vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

102 επισκέπτες, 6 χρήστες
bloodlessz, Tem, manoslykos, lagoudakis, tapantari, Milarepa

Twitter

NOBACCO Titan DCT

Αποσυνδεδεμένος iceberg

  • **
  • 223
  • Φύλο: Άντρας
Απ: NOBACCO Titan DCT
« Απάντηση #300 στις: Δεκεμβρίου 10, 2011, 11:57 »
Ρε παιδια και το DCT carto εχει μεσα!!
Σωστός striker, απλώς για να τα ξεχωρίζουμε για ποιο γράφουμε.

αν ειναι καλο το καρτο του, δουλευει μια χαρα! μονο που χρειαστηκε να παρω και δερυτερο γιατι το πρωτο ηταν τζουφιο κ εβγαζε γευση καμμενα λαδια ! ναι, πιο αερατη τζουρα, μια αλλαγη στη γευση λογω αυτου αλλα αν ειναι καλο κ παλι λεω δεν σου βγαζει καμμενη γευση.
Εσύ Διονύση το έχεις τρυπήσει ή όχι;

Αποσυνδεδεμένος zamc

  • ***
  • 558
  • Φύλο: Άντρας
Απ: NOBACCO Titan DCT
« Απάντηση #301 στις: Δεκεμβρίου 10, 2011, 12:40 »
Παιδιά έστειλα ένα μύνημα στη Nobacco και μου απάντησαν μια διευκρίνιση. Υπάρχει ένα εξάρτημα το οποίο μπαίνει ανάμεσα στην μπαταρία και στο Titan (σε μπαταρία τύπου Giant) για να καλύπτει το κενό (που ίσως σε κάποιους χτυπάει άσχημα). Μου απάντησαν αυτό για το πώς το παραγγέλνουμε

"Υπάρχει κάλλυμα για τους ατμοποιητές Titan DCT που καλύπτει το κενό μεταξύ μπαταρίας και ατμποιητή, το Τitan DCT cover, το οποίο δεν υπάρχει στο site, αλλά μπορείτε να το παραγγείλετε ηλεκτρονικά προσθέτοντας το ως σημείωση στο πεδίο “Σημειώσεις Πελάτη”.

Αποσυνδεδεμένος iceberg

  • **
  • 223
  • Φύλο: Άντρας
Απ: NOBACCO Titan DCT
« Απάντηση #302 στις: Δεκεμβρίου 10, 2011, 13:57 »
Έτσι είναι και δείχνει πολύ ομορφότερο με το κάλυμμα και είναι επίσης και ρυθμιστής τζούρας. Χωρίς αυτό είναι εντελώς αέρας ή τζούρα, αλλά σφίγγοντας το βελτιώνεται πολύ! :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Dio13

  • ***
  • 781
  • Φύλο: Άντρας
  • ProVari V1 - DD + A2 ss = \m/ Heavy Rock \m/
Απ: NOBACCO Titan DCT
« Απάντηση #303 στις: Δεκεμβρίου 10, 2011, 15:10 »
οχι δεν το εχω τρυπησει, ειναι ασκοπο μιας και λειτουργει μια χαρα !!! απλα τη πρωτη φορα ριξε υγρο και στο καρτο ειναι δεν ειναι παχυρευστο το υγρο ου κ ελπιζω να σου δουλεψει μια χαρα !!!

Αποσυνδεδεμένος Erik

  • **
  • 395
  • Φύλο: Άντρας
  • STEAMPUNK
Απ: NOBACCO Titan DCT
« Απάντηση #304 στις: Δεκεμβρίου 10, 2011, 15:22 »
Πως μπορω να παρω καλυτερη γευση απο το DCT? Εχει την κανονικη τρυπιτσα δεν την εχω μεγαλωσει γιατι ηδη εχω καταστρεψει ενα carto...και εκτος αυτου δουλευει κανονικα αλλα χωρις πολλη γευση

Αποσυνδεδεμένος Ares

  • **
  • 228
  • Φύλο: Άντρας
Απ: NOBACCO Titan DCT
« Απάντηση #305 στις: Δεκεμβρίου 10, 2011, 15:28 »
Εγω παλι αφου αγορασα 2 απο τα τιταν των 3,5 και δοκιμαζοντας το πρωτο δεν με ικανοποιησε, ειπα να πειραματιστω λιγο.
Επειδη χρησιμοποιω πιο πολυ τα καρτο Μ&Μ πηρα το δευτερο τιταν το εκοψα 1 ποντο απο πανω εβαλα μεσα ενα καρτο Μ&Μ αφου το τρυπησα με βιδα και το κουμπωσα πανω στο GG μου. Τελειο . Ηταν ηδη πολυ καλο απο μονο του με μοναδικο μειονεκτημα τη συχνοτητα σταξιματος λογω μικρης χωρητικοτητας (1ml). Βαζοντας το εκει ομως εχω τα πολυ καλα ντουμανια, την γευση και το χτυπημα του 808 Μ&Μ, αλλα με χωρητικοτητα σε υγρο γυρω στα 2,5-3 ml.
Απο διαρροες τιποτα. Απλα επειδη το κατω πωμα εχει πατουρα για τον 510 εγω τα εβαλα αντιθετα (το κατω πανω). :thumpup:
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 10, 2011, 15:35 από kenzzo »

Αποσυνδεδεμένος reefdiver

  • **
  • 135
  • Φύλο: Άντρας
  • Τρία πουλάκια καθονταν....ΚΑΝΑΒΕΡΑΛ γωνία...
    • santorini rooms
Απ: NOBACCO Titan DCT
« Απάντηση #306 στις: Δεκεμβρίου 10, 2011, 15:40 »
Παιδιά έστειλα ένα μύνημα στη Nobacco και μου απάντησαν μια διευκρίνιση. Υπάρχει ένα εξάρτημα το οποίο μπαίνει ανάμεσα στην μπαταρία και στο Titan (σε μπαταρία τύπου Giant) για να καλύπτει το κενό (που ίσως σε κάποιους χτυπάει άσχημα). Μου απάντησαν αυτό για το πώς το παραγγέλνουμε

"Υπάρχει κάλλυμα για τους ατμοποιητές Titan DCT που καλύπτει το κενό μεταξύ μπαταρίας και ατμποιητή, το Τitan DCT cover, το οποίο δεν υπάρχει στο site, αλλά μπορείτε να το παραγγείλετε ηλεκτρονικά προσθέτοντας το ως σημείωση στο πεδίο “Σημειώσεις Πελάτη”.
:thumpup:

το site , για μια εταιρία που μεχρι τωρα εχει συμπεριφερθεί κατα 90% επαγγελματικά,
ειναι ελλειπέστατο.......  κρίμα  ??? ???





υγ> ΕΚΠΤΩΣΕΙΣ ΑΠΟ NOBACCO ΣΕ ΝΕΟΥΣ ΧΡΗΣΤΕΣ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ .

ΟΙ ΝΕΟΙ ΧΡΗΣΤΕΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΛΕΠΡΟΙ  ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΙΚΑΙΟΎΝΤΑΙ ΕΚΠΤΩΣΕΩΣ

ΟΧΙ ΑΛΛΕΣ ΔΙΑΚΡΕΙΣΕΙΣ ΑΠΟ ΕΤΑΙΡΕΙΕΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΩΝ ΣΥΜΦΕΡΌΝΤΩΝ

ΜΗ ΤΟ ΑΝΕΧΤΕΊΤΕ ΑΛΛΟ



Αποσυνδεδεμένος sfiklee

  • *
  • 9
  • Φύλο: Άντρας
Απ: NOBACCO Titan DCT
« Απάντηση #307 στις: Δεκεμβρίου 10, 2011, 15:53 »
...βαλε το σφουγαρακι και την αντισταση του m&m στο τανκ...(ελπιζω να καταλαβαινεις τι λεω)


Αποσυνδεδεμένος Arf

  • *
  • 25
  • Φύλο: Άντρας
Απ: NOBACCO Titan DCT
« Απάντηση #308 στις: Δεκεμβρίου 10, 2011, 16:44 »
Ποσες μερες το χρησημοποιεις;;;

Δοκιμή ένα giant με το δικό του κάρτο και ένα με το titan. Άτμισμα εναλλάξ. Το titan μου έδινε διαφορετική γεύση.

Το δοκίμασα για 5-6 τζούρες, όχι παραπάνω.

Αποσυνδεδεμένος bujinkan

  • **
  • 324
  • Φύλο: Άντρας
Απ: NOBACCO Titan DCT
« Απάντηση #309 στις: Δεκεμβρίου 12, 2011, 19:36 »
Σημερα ειδα σε ενα μαγαζι μια μπαταρια μεταβλητου βολταζ(ετσι λεγεται?) σαν και αυτην...
http://www.healthcabin.net/index.php?main_page=product_info&cPath=1082_1084&products_id=7879

αυτη η μπαταρια κανει με το dct?
Ρωταω γιατι καπου σε αυτο το θεμα διαβασα κατι περι titan dct και volt το οποιο δεν το καταλαβα καλα,,,

Αποσυνδεδεμένος DHMIOS

  • **
  • 108
  • ΓΗΤΕΥΤΗΣ......ΑΤΜΙΣΤΩΝ
Απ: NOBACCO Titan DCT
« Απάντηση #310 στις: Δεκεμβρίου 12, 2011, 19:42 »
χαιρετω

εχω παρη εναν ατμοποιητη τιταν των 5 ml ths nobacco και τον κανω πολυ κεφι
αλλα μου χαλασε
πηρα αλλο ατμοποιητη και δεν εχει χαλαση ακομα
η νομπακο εχει πει οτι θα φερη ανταλλακτικα τμοποιητες με 4 ευρω αλλα μεχρι να τα φερει θα πρεπει να σκαμε 12 ευρω

υπαρχει καμμια πατεντα να βαλουμε αλλο ατμοποιητη μεσα

Αποσυνδεδεμένος asteriosl

  • **
  • 327
  • Φύλο: Άντρας
Απ: NOBACCO Titan DCT
« Απάντηση #311 στις: Δεκεμβρίου 12, 2011, 19:52 »
πριν από 3 μέρες είχα στείλει μύνημα στη nobacco και τους ρωτούσα πότε θα φέρουν ανταλλακτικά. μου είχαν απαντήσει οτι έχουν φέρει στα 3,5€
ακόμα δεν έχω δει όμως στη σελίδα τους και τους ξαναέστειλα μύνημα πριν από λίγο. μόλις πάρω απάντηση θα ενημερώσω

Αποσυνδεδεμένος striker

  • **
  • 202
  • Φύλο: Άντρας
Απ: NOBACCO Titan DCT
« Απάντηση #312 στις: Δεκεμβρίου 12, 2011, 20:46 »
Τα ανταλλακτικα cartos για το DCT της nobacco ειναι διαθεσιμα!!!
Πηρα ηδη 3 κομματια την Παρασκευη το βραδυ!!!
Δεν εχουν προλαβει να τα βαλουν στην σελιδα τους λογω φορτου εργασιας!!!
Δοκιμαστε τηλεφωνικη παραγγελια!!!

Αποσυνδεδεμένος asteriosl

  • **
  • 327
  • Φύλο: Άντρας
Απ: NOBACCO Titan DCT
« Απάντηση #313 στις: Δεκεμβρίου 12, 2011, 21:05 »
αυτή είναι η απάντηση που πήρα μόλις τώρα



Τα ανταλλακτικά Cartomizers για τα NOBACCO TITAN-DCT είναι διαθέσιμα στην τιμή των 3,5 Ευρώ.

Δυστυχώς δεν έχουμε προλάβει να τα ανεβάσουμε στο Site μας.

Μπορείτε να τα παραγγείλετε άμεσα, είτε μέσω του e-shop του Site της NOBACCO και να το αναφέρετε στις Παρατηρήσεις, είτε τηλεφωνικά.

Αποσυνδεδεμένος Bill_tsiminieras

  • **
  • 109
  • Φύλο: Άντρας
  • Μπούχτισα το στριφτό και το γύρισα στον ατμό!
Απ: NOBACCO Titan DCT
« Απάντηση #314 στις: Δεκεμβρίου 13, 2011, 00:19 »
Παιδιά, μπορεί κάποιος να μου πεί, με φουλ άτμισμα, πόσο κρατά ο κάρτο στο τιταν; Ρωτώ για να μην ξεπαραδιάζομαι στο σπίτι με τον ατμοποιητή ego-T... Αν όντος το καρτο κάνει 3,5 ευρώ από nobacco, μάλλον σώθηκα!

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ [Χρήση του φόρουμ] 1867 246398 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 14:05
από Buliwyf
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4920 572280 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 24, 2024, 13:52
από Sergios
Hashtag Shake and Vape 2 1952 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 23, 2024, 14:02
από chkontog
Φθαρμένη Μπαταρία και επικινδυνότητα [Μπαταρίες για mod] 32 8088 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 19:24
από stamatisgr
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8833 1122141 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 11:14
από Sergios
Lost Vape Thelema Elite Art 40 [AIO (Όλα σε ένα)] 0 714 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 19:30
από zamploutos
Lost Vape Ursa Epoch & Lost Vape Ursa Cap [AIO (Όλα σε ένα)] 0 423 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 18:34
από zamploutos
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2113 326910 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 15:56
από xristos99
που αποθηκεύετε τα υγρά σας ? Ιδιοκατασκευές υγρών 38 8657 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 20, 2024, 17:06
από treloneritis
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1816 298085 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 18, 2024, 21:50
από antiklitos140
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4071 827702 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 14, 2024, 08:49
από Buliwyf
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4701 511889 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 12, 2024, 22:23
από Sergios