vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

219 επισκέπτες, 2 χρήστες
ZoeM, Mimhsdr

Υγρα με Οργανικα Αρωματα

Αποσυνδεδεμένος StavrosM

  • **
  • 177
  • Φύλο: Άντρας
  • Titanium - SubOhm - Rulezzz !!!
Re: Απ: Υγρα με Οργανικα Αρωματα
« Απάντηση #225 στις: Ιανουαρίου 28, 2012, 13:59 »
Τα αρώματα όμως είναι έτοιμα για DIY ή χρειάζεται να προσθέσουμε κάτι άλλο πχ. PG.
Μπορούν δηλαδή να μπουν στις έτοιμες βάσεις που χρησιμοποιούμε αμέσως?

Τα αρωματα ειναι ετοιμα. Προσθετεις μονο VG με η χωρις νικοτινη

Παιδια το συγκεκριμένο site δεν αναφέρεται  πουθενά για άτμισμα ή κάτι σχετικό αν δεν κάνω λάθος.
Δεν ξέρω όλα τα αρώματα κάνουν για άτμισμα?

Μαλλον ειναι μια χαρα. Αλλωστε εχει και τα πιστοποιητικα αν θες τα οποια σου τα στελνει αν τα ζητησεις στο τελος της παραγγελιας.
Μην ξεχναμε οτι τα αρωματα μας ειναι ζαχαροπλαστικης οπως και τα παραπανω

Sent from my Ideos U8800pro using DD & A2-TM

Απ: Υγρα με Οργανικα Αρωματα
« Απάντηση #226 στις: Ιανουαρίου 28, 2012, 14:09 »
ΟΚ ΤΗΧ. Νομίζω έπιασες λαβράκι φίλε μου Σταύρο... :)

Αποσυνδεδεμένος StavrosM

  • **
  • 177
  • Φύλο: Άντρας
  • Titanium - SubOhm - Rulezzz !!!
Re: Υγρα με Οργανικα Αρωματα
« Απάντηση #227 στις: Ιανουαρίου 28, 2012, 15:45 »
Θα κανονισει κανενας μια ομαδικη??? Να τα παρουμε σε μεγαλα μπουκαλια και να τα μοιρασουμε με την παραλαβη.
Εεε  τι λετε ???

Αν θελετε το κανονιζω και εγω


Sent from my Ideos U8800pro using DD & A2-TM

Αποσυνδεδεμένος Chriss

  • *
  • 57
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρα με Οργανικα Αρωματα
« Απάντηση #228 στις: Ιανουαρίου 28, 2012, 16:03 »
Μεσα κ γω αλλα μη παρουμε ποσοτητα κ αν δεν κανουν για ατμισμα να τα πεταξουμε ολοι μαζι απο λιγο.. Εκτος κ αν ειμαστε σιγουροι οποτε πασσο. Ας τσιμπησουμε 4-5 απο τις γνωστες γευσεις για να εχουμε μετρο συγκρισης.

Απ: Υγρα με Οργανικα Αρωματα
« Απάντηση #229 στις: Ιανουαρίου 28, 2012, 16:57 »
Και εγώ μέσα το συζητάμε??? ;)

Αποσυνδεδεμένος gkhellas

  • *
  • 75
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Re: Απ: Υγρα με Οργανικα Αρωματα
« Απάντηση #230 στις: Ιανουαρίου 28, 2012, 17:04 »
Τα αρωματα ειναι ετοιμα. Προσθετεις μονο VG με η χωρις νικοτινη

Μαλλον ειναι μια χαρα. Αλλωστε εχει και τα πιστοποιητικα αν θες τα οποια σου τα στελνει αν τα ζητησεις στο τελος της παραγγελιας.
Μην ξεχναμε οτι τα αρωματα μας ειναι ζαχαροπλαστικης οπως και τα παραπανω

Sent from my Ideos U8800pro using DD & A2-TM

εδώ θα διαφωνήσω μαζί σου , τα υγρά μας δεν είναι ζαχαροπλαστικής, k μπορώ να στο αποδείξω οποτε θέλεις , πέστους να σου στείλουν τις ανάλυσης τον γεύσεων πριν παραγγείλεις γιατί μετά απλά θα τα πετάξεις.

Απ: Υγρα με Οργανικα Αρωματα
« Απάντηση #231 στις: Ιανουαρίου 28, 2012, 17:12 »
Παιδιά προτείνω να επικοινωνήσουμε με την εταιρεία να μας πουν υπεύθυνα πια αρώματα κάνουν για ατμισμα. Αυτοί έχουν τα πάντα δεν μπορεί να κάνουν όλα...Γνώμη μου.

Αποσυνδεδεμένος StavrosM

  • **
  • 177
  • Φύλο: Άντρας
  • Titanium - SubOhm - Rulezzz !!!
Απ: Υγρα με Οργανικα Αρωματα
« Απάντηση #232 στις: Ιανουαρίου 28, 2012, 18:46 »
Λοιπόν σας "έδωσα" την πηγή.
Πάρτε αναλύσεις, ζητήστε πιστοποιητικά, κάντε ότι θέλετε.
Για μια ακόμη φορά πάω να κανονίσω κάτι και είτε υπήρξανε είτε θα υπάρξουν σίγουρα κάποια άτομα που θα έχουν τη "γνώση".
Κάντε τα έτοιμα υγρά σας για να είμαστε όλοι "ασφαλείς".

Συγνώμη αλλά δεν υποχρέωσα κανένα να μπει στην παραγγελία και το κυριότερο δεν ζήτησα από κανένα πιστοποιητικά.
Αφού γνωρίζετε........ εγώ είμαι "out of order" ;)

Αποσυνδεδεμένος gkhellas

  • *
  • 75
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρα με Οργανικα Αρωματα
« Απάντηση #233 στις: Ιανουαρίου 28, 2012, 20:33 »
θα συμφωνήσω μαζί σου ,αλλα όπως προανέφερα διαφωνώ μαζί σου μονο στο θέμα ,το ότι τα υγρά μας είναι ζαχαροπλαστικής k επειδή έχω την "γνώση" σου λέω ότι δεν είναι.

........εάν θέλεις να "ατμισις" υγρό ζαχαροπλαστικής τότε να σου στυλο εταιρία από αθηνα με κόστος 5 euro τα 100ml γεύσεις , με πιστοποιητικά με όλα δεν, υπάρχει λόγος να τα παραγγείλουμε από εξωτερικό........

Αποσυνδεδεμένος gkhellas

  • *
  • 75
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρα με Οργανικα Αρωματα
« Απάντηση #234 στις: Ιανουαρίου 28, 2012, 21:09 »
Στην ποσότητα των αρωμάτων γράφει... 12 oz. (Whole) με τιμή 6.99$.
Πόσα ml είναι δηλαδή?

1 US fluid ounce = 29.5735296 ml

http://www.convertunits.com/from/1+oz/to/ml

12 oz = 354.88235625 ml

Αποσυνδεδεμένος kallitexnis

  • *
  • 333
  • Φύλο: Άντρας
  • Όλα στη ζωή είναι θέμα Χημείας...
    • Atmos Lab Official Website
Απ: Υγρα με Οργανικα Αρωματα
« Απάντηση #235 στις: Ιανουαρίου 28, 2012, 21:23 »
Λοιπόν σας "έδωσα" την πηγή.
Πάρτε αναλύσεις, ζητήστε πιστοποιητικά, κάντε ότι θέλετε.
Για μια ακόμη φορά πάω να κανονίσω κάτι και είτε υπήρξανε είτε θα υπάρξουν σίγουρα κάποια άτομα που θα έχουν τη "γνώση".
Κάντε τα έτοιμα υγρά σας για να είμαστε όλοι "ασφαλείς".

Συγνώμη αλλά δεν υποχρέωσα κανένα να μπει στην παραγγελία και το κυριότερο δεν ζήτησα από κανένα πιστοποιητικά.
Αφού γνωρίζετε........ εγώ είμαι "out of order" ;)

O gk έχει απόλυτο δίκιο... :yes:

Παραθέτω απάντηση σε email μου όπου είχα εκδηλώσει ενδιαφέρον για να τα χρησιμοποιήσω:
We do provide Organic Certificates for our products. Our products are not designed for the application your using them in, therefore, we do not recommend it. We make no guarantee that it will work for you or not. If you have further questions or concerns, please do not hesitate to contact us via email or you can call the number listed below. Thank you and have a great day!

Μπορείς φυσικά να τα δοκιμάσεις, αλλά ... με αβέβαιο αποτέλεσμα...

Αποσυνδεδεμένος StavrosM

  • **
  • 177
  • Φύλο: Άντρας
  • Titanium - SubOhm - Rulezzz !!!
Re: Υγρα με Οργανικα Αρωματα
« Απάντηση #236 στις: Ιανουαρίου 29, 2012, 03:37 »
Να ειστε καλα και ευχαριστω για την απαντηση σου kallitexni

Θελω ομως να σρ ρωτησω κατι, τα δικα σου υγρα(αρωματα-γευσεις), που κατασκευαζονται απο Ελληνικη εταιρεια απο οσο ξερω, δεν ειναι και για χρηση σε αφεψημα και ζαχαροπλαστικη????

Το ιδιο δηλωνει και αυτη η εταιρεια.
Επισις χρησιμοποιουνται ευρεως απο πολλους στο εξωτερικο.......
Τι να πω......


Sent from my Ideos U8800pro using DD & A2-TM

Αποσυνδεδεμένος AchisaeL

  • ****
  • 1291
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρα με Οργανικα Αρωματα
« Απάντηση #237 στις: Ιανουαρίου 29, 2012, 04:30 »
καλλιτεχνη τα δικα σας ειναι οργανικα η οχι?

Αποσυνδεδεμένος Εktelonistrator

  • **
  • 369
  • I'm Mr.Nobody,a man who does not exist.
Απ: Υγρα με Οργανικα Αρωματα
« Απάντηση #238 στις: Ιανουαρίου 30, 2012, 19:31 »
Σήμερα παρέλαβα από COV, 3 30αρια creme caramel. Για την ώρα έχω δοκιμάσει μόνο το 24αρι. Επειδή διάβασα να λένε πως της COV είναι πιο ωραία από της VV, ήθελα να ρωτήσω ποιος έχει δοκιμάσει και από τις δύο, "δίπλα-δίπλα", και κατέληξε σε αυτό το συμπέρασμα, και πόσοι, αν υπάρχουν, συμφωνούν με αυτό το συμπέρασμα.

Εγώ δυστυχώς δεν έχω αυτή τη στιγμή το υγρό της VV, μου τέλειωσε πριν 1 εβδομάδα, αλλά έχω την εντύπωση ότι ήταν πολύ καλύτερη...  :hmmm:

Αποσυνδεδεμένος crypton

  • ***
  • 987
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρα με Οργανικα Αρωματα
« Απάντηση #239 στις: Ιανουαρίου 30, 2012, 19:34 »
εγω, της cov μου εδινε καλυτερη γευση συνδυασμου κρεμας καραμελας καλυτερη ποσοτητα αρωματων, λιγο πιο χαλαρη απο την vv .

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2118 342388 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 23:14
από kon95
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 206578 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 541664 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 31127 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 50239 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 597355 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 357861 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 11571 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 193123 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1344 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1343 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 592085 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios