vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Twitter

επιθυμία για κ.τ.

Αποσυνδεδεμένος Stepeha

  • *****
  • 3068
  • Φύλο: Άντρας
  • Ναυαγοσώστης σε πιτσαρία καλλυντικών
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #315 στις: Ιανουαρίου 13, 2012, 15:35 »
Εγώ πάντως προτείνω για στιγμές που μπαστακώνεται η ιδέα του κανονικού τσιγάρου, να ανάβετε ένα. Αφού θα δείτε πόσο άθλια γεύση έχει, θα το πετάξετε.

Αποσυνδεδεμένος Humphrey

  • **
  • 161
  • Φύλο: Άντρας
  • Σήμερα είναι το αύριο για τ οποίο ανησυχούσες χτες
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #316 στις: Ιανουαρίου 13, 2012, 15:40 »
αυτο ειναι επιφοβο.. ποτε δεν ξερεις.. Ο διάβολος εχει πολλα ποδάρια
Προτιμότερο κατα την ταπεινη μου γνωμη η αυξηση της πυκνοτητας νικοτινης ή οτιδηποτε αλλο παρα κ.τ

Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #317 στις: Ιανουαρίου 13, 2012, 15:44 »
Εγώ παιδιά ακούστε (διαβάστε μάλλον) τι έπαθα... Έκοψα το τσιγάρο 7 Οκτωβρίου 2011  βράδυ και ξεκίνησα το άτμισμα. ΜΟΛΙΣ 2 μέρες μετά πάλι βράδυ ξέμεινα από μπαταρία (δεν ήμουν καλά οργανωμένος τότε :))) και έκανα τράκα 2 Marlboro κατοστάρια από την πεθερά μου :)). Μιλάμε δεν περίμενα να με ζαλίσει το ΚΤ μιας και το είχα κόψει μόνο 2 μέρες όπως σας προανέφερα.
Άσε την μπόχα στο στόμα μου, :idiot1: για 2 -3 ώρες δεν έλεγε να φύγει...Μα καλά τι καπνίζα 25 χρόνια??? :eyesplash:

Αποσυνδεδεμένος Pastafarai

  • *****
  • 2681
  • Φύλο: Άντρας
  • WE ARE AT WAR....CHOOSE SIDE!
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #318 στις: Ιανουαρίου 13, 2012, 16:02 »
Σχεδόν 5 μήνες μετά δεν μπορώ ούτε να το μυρίσω το κανονικό τσιγάρο και πραγματικά απορώ πώς κάπνιζα 3 πακέτα από αυτό το πράγμα....Το πιο εντυπωσιακό όμως είναι η πραγματική και θεαματική αύξηση της αντοχής μου στο γυμναστήριο. Και σε αερόβια άσκηση αλλά και στα βάρη λαχανιάζω πολύ λιγότερο και φέρνω εις πέρας την ίδια ακριβώς ρουτίνα ασκήσεων που έκανα όταν κάπνιζα κ.τ. με ΠΟΛΥ μεγαλύτερη ευκολία... Ειδικά στην αερόβια άσκηση και στον διάδρομο έχω αυξήσει και το επίπεδο δυσκολίας/αντίστασης , και την διάρκεια της άσκησης , και την χιλιομετρική απόσταση! Ότι και να μου λένε λοιπόν οι "ειδικοί" ιατροί που δεν έχουν ασκηθεί ποτέ στην ζωή τους εγώ ξέρω από πρώτο χέρι τα καλά του ατμίσματος έναντι του καπνίσματος...  8)

Αποσυνδεδεμένος alexmach

  • *****
  • 2936
  • Φύλο: Άντρας
  • Dulcius Ex Asperis
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #319 στις: Ιανουαρίου 13, 2012, 16:29 »
και γω το ίδιο! Η Αντοχή μου στη γυμναστική των μυών της σιαγόνας στην οποία επιδίδομαι, είναι θεαματική !!! Μπορουσα να κανω μονο πεντε εξι σετ 200 επαναληψεων, δεδομενης χωρητικότητας μεχρι τώρα και μπορω να πω οτι τα εχω διπλασιάσει!!!

Σιριουσλι παντως, προσωπικά, η μυρωδιά του καπνου μου ερχεται πλεον απο πολλαπλασια μετρα μακρυα και κοβω λασπη! Δεν εντεχεται με τίποτα! Το να καπνίσω ουτε λογος! Αλλα και να αναγκαστω ελλείψει μπαταρίας, δεν μου κανει τιποτα! Δεν υπαρχει περιπτωση να ξανακυλησω σε κατι που οχι μονο δεν μου λειπει, αλλα εχω βρει μια εναλλακτικη που ειναι ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ απολαυση ετσι οως πάντα ηθελα να ειναι το κανονικο τσιγαρο!

Αποσυνδεδεμένος lagoudakis

  • *****
  • 2374
  • Φύλο: Άντρας
  • ρουφαμε και τα λεμε...Γιαννης ο κλαρινογαμπρος
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #320 στις: Ιανουαρίου 13, 2012, 18:49 »
το μονο κακο ειναι οτι μου εχει ανοιξει η ορεξη,και τραβαω μεγαλα ζορια μην γινω σαν φορτηγο

Αποσυνδεδεμένος zakis

  • **
  • 258
  • Φύλο: Άντρας
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #321 στις: Ιανουαρίου 13, 2012, 21:28 »
τό πρώτο διήμερο είχα θέμα.......αλλά τώρα μετά από 15 μέρες τό συνήθισα πλέον.......... ΚΑΝΕΝΑΣ ΠΕΙΡΑΣΜΟΣ.......

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #322 στις: Ιανουαρίου 14, 2012, 13:07 »
Μετά από 3 μήνες ατμίσματος και χωρίς νάχω βάλει ούτε ένα τσιγάρο στο στόμα, ξαφνικά με έπιασε μια μανία να καπνίσω, συγχρόνως με μια αποστροφή προς όλα τα υγρά. Υγρά που τα άτμιζα με μεγάλη ευχαρίστηση, δεν θέλω ούτε να τα μυρίζω. Περνάω κάποια φάση? Εχει συμβεί σε άλλους?

Nαι......... περνάς την φάση που ο αληθινός σου ευατός βγαίνει στη επιφάνεια κ σου ζητάει να γυρίσεις πίσω στο κτ!!

Αν τον ακούσεις εσυ απλά θα χάσεις τις μέρες που κέρδισες ατμίζοντας.................  κάνε  υπομονή κ δοκίμασε νεα υγρά κ  αν πρέπει ανέβασε κ την νικοτίνη ώστε να σε καλύπτει. ;)



« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουαρίου 14, 2012, 13:12 από DARK ANGEL »

Αποσυνδεδεμένος Στράτος

  • *
  • 63
  • Φύλο: Άντρας
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #323 στις: Ιανουαρίου 14, 2012, 13:17 »
Αφου καταφερα το πρωι με τον καφε και το μεσημερι μετα το φαγητο να μην αναψω κ.τ..............τελος για παντα...ειμουν καπνιστης για 37 ολοκληρα χρονια και τα 20 τελευταια αφιλτρο και στριφτο...........20 Οκτωβρη 2011 ημερα Πεμπτη και ωρα 17:20 με την παραλαβη του η.τ , τελος ...........μια δυο φορες μου ηρθε η επιθυμια σε καποια ζόρια να το μπουμπουνισω, αλλα κρατηθηκα μυριζοντας ενα τασακι...........παιδια εχετε μυρισει τασακι;;;;;;;;;;
Δεν υπαρχει χειροτερη μυρωδια πιστευω, στον κοσμο..........

Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #324 στις: Ιανουαρίου 14, 2012, 13:18 »
πάντως πιστεύω ότι μετά από ένα μήνα μια τζούρα από κανονικό τσιγάρο αρκεί για να σου έρθει άσχημη γεύση και να σε αποθαρύνει από το να το σκέφτεσαι.

Αποσυνδεδεμένος ontheset

  • **
  • 357
  • Φύλο: Άντρας
  • Η Μακεδονία είναι, ηταν και θα είναι Ελληνική
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #325 στις: Ιανουαρίου 14, 2012, 13:34 »
Μετα απο 6 μηνες προχθες μουρθε να κανω κτ. :sign_voithiaaaa:
Δεν μπορεσα.......σκετη αηδία ηταν :shock_sick_02: :shock_sick_02:.....απορω πως κάπνιζα τοσα χρονια.

Αποσυνδεδεμένος ellada

  • **
  • 444
  • Φύλο: Άντρας
  • ΤΙΠΟΤΑ :)
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #326 στις: Ιανουαρίου 14, 2012, 13:37 »
υπομονη αδερφε μην το ξανα κανεις ανεβασε λιγο την νικοτίνη  :-\

Αποσυνδεδεμένος agialas

  • ***
  • 700
  • Φύλο: Άντρας
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #327 στις: Ιανουαρίου 14, 2012, 13:38 »
Στρατο εγω 42 κτ απο 7/12 μαχαίρι!! μου ερχονται επιθυμίες για κτ με καφέ και φαγητό,κάνω μερικές γερές ατμορουφηξιές και οκ.Τασάκι? :))εδώ πρέπει να πάω όλα τα ρούχα καθαριστήριο για την μυρωδιά, οχι και τασάκι με τίποτα  :laugh1: :laugh1: 

Αποσυνδεδεμένος cucoc

  • *
  • 8
  • Φύλο: Άντρας
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #328 στις: Ιανουαρίου 14, 2012, 14:04 »
Αυτο το με τον καφε το ειχα κι εγω για μεγαλο διαστημα.
Ευτυχως εχω ''ξεκολλησει'' πλεον!
Μονο καμια φορα ,αν βρεθει μπροστα μου τασακι,ετσι στο ασχετο τιναζω το η.τ.  :eyesplash:
Τι σου ειναι η καταραμενη η συνηθεια!!

Αποσυνδεδεμένος alexmach

  • *****
  • 2936
  • Φύλο: Άντρας
  • Dulcius Ex Asperis
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #329 στις: Ιανουαρίου 14, 2012, 14:06 »
Τωρα που πατε τασάκι, εγω ειμαι μονίμως με την αίσθηση οτι εχω αφήσει αναμμένο τσιγάρο στο τασάκι!!!!!!!!

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8830 1117435 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 20:01
από Sergios
που αποθηκεύετε τα υγρά σας ? Ιδιοκατασκευές υγρών 29 6429 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 19:48
από Sergios
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4071 825518 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 14, 2024, 08:49
από Buliwyf
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4701 508662 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 12, 2024, 22:23
από Sergios
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 8 9161 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 09, 2024, 16:36
από Sergios
Flash E-Vapor (Clones) [Κλώνοι επισκευάσιμων] 815 155370 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 11:01
από Barbapaidi
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4918 569489 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 06:49
από Tol1as
Μηχανικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Μηχανικά mods] 2335 244493 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 02:38
από Sergios
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1815 294964 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 17:28
από Xxristos
Σύρματα MTL fused clapton & άλλα πλεκτά Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 3 1996 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 16:32
από chkontog
Αυτοπαρουσίαση μελών ΣΥΝΗΘΕΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Κανονισμοί - ΑΥΤΟΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ μελών 3451 763458 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 15:08
από Tol1as
Hashtag Shake and Vape 1 1319 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 00:18
από chkontog