vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

227 επισκέπτες, 3 χρήστες
lagoudakis, camber, Milarepa

Nobacco Hybrid (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)

Αποσυνδεδεμένος nickcompact

  • *
  • 24
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Nobacco Hybrid (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #420 στις: Ιουλίου 23, 2011, 18:27 »
μετα απο 20 μερες η bat του hybrid βγηκε off....πρεπει να ρουφηξω πολυ δυνατα για να βγαλω καπνο και χτυπημα μηδεν....στην αρχη νομιζα οτι ηταν το cartonizer ...εβαλα αλλο αλλα τα ιδια.....ανοιξα την δευτερη bat και ατμιζω ξανα κανονικα....βαζω παλι πανω το παλιο carto στην καινουρια bat αλλα εχει και αυτο προβλημα....μαλλον θα κανω χρηση της εγγυησης  για  την bat και του carto...για να δουμε....

Αποσυνδεδεμένος Steamboy

  • *****
  • 2644
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari(Mini) v2 + Mini D.I.D.(special edition)
Απ: Nobacco Hybrid (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #421 στις: Ιουλίου 23, 2011, 19:25 »
μετα απο 20 μερες η bat του hybrid βγηκε off....πρεπει να ρουφηξω πολυ δυνατα για να βγαλω καπνο και χτυπημα μηδεν....στην αρχη νομιζα οτι ηταν το cartonizer ...εβαλα αλλο αλλα τα ιδια.....ανοιξα την δευτερη bat και ατμιζω ξανα κανονικα....βαζω παλι πανω το παλιο carto στην καινουρια bat αλλα εχει και αυτο προβλημα....μαλλον θα κανω χρηση της εγγυησης  για  την bat και του carto...για να δουμε....

Υπαρχει κ μια περιπτωση,για το καρτο μιλαω,να σου επεσαν 1-2σταγονες στο καλαμακι?Γιατι αν συνεβη αυτο τοτε σφιγγει πολυ η τζουρα κ σχεδον καθολου ατμος.Για τη μπαταρια,μαλλον εχεις δικιο,εφοσον ηταν φορτισμενη κλπ,τοτε ναι κανε χρηση της εγκυησης...ειναι εξυπηρετικοι.

Αποσυνδεδεμένος nickcompact

  • *
  • 24
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Nobacco Hybrid (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #422 στις: Ιουλίου 23, 2011, 19:32 »
ειμαι πολυ προσεχτικος στο γεμισμα και δεν μου εχει πεσει ποτε υγρο στο καλαμακι.....ατμος δημιουργηται....αν τραβηξεις γερη τζουρα....απλα δεν καταλαβαινεις τπτ......ευτυχως που ειχα και το δευτερο carto με την bat....γιατι σαββατο σημερα θα ξεμενα και δεν θελω με τπτ να αγορασω κ.τ

Αποσυνδεδεμένος nickcompact

  • *
  • 24
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Nobacco Hybrid (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #423 στις: Ιουλίου 26, 2011, 17:59 »
μολις μιλησα με τα παιδια απο nobacco....
τελικα θα γινει αντικατσταση bat και atomizer....
οτι και να πω περι ευγενειας και συμπεριφορας ειναι λιγο..... :thumpup:
ειχα την  καλυτερη αντιμετωπιση που εχω συναντησει ποτε ....μπραβο τους... :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Βασίλης

  • *****
  • 2116
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Nobacco Hybrid (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #424 στις: Ιουλίου 26, 2011, 18:02 »
Ναι και εγώ ότι έχω αντιμετωπίσει εκεί στον βύρωνα η ευγένεια περισεύει.

Αποσυνδεδεμένος geo

  • **
  • 289
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Nobacco Hybrid (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #425 στις: Ιουλίου 26, 2011, 18:22 »
Γεια σας, υπάρχει Hybrid-e lr ? ευχαριστώ. Δοκίμασα nobacco υγρό κεράσι 6mg και δουλεύει χωρίς διαροές στον ego-t, πριν χρησιμοποιούσα Natura e-liguid μόνο vg στα 9 mg και είχα πολλές διαροές.
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουλίου 26, 2011, 18:27 από geo »

Αποσυνδεδεμένος xristosxat

  • *
  • 84
  • Φύλο: Άντρας
  • Οτι του φανει του λολοστεφανη....
Απ: Nobacco Hybrid (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #426 στις: Ιουλίου 26, 2011, 19:49 »
Παιζει ρολο το υγρο στις διαρροες; Δεν ειχα ποτε tank και δε ξερω. Αλλα φανταζομαι αν παιζει ρολο πιο πιθανο μου ακουγεται να σταζει η πιτζι που παρα η βιτζι που ειναι πιο πηχτη.

Αποσυνδεδεμένος Steamboy

  • *****
  • 2644
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari(Mini) v2 + Mini D.I.D.(special edition)
Απ: Nobacco Hybrid (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #427 στις: Ιουλίου 26, 2011, 19:54 »
Geo,οχι Hybrid-e Lr δεν εχει βγει.Xristosxat ναι παιζει ρολο το υγρο,οπως κ ο ατμοποιητης.Αλλα εχεις δικιο πως η VG ειναι πιο πηκτη απ οτι η PG.

Αποσυνδεδεμένος Akis358

  • 2
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Nobacco Hybrid (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #428 στις: Ιουλίου 26, 2011, 23:15 »
Καλησπέρα σε όλους.είμαι νέος χρήστης στο φόρουμ.σημερα παρέλαβα το nobacco hybrid.δεν είχα χρησημοποιήσει κανένα η.τ στο παρελθόν και να πώ την αλήθεια τα ζνόμαρα και λίγο.''πως είναι δυνατον ένα μηχανάκι να αντικαταστήσει την ιστορία χιλιάδων ετών?''Τελικά έπεσα έξω.σήμερα κατερευσε ένας μύθος.απλά έπαθα πλάκα με το ι μπορεί να κάνει ένα ΚΑΛΟ  η.τ.άφθονο καπνό και απροβλημάτιστη λειτουργία.το nobacco δουλέυει άψογα...δεν το περίμενα αυτο.το μόνο prbl είναι το υγρό.μάλλον έκανα λάθος επιλογή.θα προτημούσα κάτι πιο κοντα στο καπνο.διάλεξα το CAMEL -DESERT SHIP(ΚΑΠΝΟΣ) απο nobacco kai είναι πολύ γλυκός.άν έχετε να μου προτείνετε κάτι καλό και απο πύ θα το αγοράσω θα ήμουν υποχρεωμένος.τέρμα το κάπνισμα......απο τώρα ''άτμισμα''

Αποσυνδεδεμένος Akis358

  • 2
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Nobacco Hybrid (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #429 στις: Ιουλίου 26, 2011, 23:41 »
 :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup:
Σ'ευχαριστώ παρα πολύ.θα το παραγγέιλω άμεσα.

Απ: Nobacco Hybrid (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #430 στις: Ιουλίου 28, 2011, 01:40 »
παιδια μια ερωτηση.εβαλα τον γαμπρο μου και την αδερφη μου στο ατμισμα με hybrid και nobacco 11αρι και μου παραπονιουνται και οι δυο για ανακατεμα στο στομαχι.παιζει κατι????

Αποσυνδεδεμένος Steamboy

  • *****
  • 2644
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari(Mini) v2 + Mini D.I.D.(special edition)
Απ: Nobacco Hybrid (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #431 στις: Ιουλίου 28, 2011, 01:48 »
Ειναι το μονο υγρο που δεν εχω δοκιμασει απ την συγκεκριμενη εταιρεια οποτε....αλλα δισανεξεια σε PG επισης δεν μου ετυχε ουτε να χω ακουσει μονο σε VG ηξερα....

Απ: Nobacco Hybrid (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #432 στις: Ιουλίου 28, 2011, 01:50 »
Ειναι το μονο υγρο που δεν εχω δοκιμασει απ την συγκεκριμενη εταιρεια οποτε....αλλα δισανεξεια σε PG επισης δεν μου ετυχε ουτε να χω ακουσει μονο σε VG ηξερα....
11 νικοτινη εννοω.το desert ship ειναι το υγρο

Αποσυνδεδεμένος Steamboy

  • *****
  • 2644
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari(Mini) v2 + Mini D.I.D.(special edition)
Απ: Nobacco Hybrid (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #433 στις: Ιουλίου 28, 2011, 01:54 »
Ωχ,συγνωμη με τις πατεντες εδω διαβασα Tobacco οποτε...Αλλα κ παλι το desert ship ειναι καπνιστικο κ λιγο ξερο...αυτο ειναι ενα απ τα στανταρ υγρα που ατμιζα συνεχως χωρις προβλημα.Μηπως να κοιτουσαν την ημ/νια ληξης του υγρου?Κ αυριο αν μπορουν ας παρουν κ ενα τηλεφωνακι να μιλησουν με καποιον απ την εταιρεια ειναι πολυ εξηπηρετικοι!

Απ: Nobacco Hybrid (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #434 στις: Ιουλίου 28, 2011, 01:56 »
οκ!!!θα τους πω να παρουν.ευχαριστω πολυ
 :thumpup:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα ΑΡΩΜΑΤΑ. Βασικές πληροφορίες [Αρώματα] 1418 190768 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 15:17
από chkontog
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8843 1152037 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 13:52
από BigRed
Τι βαμβακι σας εδωσε την καλυτερη γευση σε mtl ατμοποιητη; Περιοχή νέων μελών 54 11264 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 05, 2024, 19:39
από treloneritis
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2123 345850 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 05, 2024, 06:24
από Κώστας Σιδέρης
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 1004 147509 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 04, 2024, 20:20
από Chris66
Vandy Vape BSKR Mini V3 MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 5 8238 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 03, 2024, 19:24
από Tem
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 209150 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 545552 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 33068 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 52713 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 600742 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 361192 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed