vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

89 επισκέπτες, 6 χρήστες
Giannis.B, Barbapaidi, pngtszs1976, gigelis78, th3ofilos, Buliwyf

Twitter

ΕΡΩΤΗΣΗ ΤΟΥ ΒΟΥΛΕΥΤΗ ΚΑΡΑΟΓΛΟΥ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΗΤ

Αποσυνδεδεμένος Yiannis Rasta

  • *****
  • 1411
  • Φύλο: Άντρας
  • keep walking
    • YIANNIS STAMATIOU
Απ: ΕΡΩΤΗΣΗ ΤΟΥ ΒΟΥΛΕΥΤΗ ΚΑΡΑΟΓΛΟΥ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΗΤ
« Απάντηση #15 στις: Δεκεμβρίου 08, 2011, 00:29 »
Καλα θα ειναι να βρεθουν τα αυτοσχεδια-ιδιοκατασκευες υγρα,
γιατι βλεπω συντομα και ποινικοποιηση να ακολουθει......
.....σπιτικη νικοτινη ή αλλιως θα ατμιζουμε γλυκερινη μηδεν ::)

Αποσυνδεδεμένος aytos poy aytoni ta ayta

  • 3
  • Φύλο: Άντρας
  • αυτα
Απ: ΕΡΩΤΗΣΗ ΤΟΥ ΒΟΥΛΕΥΤΗ ΚΑΡΑΟΓΛΟΥ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΗΤ
« Απάντηση #16 στις: Δεκεμβρίου 08, 2011, 01:11 »
Νομίζω ότι το θέμα και η λύση του είναι ποιο απλή .και μιλώ για την ουσία του πράγματος .όταν θα βρεθεί τρόπος φορολογήσεις (π.χ. τσιγάρα ,ποτά )τότε όλα ξαφνικά θα είναι νόμιμα .πάνω από όλα το κέρδος

Αποσυνδεδεμένος tornado

  • **
  • 403
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΡΩΤΗΣΗ ΤΟΥ ΒΟΥΛΕΥΤΗ ΚΑΡΑΟΓΛΟΥ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΗΤ
« Απάντηση #17 στις: Δεκεμβρίου 08, 2011, 10:24 »
τα φοβομουνα ολα αυτα....
ιδιως αν ο αριθμος των χρηστων αυξηθει παρα πολυ (με συνεπεια να πεσουν τα κερδη απο το ΚΤ)
θα πεσει τσεκουρι....

 :angry_orange: :angry_orange: :angry_orange:

Αποσυνδεδεμένος djfloor

  • **
  • 199
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΡΩΤΗΣΗ ΤΟΥ ΒΟΥΛΕΥΤΗ ΚΑΡΑΟΓΛΟΥ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΗΤ
« Απάντηση #18 στις: Δεκεμβρίου 08, 2011, 10:44 »
Είχα κάτι λεφτουδάκια στην άκρη για ώρα ανάγκης..... τώρα θα τα κάνω VG & PG κι αρώματα. Έχουν και ημερομηνία λήξης .....   :wall:
Έρχονται μέρες νικοτινοαπαγόρευσης..... Σικάγο θα γίνουμε.....

Αποσυνδεδεμένος boom

  • *
  • 45
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΡΩΤΗΣΗ ΤΟΥ ΒΟΥΛΕΥΤΗ ΚΑΡΑΟΓΛΟΥ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΗΤ
« Απάντηση #19 στις: Δεκεμβρίου 08, 2011, 11:18 »
αν δεν θα μπορω αν ατμισω στο μελλον..θα αυτοκτονησω!
ε οχι ρε γμτ! και ειχα χαρει.....εκοψα το κ.τ. κ βρηκα την υγεια μου με το η.τ. ,λες να γινει κατι τετοιο??να σταματησουν να πωλουνται υγρα?εχω αγχωθει γιατι καθε μερα βλεπω ολο κ περισσοτερους να κανουν η.τ. ..ολο και αυξανονται.ακομα κ στον δρομο βλεπω κοσμο να περπαταει με η.τ.και καποια στιγμη σιγουρα θα ασχοληθουν οι 300 μαλ..ες με αυτο..εφοσον το φαινομενο η.τ. εχει παρει μεγαλες διαστασεις καποια στιμγη θα το φορολογησουν σαν κ.τ.,καλυτερα ομως να το φορολογησουν σαν κ.τ. για να μας αφησουν κ στην ησυχια μας.ελπιζω να γινει κ μετα να πωλουνται τα υγρα σε ολα τα περιπτερα οπως κ το κ.τ. .εμενα ηδη στην εταιρια που δουλευω ειμαστε 10 ατομα ατμιστες.  θα ενωθουμε ολοι μαζι οι ατμιστες της χωρας να κανουμε διαδηλωση !!

Αποσυνδεδεμένος alexos

  • **
  • 105
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΡΩΤΗΣΗ ΤΟΥ ΒΟΥΛΕΥΤΗ ΚΑΡΑΟΓΛΟΥ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΗΤ
« Απάντηση #20 στις: Δεκεμβρίου 08, 2011, 11:28 »
Tο οτι θα απαγορευτουν εδω σημαινει οτι δεν θα μπορουμε να παιρνουμε απ εξω?
Δεν νομιζω
Και οδηγιες να λαβουν οι μεγαλυτερες εταιρειες παραγωγης υγρων στο εξωτερικο, οτι στην Ελλαδα ειναι απαγορευμενο πλεον, ολο και καποιον μεταπωλητη θα βρουμε για να κανουμε τη δουλεια μας :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος saxo_29

  • **
  • 239
  • Φύλο: Άντρας
  • GGTS #937 & Iatty, GG Stealth #568, GGTB...
Απ: ΕΡΩΤΗΣΗ ΤΟΥ ΒΟΥΛΕΥΤΗ ΚΑΡΑΟΓΛΟΥ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΗΤ
« Απάντηση #21 στις: Δεκεμβρίου 08, 2011, 11:30 »
Ενα ξερω να πω σε ολους αυτους τους "Κυριους και Κυριες", ας μου λυσουν πρωτα τα προβληματα τα καθημερινα, να μην ερχετε το 5χρονο παιδι μου σπιτι και να μου λεει οτι στο σχολειο του υπαρχουν παιδακια που τους ποναει η κοιλιτσα γιατι οι γονεις τους εχουν απολυθει δεν εχουν φαγητο στο σπιτι ( ναι κυριοι βουλευτες, τα 5χρονα την σημερον ημερα ξερουν τι σημαινει η απολυση..... εσεις σε ποια ηλικια την μαθατε αυτη την λεξη; )

Λυστε μου αυτα τα προβληματα και το εαν θα πεθανω εγω απο κ.τ, η.τ, ή θα αυτοκτονησω με την ηλιθιοτητα που σας δερνει ειναι ΔΙΚΟ μου θεμα. Ενηλικας ειμαι και δεν θα ρωτησω τον καθε εναν απο δαυτους για το εαν θα ατμισω ή θα καπνισω. Εχω κριση δικη μου.

Ας παυσουν να ειναι τοσο ερωτευμενοι με "την καρεκλα" και ας λυσουν τα προβληματα, αλλιως ας πανε σπιτια τους , αρκετα τους εχουμε πληρωσει για να καθονται.


Tο οτι θα απαγορευτουν εδω σημαινει οτι δεν θα μπορουμε να παιρνουμε απ εξω?
Δεν νομιζω
Και οδηγιες να λαβουν οι μεγαλυτερες εταιρειες παραγωγης υγρων στο εξωτερικο, οτι στην Ελλαδα ειναι απαγορευμενο πλεον, ολο και καποιον μεταπωλητη θα βρουμε για να κανουμε τη δουλεια μας :thumpup:

Ε οχι φιλε μου δεν προκειται να κρυβομαστε κιολας λες και ειμαστε το πρεζονια που ψαχνουμε την απαγορευμενη δοση μας...Ελεος.
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 08, 2011, 12:02 από saxo_29 »

Αποσυνδεδεμένος zagoris

  • *
  • 17
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΡΩΤΗΣΗ ΤΟΥ ΒΟΥΛΕΥΤΗ ΚΑΡΑΟΓΛΟΥ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΗΤ
« Απάντηση #22 στις: Δεκεμβρίου 08, 2011, 11:48 »
Ειναι πολλα τα λεφτα παιδια  :yes: γιαυτο ανησυχουν πολλοι καλοθελητες.Αν υπηρχε στεναχωρια για την υγεια μας απο αυτους.θα απαγορευαν το κ.τ εδω και δεκαετιες,αλλα...μπααα  ειναι μεγαλη η μαρμιτα   ;D

Αποσυνδεδεμένος panos

  • *****
  • 2780
  • Φύλο: Άντρας
  • Πολιτης διεφθαρμένης φορομπανανίας τρίτης διαλογής
Απ: ΕΡΩΤΗΣΗ ΤΟΥ ΒΟΥΛΕΥΤΗ ΚΑΡΑΟΓΛΟΥ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΗΤ
« Απάντηση #23 στις: Δεκεμβρίου 08, 2011, 11:54 »
Ε οχι φιλε μου δεν προκειται να κρυβομαστε κιολας λες και ειμαστε το πρεζονια που ψαχνουμε την απαγορευμενη δοση μας...Ελεος.
Δεν το συζητώ καν!
Αν το απαγορεύσουν, απο εμένα τουλάχιστον αυτοί θα χάσουν.
Και το 23% ΦΠΑ των προϊόντων ητ (που τοτε δεν θα αγοράζω) και τους φόρους απο τσιγάρα (που δεν καπνίζω πια) και τους φόρους απο βοηθήματα (που δεν θα χρησιμοποιήσω).
Απο  αυτά τα προϊόντα δεν θα μου ξαναπάρει ουτε ευρώ (ή δραχμή αν προτιμάτε) το Ελληνικό Κρά(χ)τος...


Και ναι, το πραγματικό θεμα τους θα έπρεπε να είναι τα οικονομικα εξαθλιωμένα παιδιά και οι εξαθλιωμένες οικογένειες και όχι το η.τ.

Αποσυνδεδεμένος iguasu

  • **
  • 260
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΡΩΤΗΣΗ ΤΟΥ ΒΟΥΛΕΥΤΗ ΚΑΡΑΟΓΛΟΥ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΗΤ
« Απάντηση #24 στις: Δεκεμβρίου 08, 2011, 11:57 »
Αμα το η.τ. δεν εχει φυσιγγια με νικοτινη ομως;;;, τοτε δεν υπαρχει προβλημα.....

....οπως και το οπλο αμα δεν εχει σφαιρες, δε σκοτωνει  ;D

Γεια σου ρε Καραογλου! Αντε να σε δω να κανεις και ερωτησεις και για τις κεραιες κινητης τηλεφωνιας πανω απ'τα κεφαλια μας, τα τσιγαρα, το αλκοολ, τα "light" τροφιμα με διοξινες, την ποιοτητα του νερου που πινουμε, του αερα που αναπνεουμε, τα λεφτα μας που ειναι στην Ελβετια και τις νησους Καϊμαν.....


Αποσυνδεδεμένος boom

  • *
  • 45
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΡΩΤΗΣΗ ΤΟΥ ΒΟΥΛΕΥΤΗ ΚΑΡΑΟΓΛΟΥ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΗΤ
« Απάντηση #25 στις: Δεκεμβρίου 08, 2011, 12:44 »
Ενα ξερω να πω σε ολους αυτους τους "Κυριους και Κυριες", ας μου λυσουν πρωτα τα προβληματα τα καθημερινα, να μην ερχετε το 5χρονο παιδι μου σπιτι και να μου λεει οτι στο σχολειο του υπαρχουν παιδακια που τους ποναει η κοιλιτσα γιατι οι γονεις τους εχουν απολυθει δεν εχουν φαγητο στο σπιτι ( ναι κυριοι βουλευτες, τα 5χρονα την σημερον ημερα ξερουν τι σημαινει η απολυση..... εσεις σε ποια ηλικια την μαθατε αυτη την λεξη; )

Λυστε μου αυτα τα προβληματα και το εαν θα πεθανω εγω απο κ.τ, η.τ, ή θα αυτοκτονησω με την ηλιθιοτητα που σας δερνει ειναι ΔΙΚΟ μου θεμα. Ενηλικας ειμαι και δεν θα ρωτησω τον καθε εναν απο δαυτους για το εαν θα ατμισω ή θα καπνισω. Εχω κριση δικη μου.

Ας παυσουν να ειναι τοσο ερωτευμενοι με "την καρεκλα" και ας λυσουν τα προβληματα, αλλιως ας πανε σπιτια τους , αρκετα τους εχουμε πληρωσει για να καθονται.


Ε οχι φιλε μου δεν προκειται να κρυβομαστε κιολας λες και ειμαστε το πρεζονια που ψαχνουμε την απαγορευμενη δοση μας...Ελεος.

συμφωνω απολυτα μαζι σου..να πανε να λυσουν την πεινα και την φτωχεια μας!! κ στην τελικη αυτοι μας κανουν  να θελουμε να κοψουμε ακομα κ το κ.τ. με την αφραγκεια που μας δερνει που να μεινουν λεφτα να παρουμε κ.τ. εγω το εκοψα για λογους υγειας κ οικονομικους.ομως ακουω πολλους που μου λενε"θελω να αρχισω το η.τ. γιατι με δερνει η φτωχεια και δεν εχω λεφτα να παιρνω κ.τ." ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΑΝΟΥΝ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΟΥΝ ΛΕΦΤΑ ΑΠΟ ΤΟ Η.Τ. ..σταματαει η καταναλωση το κ.τ. κ εχουν λαλισει!! ακομα κ η ΨΙΛΙΚΑΤΖΟΥ απεναντι απο το σπιτι μου,μολις της ειπα οτι σταματησα να καπνιζω γιατι κανω η.τ., κατεβασε μια μουρη μεχρι κατω..αντι να χαρει που θα ειμαι πιο υγιεις,,κ αν οντως ναι φιλοι μου το η.τ. εκανε κακο..εδω μεσα βλέπω ανθρωπους που ατμιζουν κ 2 χρονια κ ειναι υγιεις..εγω αυτο εμπιστευομαι κ οχι πιστοποιησεις.ακομα κ στην μουρη μου μπροστα να μου εφερνες πιστοποιηση απο τον ΕΟΦ θα γυρναγα αλλου την μουρη μου..ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΝΟΥΝ ΓΙΑΤΙ ΒΛΕΠΟΥΝ ΟΤΙ ΤΟ Η.Τ. ΕΧΕΙ ΔΙΑΔΩΘΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΚΟΙΤΑΝΕ ΠΩΣ ΘΑ ΩΓΑΛΟΥΝΕ ΛΕΦΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ.δνε νομιζω οτι θα αποαγορευτιε.το πιο πιθανο σε αυτ οτο κρατος που ζουμε ειναι να φορολογηθει κανονικα ως κ.τ.να πωλειται παντου για να παιρνει φραγκα το κωλοκρατος!!δε πα να χαθουν!!(εμας τους ατμιστες μας συμφερει αυτο βεβαια)..       

Αποσυνδεδεμένος teopanta1

  • **
  • 154
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΡΩΤΗΣΗ ΤΟΥ ΒΟΥΛΕΥΤΗ ΚΑΡΑΟΓΛΟΥ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΗΤ
« Απάντηση #26 στις: Δεκεμβρίου 08, 2011, 12:52 »
δειτε και το σημερινο δημοσιευμα http://www.newsit.gr/default.php?pname=Article&art_id=110577&catid=5

Αποσυνδεδεμένος Dimrock

  • **
  • 205
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΡΩΤΗΣΗ ΤΟΥ ΒΟΥΛΕΥΤΗ ΚΑΡΑΟΓΛΟΥ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΗΤ
« Απάντηση #27 στις: Δεκεμβρίου 08, 2011, 12:57 »
Που σαι Καραογλου, αμα κοπει το ΗΤ θα παω αμφιλοχία και θα ψωνισω 2 κιλα απο καπνοπαραγωγο και θα την περναω ζάχαρη. Μαυρα, χωρις αποδειξη. Και τα χαρτακια μαυρα. Και τα φιλτρακια.

Ξυδάκι. 


Αποσυνδεδεμένος boom

  • *
  • 45
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΡΩΤΗΣΗ ΤΟΥ ΒΟΥΛΕΥΤΗ ΚΑΡΑΟΓΛΟΥ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΗΤ
« Απάντηση #28 στις: Δεκεμβρίου 08, 2011, 12:57 »
δειτε και το σημερινο δημοσιευμα http://www.newsit.gr/default.php?pname=Article&art_id=110577&catid=5
ωχ!! οντως??πωπω τι θα κανουμε??φρικαρα τωρα!

Αποσυνδεδεμένος tsiv

  • *****
  • 2868
Απ: ΕΡΩΤΗΣΗ ΤΟΥ ΒΟΥΛΕΥΤΗ ΚΑΡΑΟΓΛΟΥ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΗΤ
« Απάντηση #29 στις: Δεκεμβρίου 08, 2011, 13:56 »
αν δεν θα μπορω αν ατμισω στο μελλον..θα αυτοκτονησω!

Ηρεμηστε ρε παιδια!!!
Τι κορωνες ειναι αυτες? >:(
Οτι γινει θα το μαθουμε και θα κανονισει ο καθενας την πορεια του :dontknow:

ωχ!! οντως??πωπω τι θα κανουμε??φρικαρα τωρα!

Θα αυτοκτονησω γραφεις πιο πανω , τι θα κανουμε τωρα πιο κατω!!!!!
Ηρέμησε λιγο...

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Σύρματα MTL fused clapton & άλλα πλεκτά Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2 708 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 13:30
από gigelis78
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4696 501740 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 00:55
από anetost
Hashtag Shake and Vape 1 354 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 00:18
από chkontog
Μηχανικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Μηχανικά mods] 2333 241264 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 06, 2024, 13:43
από Sergios
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 8 3307 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 05, 2024, 22:48
από Tem
Σωλήνες (tube mods) με ηλεκτρονική πλακέτα [Ηλεκτρονικά mods] 85 12762 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 02, 2024, 15:38
από Sergios
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 7 7820 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 29, 2024, 10:23
από Sergios
Labs MTL RTA – BP MODS [Με φιτιλοαντίσταση] 59 21461 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 26, 2024, 15:53
από kyrgiannis
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1691 196003 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 25, 2024, 21:47
από billythekid
INNOKIN ARES FINALE [Με φιτιλοαντίσταση] 1 2131 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 25, 2024, 18:04
από ThioVag
LOST VAPE CENTAURUS B60 AIO & B80 AIO [Ηλεκτρονικά mods] 5 5285 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 24, 2024, 13:48
από zamploutos
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8820 1112003 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 17:05
από shadockan