vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

152 επισκέπτες, 1 χρήστης
maraki1308

ΠΩΛΗΣΗ ΕΠΙΣΚΕΥΑΣΙΜΩΝ ΑΤΜΟΠΟΙΗΤΩΝ-ΚΛΩΝΟΙ

Αποσυνδεδεμένος soulplayer

  • **
  • 174
  • Φύλο: Άντρας
ΠΩΛΗΣΗ ΕΠΙΣΚΕΥΑΣΙΜΩΝ ΑΤΜΟΠΟΙΗΤΩΝ-ΚΛΩΝΟΙ
« στις: Ιανουαρίου 29, 2018, 08:07 »
Επειδη βλεπω τον εαυτο μου τον τελευταιο καιρο να κανει rotation τους ιδιους ατμοποιητες κ να εχω αφησει στο συρταρι καποιους αλλους,τους οποιους βαρεθηκα,δε τα βρηκα μαζι τους η' δε μπορεσα να τα βρω,αποφασισα να τους διαθεσω προς πωληση.Πωλουνται λοιπον οι κατωθι:
 
1) Coppervape Skyline Styled RTA
     Coppervape Skyline Drip Tip + Tank Drop Kit Ultem Semi Tank
     3 Replacement Glass Tank for Coppervape Skyline RTA
     5  Extra Airdisk for Coppervape Skyline RTA
 
Πωλειται 35 ευρω.Ειναι ολοκαινουργιος,με λογοτυπο στη βαση,εχει στηθει μια φορα με το Drop Kit.
 
2) Coppervape Skyline Styled RTA
    Coppervape Skyline Drip Tip + Tank Drop Kit with Black Drip Tip
    2 Replacement Glass Tank for Coppervape Skyline RTA
    6  Extra Airdisk for Coppervape Skyline RTA
 
Πωλειται 30 ευρω. Τον χρησιμοποιησα αρκετα,χωρις λογοτυπο,εχει ενα αχνο εξωτερικο σημαδι το οποιο εμφανιστηκε μετα απο βρασιμο σε ξυδι.Δε μπορω να το κανω να φανει στη φωτογραφια.Λειπει το μαυρο drip tip της βασικης εκδοσης.To μικρο γυαλινο tank διπλα στο drop kit,θεωρω οτι ειναι ανταλακτικο του.Δεν ειμαι σιγουρος,ηταν στη συσκευασια χωρις να το εχω ζητησει κ δε το δοκιμασα.
 
3)SJMY Hurricane Styled RTA 
 
Πωλειται 15 ευρω.
 
4)CloudOne RTA
Πωλειται 10 ευρω.
 
 

Αυτα,ελπιζω να μη ξεχασα τπτ στις περιγραφες,ότι άλλο χρειαζεστε,μου λετε.Οι Skyline δε χωριζονται σε κομματια,Μεσω καταθεσης στη EUROBANK,δεν ενδιαφερομαι για ανταλλαγες.Αν υπαρξουν ενδιαφερομενοι,PM θα απαντηθουν  απογευμα-βραδυ λογω δουλειας,αποστολες την Τεταρτη,Πεμπτη, αλλιως μετα απο την ερχομενη Δευτερα,παλι λογω δουλειας.Απoστολες μεσω απλου EΛΤΑ με tracking number με χρεωση δικη μου.Σας ευχαριστω πολυ για την φιλοξενια.

Αποσυνδεδεμένος kkoumas

  • ***
  • 759
  • Φύλο: Άντρας
  • DON'T PANIC
Απ: ΠΩΛΗΣΗ ΕΠΙΣΚΕΥΑΣΙΜΩΝ ΑΤΜΟΠΟΙΗΤΩΝ-ΚΛΩΝΟΙ
« Απάντηση #1 στις: Ιανουαρίου 30, 2018, 01:06 »
ΠΜ

Αποσυνδεδεμένος soulplayer

  • **
  • 174
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΠΩΛΗΣΗ ΕΠΙΣΚΕΥΑΣΙΜΩΝ ΑΤΜΟΠΟΙΗΤΩΝ-ΚΛΩΝΟΙ
« Απάντηση #2 στις: Ιανουαρίου 30, 2018, 16:10 »
Προς ενημερωση,οι 2 Skyline ειναι κλεισμενοι..Ενδιαφερον υπαρχει για τον Cloud,θα κρατησω λιγο ακομα τη σειρα προτεραιοτητας.Σε διαθεση ακομα ο Hurricane.

Αποσυνδεδεμένος soulplayer

  • **
  • 174
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΠΩΛΗΣΗ ΕΠΙΣΚΕΥΑΣΙΜΩΝ ΑΤΜΟΠΟΙΗΤΩΝ-ΚΛΩΝΟΙ
« Απάντηση #3 στις: Ιανουαρίου 30, 2018, 21:22 »
Ο 2ος Skyline δοθηκε ηδη στον φιλο Silas.Χαρηκα για την γνωριμια,αψογος κ κυριος σε ολα του.Καλοατμιστος του ευχομαι..

Αποσυνδεδεμένος soulplayer

  • **
  • 174
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΠΩΛΗΣΗ ΕΠΙΣΚΕΥΑΣΙΜΩΝ ΑΤΜΟΠΟΙΗΤΩΝ-ΚΛΩΝΟΙ
« Απάντηση #4 στις: Ιανουαρίου 31, 2018, 11:28 »
Καλημέρα, ο 1ος Skyline κ ο Cloud θα ταξιδέψουν σε λίγο για τους νέους τους κατοχους, τους οποίους ευχαριστώ για την άψογη συνεργασία κ τους ευχομαι καλοατμιστους. Σε διάθεση πλέον μονο ο Hurricane. Δεκτή κ καποια ενδιαφέρουσα ανταλλαγή αν υπάρξει εδω που φτασαμε. Ευχαριστώ. 

Αποσυνδεδεμένος kkoumas

  • ***
  • 759
  • Φύλο: Άντρας
  • DON'T PANIC
Απ: ΠΩΛΗΣΗ ΕΠΙΣΚΕΥΑΣΙΜΩΝ ΑΤΜΟΠΟΙΗΤΩΝ-ΚΛΩΝΟΙ
« Απάντηση #5 στις: Ιανουαρίου 31, 2018, 14:24 »
Θα ηθελα εδω να αναφερω ενα "φαουλ" που εκανε ,kata th gnvmh moy,ο συμφορουμιτης Soulplayer. Οπως φαινεται και απο αυτη τη σελιδα του εστειλα πρωτος απαντηση στην σελιδα και ΠΜ λεγοντας του οτι θελω τον cloud. Επειδη την επομενη μερα ειχα θεμα με το ιντερνετ (βλαβη της wind) δεν μπορεσα να του απαντησω στα 2 ΠΜ που μου εστειλε. Πριν κλεισει καν 24ωρο απο το ΠΜ μου, του απανταω και μου λεει οτι τον υποσχεθηκε και θα τον δωσει σε αλλο ενδιαφερομενο αφου δεν του αποντησα (το ξαναλεω εντος λιγοτερο του 24ωρου). Αυτα δεν τα λεω με κανενα αισθημα κακιας ή πικριας. Στο κατω κατω δικος του ειναι ο ατμο και οπου θελει τον δινει. Απλως το λεω προς γνωση μελλοντικων αγοραστων οτι η "σειρα προτεραιοτητας" δεν πολυτηρειται. 
Peace

Αποσυνδεδεμένος soulplayer

  • **
  • 174
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΠΩΛΗΣΗ ΕΠΙΣΚΕΥΑΣΙΜΩΝ ΑΤΜΟΠΟΙΗΤΩΝ-ΚΛΩΝΟΙ
« Απάντηση #6 στις: Ιανουαρίου 31, 2018, 15:50 »
Επειδη θεωρω τουλαχιστον αδικο τη δημοσια αντιπαραθεση που κανεις,να εξιστορησω κ εγω για το "reality" που παιζουμε,οτι εμφανιστηκες το βραδυ της Τριτης στις 01:00 κ μου ζητησες τον ατμο κ μια κ ειμαι εντος Αθηνων,να κανουμε ανταλλαγη χερι με χερι.Σου απαντησα αμεσα,συμφωνησα κ σε ρωτησα που θες να συναντηθουμε.Δεν απαντησες.Στη διαρκεια της ημερας,σε οποιον μου ζητησε τον ατμο,απαντουσα οτι εχεις προτεραιοτητα.Στο ενδιαμεσο της ημερας,κ σε μεγαλα χρονικα κενα,οπως αναφερεις,σου εστειλα 2 ΠΜ τα οποια ουδεποτε απαντηθηκαν κ θεωρησα οτι πλεον δεν ενδιαφερεσαι.Κατα τις 23:00 το βραδυ,μου τον ζητησε συνφορουμιτης απο Θεσσαλονικη κ τον εδωσα.Κατα τις 02:00,ξαναεμφανιστηκες κ μου λες οτι εξακολουθεις να ενδιαφερεσαι για τον ατμο κ οτι ειχες θεμα με το internet.Kατανοησα το θεμα σου αλλα δε θεωρησα οτι ειναι σωστο να κανω μπρος πισω για μια συμφωνια που ειχε ηδη κλεισει.Σε επικοινωνια που ειχα σημερα το πρωι με τον συνφορουμιτη απο Θεσσλονικη,του ζητησα αν τελικα δε τα βρει με τον ατμο,να του δωσω το ονομα σου να σου τον στειλει.Δε καταλαβαινω που ακριβως ειμαι φαουλ αλλα οκ.Οσον αφορα το περιβοητο 10ευρω που μου αναφερεις στο τελευταιο ΠΜ,να σου πω οτι αν στο εδινα εσενα χερι-χερι θα το κραταγα εξολοκληρου,ενω με τα εξοδα αποστολης στη Θεσσαλονικη,αποκομισα το τεραστιο κερδος κ εγινα πλουσιοτερος κατα 5,85 ευρω.
Ευχαριστω που μας παρακολουθησατε,θα ακολουθησουν τηλεφωνα για την ψηφοφορια..

Peace of Mind

Αποσυνδεδεμένος kkoumas

  • ***
  • 759
  • Φύλο: Άντρας
  • DON'T PANIC
Απ: ΠΩΛΗΣΗ ΕΠΙΣΚΕΥΑΣΙΜΩΝ ΑΤΜΟΠΟΙΗΤΩΝ-ΚΛΩΝΟΙ
« Απάντηση #7 στις: Ιανουαρίου 31, 2018, 19:09 »
Πρωτα απ'ολα, απο μεριας μου τουλαχιστον, δεν υπαρχει καμια "αντιπαραθεση". Απλως παρεθεσα τα γεγονοτα και την καθαρα προσωπικη μου αποψη οτι δεν θεωρησα σωστο να δωσεις τον ατμοποιητη σε αλλον πριν κλεισει καν ενα 24ωρο απ'οταν σου ειπα οτι τον θελω. Μπορει να εχω και λαθος, αλλα εμενα η αποψη μου αυτη ειναι και νομιζω οτι μπορω να την εκφρασω ελευθερα χωρις να θιγω κανεναν. Τελως παντων, πολυ ασχοληθηκαμε και οι δυο νομιζω για εναν ατμοποιητη. Καλοατμιστος στον φιλο που τον πηρε.

Αποσυνδεδεμένος panoskapa

  • **
  • 130
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΠΩΛΗΣΗ ΕΠΙΣΚΕΥΑΣΙΜΩΝ ΑΤΜΟΠΟΙΗΤΩΝ-ΚΛΩΝΟΙ
« Απάντηση #8 στις: Ιανουαρίου 31, 2018, 20:12 »
Και εγω μιλησα με το παιδι και μου ειπε οτι τον ειναι κρατημενος ο cloud. μετα απο καποιες ωρες η την  επομενη μερα (θα σε γελασω) μου ειπε οτι δεν απαντησε ο ενδιαφερομενος κτλπ οποτε ειναι ξανα διαθεσημος...τεσπα δεν το αγορασα για αλλους λογος και απο οτι φενετε τον πηρε αλλος. οπως και να εχει φιλε απο τη στιγμη που μιλας "δημοσια" για καποιον και λες οτι λες τον θιγεις με αυτον τον τροπο και ισως εισαι ο λογος που δεν θα προτημησει καποιος να αγορασει τους αττυ απο το παιδι. Τον αν χαλασε τον internet σου κτλπ κατανοητο και σεβαστο αλλα δεν ειναι υποχρεομενος να σε περιμενει κανεις. Σε περιπτωση που υπηρξε καποια "υπεξερεση" χρηματων η κατι αναλογο θα σε στηριζα και καλα θα εκανες να το γραψεις ωστε να το δουν ολοι. Για μενα ομως στην συγκεκριμενη περιπτωση εσυ εισαι φαουλ. Αυτα και δεν θελω να συνεχιστει.

Αποσυνδεδεμένος kkoumas

  • ***
  • 759
  • Φύλο: Άντρας
  • DON'T PANIC
Απ: ΠΩΛΗΣΗ ΕΠΙΣΚΕΥΑΣΙΜΩΝ ΑΤΜΟΠΟΙΗΤΩΝ-ΚΛΩΝΟΙ
« Απάντηση #9 στις: Ιανουαρίου 31, 2018, 20:27 »
Οκ παιδες φαινεται οτι εγω ειμαι λαθος τι να πω ???. Βεβαια δεν καταλαβα σε ποιο σημειο της αναρτησης μου εθιξα τον οποιοδηποτε. Φυσικα και δεν ειναι υποχρεωμενος ο πωλητης να περιμενει ουτε εμενα ουτε κανενα. Αλλωστε αν ειδες και εγω πρωτος ειπα οτι ειναι δικαιωμα του του ανθρωπου να τον δωσει οπου θελει.

Αποσυνδεδεμένος 30SmokingYears

  • *****
  • 1731
  • Φύλο: Άντρας
  • Everything you can imagine is real (Pablo Picasso)
Απ: ΠΩΛΗΣΗ ΕΠΙΣΚΕΥΑΣΙΜΩΝ ΑΤΜΟΠΟΙΗΤΩΝ-ΚΛΩΝΟΙ
« Απάντηση #10 στις: Ιανουαρίου 31, 2018, 20:28 »
Η αυτογνωσία ήταν και, καθ' όπως φαίνεται, θα είναι μία από τις βασικές άγνωστες έννοιες για τον σύγχρονο Έλληνα...

Σταύρο, σε ευχαριστώ για την άριστη συνεννόηση και την απροβλημάτιστη συναλλαγή! 👍

( δεν πήρα εγώ τον CloudOne, 'νταξ; 😃 )

Αποσυνδεδεμένος soulplayer

  • **
  • 174
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΠΩΛΗΣΗ ΕΠΙΣΚΕΥΑΣΙΜΩΝ ΑΤΜΟΠΟΙΗΤΩΝ-ΚΛΩΝΟΙ
« Απάντηση #11 στις: Ιανουαρίου 31, 2018, 21:16 »
kkoumas με οσα λες κ μαλιστα δημοσια φαινομαι τουλαχιστον ανακολουθος κ ασυνεπης.Κατι που για μενα τουλαχιστον δεν ισχυει κ στο εξηγησα κ στα ΠΜ κ ουτε ηθελα να ακυρωσω μια συμφωνια που ειχε οριστικοποιηθει πλεον.Τοτε ναι,θα ημουν ανακολουθος.Ειναι η 1η φορα γενικως που πουλαω κατι κ πραγματικα προσπαθησα απο σεβασμο στον εαυτο μου,στους κανονισμους του φορουμ κ στα μελη του να ειναι ολα ενταξει απο μενα.Ουτε εμπορος ειμαι,ουτε εταιρεια εχω.Κ αν καποιος διαπιστωσει προβλημα με τους ατμο,απο λαθος μου,αμελεια μου,οτιδηποτε,να μου στειλουν ΠΜ κ θα επιστραφουν τα χρηματα τους.Κ οχι,ο Θανασης δεν πηρε τον Cloudone..Θαναση σε ευχαριστω πολυ.
Αυτα,δεν υπαρχουν ουτε κακιες,ουτε τπτ..Ολα καλα κ ο Hurricane ειναι ακομα διαθεσιμος..  :)) :))

Αποσυνδεδεμένος Silas

  • **
  • 145
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΠΩΛΗΣΗ ΕΠΙΣΚΕΥΑΣΙΜΩΝ ΑΤΜΟΠΟΙΗΤΩΝ-ΚΛΩΝΟΙ
« Απάντηση #12 στις: Ιανουαρίου 31, 2018, 21:30 »
Σταυρο, ευχαριστω και εγω πολυ για την συναλλαγη και το μινι μαθημα. Ολα αψογα.

Αποσυνδεδεμένος kkoumas

  • ***
  • 759
  • Φύλο: Άντρας
  • DON'T PANIC
Απ: ΠΩΛΗΣΗ ΕΠΙΣΚΕΥΑΣΙΜΩΝ ΑΤΜΟΠΟΙΗΤΩΝ-ΚΛΩΝΟΙ
« Απάντηση #13 στις: Ιανουαρίου 31, 2018, 21:30 »
Η αυτογνωσία ήταν και, καθ' όπως φαίνεται, θα είναι μία από τις βασικές άγνωστες έννοιες για τον σύγχρονο Έλληνα...

Σταύρο, σε ευχαριστώ για την άριστη συνεννόηση και την απροβλημάτιστη συναλλαγή! 👍

( δεν πήρα εγώ τον CloudOne, 'νταξ; 😃 )
Διακρινω μια αμυδρη επιθετικοτητα ή μου φαινεται; Το "Οκ παιδες φαινεται οτι εγω ειμαι λαθος " σου φαινεται να ταιριζει με τα περι αυτογνωσιας που εγραψες;;;;;;;;; Anyway σαπουνοπερα το καναμε. Φιλικους χαιρετισμους  και ενα μεγαλο ΔΗΜΌΣΙΟ ΣΥΓΝΏΜΗ στους απανταχου θιγμενους  :)) :)) :))

Αποσυνδεδεμένος makis206

  • *****
  • 3524
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΠΩΛΗΣΗ ΕΠΙΣΚΕΥΑΣΙΜΩΝ ΑΤΜΟΠΟΙΗΤΩΝ-ΚΛΩΝΟΙ
« Απάντηση #14 στις: Ιανουαρίου 31, 2018, 22:43 »
Χωρίς να θέλω να δώσω συνέχεια και με ειλικρινή επιθυμία να κλείσει εδώ το θέμα χωρίς θιγμένους κι ευεργέτες, δεν υπάρχει λόγος για τέτοια πράγματα εξάλλου. Πόσο μάλλον όταν μιλάμε για έναν ατμοποιητή όταν κυκλοφορούν χιλιάδες ελεύθεροι έξω απ' το παρόν νήμα.

Μου έχει τύχει παρόμοιο περιστατικό ενώ είχα βάλει για πώληση το Aegis σε τοπικό (της Κρήτης δηλαδή ) γκρουπ στο facebook. Ενδιαφέρον από έναν πιτσιρίκο και αναμονή για απάντηση δυο μέρες ολόκληρες. Παράλληλα το mod το ζήτησαν άλλα 4 άτομα αλλά είπα να το κρατήσω λίγο ακόμα "σε εξέλιξη" για τον πιτσιρίκο - ο οποίος εκ παραδρομής ξέχασα να αναφέρω ότι πήγε απ' την αρχή να μου πιάσει τα παζάρια όταν είχα ήδη ξεκαθαρίσει ότι δεν θα δεχτώ τέτοια μηνύματα αφού αποφάσισα να το δώσω σε εξευτελιστική τιμή για να φύγει άμεσα. Δύο μέρες μετά λοιπόν και αφού είχα ήδη περάσει τα όριά μου, αποφάσισα να τον ρωτήσω γι' ακόμα μια φορά προσθέτοντας στο μήνυμά μου "αν δεν απαντήσεις τις επόμενες 5 ώρες" το μοντ θα φύγει για άλλον. Μην ξεχάσω, κάθε μήνυμα που του έστελνα το έβλεπε αμέσως, φαίνεται καθαρά στην εφαρμογή του messenger αυτό.. ;)
Στο τελευταίο το προειδοποιητικό λοιπόν απάντησε αμέσως με ένα ξερό "δεν θα το πάρω το μοντάκι τελικά, πήρα drag από άλλη αγγελία".

Δεν χρειάζεται να συνεχίσω ούτε υπονοώ τίποτα και για κανέναν από εδώ.
Αλλά όταν βάζεις τον άλλο σε "αναμονή" ΟΦΕΙΛΕΙΣ να "είσαι" εκεί με οποιονδήποτε τρόπο. Κι αν για οποιονδήποτε λόγο δεν μπορείς να είσαι "παρών" για λίγες ώρες (υπάρχουν κι οι ώρες που κοιμόμαστε ή δουλεύουμε βρε αδερφέ ), όταν περάσουν οι αρκετές δεν μπορείς με την καμία να ζητάς εξηγήσεις ή ρέστα. Πάλι δεν υπονοώ το οτιδήποτε για κάποιον από εδώ.

Συγχωρέστε για την παρέμβαση, ας συνεχίσει η αγγελία του παιδιού. :)

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2118 341691 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 23:14
από kon95
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 206106 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 540040 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 30799 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 49876 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 596426 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 356944 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 11239 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 192608 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1150 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1073 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 591041 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios