vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

70 επισκέπτες, 7 χρήστες
ΒΑΓΓΟς, Ποντικός, th3ofilos, geotron, Buliwyf, dvelev, Tem

Twitter

E-Cig City Mods - 101 - 5v Box Mod (V2)

Αποσυνδεδεμένος Βασίλης

  • *****
  • 2116
  • Φύλο: Άντρας
Απ: E-Cig City Mods - 101 - 5v Box Mod (V2)
« Απάντηση #15 στις: Δεκεμβρίου 12, 2011, 01:48 »
στο usps εχει κ με 1,82$ 10 μέρες κάνει :thumpup:

Απ: E-Cig City Mods - 101 - 5v Box Mod (V2)
« Απάντηση #16 στις: Δεκεμβρίου 12, 2011, 01:59 »
Bασιλη εκανα register στο site μονο και μονο για να δω τα μεταφορικα,για αυτα τα προιοντα αυτες τις επιλογες μου εβγαλε και τις εκανα αντιγραφη επικοληση.
USPS
   Display Rates
      Priority Mail International(5 to 10 Business days)         $47.85
      Express Mail International (EMS) (5 to 20 business days delivery time)         $56.98
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 12, 2011, 18:41 από Vrs5 »

Αποσυνδεδεμένος Βασίλης

  • *****
  • 2116
  • Φύλο: Άντρας
Απ: E-Cig City Mods - 101 - 5v Box Mod (V2)
« Απάντηση #17 στις: Δεκεμβρίου 12, 2011, 02:10 »
η πρωτη κ δευτερη περιπτωση
απλα επειδη εβαλα αλλο προϊόν
δεν μου το εβγαλε 1.82$

Απ: E-Cig City Mods - 101 - 5v Box Mod (V2)
« Απάντηση #18 στις: Δεκεμβρίου 12, 2011, 02:14 »
Βαλε τα ιδια προιοντα με εμενα και στις ιδιες ποσοτητες και θα δεις οτι δεν υπαρχουν 3 επιλογες αλλα μονο 2.
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 12, 2011, 18:42 από Vrs5 »

Αποσυνδεδεμένος Βασίλης

  • *****
  • 2116
  • Φύλο: Άντρας
Απ: E-Cig City Mods - 101 - 5v Box Mod (V2)
« Απάντηση #19 στις: Δεκεμβρίου 12, 2011, 02:22 »
Οκ ναι εβαλα τα ιδια κ δεν εχει τριτη ειχες δικιο τελικα :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος tsiv

  • *****
  • 2868
Απ: E-Cig City Mods - 101 - 5v Box Mod (V2)
« Απάντηση #20 στις: Δεκεμβρίου 12, 2011, 03:21 »


Ευχαριστω
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 12, 2011, 06:53 από tsiv »

Αποσυνδεδεμένος Pseiras

  • ****
  • 1222
  • Chi_you+ΙΑΤΤΥ-Orion 2.1-GGTS+UFS-GGSlim+MARK-T
Απ: E-Cig City Mods - 101 - 5v Box Mod (V2)
« Απάντηση #21 στις: Δεκεμβρίου 12, 2011, 09:38 »
Φιλε μου εγω δεν προσθεσα τιποτα ουτε εβαλα εγω τα χρονικα περιθορια.
Ο φιλος φουγαρο παρουσιασε ενα 5V mod που αγορασε μαζι με τα παρελκομενα και του ηρθε σε 9 μερες στα 57.60 euro και οχι ενα σκετο mod μετα απο 1 μηνα.
Eσυ εδωσες μια εναλακτικη λυση σε VV συγκρινοντας τη τιμη του με τη τιμη του συνολου των προιοντων του 1 ποστ.
Αυτο προσπαθω να σου πω και εσυ μου λες οτι ειμαι offtopic. Eπισης τα μεταφορικα για αυτα τα προιοντα στο madvapes δεν ειναι 4 euro.

Ρε φιλε θα μας τρελλανεις δηλαδη, κανουμε υπομονη με την παρτη σου να ειμαστε ευγενικοι.....
Αλλα ντι αλλων , τρελο ζορι τραβας.....  :eyesplash:
Ετσι ξεκινησε η κουβεντα μεχρι να πεταχτεις με την εξυπναδα σου ....
Στο αποκατω απαντησα. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΤΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ??

ΞΑΝΑΔΙΑΒΑΣΕ ΛΟΙΠΟΝ !!!

------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Ακριβο. Και μαλλον 5v σταθερο δεν εινε και το καλυτερο. Γνωμη μου, καλυτερα να επαιρνες ενα ρυθμιζομενο και σε πολυ καλυτερη τιμη  :)
------------------------------------------------------------------------------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------------
Υπαρχει δηλαδη ρυθμιζομενο κ σε καλυτερη τιμη;
Ποιο ειναι αυτο ρε παιδια;
------------------------------------------------------------------------------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------------
Λογικα αυτο.
http://www.madvapes.com/Variable-Voltage-Box-Mod_p_3045.html

Αν παινουν λιγο τα χερια σου παιρνεις και το κιτ στα μισα λεφτα.
http://www.madvapes.com/Variable-Volt-Box-Mod-Kit_p_3348.html
------------------------------------------------------------------------------------------------------



Ουτε μεταφορικα ουτε ιστοριες ουτε μπαταριες .... ....συνελθε  :idiot1:
Ρωταει ο φιλος για φθηνο VV του απανταω και πεταγεσαι σαν να μην πω τι ...
Κανε μας την χαρη λοιπον .....

Αποσυνδεδεμένος Φουγάρο

  • *
  • 23
  • Φύλο: Άντρας
Απ: E-Cig City Mods - 101 - 5v Box Mod (V2)
« Απάντηση #22 στις: Δεκεμβρίου 12, 2011, 10:56 »
παιδιά ξεφύγαμε..... η λογική δεν είναι να κοντραριζόμαστε για το ποιος είναι περισσότερο ‘ψαγμένος‘  ή δεν ξέρω εγώ τι άλλο..... εγώ πήρα ένα mod από τα δεκάδες που κυκλοφορούν σε μια τιμή που θεώρησα ότι ήταν συμφέρουσα. Τώρα αν θα γλύτωνα με τον έναν ή με τον άλλον τρόπο κάποια χρήματα ή όχι είναι ένα άλλο θέμα, στη τελική δεν μιλάμε για πυρηνική φυσική, βασικές γνώσεις να έχεις και αν δεις τι λογική που είναι στημένο ένα mod στην τελική φτιάχνεις και ένα δικό σου με το ελάχιστο δυνατό κόστος , ειδικά τα τύπου box mods λόγω μεγέθους και υλικών είναι αστείο το κόστος κατασκευής. Anyway ευχαριστώ όλους τους φίλους για τη συνδρομή τους στο νήμα αλλά θα παρακαλούσα να σταματήσει εδώ η ‘κόντρα¨ αυτή που δεν ωφελεί κανέναν….

Αααα…. Ξέρει κανείς κάποιο μαγαζί στην Ελλάδα να πουλάει cartomizers 510 με πάνω από 2 ohm για να μην περιμένω πάλι καμιά 10αρια μέρες απέξω….

Thanks

Αποσυνδεδεμένος tsiv

  • *****
  • 2868
Απ: E-Cig City Mods - 101 - 5v Box Mod (V2)
« Απάντηση #23 στις: Δεκεμβρίου 12, 2011, 12:45 »
Ας μεινουμε στο θεμα παρακαλω

Απ: E-Cig City Mods - 101 - 5v Box Mod (V2)
« Απάντηση #24 στις: Δεκεμβρίου 12, 2011, 14:39 »
Ρε φιλε θα μας τρελλανεις δηλαδη, κανουμε υπομονη με την παρτη σου να ειμαστε ευγενικοι.....
Αλλα ντι αλλων , τρελο ζορι τραβας.....  :eyesplash:
Ετσι ξεκινησε η κουβεντα μεχρι να πεταχτεις με την εξυπναδα σου ....
Στο αποκατω απαντησα. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΤΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ??

ΞΑΝΑΔΙΑΒΑΣΕ ΛΟΙΠΟΝ !!!

------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Ακριβο. Και μαλλον 5v σταθερο δεν εινε και το καλυτερο. Γνωμη μου, καλυτερα να επαιρνες ενα ρυθμιζομενο και σε πολυ καλυτερη τιμη  :)
------------------------------------------------------------------------------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------------
Υπαρχει δηλαδη ρυθμιζομενο κ σε καλυτερη τιμη;
Ποιο ειναι αυτο ρε παιδια;
------------------------------------------------------------------------------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------------
Λογικα αυτο.
http://www.madvapes.com/Variable-Voltage-Box-Mod_p_3045.html

Αν παινουν λιγο τα χερια σου παιρνεις και το κιτ στα μισα λεφτα.
http://www.madvapes.com/Variable-Volt-Box-Mod-Kit_p_3348.html
------------------------------------------------------------------------------------------------------



Ουτε μεταφορικα ουτε ιστοριες ουτε μπαταριες .... ....συνελθε  :idiot1:
Ρωταει ο φιλος για φθηνο VV του απανταω και πεταγεσαι σαν να μην πω τι ...
Κανε μας την χαρη λοιπον .....
Οταν συγκρινεις τιμες καλο ειναι να συγκρινεις τα ιδια προιοντα η' αντιστοιχα προιοντα με τις ιδιες παραμετρους συγκρησης.
Εγω προσπαθησα να σου εξηγησω πολυ ευγενικα οτι ο φιλος φουγαρο δεν πηρε ενα 5v mod με 57.60,στα 57.60 πηρε ενα 5v mod,6 μπαταριες,1 φορτιστη και μεταφορικα σε 9 μερες και εσυ συνεχισες να επιμενεις οτι ενα VV mod σκετο απο madvapes με αγνωστη ημερομηνια παραδωσης ειναι φθηνοτερο απο 57.60.
Δηλαδη αν ειχε αγορασει και 5 κουτες ατμοποιητες και εδινε 300 euro ακομα και το provari ειναι φθηνοτερο με τη λογικη τη δικη σου.
Τωρα για τους χαρακτηρισμους και το τροπο που μιλας δεν ειμαι εγω ο αρμοδιος για να σου κανω παρατηρηση αλλα νομιζω οτι δεν σε τιμα να μιλας ειρωνικα και με εκφαρασεις του τυπου."Αλλα ντι αλλων , τρελο ζορι τραβας" "μεχρι να πεταχτεις με την εξυπναδα σου" "συνελθε" "πεταγεσαι σαν να μην πω τι" "Κανε μας την χαρη λοιπον"
Σεβομαι τις παρατηρησεις του tsiv και του δημιουργου του θεματος φουγαρο και δεν θα συνεχισω την αντιπαραθεση.

Αποσυνδεδεμένος Pseiras

  • ****
  • 1222
  • Chi_you+ΙΑΤΤΥ-Orion 2.1-GGTS+UFS-GGSlim+MARK-T
Απ: E-Cig City Mods - 101 - 5v Box Mod (V2)
« Απάντηση #25 στις: Δεκεμβρίου 12, 2011, 15:05 »
Δεν περιμενω να καταλαβεις αλλα θα το γραψω γαι τελευταια φορα .....  :'(

Συγκρινα την τιμη των 38 λιρων (44 ευρω) απο το αποκατω που πηρε ο φιλος,
http://www.liberty-flights.co.uk/product.asp?id=92

Με την τιμη αυτου του VV των 26 ευρω οπου ειναι πιο φθηνο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  :bye:
http://www.madvapes.com/Variable-Voltage-Box-Mod_p_3045.html
(και ναι εχει 4 ευρω μεταφορικα αμα παρεις μονο το MOD!!!!!)


Μετα φυσικα αρχισες τα αποκατω που τωρα κατηγορεις εμενα οτι εκανα......... :laugh1: :laugh1: :idiot1:

-------------------------------------------------------
Παράθεση από: Pseiras στις Δεκέμβριος 11, 2011, 20:08

    Λογικα αυτο.
    http://www.madvapes.com/Variable-Voltage-Box-Mod_p_3045.html

    Αν παινουν λιγο τα χερια σου παιρνεις και το κιτ στα μισα λεφτα.
    http://www.madvapes.com/Variable-Volt-Box-Mod-Kit_p_3348.html

Η δικη σου απαντηση με παραθεση του δικου μου αποπανω μηνυματος.
O φιλος φουγαρο αναφερει οτι το box περιεχει και 2 x 14500 μπαταριες καθως επισης οτι πηρε και αλλες 4 extra και ενα φορτιστη(πιθανοτατα ΤR-001) και ειχε και δωρεαν μεταφορικα.

Αν στο παραπανω mod προσθεσεις 6 μπαταριες,1 φορτιστη και τα μεταφορικα θα δωσεις περιπου τα διπλασια των 54 euro που εδωσε...

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ΠΑΡΑΔΙΝΟΜΑΙ .........  :dontknow:
 

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4693 501122 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 08:42
από anetost
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 8 3217 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 05, 2024, 22:48
από Tem
Μηχανικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Μηχανικά mods] 2331 240969 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 05, 2024, 00:39
από Sergios
Hashtag Shake and Vape 0 233 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 04, 2024, 09:17
από chkontog
Σωλήνες (tube mods) με ηλεκτρονική πλακέτα [Ηλεκτρονικά mods] 85 12606 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 02, 2024, 15:38
από Sergios
Σύρματα MTL fused clapton & άλλα πλεκτά Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 1 635 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 31, 2024, 23:11
από chkontog
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 7 7731 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 29, 2024, 10:23
από Sergios
Labs MTL RTA – BP MODS [Με φιτιλοαντίσταση] 59 21386 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 26, 2024, 15:53
από kyrgiannis
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1691 195776 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 25, 2024, 21:47
από billythekid
INNOKIN ARES FINALE [Με φιτιλοαντίσταση] 1 2068 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 25, 2024, 18:04
από ThioVag
LOST VAPE CENTAURUS B60 AIO & B80 AIO [Ηλεκτρονικά mods] 5 5214 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 24, 2024, 13:48
από zamploutos
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8820 1111328 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 17:05
από shadockan