vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

259 επισκέπτες, 11 χρήστες
I.P, goran, Parolos, Mimhsdr, Jorge, tibolaso, Christos Z, Buliwyf, Sergios, manoslykos, Milarepa

Twitter

GeekVape Lucid kit 80W

Αποσυνδεδεμένος aragiannis

  • ***
  • 863
  • Φύλο: Άντρας
  • Satan sum et nihil humanum a me alienum puto
GeekVape Lucid kit 80W
« στις: Ιανουαρίου 12, 2019, 20:22 »

Το GeekVape Lucid kit 80W είναι το πιο πρόσφατο starter kit που παρουσίασε πριν από λίγο καιρό η GeekVape.
Σαν kit, αποτελείται από το GeekVape Lucid mod, που αποδίδει μέγιστη ισχύ 80W και τροφοδοτείται από μια 18650 μπαταρία και από τον μιας χρήσης subohm ατμοποιητή Lumi tank με ενσωματωμένη αντίσταση 0,3Ω.

Το GeekVape Lucid kit 80W έρχεται στην παρακάτω συσκευασία



Η συσκευασία περιλαμβάνει τα παρακάτω
Στη συσκευασία, μάλλον επειδή ήταν sample για την παρουσίαση, δεν υπήρχε φυλλάδιο οδηγιών, το οποίο όμως βλέπω να υπάρχει στην συσκευασία της επίσημης έκδοσης


Το GeekVape Lucid kit 80W είναι διαθέσιμο στους παρακάτω πέντε χρωματικούς συνδυασμούς


Τα τεχνικά χαρακτηριστικά των δύο τμημάτων του kit και οι διαστάσεις τους φαίνονται παρακάτω
 
 
  • Magnesium alloy construction
  • Power range: 5-80W
  • 0.69 inch OLED display screen
  • Temperature range: 100-315'C / 200-600'F
  • Resistance range: 0.05-3ohm
  • Charging current: 5V/1.5A
  • Modes: TC (Ni200/Ti/SS/TCR)/VPC/Bypass
  • The most stable chipset: the advanced AS chipset powers up to 80W, which fires extremely fast, accurate and supports temperature control for Stainless Steel, Nickel 200 and Titanium.
  • Multiple protections:
Short circuit protection
Circuit protection
Over heat protection
Time out protection
Low resistance protection
High resistance protection
Reverse protection
  • Micro USB port for a safe USB charging, with removable battery, which can also be used for firmware updates.
  • Suitable for 24mm atomizers
  • Houses single 18650 battery (battery sold separately)
  • Spring-loaded firing button
  • 510 threading connection


Το GeekVape Lucid mod είναι σχεδιασμένο πάνω στην πολύ πετυχημένη γραμμή των pico, που σαν στόχο έχει τον περιορισμό των διαστάσεων του mod, χωρίς όμως τον συμβιβασμό της ενσωματωμένης μπαταρίας. 
Το GeekVape Lucid mod δέχεται μια αποσπώμενη 18650 μπαταρία και τροφοδοτούμενο από αυτήν αποδίδει μέγιστη ισχύ 80W
Οι διαστάσεις του διαφέρουν ελάχιστα από τις διαστάσεις του καινούριου pico x
Το βάρος του είναι 79g, πιο ελαφρύ από το παλιό pico που ζυγίζει 90g και πιο βαρύ από το καινούριο pico x που ζυγίζει 65g. Όμως πλεονεκτεί έναντι του pico x στο γεγονός ότι μπορεί να φιλοξενήσει ατμοποιητές διαμέτρου μέχρι και 24mm, αν και νομίζω πως οριακά μπορεί να δεχθεί και ατμοποιητές διαμέτρου 25mm, όχι όμως με bubble tanks.
Το GeekVape Lucid mod είναι κατασκευασμένο από κράμα μαγνησίου κι η ποιότητα κατασκευής του είναι πολύ καλή. Το ίδιο πολύ καλή δείχνει να είναι κι η βαφή του.
Σχεδιαστικά έχουν μπει πινελιές διαφοροποίησης από τα pico Κι η εμφάνισή του είναι πολύ όμορφη. Η εξωτερικές του επιφάνειες είναι αντιολισθητικές και το GeekVape Lucid mod προσφέρει πολύ καλό κράτημα και πολύ καλή εργονομία.


Στην πάνω βάση του υπάρχει ο 510 ελατηριωτός, αυτορυθμιζόμενος πόλος, που όπως προανέφερα δέχεται άνετα ατμοποιητές διαμέτρου 24mm και η θύρα εισαγωγής της 18650 μπαταρίας. Ο χώρος υποδοχής της μπαταρίας αποκαλύπτεται με το ξεβίδωμα του σχετικού καπακιού. 
Οι ατμοποιητές βιδώνουν άψογα και συγκρατούνται πολύ σταθερά. Το ίδιο ισχύει και για το καπάκι κάλυμμα της μπαταρίας. Κι αυτό βιδώνει και ξεβιδώνει απροβλημάτιστα.
Στην κάτω βάση στήριξης διακρίνονται οι κάπως ιδιαίτερου σχεδιασμού οπές διαφυγής αερίων και εξαερισμού.


Στην πρόσοψή του και από πάνω προς τα κάτω υπάρχουν το fire button, που είναι λειτουργικά άψογο και αθόρυβο, η OLED οθόνη των 0,69 ιντσών και κάτω απ’ αυτήν τα δύο πλήκτρα επιλογών συν (+) και πλην (-), που επίσης λειτουργικά είναι άψογα, όπως το fire button.
Στην οθόνη, που είναι ευανάγνωστη και φωτεινή, σε λειτουργία vw αναγράφονται η ισχύς, η τιμή της αντίστασης, ο αριθμός των puffs και η επιμέρους επιλογή στο vw mode, soft, normal ή high. Η φωτεινότητα της οθόνης μπορεί να ρυθμιστεί.


Η θύρα φόρτισης micro usb βρίσκεται σε μια από τις πλαϊνές επιφάνειες του mod. Η φόρτιση γίνεται με ρεύμα έντασης 1,5Α
Σε vw mode τα πλήκτρα επιλογών συν και πλην αλλάζουν την τιμή της ισχύος κατά 0,1W σε κάθε πληκτρολόγηση. Εννοείται πως σε παρατεταμένη πληκτρολόγηση η ισχύς αλλάζει ταχύτατα.
Το GeekVape Lucid mod οδηγείται από το AS chipset της GeekVape, που το συναντάμε και σε πολλά άλλα mods της εταιρείας, έχει αποδειχθεί πολύ αξιόπιστο και προσφέρει επτά διαφορετικά συστήματα προστασίας.


Το GeekVape Lucid mod είναι συμπαγέστατο και απουσιάζει οποιοσδήποτε ενοχλητικός ήχος κακής εφαρμογής.
Το GeekVape Lucid mod είναι μια πολύ καλή, αξιόπιστη κι όμορφη επιλογή mod, με αποσπώμενη 18650 μπαταρία και με υποδοχή ατμοποιητών διαμέτρου μέχρι και 24mm. Στο kit συνοδεύεται από subohm ατμοποιητή, αλλά εγώ το βρήκα πιο κατάλληλο για mtl ατμοποιητές και για αντιστάσεις από 0,8Ω και πάνω.


Το Lumi tank που συμπληρώνει το kit είναι μια ιδιαίτερη περίπτωση ατμοποιητή. Προσωπικά είναι ο πρώτος του είδους που πέφτει στα χέρια μου. 
Δεν ξέρω αν υπάρχει προς το παρόν κι άλλος αυτού του είδους ή πρόκειται για καινοτομία της GeekVape
Ο Lumi tank είναι ένας compact ατμοποιητής μιας χρήσης με ενσωματωμένη αντίσταση 0,3Ω.
Δεν ανοίγει, ούτε μπορεί φυσικά να αντικατασταθεί το 810 επιστόμιό του. 
Το airflow του που βρίσκεται στη βάση αποτελείται από δύο τριάδες οπών, αντιδιαμετρικά τοποθετημένων και ρυθμίζεται πολύ εύκολα, κρατώντας σταθερά την επιλογή.
Η αναπλήρωση υγρού γίνεται από πάνω, με την μεγάλη οπή εισαγωγής του υγρού να αποκαλύπτεται με το τράβηγμα προς τα πάνω ενός καλύμματος από σιλικόνη. 
Στη συσκευασία περιλαμβάνεται και δεύτερο κάλυμμα για το ενδεχόμενο απώλειας ή καταστροφής  του πρώτου.


Ο ατμοποιητής είναι πολύ αθόρυβος και το airflow του λειτουργεί πολύ ομαλά. 
Παράγει μεγάλη ποσότητα ατμού, αλλά δεν δρέπει δάφνες ποιότητας στο ατμιστικό αποτέλεσμα. 
Η απόδοσή του στην ανάλυση των γεύσεων και λιγότερο στην ένταση της γεύσης κυμαίνεται σε πολύ μέτρια επίπεδα. 
Αντιλαμβάνομαι πως απευθύνεται σε νεοεισερχόμενους στο subohm άτμισμα και τους προσφέρει το πλεονέκτημα πως απλά θα αντικαταστήσουν τον ατμοποιητή μετά το πέρας της ζωής του με έναν καινούριο, χωρίς να προβληματιστούν με αλλαγή αντίστασης ή οποιοδήποτε άλλο εγχείρημα που θα αύξανε το βαθμό δυσκολίας στη χρήση. Όμως το κόστος αγοράς και η απόδοσή του είναι μάλλον αποτρεπτικά στο να μπει κανείς στη διαδιασία χρήσης τέτοιου είδους ατμοποιητών.

Αφού στη συσκευασία του kit περιλαμβάνεται και το Lumi tank, μπορεί κανείς να το χρησιμοποιήσει μέχρι να το πετάξει. 
Η διάρκεια ζωής του όμως είναι πολύ μεγάλη. Δεν μπήκα στη διαδικασία να μετράω mls, αλλά κράτησε περίπου τρεις εβδομάδες συνεχούς καθημερινής χρήσης.

Από το GeekVape Lucid kit 80W κρατάμε το πολύ ποιοτικό mod για τα δεδομένα της κατηγορίας και δοκιμάζουμε άπαξ το Lumi tank.


Εδώ βλέπουμε τον Zenith των 24mm πάνω στο GeekVape Lucid mod


Θετικά (+)
Ποιότητα κατασκευής
Διαστάσεις-Βάρος
Εργονομία
Αξιόπιστο chipset
Εύκολο μενού με όλες τις βασικές επιλογές
Υποδοχή ατμοποιητών διαμέτρου μέχρι και 24mm

Αρνητικά (-)
Απόδοση του ατμοποιητή κυρίως στην ανάλυση των γεύσεων
Κόστος του ατμοποιητή, που στην ουσία είναι σαν να αλλάζεις αντίσταση

Το GeekVape Lucid kit 80W μου ήρθε γι αυτή την παρουσίαση από το κατάστημα Heavengifts, το οποίο και ευχαριστώ πολύ για την εμπιστοσύνη

Heavengifts official website

Ευχαριστώ για την ανάγνωση
 

Nai_Ego

Απ: GeekVape Lucid kit 80W
« Απάντηση #1 στις: Ιανουαρίου 12, 2019, 20:40 »
Σ' ευχαριστούμε πολύ!

Αποσυνδεδεμένος truckman

  • ***
  • 988
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GeekVape Lucid kit 80W
« Απάντηση #2 στις: Ιανουαρίου 12, 2019, 23:29 »
Σε ευχαριστούμε για την παρουσίαση  :)


Θα ήθελα να παραθέσω κι εγώ τις δικές μου απόψεις, παρατηρήσεις, μιά που έχω το Lucid kit από εχθές το πρωϊ και το έχω λιώσει στις δοκιμές.

Μου το έστειλε ή  3FVAPE  και τους ευχαριστώ πολύ.




Επειδή αναφέρθηκε η σύγκριση με τα pico (λογικό αφού έχουν εξωτερικά την ίδια φιλοσοφία) αρχικά θα πρέπει να επισημάνω την ξεκάθαρη διαφορά που έχουν στα ρεύματα. Έχω και ένα pico 25 και έγιναν πολλές δοκιμές παράλληλα και με αρκετούς ατμοποιητές σε διάφορες καταστάσεις ατμίσματος. Σε όλες τις δοκιμές, πάντα τα ρεύματα του Lucid ήταν ξεκάθαρα και χωρίς καμία αμφιβολία καλύτερα από του pico 25.

Εντύπωση μου έκανε το καπάκι της μπαταρίας το οποίο είναι ψηλό, μασίφ και βαρύ ( ενώ του pico είναι σαν τενεκές. Κάπου διάβασα σήμερα κι ένα παράπονο συνατμίστριας γι αυτό το θέμα και έχει δίκιο).

Αξίζει να σημειώσω επίσης ότι το fire του είναι πολύ γρήγορο, με το κουμπί του να έχει πολύ καλή αίσθηση και να πατιέται άνετα ακόμη και με το μέσα μέρος του αντίχειρα.

Εκεί που θα διαφωνήσω είναι στη φωτεινότητα της οθόνης. Η οθόνη είναι πεντακάθαρη αλλά η φωτεινότητα της αν και ρυθμίζεται μέσα από τα settings είναι αρκετά χαμηλή και στο εξωτερικό φως της ημέρας κάνεις αμάν για να δεις. Επίσης θα ήθελα λίγο μεγαλύτερη τη γραμματοσειρά της.

Να επισημάνω ακόμη ότι τα σπειρώματα του 510 πόλου είναι λίγο πιό σφιχτά από τα συνηθισμένα (όχι πολύ, αλλά είναι) και κάποιοι ατμοποιητές ίσως να έχουν θέμα. Σε εμένα πχ ένας rda δεν μπόρεσε να βιδώσει πάνω στο Lucid ενώ σε άλλα mods δε μου έχει δημιουργήσει θέμα.

Αντιολισθητική επίστρωση έχει μόνο στην πρόσοψη αλλά γενικά κάθεται πολύ σταθερά στο χέρι και με καλό κράτημα.

Επίσης η διαχείριση της μπαταρίας κυμαίνεται σε καλά επίπεδα.

Καλά τα πάει και στη μέτρηση αντιστάσεων με μια απόκλιση του +0,01 έως 0,02 ohm σε σχέση με καλά μοντάκια.

Από ατμοποιητές δέχεται και 25άρηδες οριακά, στη φωτό που ακολουθεί τον έχω με τον zeus






Να γράψω και τις κινήσεις στα μενού για μελλοντικούς χρήστες:

Με 5 κλικ ανάβει και με 5 πάλι σβήνει.
Με ταυτόχρονο πάτημα των fire και + κλειδώνει και με αντίστοιχο πάλι ξεκλειδώνει.
Πατώντας ταυτόχρονα τα + και - μας βάζει στο μενού των soft-normal-hard καταστάσεων
Με 3 κλικ κάθε φορά μετακινούμαστε ανάμεσα στα μενού.

Στα θετικά του ότι έχει κι επιλογή curve ρυθμιζόμενο σε 10 κλίμακες, μία ανά δευτερόλεπτο μέχρι να κάνει την αποκοπή.



Φτάνοντας στα settings για να μπούμε μέσα σε αυτό πατάμε ταυτόχρονα τα + και - και για να βγούμε από αυτά πάμε στην επιλογή 8 exit.
Στα settings θα δούμε με τη σειρά τις παρακάτω επιλογές.

1 Tc watt (για ρύθμιση των watt σε έλεγχο θερμοκρασίας)
2 Smart on off  
3 Screen time  
4 Brightness
5 Hands mode (γυρίζει ανάποδα την οθόνη)
6 Puff counter (με ρυθμίσεις on-0ff-reset)
7 Default  
8 Exit

Κινούμαστε κυκλικά με τα +/- πλήκτρα μέσα στα settings και μπαίνουμε μέσα με το πάτημα του fire.
Γενικά όλες οι ρυθμίσεις γίνονται από την κεντρική οθόνη και δε χρειάζεται να μπαίνουμε σε διαδικασίες σβησίματος της συσκευής για να ρυθμίσουμε κάτι άλλο.


Η θερμοκρασία επίσης αλλάζει ώς συνήθως από φαρενάιτ σε κελσίου και φτάνοντας στο μίνιμουμ γίνεται αυτόματα εναλλαγή.




Για τον ατμοποιητή τώρα, τον Lumi tank που είχε το kit. Eγώ έχω πολύ καλές εντυπώσεις για εργοστασιακό. Του έχω βάλει το Natillak Mix Shot κι έχει δώσει ρέστα, έχω κατεβάσει 20ml από χθές. Αρχικά δε μου είχε γεμίσει το μάτι, αλλά όταν τον δοκίμασα άλλαξα αμέσως γνώμη. Smooth, απαλή και γεμάτη τζούρα και πολύ καλή γεύση. Μου αρέσει και δεν θεωρώ μείον το κόστος του ατμοποιητή, ίσα ίσα, το αντίθετο θα έλεγα. Είναι στα συν ότι κοστίζει όσο μία αντίσταση και μάλιστα με μεγάλη διάρκεια. Αντί να αλλάξεις αντίσταση σε έναν εργοστασιακό, αλλάζεις ατμοποιητή με το ίδιο κόστος κι έχεις και πάλι ολοκαίνουριο μηχανάκι. Επίσης αν τον βαρεθείς τον πετάς και δεν κλαίς τα λεφτά που θα είχες δώσει αν είχες αγοράσει έναν κανονικό. Μου αρέσει η τζούρα και η απόδοση του και έως τώρα δεν έχω δει και διαρροές.

Γενικά είναι μια καλή συσκευή, ελαφριά, εργονομική,με καλή ποιότητα κατασκευής, αρκετά παραμετροποιήσιμη για ρύθμιση ανάλογα με διάφορες προτιμήσεις του χρήστη και με καλά ρεύματα.  :thumpup:



« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουαρίου 13, 2019, 01:00 από truckman »

Αποσυνδεδεμένος aragiannis

  • ***
  • 863
  • Φύλο: Άντρας
  • Satan sum et nihil humanum a me alienum puto
Απ: GeekVape Lucid kit 80W
« Απάντηση #3 στις: Ιανουαρίου 13, 2019, 02:06 »
[member=17150]truckman[/member] πολύ ωραία και αναλυτική η παρουσίασή σου!  :thumpup:
Η διαφορά απόψεων για τον ατμοποιητή είναι απολύτως κατανοητή, εποικοδομητική και σεβαστή, από τη στιγμή που στη κρίση καθενός από εμάς υπεισέρχεται το προσωπικό γούστο. Ο πλουραλισμός απόψεων είναι πολύ θετικός.
Η χαμηλότερη τιμή που βρίσκω για τον ατμοποιητή  όμως είναι  $6,90 που δεν την λες και χαμηλή, ούτε συγκρίσιμη με την τιμή μιας αντίστασης. Ίσως μελλοντικά να πέσει η τιμή του. 
Και πάλι μπράβο για την παρουσίασή σου.


Αποσυνδεδεμένος truckman

  • ***
  • 988
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GeekVape Lucid kit 80W
« Απάντηση #4 στις: Ιανουαρίου 13, 2019, 11:00 »
[member=14633]aragiannis[/member]  Οι τιμές σε καλά coils είναι +/-  5€ (ακόμη και του cubis στα 5 €είναι) και φυσικά υπάρχουν και πολύ ακριβότερα .  Το να κοστίζει ολόκληρος ο ατμοποιητής 6 ευρώ, προσωπικά δε μου κάνει κάποια οικονομική διαφορά. Δεν υποστηρίζω κάποια κατάσταση αλλά βλέπω και τα θετικά της τα οποία ειδικά σε νεοεισερχόμενους είναι αρκετά. Ο καθένας φυσικά κάνει τις επιλογές του ανάλογα τις προτιμήσεις του. 

Αποσυνδεδεμένος aragiannis

  • ***
  • 863
  • Φύλο: Άντρας
  • Satan sum et nihil humanum a me alienum puto
Απ: GeekVape Lucid kit 80W
« Απάντηση #5 στις: Ιανουαρίου 13, 2019, 11:15 »
Φίλε [member=17150]truckman[/member] πως είναι το μικρό σου όνομα για να σε προσφωνώ; Δεν διαφωνούμε σε κάτι, απλά εγώ προσωπικά, επειδή δεν αρέσκομαι στο subohm άτμισμα, δεν έχω αγοράσει ποτέ τέτοιες ακριβές αντιστάσεις. Τώρα που το είδα έχεις δίκιο, εκεί κυμαίνονται οι τιμές.
Πέτρος

Αποσυνδεδεμένος dinos_74

  • *****
  • 1689
  • Φύλο: Άντρας
  • πεφτω γιατι μπορω να σηκωθω
Απ: GeekVape Lucid kit 80W
« Απάντηση #6 στις: Ιανουαρίου 13, 2019, 11:21 »
Οπως λετε ο Lumi tank μπορει να μην ειναι αρκετα καλος ατμο ,αλλα 
κατα την δικια μου γνωμη ισως και να ειναι ενας απο τους ποιο ομορφους ατμο που εχω δει.

Αποσυνδεδεμένος aragiannis

  • ***
  • 863
  • Φύλο: Άντρας
  • Satan sum et nihil humanum a me alienum puto
Απ: GeekVape Lucid kit 80W
« Απάντηση #7 στις: Ιανουαρίου 13, 2019, 11:31 »
Ντίνο, πράγματι είναι πολύ όμορφος και ζυγίζει μόνο 16g

Αποσυνδεδεμένος truckman

  • ***
  • 988
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GeekVape Lucid kit 80W
« Απάντηση #8 στις: Ιανουαρίου 13, 2019, 14:34 »
Πάρη με λένε Πέτρο:) Στα του Lumi και για να μη παρεξηγηθώ, έγραψα ότι είναι πολύ καλός για εργοστασιακός, όχι φυσικά ότι έχει κορυφαίες επιδόσεις.  Το υγρό που του έβαλα του ταίριαξε και το απόδοσε πολύ καλά.  Κάποια αλλά υγρά πιθανότατα να μη τα πηγαίνει πολύ καλά όπως συμβαίνει σε όλους τους ατμο. Αυτό που με εντυπωσίασε σε αυτόν δε ήταν η απόδοση γεύσης αλλά η τζούρα του, η οποία έπεσε ακριβώς στα δικά μου γούστα (ατμίζω σε παρόμοιες καταστάσεις και έπεσε μέσα στα νερά μου :) ). Δε χρησιμοποιώ εργοστασιακούς ατμό και φυσικά δε θα τον αγοράσω αλλά αν πέσω σε επισκευάσιμο με αυτή την απόδοση τζούρας  θα τον αγοράσω χθες :)
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουαρίου 13, 2019, 14:44 από truckman »

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: GeekVape Lucid kit 80W
« Απάντηση #9 στις: Ιανουαρίου 13, 2019, 15:05 »
Σας ευχαριστω πολυ κ τους δυο Πετρο κ Παρη  για τις παρουσιασεις σας.  :respect:
Να ρωτησω παιδια κατι? Θα μπορεσουμε να το βρουμε απο Ελλαδα ?
Κ ισως κ χωρις τον ατμοποιητη? Νομιζω οτι το Lucid ειναι η απαντηση (επιθυμια μου)  στο νεο pico  :yes: :yes: κ μου αρεσει
πολυ που χωραει ανετα ο Zenith ο πιο μεγαλος εννοω.
Σας ευχαριστω πολυ ,  καλοΑτμιστα!!!!

Αποσυνδεδεμένος truckman

  • ***
  • 988
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GeekVape Lucid kit 80W
« Απάντηση #10 στις: Ιανουαρίου 13, 2019, 15:25 »
Σε ευχαριστούμε για τα καλά σου λόγια :) Και ναι,  το ζητούμενο είναι το μοντάκι :)
Λοιπόν με ένα πρόχειρο  search το βρήκα εδώ:
https://atmi-zo.gr/geekvape/2307-1671-geek-vape-lucid-80w-lumi-mesh-kit.html

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: GeekVape Lucid kit 80W
« Απάντηση #11 στις: Ιανουαρίου 13, 2019, 15:33 »

Το παραγγελνω αυτη τη στιγμη  γιατι πιστευω οτι κατι τετοιο ηθελα απο την αρχη!!
Ειναι πανεμορφο το κοκκινο με το μαυρο!!! Σε ευχαριστω παρα πολυ για το λινκ!!!!

Αποσυνδεδεμένος drum

  • *****
  • 5371
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GeekVape Lucid kit 80W
« Απάντηση #12 στις: Ιανουαρίου 13, 2019, 16:09 »
Οπως λετε ο Lumi tank μπορει να μην ειναι αρκετα καλος ατμο ,αλλα
κατα την δικια μου γνωμη ισως και να ειναι ενας απο τους ποιο ομορφους ατμο που εχω δει.
[member=19479]dinos_74[/member] ....για κριτή σε καλλιστεία σε βλέπω, λίαν συντόμως  :lotpot: :lotpot: :lotpot: :lotpot: :lotpot: :lotpot: :lotpot:
τέλεια η παρουσίαση...  :respect:

Αποσυνδεδεμένος truckman

  • ***
  • 988
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GeekVape Lucid kit 80W
« Απάντηση #13 στις: Ιανουαρίου 13, 2019, 16:13 »
Το παραγγελνω αυτη τη στιγμη  γιατι πιστευω οτι κατι τετοιο ηθελα απο την αρχη!!
Ειναι πανεμορφο το κοκκινο με το μαυρο!!! Σε ευχαριστω παρα πολυ για το λινκ!!!!
Ωραία επιλογή χρώματος  :thumpup: welcome to club  :D
[member=7533]drum[/member]  Δεν υπάρχεις λέμε  :))

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: GeekVape Lucid kit 80W
« Απάντηση #14 στις: Ιανουαρίου 13, 2019, 16:48 »
Πιστευω με το καλο να το εχω αυριο!
Σε ευχαριστω κ απο εδω για την βοηθεια σου!!   :respect: :respect: :respect:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8820 1102572 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 17:05
από shadockan
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1463 176722 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 16:51
από shadockan
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 517 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 355 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 22326 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 285369 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 209557 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 68719 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 315720 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 15598 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 126896 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 95257 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem