vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

183 επισκέπτες, 7 χρήστες
manoslykos, NikolaosKZ, goran, camber, polydimi5, Buliwyf, Chris66

Genesis Line Atomizer

Αποσυνδεδεμένος DIONYSIS

  • ***
  • 549
  • Φύλο: Άντρας
  • Penelope+ProvariMini Satin/Ιatty +PrecisePlus18500
Απ: Genesis Line Atomizer
« Απάντηση #1320 στις: Απριλίου 07, 2012, 12:10 »
Μάνο κατά τη γνώμη μου, το ομορφότερο atomizer επάνω στο ομορφότερο μηχανικό mod  :respect:

Αποσυνδεδεμένος zellps2

  • **
  • 167
  • Φύλο: Άντρας
  • ΑΤΜΙ-ΖΩ αρα ΖΩ!
Απ: Genesis Line Atomizer
« Απάντηση #1321 στις: Απριλίου 07, 2012, 12:27 »
αχ βρε διονυση   φωτιες μας βαζεις!!!!!!!! ειναι πανεμορφο :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος DIONYSIS

  • ***
  • 549
  • Φύλο: Άντρας
  • Penelope+ProvariMini Satin/Ιatty +PrecisePlus18500
Απ: Genesis Line Atomizer
« Απάντηση #1322 στις: Απριλίου 07, 2012, 12:48 »
αχ βρε διονυση   φωτιες μας βαζεις!!!!!!!! ειναι πανεμορφο :thumpup:
Γιάννη το μηχανάκι (Line) είναι πραγματικά πολύ καλό τελικά...ίδιο σετάπ από 24 Μαρτίου, πεντακάθαρη γεύση τουλάχιστον στη τριμπέκα, με χαμηλή αντίσταση 1,3-1,4 πολύ καλό χτύπημα με 6ρα νικο και άριστο ντουμάνι....γενικά ένα απροβλημάτιστο ατομάιζερ, πάρα πολύ όμορφο σε mini-Provari Satin και PricisePlus, για εμένα πρακτικό στο γέμισμα, με καλό σετάπ στο mesh θέλω να πιστεύω ότι βγάζει και μήνα.
Μοναδικά αρνητικά του το 510 σπείρωμα που είναι του Κ*λου για αυτό το λόγο και δε το βγάζω από το μόντ ποτέ (στο πρόβατο δε τερματίζει το σπείρωμα και σε περίπτωση πτώσης σπάει για πλάκα (Steamboy περίπτωση))....αλλά και μικροδιαρροές που έχει οι οποίες σταματάνε με οριγκάκι ίδιο με αυτό που φοράει το μαύρο πιπάκι στο σπείρωμα του Α2 clasic.
Δεν έχει καμία σχέση με Α2 και Οδυσσέα και τείνει να πιάσει τον ιαττυ σε χτύπημα και ντουμάνι μιας και σε γεύση είναι τουλάχιστον ισάξιο αν όχι καλύτερο.
Σαν κατασκευές θεωρώ πάντα του Θανάση Imeo τα ατομιζερ πολύ ανώτερα και πολύ μακριά από όλα τα άλλα.
Προς το παρόν δική μου γνώμη αξιολόγησης 1)ιαττυ 2)Line 3)Odysseas 4)A2 5)A2-T 6)306 από όσα τουλάχιστον είχα στη κατοχή μου, πάντα με γνώμονα τη τριμπέκα αφού δε έχω εμπειρία με άλλα υγρά.
« Τελευταία τροποποίηση: Απριλίου 07, 2012, 12:57 από DIONYSIS »

Αποσυνδεδεμένος blue

  • **
  • 117
  • la Vita e bella
Απ: Genesis Line Atomizer
« Απάντηση #1323 στις: Απριλίου 07, 2012, 13:36 »
Διονύση και το precise με το mini είναι super !!




Αποσυνδεδεμένος Βασίλης

  • *****
  • 2116
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Genesis Line Atomizer
« Απάντηση #1324 στις: Απριλίου 07, 2012, 13:37 »
Γιάννη το μηχανάκι (Line) είναι πραγματικά πολύ καλό τελικά...ίδιο σετάπ από 24 Μαρτίου, πεντακάθαρη γεύση τουλάχιστον στη τριμπέκα, με χαμηλή αντίσταση 1,3-1,4 πολύ καλό χτύπημα με 6ρα νικο και άριστο ντουμάνι....γενικά ένα απροβλημάτιστο ατομάιζερ, πάρα πολύ όμορφο σε mini-Provari Satin και PricisePlus, για εμένα πρακτικό στο γέμισμα, με καλό σετάπ στο mesh θέλω να πιστεύω ότι βγάζει και μήνα.
Μοναδικά αρνητικά του το 510 σπείρωμα που είναι του Κ*λου για αυτό το λόγο και δε το βγάζω από το μόντ ποτέ (στο πρόβατο δε τερματίζει το σπείρωμα και σε περίπτωση πτώσης σπάει για πλάκα (Steamboy περίπτωση))....αλλά και μικροδιαρροές που έχει οι οποίες σταματάνε με οριγκάκι ίδιο με αυτό που φοράει το μαύρο πιπάκι στο σπείρωμα του Α2 clasic.
Δεν έχει καμία σχέση με Α2 και Οδυσσέα και τείνει να πιάσει τον ιαττυ σε χτύπημα και ντουμάνι μιας και σε γεύση είναι τουλάχιστον ισάξιο αν όχι καλύτερο.
Σαν κατασκευές θεωρώ πάντα του Θανάση Imeo τα ατομιζερ πολύ ανώτερα και πολύ μακριά από όλα τα άλλα.
Προς το παρόν δική μου γνώμη αξιολόγησης 1)ιαττυ 2)Line 3)Odysseas 4)A2 5)A2-T 6)306 από όσα τουλάχιστον είχα στη κατοχή μου, πάντα με γνώμονα τη τριμπέκα αφού δε έχω εμπειρία με άλλα υγρά.

πολύ καλή διονυση :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος dttas

  • **
  • 110
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Genesis Line Atomizer
« Απάντηση #1325 στις: Απριλίου 07, 2012, 13:38 »
Εκ του διαστήματος ορμόμενο?? :confused1:

Αποσυνδεδεμένος Discordia

  • **
  • 358
  • Φύλο: Άντρας
  • Εμπόριο όπλων και Εgo-T. Προσιτές τιμές, Εχεμύθεια
Απ: Genesis Line Atomizer
« Απάντηση #1326 στις: Απριλίου 07, 2012, 13:45 »
It looks like aditional list will have to wait. Turner fuc..d up with connectors and now
i have enough working Maxi and Mini for the people who payed. He will fix it , but i have to wait for Van to come back from
hollidays. New connectors , but he did not press them in all the way. So if anyone who got Maxi or Mini
have a leak on the connector please contact me.

And Line V2 , insted 100 we will have like 60 pieces, i will check all devices my self before sending from now on.


ας ελπίσουμε οτι δεν θα ειμαστε τόσο άτυχοι... :eyesplash:

Αποσυνδεδεμένος blue

  • **
  • 117
  • la Vita e bella
Απ: Genesis Line Atomizer
« Απάντηση #1327 στις: Απριλίου 07, 2012, 13:55 »
αντιεπαγγελματίες !! απαράδεκτοι .Για να το πεί φαντάσου τι προβλήματα θα παρουσιαστούν!!   :thumpdown: :thumpdown: :thumpdown:

Αποσυνδεδεμένος Steamboy

  • *****
  • 2644
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari(Mini) v2 + Mini D.I.D.(special edition)
Απ: Genesis Line Atomizer
« Απάντηση #1328 στις: Απριλίου 07, 2012, 14:06 »
Ηρέμησε,Μάνο....chill out!!!  ::)
Δεν είναι αντιεπαγγελματικό να παραδεχθεί κάποιος πως μπορεί το προϊόν του να έχει σε κάποια κομμάτια αστοχία υλικού ή σφάλμα,ειδικά όταν δέχεται και κάνει επισκευή ΔΩΡΕΑΝ ακόμη και όταν είναι σφάλμα του χρήστη(όπως για παράδειγμα στο δικό μου ατύχημα).
Νομίζω πως είναι ένα ακόμα συν(+) του αυτό μιας και θα μπορούσε να μην έχει πει και τίποτα.
Την ώρα που άλλοι δίνουν εφόρου ζωής εγγύηση επί πληρωμή 10€ για ανταλλακτικά,που κάποιες(αν όχι όλες) φορές πρέπει να περιμένεις από 15μέρες εως και μήνες,ή δε παραδέχονται αστοχίες-λάθη και κατηγορούν τους χρήστες.
 :bye:
« Τελευταία τροποποίηση: Απριλίου 07, 2012, 14:21 από Steamboy »

Αποσυνδεδεμένος spithas

  • **
  • 181
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Genesis Line Atomizer
« Απάντηση #1329 στις: Απριλίου 07, 2012, 14:21 »
αντιεπαγγελματίες !! απαράδεκτοι .Για να το πεί φαντάσου τι προβλήματα θα παρουσιαστούν!!   :thumpdown: :thumpdown: :thumpdown:
ακριβως το αντιθετο φιλε μου.ειδαν το προβλημα και το αντιμετοπιζουν.οταν η mercedes δηλαδη κανει ανακλησει καποια μοντελα με προβλημα ειναι αντιεπαγγελματικο η τους λεμε μπραβο που το αντιμετοπιζουν;
και εμενα ο μινι σταζει.θα του στειλω μυνημα.

Αποσυνδεδεμένος blue

  • **
  • 117
  • la Vita e bella
Απ: Genesis Line Atomizer
« Απάντηση #1330 στις: Απριλίου 07, 2012, 14:22 »
Τέτοια λάθη είναι τραγικά και απαράδεκτα,πρίν κάνει μία αποστολή θα πρέπει να τα ελέγχει εκτενώς,
όχι δεν μπορώ να δεχθώ αυτό που λέει ότι δεν πρέσσαρε τους κονέκτορες όπως έπρεπε και ότι θα υπάρξουν προβλήματα διαρροών!!
Τώρα φίλε Βαγγέλη άν εσύ θεωρείς ότι σου το φτιάχνει τσάμπα ο del τον line σου όπως και τον δικό μου νομίζω ότι απατάσαι οικτρά!
στέλνεις με 7,5ευρώ απο Ελλάδα και ο del ζητά 15ευρώ απο Κροατία για να στο στείλει πίσω. Ο νοών νοείτω my friend  8)

Αποσυνδεδεμένος blue

  • **
  • 117
  • la Vita e bella
Απ: Genesis Line Atomizer
« Απάντηση #1331 στις: Απριλίου 07, 2012, 14:25 »
ακριβως το αντιθετο φιλε μου.ειδαν το προβλημα και το αντιμετοπιζουν.οταν η mercedes δηλαδη κανει ανακλησει καποια μοντελα με προβλημα ειναι αντιεπαγγελματικο η τους λεμε μπραβο που το αντιμετοπιζουν;
και εμενα ο μινι σταζει.θα του στειλω μυνημα.

ΑΑ καλά κατάλαβα 2 μέρες το έχεις και στάζει ??
δώσε τώρα άλλα 22,50 plus fees για να στο φτιάξει τσάμπα

Αποσυνδεδεμένος spithas

  • **
  • 181
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Genesis Line Atomizer
« Απάντηση #1332 στις: Απριλίου 07, 2012, 14:29 »
και ποιος σου ειπε οτι πρεπει να το στειλω πισω για να φτιαχτει; 8) 8) 8)

Αποσυνδεδεμένος blue

  • **
  • 117
  • la Vita e bella
Απ: Genesis Line Atomizer
« Απάντηση #1333 στις: Απριλίου 07, 2012, 14:30 »
Εσύ το είπες ότι θα του στέιλεις μήνυμα όχι εγώ

Αποσυνδεδεμένος Steamboy

  • *****
  • 2644
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari(Mini) v2 + Mini D.I.D.(special edition)
Απ: Genesis Line Atomizer
« Απάντηση #1334 στις: Απριλίου 07, 2012, 14:31 »

Τέτοια λάθη είναι τραγικά και απαράδεκτα,πρίν κάνει μία αποστολή θα πρέπει να τα ελέγχει εκτενώς,
όχι δεν μπορώ να δεχθώ αυτό που λέει ότι δεν πρέσσαρε τους κονέκτορες όπως έπρεπε και ότι θα υπάρξουν προβλήματα διαρροών!!
Τώρα φίλε Βαγγέλη άν εσύ θεωρείς ότι σου το φτιάχνει τσάμπα ο del τον line σου όπως και τον δικό μου νομίζω ότι απατάσαι οικτρά!
στέλνεις με 7,5ευρώ απο Ελλάδα και ο del ζητά 15ευρώ απο Κροατία για να στο στείλει πίσω. Ο νοών νοείτω my friend  8)




Ωχ,άντε πάλι.....
Κατ αρχήν στη περίπτωση τη δική σου αλλά και τη δική μου το σφάλμα ήταν ΔΙΚΟ ΜΑΣ.
Και ενώ πληρώνουμε μόνο μεταφορικά 22.5€ και αντίθετα κόστος επισκευής 0€ θα τον "φάμε" κιόλας....Έλεος :wall:
Eπιπλέον,κάτσε να του στείλει μήνυμα διότι αν υπάρχει κατασκευαστικό λάθος εξ αρχής μπορεί να μη του ζητήσει καν μεταφορικά....Ας περιμένουμε για αυτό το θέμα...


Tέτοια βαριά λόγια και χειρότερα θα έλεγα αν δεν ανακοίνωνε τίποτα και αν δε παραδεχόταν καν πως το λάθος ήταν κατασκευαστικό εξ αρχής αλλά του χρήστη.
Όσο για τα μεταφορικά έχεις αποδείξεις πως κρατάει απ τα χρήματα για τη πάρτι του και όχι σαν μεταφορικά?!
Γιατί με 15€ 3μέρες παράδοση δε μου φαίνονται πολλά.
Όταν Ελλάδα μεταφορικά+χρέος κράτησης αντικαταβολής εντός λεκανοπεδίου έρχεται με courier στα 5-7€!!!
« Τελευταία τροποποίηση: Απριλίου 07, 2012, 14:36 από Steamboy »

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Τι βαμβακι σας εδωσε την καλυτερη γευση σε mtl ατμοποιητη; Περιοχή νέων μελών 38 9448 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 14:12
από Ηρακλης
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2122 344516 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 09:58
από noe
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 208018 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 543626 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 32202 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 51469 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 599099 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 359758 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 12524 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 194520 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 2002 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 2133 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos