vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

407 επισκέπτες, 4 χρήστες
camber, Tem, manoslykos, Sergios

Twitter

Squonking - Ερωτήσεις express και γενική συζήτηση

Αποσυνδεδεμένος Palasd

  • ***
  • 536
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Squonking - Ερωτήσεις express και γενική συζήτηση
« Απάντηση #855 στις: Νοεμβρίου 12, 2017, 14:08 »
κατάλαβα  :wall: για πες αγάπη τι τσαντούλα μου έδειχνες προχθες  :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος firvain

  • ****
  • 1084
  • Φύλο: Άντρας
  • What can change the nature of a man?
Squonking - Ερωτήσεις express και γενική συζήτηση
« Απάντηση #856 στις: Νοεμβρίου 12, 2017, 14:18 »
Μην το χέσουμε (κι εδώ) plz

Κάντε το με πμ και σβήστε τα ίχνη σύντομα.


Sent from my siPhone

Αποσυνδεδεμένος Palasd

  • ***
  • 536
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Squonking - Ερωτήσεις express και γενική συζήτηση
« Απάντηση #857 στις: Νοεμβρίου 12, 2017, 14:26 »
να υποθέσω ότι δεν αναφέρεσαι σε μένα 

Αποσυνδεδεμένος firvain

  • ****
  • 1084
  • Φύλο: Άντρας
  • What can change the nature of a man?
Απ: Squonking - Ερωτήσεις express και γενική συζήτηση
« Απάντηση #858 στις: Νοεμβρίου 12, 2017, 14:33 »
όχι δεν αναφέρομαι σε κανένα προσωπικά αλλά δείτε τι γίνεται στα διάφορα νήματα
Το forum (μάλλον) είναι στόχος δεν χρειάζεται να δίνουμε πληροφορίες δημόσια που δεν ξέρουμε ποιος τις διαβάζει

γελοίο μεν ελληνική πραγματικότητα δε

edit και τώρα είδα Ρωσία :D αλλά η παρότρυνση παραμένει 

Αποσυνδεδεμένος Nikrom

  • ***
  • 518
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Squonking - Ερωτήσεις express και γενική συζήτηση
« Απάντηση #859 στις: Νοεμβρίου 12, 2017, 16:14 »
Μην βάλεις παραγγελια για εδώ ελλάδα
Αν έχεις κάποιον σε αλλη χωρα που μπορεί να παραλάβει και να σου το στείλει τότε ορμα
και μεταφορικα π.χ. απο γερμανια ποσο βγαινουν

Αποσυνδεδεμένος tsagod

  • ***
  • 594
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Squonking - Ερωτήσεις express και γενική συζήτηση
« Απάντηση #860 στις: Νοεμβρίου 12, 2017, 17:21 »
Ετοιμος είμαι και εγώ...
Καλώς σας βρήκα...

Στάλθηκε από το PRA-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος paloukaros

  • *****
  • 5211
  • Φύλο: Άντρας
  • Urge to P|U|R|G|E| ...
Απ: Squonking - Ερωτήσεις express και γενική συζήτηση
« Απάντηση #861 στις: Νοεμβρίου 12, 2017, 17:40 »
Καλώς μας ήρθες,
Πες μας μερικά λόγια για τον nixon.Ο δικός μου απο 3fvape δεν έφτασε ποτέ στα χέρια μου  :tanevramou:

Αποσυνδεδεμένος tsagod

  • ***
  • 594
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Squonking - Ερωτήσεις express και γενική συζήτηση
« Απάντηση #862 στις: Νοεμβρίου 12, 2017, 17:57 »
Ωραίος, γευσατος, πανεύκολο στήσιμο. Μικρός και όμορφος. Στην αρχή μέχρι να μάθω τα βαμβάκι έτρωγα στη δεύτερη Τρίτη συνεχόμενη τζούρα, καμένο. Τώρα οκ.
Σαφώς είναι καλύτερος για squonking, γιατί έχεις επιπλέον 2 ml στο τανκακι του. Επιπλέον ποτέ δεν μπόρεσα να τον γεμίσω από την πλαϊνή πολύ μικρή τρυπούλα.
Η τζούρα του είναι σχετικά σφικτά, σίγουρα πιο σφικτη από τον hadaly που έχω δοκιμάσει.
Προς το παρόν δεν έχω δοκιμάσει περίεργα σύρματα (και μάλλον ούτε πρόκειται) αλλά με 40αρι Ni80 που τον στήνω, έχει γευσαρα και αρκετό χτύπημα προφανώς λόγω της χαμηλής θέσης που έχει η αντίσταση.
Σε γενικές γραμμές είναι πανέμορφος και τίμιος ατμοποιητης.

Στάλθηκε από το PRA-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος panoskatz

  • ***
  • 550
  • ΟΛΟΙ ΜΕΛΗ!!!!!gvc.gr
Απ: Squonking - Ερωτήσεις express και γενική συζήτηση
« Απάντηση #863 στις: Νοεμβρίου 12, 2017, 17:59 »
παλουκαρε αρχοντα το unregistered ειναι αναξιοπιστο.Εχω χασει παραγγελια ,δεν ηρθε ποτε αντιθετως με registered εχω κανει εκατονταδες σε βαθος 10ετιας και δεν εχασα καμια.Επισης το ρισκο για τελωνειο ειναι το ιδιο πλεον,αναλογα με τις ορεξεις τους σε ποιο ταχυδρομειο θα κανουν πεσιμο.

@ Αυτο που προτεινει ο κοτσος ειναι το ποιο αξιοπιστο(θεωρητικα) και πλεον ετσι παραλαμβανουμε αρκετοι με μεγαλυτερο βεβαιως χρονο αναμονης χ2

Αποσυνδεδεμένος paloukaros

  • *****
  • 5211
  • Φύλο: Άντρας
  • Urge to P|U|R|G|E| ...
Απ: Squonking - Ερωτήσεις express και γενική συζήτηση
« Απάντηση #864 στις: Νοεμβρίου 12, 2017, 18:17 »
Συμφωνώ με τον Κότσο [member=15404]panoskatz[/member] ,οτι βλέπω και ακούω στην ατμιστική πιάτσα σου μεταφέρω.
Εχω χάσει δεκάδες παραγγελίες με unregistered τα τόσα χρόνια που ψωνίζω(κυρίως ebay) αλλά εκεί τουλάχιστον παίρνεις τα λεφτά σου πίσω
Eγώ προτείνω αυτή την περίοδο να κάτσουμε στα αυγά μας,βαριέμαι την όλη διαδικασία του dispute,όχι οτι δεν τα παίρνω πάντα αλλά το ξενέρωμα του να περιμένεις κάτι και να μην το πάρεις ποτέ με ξεπερνάει...Δεν το αντέχει η ψυχοσύνθεσή μου  :laugh1:

[member=17626]tsagod[/member] καλοάτμιστος φίλε μου,για καπνικά και κάτω απο 35αρι απο ότι έχω δει λένε στο youtube οπότε μια χαρά θα είσαι και χωρίς τα χοντράδια

Αποσυνδεδεμένος panoskatz

  • ***
  • 550
  • ΟΛΟΙ ΜΕΛΗ!!!!!gvc.gr
Απ: Squonking - Ερωτήσεις express και γενική συζήτηση
« Απάντηση #865 στις: Νοεμβρίου 12, 2017, 18:49 »
Nαι εννοείται αρχοντα καθομαστε στα αυγα μας δεν ειναι να χανουμε λεφτα με αυτους που μπλεξαμε.
Το δικο μου το παλσακι ταξιδευει για σουηδια και μετα στην αγκαλιτσα μου χοχοχοχ...
Ειναι κουκλι το ατιμο   ::) ::) ::)

Αποσυνδεδεμένος Ribot

  • *****
  • 4112
  • Φύλο: Άντρας
  • Των γαρ ηλιθίων απείρων γένεθλα
Απ: Squonking - Ερωτήσεις express και γενική συζήτηση
« Απάντηση #866 στις: Νοεμβρίου 12, 2017, 19:36 »
Μετά τον doggy, που ο καθένας είχε κι από έναν ή δύο, τρεις... σειρά παίρνει το παλσάκι! Σε λίγο όλοι θα έχουν από ένα. :laugh1:

Έτσι για την καταγραφή, σήμερα δοκίμασα σε squonking τον papillon. Μέχρι τώρα τον έπαιζα στο στάξιμο και ήταν ωραίος, στο squonk δεν μπορώ να πω ότι με ικανοποίησε. Με απλό Ν80, 26ga τον έστησα, 5 σπείρες, στο 0,5Ω, αλλά κάτι δε μου άρεσε, ίσως τα μακρυά βαμβάκια που κατεβαίνουν κάτω στο ντεκ, αργούν να τροφοδοτήσουν, ίσως ότι ανέβαζε θερμοκρασία στις απανωτές τζούρες... Πάντως δε μου έδωσε τη γεύση του hadaly.
Νομίζω ότι δεν σχεδιάστηκε εξαρχής για squonking και η προσπάθεια προσαρμογής εκ των υστέρων δεν είχε τα προσδοκώμενα αποτελέσματα. Για μένα τουλάχιστον. :dontknow:
Θα τον δοκιμάσω κι αλλιώς και βλέπουμε. Προέχουν οι δοκιμές με goon, pulse22 και κυρίως hussar rdta. Αυτούς έχω και δεν προβλέπεται άλλος με εξαίρεση τον haku ο οποίος μου άρεσε πολύ σε δοκιμή από φίλο.

Αποσυνδεδεμένος vasilisgs

  • **
  • 211
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Squonking - Ερωτήσεις express και γενική συζήτηση
« Απάντηση #867 στις: Νοεμβρίου 12, 2017, 20:11 »
Τώρα αν δηλώσω ότι δεν μου αρέσει το squonking.....
Μην βαράτε!

Στάλθηκε από το Mi Note 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος drdemos

  • *
  • 82
  • Φύλο: Άντρας
  • Η μεγαλύτερη αποικία της Ελλάδας ήταν η Κίνα...
Απ: Squonking - Ερωτήσεις express και γενική συζήτηση
« Απάντηση #868 στις: Νοεμβρίου 12, 2017, 20:14 »
Σε πιστευουμε. Απλα κανεις εμποριο drippers και squonk mods...

Αποσυνδεδεμένος paloukaros

  • *****
  • 5211
  • Φύλο: Άντρας
  • Urge to P|U|R|G|E| ...
Απ: Squonking - Ερωτήσεις express και γενική συζήτηση
« Απάντηση #869 στις: Νοεμβρίου 12, 2017, 22:40 »
Ribot δοκίμασε kanthalaki απλό 35αρι 5 σπείρες 3αρι microcoil στον papillon με cotton bacon που μαζεύει . Έτσι τον έχω βολευτεί και έχει μείνει μόνιμα πάνω στο pico μου που δεν δίνει και τίποτα σοβαρά ρεύματα. Για chain vaping συμφωνώ οτι δεν κάνει, θέλει τα κενά του διαστήματα.
Vasilisgs καλώς μας ήρθες και εσύ. Μεγαλώνει η ζουλιχτοπαρέα

Στάλθηκε από το LG-H815 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8820 1102195 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 17:05
από shadockan
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1463 176636 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 16:51
από shadockan
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 511 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 351 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 22292 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 285213 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 209529 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 68659 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 315569 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 15584 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 126829 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 95233 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem