vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

152 επισκέπτες, 0 χρήστες

Want, i-want clearomizer

Αποσυνδεδεμένος qyte

  • 2
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Want, i-want clearomizer
« Απάντηση #45 στις: Νοεμβρίου 11, 2011, 22:59 »
Εγω δεν μπορώ να το συγκρίνω με κάποιο άλλο αλλά είχα ακούσει πολλές γνώμες μέχρι να καταλήξω να αγοράσω Η.Τ.
Σύμφωνα με αυτά που είχα ακούσεί πρέπει να έχει τα λιγότερα προβλήματα ( ένας ξάδερφός μου είχε κάψει πόσους ατμο επειδή δεν μπορούσε να υπολογίσει το υγρό ας πούμε στα συστήματα με "σφουγγαράκι").
Προσωπικά είμαι πολύ ευχαριστημένος και εγώ και η γυναίκα μου που έχει ησυχάσει απο καπνούς,βρώμα,στάχτη κτλ  :))
Τώρα που ακούω δυνατά μουσική απο ακουστικά πάντως δεν αισθάνομαι καθόλου να μου εμποδίζει το ρούφηγμα το γρου γρου  :eyesplash:
οπότε συνεπώς είναι καθαρά θέμα ψυχολογικό  :confused1:

Λογικά όλα θα τα μάθω/βρώ με τον καιρό αλλά δυστυχώς δεν έχω χρόνο να πάω στην nobacco και γιαυτό είπα να απευθηνθώ εδώ..
Ευχαριστώ πολύ πάντως για την τόσο γρήγορη και άμεση ανταπόκριση  :tongue_smilie:

Αποσυνδεδεμένος Pavlatoras

  • *
  • 19
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Want, i-want clearomizer
« Απάντηση #46 στις: Νοεμβρίου 12, 2011, 00:32 »
το μονο προβλημα που εχω ειναι πως να αλαξω υγρο στον ατμοποιητη ενοω να αδιασω αφτο που εχει και να βαλω ενα διαφορετικο 

Μπορείς να τον αδειάσεις εύκολα χρησιμοποιώντας μια σύριγγα ή ένα μπουκαλάκι με λεπτή μύτη.
Απλά πιέζεις το μπουκαλάκι για να βγει ο αέρας και μετά το καπακώνεις με τον ατμοποιητή και το αφήνεις να ρουφήξει από μέσα το υγρό.  :)
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 12, 2011, 00:38 από Pavlatoras »

Αποσυνδεδεμένος Benzoz

  • *
  • 13
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Want, i-want clearomizer
« Απάντηση #47 στις: Νοεμβρίου 12, 2011, 06:54 »
εχω μεγάλο πρόβλημα εδω και κάτι ωρες αλαξα την μπαταρια μ και χρησιμοποιησα την δευτερη που εχω και γεμισα με υγρο αλλα απο εκείνη την ωρα επκρατή μια γεύση καμενου δεον ξερω τι να κανω να αλαξω ατμοποιητή? ο συγκεκρημενος ειναι 2 ημερων Tank apo I-want. Καποιος με παρομοιο πρόβλημα?

Απ: Want, i-want clearomizer
« Απάντηση #48 στις: Νοεμβρίου 12, 2011, 08:59 »
Καλησπέρα κι απο μένα παιδιά.Είμαι νέο μέλος (και αρχάρια)στο site και πολύ χάρηκα που σας βρήκα :) Στο ζουμί τώρα... 'Ηθελα να ρωτήσω αν οι τζούρες που τραβάτε έχουν σφίξει.Γιατί στην αρχή τραβούσα πολύ άνετα, και τώρα ατμίζω πατώντας το κουμπί εως και 5 δευτερόλεπτα π.χ.
Και κάτι ακόμα, το μπουκαλάκι υγρού κάθε πότε το αλλάζετε? Όσο για το καμένο που ανέφερε κάποιος φίλος πιο πάνω, μου βγήκε κι έμενα κάποια στιγμή,τρόμαξα  :confused1:
 το άφησα στην άκρη και την άλλη μέρα ήταν οκ. Κατα τα άλλα είμαι ευχαριστημένη με το i-want μπορώ να πώ. 3η μέρα άκαπνη, περίεργες καταστάσεις... :D Καλά ατμίσματα σε όλους !

Αποσυνδεδεμένος Yiannis Rasta

  • *****
  • 1411
  • Φύλο: Άντρας
  • keep walking
    • YIANNIS STAMATIOU
Απ: Want, i-want clearomizer
« Απάντηση #49 στις: Νοεμβρίου 12, 2011, 12:07 »
...καλως ηρθες jo86 :bye:

...και μια βολτα απο εδω

Αποσυνδεδεμένος pitspanos

  • *
  • 12
  • Φύλο: Άντρας
  • γινομαστε ολο και πιο πολλοι!!!
    • η μακεδονια ηταν,ειναι και θα ειναι ελληνικη
Απ: Want, i-want clearomizer
« Απάντηση #50 στις: Νοεμβρίου 12, 2011, 12:31 »
ειπα κ γω να δοκιμασω το ι-want κ εχω απογοητευτει λιγο.στην αρχη το δοκιμασα με μπαταρια hybrid και ανταπτορα κ σκεφτηκα οτι θα φταει αυτο μιας και εχω ακουσει διαφορα γι αυτην την πατεντα αλλα κ πανω στην μπαταρια giant που το εβαλα τα ιδια παλι.γευση πλαστικου..οχι καμμενο αλλα πλαστικουρα μπολικη.απο ντουμανι κ χτυπημα καλο αλλα τι να το κανεις??

τα υγρα που χρησιμοποιησα ειναι desert ship(camel) και chocolate μαζι.ο συνδιασμος στο carto hybrid ητανε απιστευτος αλλα στον ατμο i-want μηδεν γευση.

Συγχώνευση μηνυμάτων: Νοεμβρίου 12, 2011, 17:58
μετα απο μισο ml και κατι αρχιζει κ υποχωρει η πλαστικουρα κ νιωθω λιγο την γευση.για να δουμε!λες???

μετα απο 2-3 ml χρησης κ η γευση του πλαστικου εξαφανιστηκε σχεδον τελειως κ υπαρχει η γευση του υγρου.βεβαια η γευση του υγρου δεν ειναι να αναφωνεις αλλα ειναι αρκετα ικανοποιητικη.οποτε το συμπερασμα ειναι:καλο χτυπημα,αρκετο ντουμανι κ σχετικα καλη γευση.μονο που ο ατμος ειναι αρκετα κρυος.γιατι αραγε?το χει δοκιμασει καποιος αλλος?του συμβαινει το ιδιο?
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 13, 2011, 09:08 από pitspanos »

Αποσυνδεδεμένος Benzoz

  • *
  • 13
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Want, i-want clearomizer
« Απάντηση #51 στις: Νοεμβρίου 12, 2011, 17:49 »
Καλησπερα εχω αγορασει το Ι-Want τησ  Nobacco το πρωτο μου η/τ μετα το τριτο γεμισμα του πρωτου ατμο γευση πλαστικου ή καμενου δεν μπορω να καταλαβω την διαφορα... Χρησιμοποιησα κα το δεφτερο τσγαρο με καινουργιο ατμο και αλλο υγρο παει καλα αλλα ειμαι ακομα στο πρωτο γεμισμα οππωσ και να το κανεισ δεν 8α μπορω να αλαζω ατμο ανα δυο μερες.
Στην μπαταρια του Ι-want 8α μπορουσα να κουμποσα διαφορετικο ατμο να δω και κατι αλλο?
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 12, 2011, 18:36 από Vrs5 »

Αποσυνδεδεμένος navy

  • ***
  • 530
  • Φύλο: Άντρας
  • PROVARI V2.5+GGTS+ΟΔΥΣΣΕΑΣ-ΙΑΤΤΥ-ΠΗΝΕΛΟΠΗ-SKYLINE
Απ: Want, i-want clearomizer
« Απάντηση #52 στις: Νοεμβρίου 12, 2011, 18:11 »
Μπορεις να βαλεις giant / Hybrid-e / Ego-w και γενικως ατμοποιητες με σπειρωμα 510 :bye:
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 12, 2011, 18:37 από Vrs5 »

Αποσυνδεδεμένος Benzoz

  • *
  • 13
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Want, i-want clearomizer
« Απάντηση #53 στις: Νοεμβρίου 12, 2011, 18:21 »
Ειχα απελπηστει νομιζα πωσ τα 85 ευρο που εδωσα πηγαν χαμενα αρα απλα ατμο πρεπει να αλαξω και ειμαι οκ?
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 12, 2011, 18:37 από Vrs5 »

Αποσυνδεδεμένος Benzoz

  • *
  • 13
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Want, i-want clearomizer
« Απάντηση #54 στις: Νοεμβρίου 12, 2011, 18:24 »
Αρα λεω να δοκιμασω apo ego  εχω ακουσει τα καλυτερα λογια...
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 12, 2011, 18:38 από Vrs5 »

Αποσυνδεδεμένος AdeLaiN

  • *
  • 40
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Want, i-want clearomizer
« Απάντηση #55 στις: Νοεμβρίου 12, 2011, 19:16 »
Δοκιμασε και τον giant παντως καποια στιγμη.Απο οσους ατμο εμποριου που εχω δοκιμασει μου αρεσε πιο πολυ απο ολα.

Αποσυνδεδεμένος parpen

  • ****
  • 1006
  • Φύλο: Άντρας
  • A-2 + PP by Craven.gr + VV +Rc_mizer by Sokin
    • Parpen's e-liquid calculator
Απ: Want, i-want clearomizer
« Απάντηση #56 στις: Νοεμβρίου 13, 2011, 12:20 »
Giant δοκίμασε, ή αλλιώς Dual Coil Cartomizer( όπως είναι η κανονική του ονομασία).
Άσε τον EGO-T. Θα μπλέξεις με άλλα προβλήματα.


Αποσυνδεδεμένος max

Απ: Want, i-want clearomizer
« Απάντηση #57 στις: Νοεμβρίου 15, 2011, 16:51 »
Καλησπερα και απο μενα.

Ειμαι κατοχος του η.τ. Want εδω και 16 μερες. Χρησιμοποιω τον ιδιο ατμοποιητη απο την πρωτη μερα και ακομα και τωρα (μετα απο 16 μερες ατμισματος) συμπεριφερεται παρα πολυ καλα. Ο ατμοποιητης απο οποια γωνια και να τραβηξεις τζουρα δεν εμφανιζει ιχνος διαροης. Το χτυπημα του παραμενει πολυ δυνατο και ο ατμος που παραγει πολυ πλουσιος. Το μονο αρνητικο που βρηκα σε αυτο το η.τ. μεχρι σημερα ειναι η σφυχτη του τζουρα. Η μπαταρια του αν και μολις 650 με βγαζει σχεδον ολη μερα. Πραγματικα να πω την αληθεια με εξεπληξε ευχαριστα επειδη στην αρχη την φοβομουνα. Η γευση του ατμισματος ειναι πολυ ωραια και σε εθιζει ολο και περισσοτερο. Οπως καταλαβενεται εμεινα πολυ ικανοποιημενος με το Want και πραγματικα εχει γινει προεκταση του χεριου μου. Αν η τζουρα του ηταν λιγο πιο ελευθερη θα ηταν για μενα το πλεον ολοκληρωμενο προιον. Το συνιστω ανεπιφυλακτα σε ολους. Καλα ατμισματα!!!

Αποσυνδεδεμένος stp2008a

  • 1
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Want, i-want clearomizer
« Απάντηση #58 στις: Νοεμβρίου 16, 2011, 23:12 »
Γειας παιδιά. Νέος ατμιστής. Πήρα το πακέτο i-want .Στην αρχή πηγα να τον πετάξω απογοητέυτηκα με την γευση του καμμένου και την κακή απόδοση της γεύσης του υγρού γενικά.  Μετά απο δύο μέρες κάπως έφτιαξαν τα πραγματα. Ολα τα προβλήματα που ανεφέρονται στις κριτικές του i-want είναι αληθινά. Τώρα τι κανω? Έχει δοκιμάσει κανείς τον giant πάνω στις 650 αρες παταρίες του πακέτου ι- want? Αντέχουν το άτμισμα με τον giant.? Μήπως να πάρω άλλη μάρκα που να πηγαίνει με τις 650 αρες παταρίες του ι-want?  Τι προτείνεται βρε παιδιά? Υγρά πρόταση? έχω ακούσει ότι της nobacco ειναι εγκεκριμένα απο ΕΟΦ.   
Ευχαριστώ πολύ
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 16, 2011, 23:41 από stp2008a »

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: Want, i-want clearomizer
« Απάντηση #59 στις: Νοεμβρίου 16, 2011, 23:19 »
εγώ χρησιμοποιώ 510d μέσα σε τανκ στις ίδιες μπαταρίες με τις δικές σου.
http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,2921.0.html

Oικονομικό και καλό.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2118 341930 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 23:14
από kon95
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 206240 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 540923 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 30855 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 49936 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 596881 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 357426 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 11318 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 192795 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1175 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1133 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 591366 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios