίσταση] 1 1582 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 25, 2024, 18:04
από ThioVag
LOST VAPE CENTAURUS B60 AIO & B80 AIO [Ηλεκτρονικά mods] 5 4730 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 24, 2024, 13:48
από zamploutos
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8820 1109063 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 17:05
από shadockan
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1463 180455 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 16:51
από shadockan
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 1986 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1415 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 25305 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy