vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

153 επισκέπτες, 3 χρήστες
ΛΥΚ, Doubt, Buliwyf

ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΗ???

Αποσυνδεδεμένος tomk8ww

  • *
  • 75
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΗ???
« Απάντηση #1515 στις: Δεκεμβρίου 14, 2011, 16:20 »
κι αν έχεις καθαρή pg στο αεροπλάνο έχεις όλο το χτύπημα χωρίς πολύ ντουμάνι. Το θέμα είναι όμως ότι έχουμε μάθει στην Ελλάδα, σε οποιονδήποτε τομέα, οι μισοί να αυθαιρετούν με τουπέ κραδαίνοντας μια αμφισβητούμενη ρομφαία περί "νόμιμου δικαιώματός τους" και οι υπόλοιποι μισοί να ασκούν τα δικαιώματά τους κρυφά και στη ζούλα, διότι κανείς δεν τους τα αναγνωρίζει. Ειδικά οι της πρώτης κατηγορίας είναι οι πρώτοι που θα σπεύσουν να τους κυνηγήσουν. Μην ξεχνάμε ότι στην Ελλάδα όταν ο απλός πολίτης μπλέκει σε κάτι πρέπει να αποδείξει ότι είναι αθώος, όχι η αντίθετη πλευρά ότι είναι ένοχος. Αυτό είναι το απόλυτα εξοργιστικό.
Το ίδιο συμβαίνει τώρα με το η.τ.
μερικές φορές δεν μπορείς να κάνεις αλλιώς........ΣΕ ΑΝΑΓΚΑΖΟΥΝ.
Ρωτάς στο αεροπλάνο: επιτρέπεται το η.τ? (πίστεψέ με 4 ρώτησα-4 διαφορετικές απαντήσεις πήρα)
1)ΟΧΙ....... ερωτ: γιατί ? απαντ: είναι ηλεκτρονική συσκευή :eyesplash:.........και ο φακός που έχω ? απαντ:........(μούγγα)
2)ΟΧΙ.....ερωτ : γιατί ? απαντ : γιατί περιέχει νικοτίνη ..........μα το δικό μου δεν περιέχει...απαντ: ............(μούγγα)
3)ΟΧΙ...ερωτ :γιατί ? απαντ :γιατί μπορεί να μυρίσει στον διπλανό σου και να μην του αρέσει (εδώ μπορεί να έχουν κάποιο δίκιο......μην τα ισοπεδώνουμε όλα)......ερωτ: και όταν ανοίγετε την κουζίνα μυρίζει,και όταν κάθεσαι κοντά στις τουαλέτες μυρίζει..........διαμαρτύρεται κανείς ? απαντ :.......(μούγγα)
και το τρομερό 4
4)ΟΧΙ....ερωτ : γιατί ? απαντ:.....γιατί μπορεί να παρασυρθεί ο διπλανός σου και να ανάψει κανονικό τσιγάρο :idiot1: :laugh1: :laugh1: :laugh_cantstop: :laugh_cantstop:
υ.γ......ΠΑΡΑΔΕΧΘΗΚΑΝ όμως,ότι κάποιες εταιρείες το επιτρέπουν


Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΗ???
« Απάντηση #1516 στις: Δεκεμβρίου 14, 2011, 16:28 »
MITSAKOS, Aυτό δεν το καταλαβαίνω. Ο έλεγχος πρέπει να γίνεται στην εισαγωγή ή/και στο συσκευαστήριο. Από κει και πέρα, το κάθε βιντεοκλαμπ που λες είναι μεταπωλητής εισαγωγέα. Δεν αλλάζει η ποιότητα αν η διανομή του χ εισαγωγέα παραδώσει σε βιντεοκλαμπ ή σε μαγαζί η.τ. Το βιντεοκλαμπ μπορεί να πουλαει χειρότερη ποιότητα ή και καλύτερη ποιότητα από κάποιο εξειδικευμένο μαγαζί που μεταπωλεί όμως από εισαγωγέα με χειρότερη ποιότητα. Η διάθεση υγρών από περισσότερα σημεία πώλησης με διευρυμένο ωράριο μάλιστα, κάνει πιο άνετη τη ζωή του ατμιστή. Οσο για την απόδειξη, αν ξέρεις, το βιντεοκλαμπ ΔΕΝ μπορεί να πουλάει νόμιμα υγρά μέχρι να κάνει επέκταση κωδικών στην εφορία. Και κανείς μαγαζότορας δεν θα μπει στον κόπο αν δεν το κάνει πρώτα δοκιμαστικά λίγο διάστημα να δει αν αξίζει η φασαρία. Με τους νέους νόμους μάλιστα, δεν θα το κάνει ποτέ μέχρι να γίνουν νόμιμα τα υγρά και θα συνεχίσει να τα πουλάει κρυφά κι από κλειδωμένο συρτάρι.
Τώρα αν εσύ το θεωρείς απαράδεκτο να αγοράσεις χωρίς απόδειξη όταν έχεις ξεμείνει και  πρέπει να περιμένεις 1 μέρα να ανοίξει το πλησιέστερο μαγαζί που είναι 3 χιλιόμετρα μακρυά και όταν πας εκεί να σου πούνε μόνο non nicotine έχουμε, δεν χρειάζεται να πας στο βιντεοκλαμπ. Κι αν δεν κάνω λάθος, ούτε οι Κινέζοι στέλνουν αποδείξεις, ούτε και θα τις χρειαζόσουν άλλωστε.
Σκέψου με περισσότερη κατανόηση και θα δεις ότι ΙΣΩΣ το βιντεοκλαμπ να μην κόβει αποδείξεις για εντελώς διαφορετικούς λόγους, που ουδεμία σχέση έχουν με φοροδιαφυγή.

TOM, είσαι ακριβώς στο πνεύμα του σχόλιού μου. ΟΥ ΜΠΛΕΞΕΙΣ. Αυτό σε αναγκάζουν. Κάνε αυτό που είναι δικαίωμά σου, αλλά κρυφά! Στην 3 ερώτησή σου να συμπληρώσω ότι στο αεροπλάνο όλοι παίρνουν υγρά που δεν μυρίζει ο ατμός τους. Πάει, καταρρίπτεται κι αυτό.

Αποσυνδεδεμένος Adreas

  • *
  • 59
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΗ???
« Απάντηση #1517 στις: Δεκεμβρίου 14, 2011, 16:41 »
4)ΟΧΙ....ερωτ : γιατί ? απαντ:.....γιατί μπορεί να παρασυρθεί ο διπλανός σου και να ανάψει κανονικό τσιγάρο     


Ακομα γελαω man :D

Αποσυνδεδεμένος XristosK

  • ***
  • 899
  • Φύλο: Άντρας
  • Γειά σου ρε Gojira, με τις τζούρες σου
Απ: ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΗ???
« Απάντηση #1518 στις: Δεκεμβρίου 14, 2011, 16:46 »
Για το θέμα του το inhaler της Nicorette , ας κάνω τον συνήγορο του διαβόλου:
α) Έχει άδεια από τον ΕΟΦ!Το η.τ. δεν έχει! Το γιατί είναι αδιάφορο
β) το inhaler είναι ένα με συγκεκριμένη δοσολογία ανά ρούφηγμα και νικοτίνη, πρίν από 5 χρόνια και μετά από 5 χρόνια. Εάν αλλάξει συστατικά, τότε θα ξαναπάει προς έγκριση. Στο η.τ. δεν ισχύει αυτό, διότι υπάρχουν 10ες μπουκαλάκια και ατμοποιητές και βολτ. Και πατέντες και αρώματα και..και... Τι να πρωτοελέγξεις.
γ)Εάν η εταιρεία <Armpoytsala> βγάλει π.χ. το inspirator, τότε και αυτό θα περάσει από ΕΟΦ. Ενώ στο η.τ.,  κάθε μέρα βγαίνει και μία διαφορετική εταιρεία που πουλά υγρά, ατμοποιητές (ίδιους, π.χ. 510, ιδιοκατατασκευές, π.χ. iatty κλπ.) και βόλτ!

Κλείνοντας, στο θέμα του inhaler υπάρχει μία τάξη, στο θέμα του η.τ. υπάρχει το χάος αλλά Ελληνικά και δεν ξέρει και ο ΕΟΦ τι να πρωτοεγκρίνει και τι όχι. Γι' αυτό, το απαγορεύει (στα χαρτιά) και περιμένει και αυτός να δει τι μέλλει γενέσθαι. Δεν μας συμφέρει το επιχείρημα για το inhaler.
Πάντως, έναν έλεγχο στο περιεχόμενο των μπουκαλιών που φέρνει η εταιρία π.χ. easyvapng.gr θα ήθελα να  υπάρχει... και όχι να βασίζομαι σε εικόνες illustrator, π.χ. από την inawera. Και εκεί θέλουμε τον ΕΟΦ!
Αλλά, όχι 20.000 για ένα υγρό! ντροπή!

Αποσυνδεδεμένος panos

  • *****
  • 2780
  • Φύλο: Άντρας
  • Πολιτης διεφθαρμένης φορομπανανίας τρίτης διαλογής
Απ: ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΗ???
« Απάντηση #1519 στις: Δεκεμβρίου 14, 2011, 16:56 »
Να απαντήσω στα α) και β)?
Το inhaler είναι αρμοδιότητα του ΕΟΦ διότι είναι φαρμακευτικό προϊόν, δηλ. προορίζεται αποκλειστικά για απεξάρτηση απο τη νικοτίνη.
Βέβαια ο καταναλωτής του μπορεί να το χρησιμοποιήσει για να πιάνει μπεκάτσες αν βρει τον τρόπο αλλά ο κατασκευαστής του αυτό λέει.
Το η.τ. δεν (και πολύ κακώς πλασσαρίστηκε αν πλασσαρίστηκε έτσι)  προορίζεται για τον ίδιο σκοπό. Λογικά λοιπόν δεν πρέπει να χρειάζεται
την ίδια διαδικασία. Τωρα αν ο ΕΟΦ το "άρπαξε" και θελει με το ζορι να το κανει φάρμακο  είναι άλλη ιστορία...
Και αυτό γιατί το πραγματικό θεμα δεν είναι τα 20.000 (όχι ότι δεν είναι θεμα) αλλα οι κλινικές δοκιμες...




Αποσυνδεδεμένος vaporaki

  • ***
  • 526
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΗ???
« Απάντηση #1520 στις: Δεκεμβρίου 14, 2011, 16:58 »
μερικές φορές δεν μπορείς να κάνεις αλλιώς........ΣΕ ΑΝΑΓΚΑΖΟΥΝ.
Ρωτάς στο αεροπλάνο: επιτρέπεται το η.τ? (πίστεψέ με 4 ρώτησα-4 διαφορετικές απαντήσεις πήρα)
1)ΟΧΙ....... ερωτ: γιατί ? απαντ: είναι ηλεκτρονική συσκευή :eyesplash:.........και ο φακός που έχω ? απαντ:........(μούγγα)
2)ΟΧΙ.....ερωτ : γιατί ? απαντ : γιατί περιέχει νικοτίνη ..........μα το δικό μου δεν περιέχει...απαντ: ............(μούγγα)
3)ΟΧΙ...ερωτ :γιατί ? απαντ :γιατί μπορεί να μυρίσει στον διπλανό σου και να μην του αρέσει (εδώ μπορεί να έχουν κάποιο δίκιο......μην τα ισοπεδώνουμε όλα)......ερωτ: και όταν ανοίγετε την κουζίνα μυρίζει,και όταν κάθεσαι κοντά στις τουαλέτες μυρίζει..........διαμαρτύρεται κανείς ? απαντ :.......(μούγγα)
και το τρομερό 4
4)ΟΧΙ....ερωτ : γιατί ? απαντ:.....γιατί μπορεί να παρασυρθεί ο διπλανός σου και να ανάψει κανονικό τσιγάρο :idiot1: :laugh1: :laugh1: :laugh_cantstop: :laugh_cantstop:
υ.γ......ΠΑΡΑΔΕΧΘΗΚΑΝ όμως,ότι κάποιες εταιρείες το επιτρέπουν

οτιδηποτε ερεθιζει τις αισθησεις μας σε μεγαλο βαθμο πρεπει να απαγορευεται σε χωρους που για μικρο χρονικο διαστημα αναγκαστικα συμβιωνεις με αλλους. το ητ εχει μυρωδια, το κινητο μπορει να κανει πολυ θορυβο κτλ. Κανονικα πρεπει να απαγορευεται σε αεροπλανα κατα την αποψη μου. σε εστιατορια που ο αλλος καθετε στα 2 μετρα δεν υπαρχει προβλημα πιστευω.

Αποσυνδεδεμένος boom

  • *
  • 45
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΗ???
« Απάντηση #1521 στις: Δεκεμβρίου 14, 2011, 17:05 »
επικοινωνησα με μαγαζια η.τ. καποιας συγκεκριμενης εταιριας (απο περιεργεια) κ ολα αυτα τα μαγαζια της συγκεκριμενης εταιριας μου ειπαν οτι τους κατασχεθηκαν τα υγρα με νικοτινη κ εχουν μονο μηδενικα..μετα επικοινωνησα με τα μαγαζια μιας αλλης γνωστης εταιριας κ μου ειπαν οτι δεν υπαρχει προβλημα διοτι ειναι πιστοποιημενα κ θα συνεχισουν να πωλουνται..για να ειμαι σιγουρη λοιπον,μετα επικοινωνησα κ με την αντιπροσωπεια (της οποιας τα υγρα ειναι πιστοποιημενα οπως μου ειπαν εκεινα τα μαγαζια) για να ειμαι σιγουρη οτι ισχυει αυτο...κ μου ειπε η αντιπροσωπεια λοιπον..οτι οντως ναι..τα δικα της υγρα ειναι τα μονα που δεν θα αποσυρθουν ποτε απο την αγορα διοτι εχουν εκεινο το συγκερκιμενο πιστοποιητικο,μαλιστα με διαβεβαιωσαν με απολυτη σιγουρια οτι δεν υπαρχει κανενα προβλημα κ δεν θα υπαρχξει κ στο μελλον.αυτα..επιτρεπεται να αποκαλυψω τις μαρκες των υγρων?καθως κ τον φορεα των πιστοπιητικων?(δεν θελω να νομιζετε οτι κανω διαφημιση..μιας κ δεν εχω κανενα συμφερον..ειμαι απλη χρηστρια η.τ. κ οχι μαγαζι που τα πουλαει) 

Αποσυνδεδεμένος vaporaki

  • ***
  • 526
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΗ???
« Απάντηση #1522 στις: Δεκεμβρίου 14, 2011, 17:11 »
επικοινωνησα με μαγαζια η.τ. καποιας συγκεκριμενης εταιριας (απο περιεργεια) κ ολα αυτα τα μαγαζια της συγκεκριμενης εταιριας μου ειπαν οτι τους κατασχεθηκαν τα υγρα με νικοτινη κ εχουν μονο μηδενικα..μετα επικοινωνησα με τα μαγαζια μιας αλλης γνωστης εταιριας κ μου ειπαν οτι δεν υπαρχει προβλημα διοτι ειναι πιστοποιημενα κ θα συνεχισουν να πωλουνται..για να ειμαι σιγουρη λοιπον,μετα επικοινωνησα κ με την αντιπροσωπεια (της οποιας τα υγρα ειναι πιστοποιημενα οπως μου ειπαν εκεινα τα μαγαζια) για να ειμαι σιγουρη οτι ισχυει αυτο...κ μου ειπε η αντιπροσωπεια λοιπον..οτι οντως ναι..τα δικα της υγρα ειναι τα μονα που δεν θα αποσυρθουν ποτε απο την αγορα διοτι εχουν εκεινο το συγκερκιμενο πιστοποιητικο,μαλιστα με διαβεβαιωσαν με απολυτη σιγουρια οτι δεν υπαρχει κανενα προβλημα κ δεν θα υπαρχξει κ στο μελλον.αυτα..επιτρεπεται να αποκαλυψω τις μαρκες των υγρων?καθως κ τον φορεα των πιστοπιητικων?(δεν θελω να νομιζετε οτι κανω διαφημιση..μιας κ δεν εχω κανενα συμφερον..ειμαι απλη χρηστρια η.τ. κ οχι μαγαζι που τα πουλαει)

εγω θα ηθελα πολυ να μαθω. οπως θα ηθελα να μαθβ τι θα κανουν και με τα halo για παραδειγμα που σιγουρα εχουν αντιστοιχα πιστοποιητικα απο αμερικη  :hmmm:

Αποσυνδεδεμένος Steamboy

  • *****
  • 2644
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari(Mini) v2 + Mini D.I.D.(special edition)
Απ: ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΗ???
« Απάντηση #1523 στις: Δεκεμβρίου 14, 2011, 17:14 »
Ήταν σα να φωτογράφιζες την εταιρεία,boom. 8)
Εκτός αν πέφτω εντελώς έξω...αλλά όλοι λίγο-πολύ καταλάβαμε σε ποια αναφέρεσαι. ;)
'Ομως,το τι πραγματικά ισχύει και αν,κλπ δε το γνωρίζει κανένας από μας.
Κάποιοι σχετικοί,απ τους εμπόρους,εταιρείες,κλπ,πιθανόν ή σίγουρα γνωρίζουν.
Το θέμα είναι,για άλλη μια φορά και θα το πω δε κουράζομαι,τι μας νοιάζει εμάς(τους χρήστες)?!
Αν είναι εντάξει απέναντι σε εμάς και στους φορείς,τότε όλα μια χαρά.
Αν όχι,τότε αυτοί που δεν είναι εντάξει θα αναλάβουν τις ευθύνες και θα πρέπει να διαλέξουν στρατόπεδο.Απλά και τίμια.
 :) :bye:

Αποσυνδεδεμένος Adreas

  • *
  • 59
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΗ???
« Απάντηση #1524 στις: Δεκεμβρίου 14, 2011, 17:17 »
Σορρυ αλλα και εγω θελω να μαθω μας εφαγε το αγχος μη τυχον και μας ξαναστειλουν στην πισσα......

Αποσυνδεδεμένος boom

  • *
  • 45
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΗ???
« Απάντηση #1525 στις: Δεκεμβρίου 14, 2011, 17:18 »
αν υπαρξει κ καποιο αλλο ενδιαφερον απο τους υπολοιπους να μαθουν ποιες εταιριες ειναι τοτε θα αποκαλυψω τα ονοματα.Για τα halo δεν εκανα ερευνα..προσωπικα δεν θα εμπιστευομουν μια εταιρια η οποια δεν εχει καποιο εξειδικευμενο μαγαζι εδω ελλαδα..ή εστω καποιον αντιπροσωπο της εδω,ωστε να απευθυνθω κ να μοιραστω τις ανησυχιες μου,αν δεν κανω λαθος τα halo πωλουνται μεσω νετ?)..

Αποσυνδεδεμένος bersekero

  • ***
  • 960
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΗ???
« Απάντηση #1526 στις: Δεκεμβρίου 14, 2011, 17:21 »
Εγω ενδιαφερομαι, καλη μου Boom  :)

Αποσυνδεδεμένος Steamboy

  • *****
  • 2644
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari(Mini) v2 + Mini D.I.D.(special edition)
Απ: ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΗ???
« Απάντηση #1527 στις: Δεκεμβρίου 14, 2011, 17:22 »
Ας το πάρει το ποτάμι,για τις εταιρείες boom.  ;D
Δε νομίζω πως είναι κακό?  :hmmm:
Καλύτερα να γνωρίζουμε,γιατί αργότερα θα ξέρουμε και τι ισχύει και αν ισχύει και ποιος έλεγε αλήθεια και ποιός ανακρίβειες ;) 8)

Αποσυνδεδεμένος vaporaki

  • ***
  • 526
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΗ???
« Απάντηση #1528 στις: Δεκεμβρίου 14, 2011, 17:24 »
αν υπαρξει κ καποιο αλλο ενδιαφερον απο τους υπολοιπους να μαθουν ποιες εταιριες ειναι τοτε θα αποκαλυψω τα ονοματα.Για τα halo δεν εκανα ερευνα..προσωπικα δεν θα εμπιστευομουν μια εταιρια η οποια δεν εχει καποιο εξειδικευμενο μαγαζι εδω ελλαδα..ή εστω καποιον αντιπροσωπο της εδω,ωστε να απευθυνθω κ να μοιραστω τις ανησυχιες μου,αν δεν κανω λαθος τα halo πωλουνται μεσω νετ?)..

νομιζω κανενα αμερικανικο προιον (ουτε συσκευη ητ) δεν εμπορευεται επισημα στην ελληνικη αγορα. αν καποιος θελει να κανει τον αντιπρωσοπο ας το κανει. τα σαιτ διψανε να βρουνε εμπορους.

Αποσυνδεδεμένος boom

  • *
  • 45
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΗ???
« Απάντηση #1529 στις: Δεκεμβρίου 14, 2011, 17:29 »
λοιπον επειδη υπηρξε απο οτι βλεπω αρκετο ενδαιφερον οσο εγω εγραφα την προηγουμενη μου απαντηση...θα αποκαλυψω τις εταιριες..
Πρωτα λοιπον πηρα τηλ 3 μαγαζια της OVALE Κ ΤΑ 3 ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΠΙΑ ΥΓΡΑ ΜΕ ΝΙΚΟΤΙΝΗ ΕΠΕΙΔΗ ΚΑΤΑΣΧΕΘΗΚΑΝ ΧΤΕΣ Κ ΠΡΟΧΤΕΣ...(προσωπικα στενοχωρηθηκα γιατι φουμαρω OVALE)..
ΜΕΤΑ ΠΗΡΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΠΟΥ ΠΟΥΛΑΝΕ NOBACCO  Κ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ..δεν τους πιστεψα..πηρα τηλ λοιπον στην NOBACCO ΣΤΟΝ ΒΥΡΩΝΑ(αντιπροσωπεια ΝΟΒΑCCO) ..ΜΙΛΗΣΑ ΜΕ ΤΟ ΤΕΧΝΙΚΟ ΤΜΗΜΑ..μου ειπαν οτι ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΟΝΤΩΣ..Κ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΠΟΤΕ!! ΔΙΟΤΙ ΤΑ ΥΓΡΑ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΜΕΝΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟ για τοξικες ουσιες κ οτι ο ΕΟΦ το δεχεται αυτο.. κ ηταν κ απολυτος κ πολυ σιγουρος ...κ μαλιστα μου ειπε να παω απο κει να δοκιμασω οποια κ οσες γευσεις θελω..αυτα.σας καλυψα?       

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2118 342692 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 23:14
από kon95
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 206704 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 541897 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 31201 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 50366 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 597587 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 358121 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 11702 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 193236 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1404 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1399 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 592835 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios