vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

173 επισκέπτες, 1 χρήστης
Sergios

Genesis Line Atomizer

Αποσυνδεδεμένος panosfc

  • ***
  • 763
  • I am a Steam Machine Κιτσο μου!
    • OUR PRIDE!!!
Απ: Genesis Line Atomizer
« Απάντηση #1515 στις: Απριλίου 10, 2012, 17:39 »
Στειλτε του ενα mail μωρε του παλιοτεμπελαρου.Βαριεται να φτιαχνει σπειρωματα.
Βαγγελη ο αλλος μπορει να σφυραγε αλλα ειχα το κεφαλι μου ησυχο απο σπασιματα...
Παντως ακομα ενας επισκευασιμος που να αντεχει και να μην χρειαζεται συνεχεια αντιστασεις δεν εχει βγει.Αμαν!

Αποσυνδεδεμένος alexmach

  • *****
  • 2936
  • Φύλο: Άντρας
  • Dulcius Ex Asperis
Απ: Genesis Line Atomizer
« Απάντηση #1516 στις: Απριλίου 10, 2012, 17:53 »
αφού τον έφτιαξε από ατσάλι και ασήμι στο γ@$%^ο το σπείρωμα τσιγκουνεύεται?!Έλεος  :idiot1: :wall: 

Είχε γίνει ολόκληρη συζήτηση κάποτε απο εποχής V1 στο UK Vapers για το με τι το προτιμουν οι πελάτες.
και κατέληξαν στο να ειναι μπρούτζινο, ωστε αν το βαλεις σε μοντ με μπρουτζινο επίσης να μη σου χαλασει τις δικες του σπείρες (όπως αν ήταν ατσάλινο) Αλλα τα περισσότερα "σοβαρά" μοντ πλεον εχουν ατσάλινα σπειρώματα οπότε ακυρώνεται!

Αποσυνδεδεμένος paris307cc

  • **
  • 400
  • Φύλο: Άντρας
  • IATTY+PROVARI ...
Απ: Genesis Line Atomizer
« Απάντηση #1517 στις: Απριλίου 10, 2012, 17:55 »
τουλαχιστον θα μπορουσε να εχει βαλει σπειρωματα κλειστα οπως ο μπουλης... :wall: :wall:
κ οχι να τα κλεινει με σιλικονη οπως εχει κανει...
αφου δεν παιρνει αερα απο κατω ρε μεγαλε τι τις θελεις τις τρουπες... :eyesplash:

Αποσυνδεδεμένος kostas0078

  • **
  • 203
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Genesis Line Atomizer
« Απάντηση #1518 στις: Απριλίου 10, 2012, 18:06 »
του εστειλα τωρα μην κ θα δω τι θα μου πει. :fight_knuppel: :fight_knuppel:
δεν του εχω βαλει ακομα υγρο μεσα μονο με νερο τον έπλυνα κ τεσταρισα.
σκεφτομαι ομως να κανω μια δοκιμή να του βαλω υγρο για να κανω καμια τζουρα, δεν κρατιεμαι :yes:
θα δουλεψει ομως κανονικα η οχι?
σπιθα εσενα το ιδιο προβλημα δεν εχει? μπορείς κ ατμιζεις κανονικά να το δοκιμάσω?

Αποσυνδεδεμένος Steamboy

  • *****
  • 2644
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari(Mini) v2 + Mini D.I.D.(special edition)
Απ: Genesis Line Atomizer
« Απάντηση #1519 στις: Απριλίου 10, 2012, 18:11 »
Να πω κάτι....
Γιατί δοκιμή με νερό?! :hmmm:
Το νερό δεν έχει την ίδια δομή με τα υγρά αναπλήρωσης,άρα αν στάξει ή τρέξει απ τον ατμοποιητή δεν οφείλεται 100% σε θέμα διαρροής.
Τα υγρά αναπλήρωσης είναι λιγότερο ρευστά απ ότι το νερό.


Αποσυνδεδεμένος panosfc

  • ***
  • 763
  • I am a Steam Machine Κιτσο μου!
    • OUR PRIDE!!!
Απ: Genesis Line Atomizer
« Απάντηση #1520 στις: Απριλίου 10, 2012, 18:14 »
Αν υπαρχει διαρροη θα περασει Βαγγελη.Οχι το ιδιο γρηγορα οσο το νερο αλλα θα περασει.
Οποτε καλυτερα με νερο το τεστ.

Αποσυνδεδεμένος kostas0078

  • **
  • 203
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Genesis Line Atomizer
« Απάντηση #1521 στις: Απριλίου 10, 2012, 18:17 »
Να πω κάτι....
Γιατί δοκιμή με νερό?! :hmmm:
Το νερό δεν έχει την ίδια δομή με τα υγρά αναπλήρωσης,άρα αν στάξει ή τρέξει απ τον ατμοποιητή δεν οφείλεται 100% σε θέμα διαρροής.
Τα υγρά αναπλήρωσης είναι λιγότερο ρευστά απ ότι το νερό.
βαγγελη οταν των πείρα δοκίμασα κ φύσηξα απο κατω μεσα στο αμαξι να καταλάβεις ήμουν ακομα δεν ειχα φτάσει σπιτι κ είδα οτι δεν ειναι σφραγισμένος κ ολος ο αερας έβγαινε μεσα στο τανκ. οταν εφτασα σπιτι του εβαλα νερο για να τον πλύνω κ ξανα φυσάω απο κατω κ εκανε μπουρμπουλήθρες.

Αποσυνδεδεμένος porto13

  • **
  • 363
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Genesis Line Atomizer
« Απάντηση #1522 στις: Απριλίου 10, 2012, 18:17 »
Παρέλαβα και γω σημερα τον mini και ειμαι απ τους τυχερούς,δεν εχω καμια διαρροή,καλο ντουμανι, καμένο καθολου,αλλα ρε παιδιά,η γευση του παπαπαπα!!!Ρε τι θελει η αλεπού στο παζάρι?? :laugh1:Οδυσσεας και α2,ειναι ετη φωτός μπροστά!!! :yes: :yes:

Αποσυνδεδεμένος kostas0078

  • **
  • 203
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Genesis Line Atomizer
« Απάντηση #1523 στις: Απριλίου 10, 2012, 18:26 »
αυτο ομως που δεν μπορω να καταλάβω ειναι απο που χάνει. απο την τρυπούλα που εχει στο κεντρο ο πολος η απο την πατούρα που εφαρμόζει στην βαση? που λογικα θελει μόνωση? εχει πει τιποτα ο del?

Αποσυνδεδεμένος Discordia

  • **
  • 358
  • Φύλο: Άντρας
  • Εμπόριο όπλων και Εgo-T. Προσιτές τιμές, Εχεμύθεια
Απ: Genesis Line Atomizer
« Απάντηση #1524 στις: Απριλίου 10, 2012, 18:30 »
Παρέλαβα και γω σημερα τον mini και ειμαι απ τους τυχερούς,δεν εχω καμια διαρροή,καλο ντουμανι, καμένο καθολου,αλλα ρε παιδιά,η γευση του παπαπαπα!!!Ρε τι θελει η αλεπού στο παζάρι?? :laugh1:Οδυσσεας και α2,ειναι ετη φωτός μπροστά!!! :yes: :yes:

πρέπει να εισαι ο πρωτος που λεει κατι τέτοιο :o

Αποσυνδεδεμένος Steamboy

  • *****
  • 2644
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari(Mini) v2 + Mini D.I.D.(special edition)
Απ: Genesis Line Atomizer
« Απάντηση #1525 στις: Απριλίου 10, 2012, 18:30 »
Παρέλαβα και γω σημερα τον mini και ειμαι απ τους τυχερούς,δεν εχω καμια διαρροή,καλο ντουμανι, καμένο καθολου,αλλα ρε παιδιά,η γευση του παπαπαπα!!!Ρε τι θελει η αλεπού στο παζάρι?? :laugh1: Οδυσσεας και α2,ειναι ετη φωτός μπροστά!!! :yes: :yes:


Αν,ο Α2 είναι έτη φωτός μπροστά....ειδικά σε γεύση με τον Genesis....τι να πω....το χάσαμε το κορμί πατριώτη....
Ο Α2 έχει καλή απόδοση γεύσης και καθαρή σε σχέση με τον Genesis?! :o :o  ενώ παρεμβαίνει φιτίλι και φίλτρο....Ιεροσυλία... 8) [size=78%] [/size]
Δε ξέρω τι σετάρισμα και τι mesh έχει βάλει αλλά για κανένα λόγο οι ατμοποιητές αυτοί δεν πιάνουν σε γεύση το Genesis...
Εδώ τολμούν ακόμη και κάτοχοι iatty και τον συγκρίνουν σε γεύση με Genesis...
Καλά τον Οδυσσέα δε το έχει ξεπεράσει σε πολλά....και όχι μόνο σε γεύση.
Και δε το λέω μόνο εγώ αλλά και πολλοί άλλοι...οι περισσότεροι.
Αυτό είναι το δυνατό σημείο του Genesis.
Φυσικά,είναι και θέμα γούστου καθώς και συνήθειας.

Αποσυνδεδεμένος panosfc

  • ***
  • 763
  • I am a Steam Machine Κιτσο μου!
    • OUR PRIDE!!!
Απ: Genesis Line Atomizer
« Απάντηση #1526 στις: Απριλίου 10, 2012, 18:32 »
Παρέλαβα και γω σημερα τον mini και ειμαι απ τους τυχερούς,δεν εχω καμια διαρροή,καλο ντουμανι, καμένο καθολου,αλλα ρε παιδιά,η γευση του παπαπαπα!!!Ρε τι θελει η αλεπού στο παζάρι?? :laugh1:Οδυσσεας και α2,ειναι ετη φωτός μπροστά!!! :yes: :yes:

Φιλε εχεις δικιο!Μου τον πουλας;

Αποσυνδεδεμένος porto13

  • **
  • 363
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Genesis Line Atomizer
« Απάντηση #1527 στις: Απριλίου 10, 2012, 18:32 »
 :dontknow: :dontknow:

Αποσυνδεδεμένος Steamboy

  • *****
  • 2644
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari(Mini) v2 + Mini D.I.D.(special edition)
Απ: Genesis Line Atomizer
« Απάντηση #1528 στις: Απριλίου 10, 2012, 18:36 »

Παρέλαβα και γω σημερα τον mini και ειμαι απ τους τυχερούς,δεν εχω καμια διαρροή,καλο ντουμανι, καμένο καθολου,αλλα ρε παιδιά,η γευση του παπαπαπα!!!Ρε τι θελει η αλεπού στο παζάρι?? :laugh1: Οδυσσεας και α2,ειναι ετη φωτός μπροστά!!! :yes: :yes:


Φιλε εχεις δικιο!Μου τον πουλας;


Σωστός..... :thumpup:
 :)) 8) :tongue_smilie:




Παίρνω σειρά και σου δίνω 5€ παραπάνω απ ότι σου δώσει ο Πάνος  :laugh1: :laugh1:
 8) :tongue_smilie:

Αποσυνδεδεμένος porto13

  • **
  • 363
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Genesis Line Atomizer
« Απάντηση #1529 στις: Απριλίου 10, 2012, 18:42 »
Ο.Κ. μάγκες, σεβαστή η άποψή σας,αλλα την δικη μου δεν την αλλάζετε!! :yes: :yes:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Τι βαμβακι σας εδωσε την καλυτερη γευση σε mtl ατμοποιητη; Περιοχή νέων μελών 43 9751 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 01:31
από treloneritis
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2122 344734 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 02, 2024, 09:58
από noe
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 208224 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 543871 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 32344 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 51628 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 599425 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 360020 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 12669 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 194767 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 2154 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 2306 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos