vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

135 επισκέπτες, 4 χρήστες
Lobotomizer, Jorge, MrGeneral, Sergios

Twitter

επιθυμία για κ.τ.

Αποσυνδεδεμένος psychologos

  • **
  • 224
  • Φύλο: Άντρας
  • DUM SPIRO SPERO
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #825 στις: Μαΐου 26, 2012, 01:12 »
Εγώ ακόμα δεν απεξαρτοποιηθηκα κάνω που και που κανένα !!!

Κωστα φιλε μου δε σε ειχα υποψη μου οταν εγραφα. Εξαλλου λες, κανεις που και που. Εγω μιλησα για ατομα (γνωστους μου και μη) πραγματικα με το η.τ. στο χερι και το πακετο να φουσκωνει μεσα απο την τσεπη του παντελονιου. Ε, αυτοι για μενα δε θα το κοψουν ποτέ. Σιγουρα καθε υποκαταστατο ειναι κατωτερο του οριτζιναλ (η.τ - κ.τ). Στην περιπτωση μου βεβαια οπως εγραψα και παραπανω, ισχυει ακριβως το αντιθετο :)) :)) :)) . Δεν μπορεις να κανεις διαρκως τη συγκριση του ενος με το αλλο, χρησιμοποιοντας τα παραλληλα. Αποφασισε με ποιο θελεις να συνεχισεις τη ζωη σου και πεισε τον εαυτο σου οτι αυτο ειναι το καλυτερο για σενα και για την υγεια σου (γνωμη μου παντα) ;)

Αποσυνδεδεμένος maimou

  • **
  • 157
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #826 στις: Μαΐου 26, 2012, 01:18 »
Γιαννη 8α διαφωνησω μαζι σου...αν το δεις σα μαχη ή σαν αγωνα το εχεις χασει το παιχνιδι... ???

Σα διασκεδαση ή σαν παιχνιδι ειναι η καλυτερη προσεγγιση...  'Η ακομη κ να πεισεις τον εαυτο σου οτι ξεκινας με αυτο... σα να μηδενισεις κ να ξεκινας παλι απ'την αρχη... Σα να ειναι το η.τ το πρωτο σου :thumpup:

Τουλαχιστον ετσι το βλεπω εγω... :)

Αποσυνδεδεμένος KOSTAS1979R

  • *****
  • 1519
  • Φύλο: Άντρας
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #827 στις: Μαΐου 26, 2012, 01:23 »
 :) Έχεις δικαίο φίλε μου psycho άλλα εδώ και κάποιο καιρό που και που κάνω καμιά τζούρα μέσα στην βδομάδα που αν τις βάλεις όλες τσιγάρο δεν βγαίνει στριφτό και να φανταστείς αυτό άρχισε στον πέμπτο μήνα περίπου και δεν μπορώ να βρω τον λόγο
Όταν κάπνιζα έκανα 5-6 στριφτά την ήμερα από τα 18 μέχρι τα 32

Αποσυνδεδεμένος Pseiras

  • ****
  • 1222
  • Chi_you+ΙΑΤΤΥ-Orion 2.1-GGTS+UFS-GGSlim+MARK-T
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #828 στις: Μαΐου 26, 2012, 01:23 »
Φιλε Dolmas παιδευεις τον εαυτο σου χωρις λογο σε σημειο μαζοχισμου.
Με μαθηματικη ακριβεια θα καταληξεις να το καπνισεις καποια φορα που οι αμυνες σου δεν θα ειναι ισχυρες.
Δεν θελω καν να πιστευω οτι παιρνεις πακετο μονο και μονο για να αναβεις ενα τσιγαρο να καιει μονο του.
Αν το κανεις μπορεις ευκολα να το σταματησεις.

Παντως θα σου προτεινα γενικοτερα να ανεβασεις την νικοτινη στα υγρα σου.

Αποσυνδεδεμένος crypton

  • ***
  • 987
  • Φύλο: Άντρας
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #829 στις: Μαΐου 29, 2012, 23:44 »
καλησπερα ,ατμιζω γυρω στους 9 μηνες και την τελευταια εβδομαδα εχω συνεχεια στο μυαλο μου το τσιγαρο, βεβαια δεν εχω καπνισει αλλα πρωτη φορα συμβαινει στην ολη πορεια μου, δεν μου κανει κανενα υγρο και κανενας ατμοποιητης, απο τα 9mg νικοτινης εχω παει σε 20mg mist σκετη σε σοκολατακι ντριπινγκ, και ετσι καπως την παλευω, τι να φταιει αραγη ειναι φαση ? θα ηθελα να ακουσω τις αποψεις σας....

Αποσυνδεδεμένος gioupi

  • ***
  • 709
  • Φύλο: Άντρας
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #830 στις: Μαΐου 29, 2012, 23:46 »
Φαση ειναι crypton, αλλαζε γευσεις και βριζε τα εργαλεια, αυτα φταινε οχι εσυ. :yes: :D

Αποσυνδεδεμένος KINGGREECE

  • *****
  • 1670
  • Φύλο: Άντρας
  • ΣΤΟΠ ΣΤΗΝ ΜΟΥΦΑ....................
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #831 στις: Μαΐου 29, 2012, 23:47 »
universal 26αρα απο inawera δοκιμασες....?τωρα πρεπει να φανεις δυνατος.....μην πανε κριμα 270 μερες :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Νικος

  • ****
  • 1124
  • Φύλο: Άντρας
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #832 στις: Μαΐου 29, 2012, 23:47 »
Το μυαλο Γιωργο.
Σου καρφωθηκε η ιδεα.
Θα περασει, στα πιο δυσκολα ατμιζες.

 :yes: :yes: :yes:

Αποσυνδεδεμένος crypton

  • ***
  • 987
  • Φύλο: Άντρας
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #833 στις: Μαΐου 29, 2012, 23:49 »
αυτο το μυαλο...................

Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #834 στις: Μαΐου 29, 2012, 23:55 »
Το ίδιο ακριβώς μου συνέβαινε και μένα πριν λίγο καιρό και κράτησε λίγες μέρες.
Δεν μπορούσα να το πιστέψω διότι θεωρούσα τον εαυτό μου πέρα για πέρα εξαρτημένο
και μάλιστα έκανα προσπάθεια να αντισταθώ ανεβάζοντας τη νικοτίνη και ατμίζοντας με
περισσότερη PG για να νιώθω ακόμα πιο πολύ χτύπημα!
Τελικά όπως ήρθε ..έτσι και έφυγε αλλά και εγώ αύξησα την κατανάλωση χυμών μέσα στη μέρα
για να ξεχνιέμαι  8)

Αποσυνδεδεμένος achilleas

  • **
  • 160
  • Φύλο: Άντρας
  • Honesty is the best policy.
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #835 στις: Μαΐου 29, 2012, 23:57 »
Μη στεναχωριεσαι.


Για τιποτα
και για κανεναν. :yes:

Αποσυνδεδεμένος psychologos

  • **
  • 224
  • Φύλο: Άντρας
  • DUM SPIRO SPERO
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #836 στις: Μαΐου 30, 2012, 00:12 »
αυτο το μυαλο...................

Μα κανεις κι εσυ σαν πρωταρης φιλε crypton :dontknow: .9 μηνες ατμιστης χωρις τσιγαρο και τωρα σου ηρθε η επιθυμια; Ξεπερασες τον σημαδιακο αριθμο 7 (εφτα μερες χωρις τσιγαρο, επτα μηνες χωρις τσιγαρο) και θα κολοσεις στο 9; Δε λεει, φιλε μου :nope: . Ετσι οπως σου ηρθε η επιθυμια, να σου φυγει ;) . Στο χερι σου ειναι ή μαλλον στο μυαλο σου. Βρες ενα υγρο που να προσομοιαζει οσο περισσοτερο γινεται το κ.τ., ανεβασε και για ενα μικρο διαστημα τη νικοτινη στα 24mg και θα επανελθεις στα "φυσιοιλογικα για την εποχη επιπεδα". Μην γκρεμιζεις οσα εχτισες με τοση προσπαθεια μεσα σε 9 μηνες γιατι ισως να μη μπορεσεις να τα ξαναφτιαξεις και τοτε θα ειναι αργα. :wall:

Αποσυνδεδεμένος nasos-samos

  • *
  • 63
  • Φύλο: Άντρας
  • ΑΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΓΙΝΕ ΚΟΜΜΩΤΗΣ......
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #837 στις: Μαΐου 30, 2012, 00:43 »
σχεδον 6 μηνες τωρα δεν εχω νιωσει την αναγκη...  ατμιζω 15αρα βιτζι, ξεκινησα με 18αρα dirty...   δεν θελω ουτε να το μυρισω :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος bill888

  • **
  • 336
  • Φύλο: Άντρας
  • μωλον λαβε
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #838 στις: Μαΐου 30, 2012, 00:47 »
μακρυα απο αυτο το βρομερο :nope:
ευτυχως εχω να το βαλω στο στωμα μου 6μηνες τωρα κ ουτε το αναζητησα

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #839 στις: Μαΐου 30, 2012, 11:56 »
Εγω πιστευω οτι ατομα που εχουν το η.τ. στο χερι για μοστρα και το πακετο στην τσεπη δε θα κοψουν ποτε το καπνισμα. Αδικος κοπος και διπλα λεφτα πεταμενα :thumpdown: :thumpdown: :thumpdown: :thumpdown:
Άν έχουν το πακέτο κ μετά τους τρείς μήνες μαζί τους... τότε δυστυχώς έχουν πρόβλημα. Δεν έχουν αποφασίσει να κόψουν το κτ.
Το κτ για να κοπεί..... θέλει πολύ θέληση  κ λίγη προσπάθεια. Πρώτα θέλουμε κάτι πολύ κ μετά προσπαθούμε για αυτό.
Η  κακιά συνήθεια ξεπερνιέται εύκολα πιστεύω αν έχεις αποφασίσει με τι θα την αντικαταστήσεις!!!  ;)

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4920 571373 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 13:52
από Sergios
Hashtag Shake and Vape 2 1611 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 23, 2024, 14:02
από chkontog
Φθαρμένη Μπαταρία και επικινδυνότητα [Μπαταρίες για mod] 32 7663 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 19:24
από stamatisgr
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8833 1121002 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 11:14
από Sergios
Lost Vape Thelema Elite Art 40 [AIO (Όλα σε ένα)] 0 606 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 19:30
από zamploutos
Lost Vape Ursa Epoch & Lost Vape Ursa Cap [AIO (Όλα σε ένα)] 0 329 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 18:34
από zamploutos
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2113 326195 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 15:56
από xristos99
που αποθηκεύετε τα υγρά σας ? Ιδιοκατασκευές υγρών 38 8460 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 20, 2024, 17:06
από treloneritis
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1816 297193 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 18, 2024, 21:50
από antiklitos140
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4071 827334 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 14, 2024, 08:49
από Buliwyf
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4701 511115 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 12, 2024, 22:23
από Sergios
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 8 9503 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 09, 2024, 16:36
από Sergios