vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

102 επισκέπτες, 1 χρήστης
manoslykos

Twitter

Απογοήτευση

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: Απογοήτευση
« Απάντηση #135 στις: Νοεμβρίου 05, 2012, 11:26 »
Έχεις απόλυτο δίκιο κ θα σου πω ότι εγώ ξεκίνησα το άτμισμα δίχως να έχω καν την επιλογή της δοκιμής!!!!

Από το εξωτερικό μια χώρα που απαγορεύει τα η.τ. κ σε ένα περιβάλλον που όλοι καπνίζουν (φίλοι, συνάδελφοι, μαμά)

Έπρεπε εγώ αφού πήρα την απόφαση να κάνω κ την επιλογή ενός η.τ. κ ότι θα επακολουθούσε ήταν στα δικά μου
χέρια να το αντιμετωπίσω. Στην αρχή πήγα να ατμίσω δίχως υγρό!!!  :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Θυμάμαι καλά ότι ήταν Πέμπτη κ είχα στα χέρια μου το η.τ. κ το κοίταζα σαν να κρατούσα έναν θησαυρό ...γιατί?

Γιατί αυτό θα με έβγαζε από τον εφιάλτη του κ.τ.!!! Είτε μου άρεσε είτε όχι? Αυτή ήταν η επιλογή μου!!!
Μπήκα στο φόρουμ αμέσως κ τα παιδιά εδώ μου είπαν να βάλω υγρό στον ατμοποιητή (510 παλιού τύπου)
Κανείς δεν γέλασε με το λάθος μου κ φυσικά χάρη στα παιδιά εδώ εγώ βρήκα τον υπέροχο κόσμο του ατμίσματος!!

Δεν θα μπορούσα να έχω χίλιες δικαιολογίες? Δλδ ...του τύπου ... είμαι μακριά.. δεν μου άρεσαν τα ατμιστικά μου υγρά!!
Αχ.. βγάζει καμένο ο ατμοποιητής........ αχ εκείνο αχ το άλλο......... Ναι μου συνέβησαν όλα αυτά  :yes: :yes: :yes: μα
είχα πάρει εκείνη την απόφαση που έλεγε......."Αγγελική αν απογοητευτείς δεν θα είναι από το η.τ. που επέλεξες... μα
μόνο από τον εαυτό σου που δεν έχει την θέληση να συνεχίσει .....  :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes:

Θέλω να τονίσω κάτι κ εύχομαι όλοι οι νέοι ατμιστές να το καταλάβουν αυτό...
Το άτμισμα ανήκει σε έναν άλλο "κόσμο"... δεν ξέρω αν το καταλαβαίνει κανείς αυτό μα για εμένα είναι ένας κόσμος
που σε βάζει σε νέο δρόμο κ μέσα σε αυτόν τον κόσμο μαθαίνεις αν έχεις την δύναμη της θέλησης κ την δύναμη της ψυχής!!!

Θα πει τώρα κάποιος αφού έχεις όλα αυτά γιατί δεν έκοψες εντελώς το κάπνισμα ναι? Εδώ θα πω ότι ΔΕΝ ΘΕΛΩ!!!
Λάτρεψα το άτμισμα κ το απολαμβάνω πολύ!!! Αν μια μέρα απαγορεύσουν το άτμισμα τότε ναι θα έχει πάψει αυτή
η απόλαυση για εμένα κ δεν γίνεται λόγος για επιστροφή στο κ.τ. !!!!

Κάνουμε επιλογές κ σύμφωνα με αυτές συνεχίζουμε.
Η απογοήτευση έρχεται όταν δεν έχουμε κάνει προσπάθεια με όλη μας την ψυχή!!!!!

Μπορούμε να απογοητευτούμε από μια μας πράξη μα όχι από ένα η.τ. γιατί αυτό εμείς θα το προσαρμόσουμε
σύμφωνα με τις ανάγκες μας . Το άτμισμα από εμάς "απαιτεί" μόνο ένα πράγμα... υπομονή μέχρι να καταλάβουμε
ότι δεν έχει καμία σχέση με το κ.τ.  :) :) :) :) :) :) :) :) :)




5 φιλοι ξεκινησαμε το η.τ και εμεινα μονος μου.οι 4 καναν παραλληλα και κ.τ .εγω οχι ,λετε να επαιξε και αυτο ρολο?

Εσύ ήθελες να κόψεις το κ.τ. εκείνοι δεν ήθελαν! Είναι τόσο μα τόσο απλό!!!
Εσύ ξεχώρισες το άτμισμα από το κάπνισμα κ αυτό είναι το μεγάλο μυστικό της επιτυχίας!!!!
Μπράβο σου κ να συνεχίσεις έτσι δίχως να κοιτάζεις τι κάνουν οι άλλοι ακόμα κ αν είναι δικοί σου άνθρωποι γνωρίζεις ότι
κάνουμε μόνοι μας τις επιλογές μας κ μόνοι μας απολαμβάνουμε τα καλά αυτών είτε τα άσχημα....  ;)


[/size][/color]Συγχώνευση συνεχόμενων δημοσιεύσεων[/font]
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 05, 2012, 11:35 από alexmach »

Αποσυνδεδεμένος mihalis78

  • **
  • 134
  • Φύλο: Άντρας
  • δεν πιστευω να βαλουν ατμο-φορους?
Απ: Απογοήτευση
« Απάντηση #136 στις: Νοεμβρίου 05, 2012, 11:35 »
απο την στιγμη που το καναμε χομπυ και οχι βοηθημα διακοπης κ/τ ειναι πολυ ευκολο να ξαναγυρισουμε στο κ/τ. ερχετε καποια στιγμη που βαριεσε τα καμενα, τα μπουκαλακια ,τα σκουπισματα και και........ πολλοι με βλεπουν και μου λενε ακομα δεν εκοψες το η/τ αρα δεν κανει δουλεια παρε τοτε κανονικα τσιγαρα...

Αποσυνδεδεμένος alexmach

  • *****
  • 2936
  • Φύλο: Άντρας
  • Dulcius Ex Asperis
Απ: Απογοήτευση
« Απάντηση #137 στις: Νοεμβρίου 05, 2012, 11:37 »
Οπως ερχόταν μια στιγμή που είχες βρεθεί την κάπνα, τα τασάκια, τις στάχτες ανάμεσα απ τα μαξιλάρια, τη προπέρσινη γόπα πίσω απο τον καναπέ και τόσα άλλα.
Αυτά που πρέπει να "ανεχθώ" και μπορεί να βαρεθώ με το ΗΤ, είναι για τα δικά μου μέτρα και συαθμά πολύ λιγότερα απο εκείνα που έπρεπε να ανεχθώ με το κτ.

Αποσυνδεδεμένος mihalis78

  • **
  • 134
  • Φύλο: Άντρας
  • δεν πιστευω να βαλουν ατμο-φορους?
Απ: Απογοήτευση
« Απάντηση #138 στις: Νοεμβρίου 05, 2012, 11:41 »
παλι ομως σε κατι βλαβερο και εθιστικο ειμαστε και εχουμε κολησει. :hmmm: ξεχασαμε τελειως τον σκοπο που το αρχισαμε.

Αποσυνδεδεμένος SO69

  • **
  • 353
  • Φύλο: Άντρας
  • Με λένε ΣΩΚΡatty και εPVώνω
Απ: Απογοήτευση
« Απάντηση #139 στις: Νοεμβρίου 05, 2012, 12:13 »
Καλε μου Φίλε...
ο Καζαντζάκης είπε: ''δεν ελπιζω τιποτα, δε φοβούμαι τιποτα, ειμαι λέφτερος''!
Αυτό ομως εβαλε και το χάραξαν στον ταφο του, εκει δηλ οπου μπορει ο καθε ενας να ειναι ελεύθερος και μονο εκει!! Μεχρι τοτε ολοι κατι φοβομαστε και σε κατι ελπιζουμε!!
Στην προκειμένη περιπτωση φοβόμαστε τις συνέπειες του κ.τ. ή του η.τ. και ελπιζουμε να απαλαγούμε!
Ομως επειδή η ελευθερια ειναι τελείως εσωτερική υπόθεση, το χειροτερο με το καπνισμα ειναι να αισθάνεσαι σκλάβος του τσιγάρου!
Αν με το η.τ. καταφερες να το κόψεις τοτε ελευθερώθηκες κι αν αισθάνεσαι σκλάβος του η.τ. κανε υπομονή μεχρι να καταφερεις να απαλαγείς κι απ' αυτό χωρις να άγχεσαι! Απόλαυσέ το μέχρι τότε!
Με αλλα λόγια μην πέφτεις  στη σκλαβιά του ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ...
Τα δεσμά δεν τελειώνουν ποτέ και ο αγώνας ειναι οχι να τα σπας αλλα να αισθάνεσαι ελεύθερος μέσα τους!!!

Αποσυνδεδεμένος moroua

  • *
  • 95
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Απογοήτευση
« Απάντηση #140 στις: Νοεμβρίου 05, 2012, 12:16 »
ΔΝΤ(Δεν νομίζω Τάκη) :D :D mixali78,ελπιζω να μην παρεξηγηθω πλακα κανω.Ο καθενας απο εμας μπηκε στον χωρο του η.τ με ξεχωριστούς στόχους!!! οχι απαραίτητα να το κόψει αλλα να το δοκιμάσει, ισως για να δει τι παιζει με αυτο η επειδη ειχε μπουχτίσει με το τσιγαρο και ειχε απογοητευτει με αλλους τροπους διακοπης και ειπε να δωσω μια ευκαιρια και σε αυτο με την πεποιθηση ομως οτι τα ποσοστα επιτυχιας θα ηταν μικρα.
Τέλος πάντων για μενα πιστευω οτι ο καθενας απο εμας απο μονος του ειναι και μια ξεχωριστη περιπτωση οποτε και διαφορετική εξάρτηση,απόλαυση,μεράκι......προσθέσετε ΟΣΑΑΑΑΑ.....θέλετε!!!
Οσο για μενα που σε λιγες μερες κλεινω 2 χρονάκια και το λεω με μεγαλη χαρά και καμάρι το ατμισμα
εχει αλλαξει τελειως την ζωη μου(στο καλλυτερο βεβαια) και ειναι πλεον ΑΠΟΛΑΥΣΗ.
Τελειωνοντας ναι  το ατμισμα ειναι μεν βλαβερο και εθιστικο μπορεις ομως σταδιακα να ριξεις τα επιπεδα της νικοτινης,οπως κανουν πλεον παρα πολλοι και να το πας εως και σε μηδενικο επιπεδο και δεν θα ειναι πλεον εθιστικό και σαφως ελλαχιστα βλαβερο.
Πιστεω οτι ειμαστε σε πολυ καλο δρομο ολοι μας.ΜΠΡΑΒΟ ΜΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος vato

  • ***
  • 548
  • Φύλο: Άντρας
  • a toda madre o un desmadre
Απ: Απογοήτευση
« Απάντηση #141 στις: Νοεμβρίου 05, 2012, 12:36 »
Μιχαλη, το θεμα δεν ειναι το "καλα" αλλα το "καλυτερα". Για μενα, αν καποιος με το η.τ. δεν εκοψε το καπνισμα αλλα απλα το ελαττωσε, παλι θετικο ειναι. Αν επεσε απο 20 τσιγαρα τημερα στα 15 κι αυτο κατι ειναι. Αν επεσε στα 10 ειναι ακομα καλυτερο κ.ο.κ. Και στα κεντρα απεξαρτησης παιρνουν μεθαδονη, τι να κανουμε. Απο την πρεζα τουλαχιστον ειναι καλυτερη.

Εδω θα ηθελα να τονισω πως το ολο ζητημα ειναι καθαρα θεμα σκεπτικου και νοοτροπιας.
Αν καποιος ψαχνει στο η.τ. να βρει τη μαγικη μεθοδο να καπνιζει χωρις συνεπειες, απλα θα συνεχισει το καπνισμα.
Αν καποιος μπερδευτει απο την ονομασια "ηλεκτονικο τσιγαρο" και το ξεκινησει με τη λογικη οτι ειναι τσιγαρο θα αποτυχει γιατι απλα δεν ειναι τσιγαρο.
Ειναι κατι που ισως να σε βοηθησει στην προσπαθεια να ξεχνιεσαι, οπως χρησιμοποιουσαμε παλια τσιχλες η κομπολόι. Ουτε αυτα ηταν τσιγαρο. Απλα τυχαινει το συγκεκριμενο να εχει καποια χαρακτηριστικα που μοιαζουν και αυτο βοηθαει στο να ξεγελιεσαι περισσοτερο, αλλα στην ουσια δεν ειναι ουτε καν υποκαταστατο.  Αν καποιος παλια οταν ειχε την επιθυμια να καπνισει επαιζε ταβλι για να ξεχαστει, τωρα απλα εχει βγει ενα "ταβλι" που βγαζει ατμο.
Δεν ειναι μεθοδος γκιλι νταηετ που υποτειθεται "δεν στερησαι τιποτα". Αν θες να κοψεις το τσιγαρο πρεπει να το εχεις παρει αποφαση, οπως επρεπε να το εχεις παρει αποφαση και τοτε που δεν υπηρχε το η.τ. Να εχεις θεληση και να ξερεις οτι για ενα διαστημα ισως ζοριστεις.

Ολα αυτα τα λεω με βαση τα δικα μου λαθη. Οταν ξεκινησα την προσπαθεια το εκανα με τη λογικη "το ιδιο πραγμα ειναι, απλα αυτο πειραζει λιγοτερο" και γι αυτο και απετυχα. Γιατι εψαχνα ενα πιο αθωο τσιγαρο. Μετα καταλαβα οτι ηταν σαν να ψαχνω κοιλιακους και γυμναστηριο χωρις κουραση. Ε αυτο δεν παιζει. Γι αυτο και οσοι πηραν η.τ. με την ιδια λογικη που πηραν τη "μαγικη" ζωνη απο την τηλεμαρκετινγκ που τη φορας ξαπλωμενος και σε κανει τουμπανο απλα εκαναν μια τρυπα στο νερο.
Θυσιες θα κανεις, αυτο πρεπει να το εχεις καταλαβει πριν ξεκινησεις.
Απο εκει και περα, εγω ειδα στον εαυτο μου οτι οσο πιεζομουν τοσο πλησιαζα στο να τα παρατησω. Γι αυτο και αποφασισα να κανω το εξης τρικ. Ξεγελασα τον εαυτο μου (σαν πολιτικος) με μια ψευτοελευθερια. Ειπα οτι οκ, αμα καποια στιγμη θες ενα τσιγαρο καν'το. Ετσι εκανα τη μερα αυτα που θεωρουσα τα "βασικα και αδιαπραγματευτα" τσιγαρα. Δηλαδη 1 το πρωι με τον καφε και 1 μετα το φαγητο. Ετσι τουλαχιστον ειχα "αφοπλισει" τους μεγαλυτερους κινδυνους να παρατησω ολοκληρη την προσπαθεια.
Μετα τα πραγματα πηραν το δρομο τους. Αρχισε το πρωινο τσιγαρο να μου πεφτει βαρυ. Κοπηκε κι αυτο. Τωρα εχει κοπει και αυτο του φαγητου, αν και ακομα δινω στον εαυτο μου το ελευθερο να το κανει αμα γουσταρει. Και αυτο γιατι ξερω οτι ο καλυτερος τροπος να το κοψω τελειως ειναι να μην μου το απαγορευσω. Ξερω οτι καποια στιγμη θα το αναψω και απλα θα μου ερθει νταμπλας.
Ετσι καταφερα να μετατρεψω το "δεν πρεπει" σε "δεν θελω". Γιατι οσο πιστευεις οτι δεν πρεπει, τοσο θα νομιζεις οτι θελεις.
Μα πανω απο ολα ειναι τα πρωτα αποτελεσματα. Οπως και στη διαιτα πχ. Το δυσκολο σταδιο ειναι το πρωτο. Οταν δεις στη ζυγαρια τα πρωτα κιλα να φευγουν, οταν κουμπωσει το πρωτο παλιο τζην τοτε ολα τελειωσαν, δεν ξαναγυρνας πισω. Ετσι εγινε και εδω. Οταν ειδα τα πρωτα θετικα, δεν υπηρχε γυρισμος.
Το πιο θετικο και πιο αμεσα ορατο ηταν... (συγγνωμη απο τις κυριες του φορουμ) η αντοχη στο σεξ. Εκει καταλαβα οτι οσο και αν πιστευουμε πως το τσιγαρο μετα το σεξ ταιριαζει απολυτα, ουσιαστικα ειναι ο μεγαλυτερος εχθρος του. Μπορεις να εχεις ενα καλο σεξ η ενα καλο τσιγαρο μετα. Οχι και τα 2. Εκτος βεβαια αν εισαι 20 χρονων οποτε και εχεις τα πνευμονια του Αττιλιο.

Σορρυ αν επεκταθηκα πολυ η αν βγηκα εκτος θεματος, απλα ξεκινησα να γραφω και με πηρε η μπαλα.

Αποσυνδεδεμένος danai

  • *
  • 60
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Απογοήτευση
« Απάντηση #142 στις: Μαρτίου 03, 2013, 02:42 »
Μια φιλική συμβουλή σε όσους απογοητεύτηκαν από το η.τ.

Κάντε μια χάρη στον εαυτό σας: Μην καπνίσετε καθόλου για 1 μέρα. Μόνο μια μέρα. Είναι δύσκολο, το ξέρω, αλλά μια μέρα είναι θα περάσει.

Την επόμενη μέρα η επιθυμία για τσιγάρο θα είναι μεγαλύτερη.
Τότε ατμίστε λίγο με μια γεύση που να σας θυμίζει το τσιγάρο που κάνατε.

Θα νιώστε καλύτερα.

Οταν αργότερα θα σας έρθει η επιθυμία για κ.τ. ξαναατμίστε.

Δώστε στον εαυτό σας την ευκαιρία να συνηθίσει αυτό το καινούργιο που μπαίνει στη ζωή σας.

Σε 10-15 μέρες ατμίσματος ο ίδιος ο οργανισμός σας θα νιώσει διαφορές και θα σας "μιλήσει".

Μεγαλύτερες αντοχές, καλύτερη αναπνοή, καλύτερη οσμή και γεύση.

Ακούστε τον.


Αποσυνδεδεμένος Krystallia

  • *
  • 24
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Απογοήτευση
« Απάντηση #143 στις: Μαρτίου 15, 2013, 23:06 »
Παιδια εγω εκλεισα ενα μήνα και κάτι μερες με το η.τ, χωρις να εχω καν αγγίξει το κ.τ
Οι ατμοποιητες δεν με ικανοποιούν καθόλου, και αυτοί που το έκαναν ειναι ακριβοι για την τσέπη μου, ουτε απο υγρα εχω τον χρόνο να ασχοληθώ, βρήκα  5-6 που μου άρεσαν και Όκ. Οι ατμοποιητες μου βασικα ειναι χάλια :)
Αλλα ακόμα και έτσι , με γεμίζει, υπάρχουν φορές που θελω ενα κ.τ γιατι κάτι δεν με φτάνει, όπως άμα πιω αλκοόλ, ομως δεν κρατάει πολυ αυτη η σκέψη, εχω να πω, οτι ειναι ωραίο πράμα γιατι ειναι νόστιμο, ειναι παιχνιδιαρικο, και είδα πολλεεεες διάφορες στον μήνα, αλλα πολλές!!!

Και να σκέφτεται οτι εγω το πήρα για χαβαλέ, δεν ήθελα να κόψω το κάπνισμα, ουτε το φοβόμουν ουτε με ενοχλούσε, οπότε δεν άρχισα κάτι ψυχαναγκαστικα. Και ομως, και με ολα τα προβλήματα εχει πλάκα!

Αλλα αυτο που με βοηθάει πολυ και περνάω καλα, ειναι οταν βρω κάνανε άνθρωπο που ατμιζει. Εχθές πήγα για καφε με έναν φίλο μου, και ατμιζαμε και ήταν τέλεια!
Εξω απο το μαγαζι οταν βλεπω κάναν ατμιστη στο αμάξι στα φανάρια , του χαμογελαστό, γιατι χαίρομαι για την προσπάθεια που κάνουμε όλοι εμείς για κάτι καλύτερο και πιο ποιοτικό.
Δεν θελω να πω κάτι με ολα αυτα, απλα να μοιραστώ την εμπειρία
Μου,
Μονο να κάνω και άλλους φίλους ατμιστες :)
Α και μετα απο μένα πήραν και άλλοι δυο φίλοι.

Αποσυνδεδεμένος SEB

  • *****
  • 5898
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Απογοήτευση
« Απάντηση #144 στις: Μαρτίου 15, 2013, 23:12 »
31 μηνος θα μαζευτουμε εδω Θεσσαλονικη ατμιστες για καφεδακι.
Αν εχεις χρονο ελα.
Χωρια απο την παρεα και το καλαμπουρι γιατι ολα τα παιδια ειναι ενα και ενα θα εχεις την δυνατοτητα "δωρεαν"  :)) να δοκιμασεις τα παντα  :yes: :yes: :yes:

Αποσυνδεδεμένος kimmi

  • **
  • 299
  • Φύλο: Άντρας
  • 생활은 아름답습니다
Απ: Απογοήτευση
« Απάντηση #145 στις: Μαρτίου 15, 2013, 23:14 »
Απογοήτευση!!
Τα ρούχα μου μυρίζουν σοκολάτα-φράουλα με ίχνη από φουντούκι..

Αποσυνδεδεμένος drf

  • ***
  • 557
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Απογοήτευση
« Απάντηση #146 στις: Μαρτίου 15, 2013, 23:25 »
τραγικότης... πάνε οι παλιές καλές εποχές που γύριζες απ΄έξω και πήγαινες κατευθείαν για μπάνιο (από τη βρώμα)  :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος spectrum

  • *****
  • 2577
  • Φύλο: Άντρας
  • Ευχαριστώ την Παναγία και τα παιδιά μου
    • Iδεογράφος
Απ: Απογοήτευση
« Απάντηση #147 στις: Μαρτίου 16, 2013, 00:14 »
Αυτή κι αν είναι απογοήτευση  :yes:
Γνωστός μου, άτμισε για ένα μήνα... ξαναγύρισε στο ΚΤ...
και τώρα τρέχει με αρρυθμίες και, πραγματικά δεν ξέρω, τι άλλο.

Αξίζει τον κόπο;

Απογοήτευση για κάποια τανκάκια που στάζουν; που ραγίζουν;
Για κάποια μπαταρία που τα έφτυσε;
Για κάποιον φορτιστή που είναι χαλαρό το ελατηριάκι του ή δεν ανάβει το πράσινο κουμπάκι;
Για τα υγρά που δεν είναι και κοτόπουλο με κρέμα μιλανέζα από μάστερ σεφ σε εξωτικό μαγερειό στις Σεϋχέλλες;

...ή...

απογοήτευση για τα παιδάκια που περιμένουν τον καπνιστή πατέρα να αντέξει όλα αυτά που μας περιβάλλουν.

Κι εκείνος δεν ήξερε πώς να γίνει ατμιστής...

Αποσυνδεδεμένος Vangos

  • *****
  • 1896
  • Φύλο: Άντρας
  • "ΑΤΜΟΚΑΛΥΨΗ ΤΩΡΑ"
Απ: Απογοήτευση
« Απάντηση #148 στις: Μαρτίου 16, 2013, 00:30 »
Μιχάλη, αν και πάτησα το "Μπράβο" στο ποστ σου, δεν αντέχω να μην οπτικοποιήσω την επιβράβευσή μου στα γραφόμενά σου:

Αποσυνδεδεμένος Vrs5

  • *****
  • 2526
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Απογοήτευση
« Απάντηση #149 στις: Μαρτίου 16, 2013, 00:32 »
Μιχαλη απλα  :respect:
Τα παντα θελουν υπομονη  :yes:  και παλι  :thumpup: :thumpup: :thumpup:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4687 498871 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 02:35
από Tem
Σύρματα MTL fused clapton & άλλα πλεκτά Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 1 54 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 31, 2024, 23:11
από chkontog
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 7 7244 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 29, 2024, 10:23
από Sergios
Labs MTL RTA – BP MODS [Με φιτιλοαντίσταση] 59 20795 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 26, 2024, 15:53
από kyrgiannis
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1691 194373 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 25, 2024, 21:47
από billythekid
INNOKIN ARES FINALE [Με φιτιλοαντίσταση] 1 1553 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 25, 2024, 18:04
από ThioVag
LOST VAPE CENTAURUS B60 AIO & B80 AIO [Ηλεκτρονικά mods] 5 4697 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 24, 2024, 13:48
από zamploutos
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8820 1108770 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 17:05
από shadockan
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1463 180293 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 16:51
από shadockan
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 1954 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1394 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 25206 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy