vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

127 επισκέπτες, 6 χρήστες
George Pap, Doubt, skiniko36, Tem, camber, maraki1308

Genesis Line Atomizer

Αποσυνδεδεμένος kostas0078

  • **
  • 203
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Genesis Line Atomizer
« Απάντηση #1695 στις: Απριλίου 12, 2012, 17:31 »
Κρίμα ρε βαγγέλη κ εσένα χάλια το εργαλείο; :angry_orange: :wall:

Αποσυνδεδεμένος atmomixani

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • το μεγεθος μετραει
Απ: Genesis Line Atomizer
« Απάντηση #1696 στις: Απριλίου 12, 2012, 17:41 »
Τελικά ο Maxi δεν έχει διαρροές,ούτε παίρνει αέρα από κάτω... :thumpup:
Αλλά να δω πως θα τον γεμίζω που δεν έχει στο πλάι τρύπα... :hmmm:

Πάντως,αν δουλεύει κανονικά δε του τον στέλνω για να κάνει τρύπα για γέμισμα,θα βρω άλλο τρόπο...
βαγγελη τον δικο μου τον γεμιζα και αναμεσα απο το μες με το μπουκαλακι με την βελονα για δοκιμασε το

Αποσυνδεδεμένος Steamboy

  • *****
  • 2644
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari(Mini) v2 + Mini D.I.D.(special edition)
Απ: Genesis Line Atomizer
« Απάντηση #1697 στις: Απριλίου 12, 2012, 17:45 »

Κρίμα ρε βαγγέλη κ εσένα χάλια το εργαλείο; :angry_orange: :wall:

Nαι,τσάμπα η αναμονή :thumpdown:
Αλλά είχα προετοιμαστεί ψυχολογικά για το χειρότερο,γιατί όλοι σχεδόν τελικά είχαν πρόβλημα.
Μάλλον το πιο μεγάλο του σφάλμα ήταν που για χάρη της ταχείας εξυπηρέτησης παραμέρισε εντελώς το θέμα ελέγχου πριν κάνει τις αποστολές.
Δεν αργούσε καλύτερα μια βδομάδα απ το να καθόμαστε τώρα να ταλαιπωρούμαστε όλοι καθώς και αυτός...


Μιχάλη,έτσι τον γέμισα αλλά τελικά έχω ακριβώς τα ίδια προβλήματα όπως οι περισσότεροι με θέμα διαρροής...
Εμένα έχει διαρροή και από τη πάνω τρύπα που βάζουμε το mesh αλλά και από κάτω στον κονέκτορα...
Τώρα θα περιμένω να μου στείλει από επισκευή τον line καθώς και νέο Maxi...
Καλά που αύριο θα συναντηθώ με τον Μάνο(manos) και θα πάρω και τον "regenesis" που τον είχα σετάρει προσωπικά από κοντά και ήταν ο.κ.
Μπορεί να μην είναι Genesis αλλά τη δουλειά μου,ως back up,σίγουρα τη κάνει μια χαρά. 
Τουλάχιστον να έχω κάτι να ατμίζω,γιατί με τους Κινέζους έχω ένα θέμα...  8)

Αποσυνδεδεμένος atmomixani

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • το μεγεθος μετραει
Απ: Genesis Line Atomizer
« Απάντηση #1698 στις: Απριλίου 12, 2012, 17:54 »
ναι η αληθια ειναι οτι τους πευτουμε βαριοι στους κινεζους  ;D :)) :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος kostas0078

  • **
  • 203
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Genesis Line Atomizer
« Απάντηση #1699 στις: Απριλίου 12, 2012, 18:14 »
ολη μερα τον ειχα ξάπλα ευτυχώς πάνω σε χαρτοπετσέτες κ τωρα που μπήκα σπίτι κ τον είδα εχει χάση ολο το υγρο του που ειχε μισο τανκ αλλά δεν ξερω απο που? γιατι ειναι χαλια παντου.
κατι αλλο. το μες πρεπει να μπαίνει ας πουμε σαν του α2? δηλ, σχεδων να σφηνώνει η οτι διάσταση κ να εχει δεν υπαρχει πρόβλημα?
παντός το εχω τυλίξει πανω σε 20αρα βελόνα κ οχι τεζα οποτε ειναι 2 κ κατι η τρύπα. η διάσταση του μες ηταν 2,5χ4.

Αποσυνδεδεμένος kostas0078

  • **
  • 203
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Genesis Line Atomizer
« Απάντηση #1700 στις: Απριλίου 12, 2012, 19:31 »
τωρα μου εστειλε μην ο ντελ με το τρ,νρ του καινουριου που μου στελνει. :thumpup:
αντε να δουμε αυτος πιστεύω να ειναι οκ :laugh1: :laugh1:
ακομα ομως δεν μου εχει στείλει την διεύθυνσή του γιατι? μηπως δεν τον θελει πίσω λεω εγω τώρα ::) ::) ::) :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος Steamboy

  • *****
  • 2644
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari(Mini) v2 + Mini D.I.D.(special edition)
Απ: Genesis Line Atomizer
« Απάντηση #1701 στις: Απριλίου 12, 2012, 19:47 »
Aν θες σου στέλνω π.μ. τα στοιχεία του αν και όταν παραλάβεις γράφει επάνω όλα τα στοιχεία.(πονηρούλι :));) 

Τώρα μου έστειλε και μένα μήνυμα με χίλιες συγνώμες...μου είπε πως δεν υπάρχει καθόλου stock από Maxi και θα πρέπει να του τον στείλω με δικά του φυσικά έξοδα.
Μου εγγυήθηκε,όμως,πως την ΙΔΙΑ ΜΕΡΑ που θα παραλάβει,θα τον επισκευάσει προσωπικά και θα μου τον στείλει ξανά πίσω!!!Αυτά είναι!!!
Τώρα,από βδομάδα περιμένω τον line ss μου πίσω,οπότε...
Καλή μου αντοχή με τα "ελληνικά αλουμίνια" :)) 8)




Υ.Γ.>Γενικά πρέπει να κάνω κάτι γιατί όλα στραβά μου πάνε με το θέμα η/τ...δε λέω άλλα  :lipssealed: :-X  Πάντως κάποιος  ::)  με καταράστηκε για τα καλά... :yes: :yes:

Αποσυνδεδεμένος kostas0078

  • **
  • 203
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Genesis Line Atomizer
« Απάντηση #1702 στις: Απριλίου 12, 2012, 19:50 »
Aν θες σου στέλνω π.μ. τα στοιχεία του αν και όταν παραλάβεις γράφει επάνω όλα τα στοιχεία.(πονηρούλι :));) 

Τώρα μου έστειλε και μένα μήνυμα με χίλιες συγνώμες...μου είπε πως δεν υπάρχει καθόλου stock από Maxi και θα πρέπει να του τον στείλω με δικά του φυσικά έξοδα.
Μου εγγυήθηκε,όμως,πως την ΙΔΙΑ ΜΕΡΑ που θα παραλάβει,θα τον επισκευάσει προσωπικά και θα μου τον στείλει ξανά πίσω!!!Αυτά είναι!!!
Τώρα,από βδομάδα περιμένω τον line ss μου πίσω,οπότε...
Καλή μου αντοχή με τα "ελληνικά αλουμίνια" :)) 8)




Υ.Γ.>Γενικά πρέπει να κάνω κάτι γιατί όλα στραβά μου πάνε με το θέμα η/τ...δε λέω άλλα  :lipssealed: :-X  Πάντως κάποιος  ::)  με καταράστηκε για τα καλά... :yes: :yes:

κ αυτα (ελληνικά αλουμίνια) οπως βλεπω καλα πρεπει να ειναι ε? και δεν πρεπει να εχουν διαρροές :laugh1: :laugh1:
ρε βαγγελη με δικα του εξοδα? :hmmm:

Αποσυνδεδεμένος Steamboy

  • *****
  • 2644
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari(Mini) v2 + Mini D.I.D.(special edition)
Απ: Genesis Line Atomizer
« Απάντηση #1703 στις: Απριλίου 12, 2012, 20:14 »
Εννοείται  :yes:
Ο ίδιος μου το είπε,φυσικά.  :yes: :yes:
Άλλωστε εγώ θα πληρώσω που μου έστειλε,όχι απλά ελαττωματικό προϊόν,αλλά και ξέχασε να κάνει τρύπα για να βάζω υγρό?! :o
 :wall: :wall:

Αποσυνδεδεμένος kostas0078

  • **
  • 203
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Genesis Line Atomizer
« Απάντηση #1704 στις: Απριλίου 12, 2012, 20:22 »
 :thumpup: ετσι επρεπε να σου πει. παντως ειναι ωραιος γιατι προσπαθει ολους να μας φτιαξει για την μ@##κία που εχει γινει κ δεν θελει να αφησει κανεναν παραπονεμένο.  :yes: για εμενα παντα ειναι ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ με την συμπεριφορά του.



Αποσυνδεδεμένος Steamboy

  • *****
  • 2644
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari(Mini) v2 + Mini D.I.D.(special edition)
Απ: Genesis Line Atomizer
« Απάντηση #1705 στις: Απριλίου 12, 2012, 20:26 »
Πράγματι,είναι σωστός.
Και αυτό που μου αρέσει περισσότερο είναι ότι απαντάει σχεδόν αμέσως και δεν αμφισβητεί το παραμικρό,ούτε προσπαθεί να δικαιολογήσει τίποτα.
Σου λέει απλά και όμορφα "Συγνώμη,σου στέλνω άλλο" ή "Συγνώμη στείλε να στο φτιάξω". :thumpup:
 :respect:


Αρκεί,επιτέλους,να μου στείλει κάτι να ατμίσω γιατί θα σκάσω...τη Κίνα μου μέσα...  :)) :))
 8) :tongue_smilie:

Αποσυνδεδεμένος Discordia

  • **
  • 358
  • Φύλο: Άντρας
  • Εμπόριο όπλων και Εgo-T. Προσιτές τιμές, Εχεμύθεια
Απ: Genesis Line Atomizer
« Απάντηση #1706 στις: Απριλίου 12, 2012, 20:38 »
χμ...εκανα μια προσπαθεια, δεν λέω ωραια γευση αλλα ντουμανι δεν...θα το ξαναπιασω αργοτερα...ευτυχως εχω και τον οδυσσέα και ξεχαρμανιασα. Μαλλον το 0,20 θα κανει πιο καλα την δουλεια του.

Αποσυνδεδεμένος Steamboy

  • *****
  • 2644
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari(Mini) v2 + Mini D.I.D.(special edition)
Απ: Genesis Line Atomizer
« Απάντηση #1707 στις: Απριλίου 12, 2012, 20:45 »
Με 0.20mm κάνε 4στροφές (4 θα φαίνονται μπροστά και 3 πίσω) ;)
Θα δεις τον ουρανό με τα άστρα μαζί... :)) 8)
Βγάζει κάπου 1.4 Οhms,οπότε στα 3.7V θα γίνει πύραυλος......
Θα νοιώσεις σαν τον βλάκα στη διαφήμιση της 3bit...3 απανωτά χτυπήματα... :)) :))
Όσο τον δουλεύεις θα στρώνει περισσότερο...
Τη δεύτερη μέρα αρχίζει και τα δίνει όλα πραγματικά...

Σε ζηλεύω...  :'( :'(


Καλοάτμιστος να σου είναι,Disc.  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Discordia

  • **
  • 358
  • Φύλο: Άντρας
  • Εμπόριο όπλων και Εgo-T. Προσιτές τιμές, Εχεμύθεια
Απ: Genesis Line Atomizer
« Απάντηση #1708 στις: Απριλίου 12, 2012, 20:49 »
Να σαι καλά steam και σε ευχαριστώ πολύ!! :thumpup:

Πρωτη φορά ελπίζω να τις φάω :))


Αποσυνδεδεμένος porto13

  • **
  • 363
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Genesis Line Atomizer
« Απάντηση #1709 στις: Απριλίου 12, 2012, 20:53 »
Βαγγελη και γω το σεταπ που λες εχω (δλδ.4 στροφες μπροστα και τρεις πίσω) με 0.20 σιρμα μου βγαζει 1.9 ..Τι κανω λαθος??

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Τι βαμβακι σας εδωσε την καλυτερη γευση σε mtl ατμοποιητη; Περιοχή νέων μελών 48 10065 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 12:55
από Buliwyf
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2122 344909 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 02, 2024, 09:58
από noe
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 208400 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 544085 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 32493 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 51770 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 599621 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 360213 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 12818 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 194995 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 2298 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 2449 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos