vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

68 επισκέπτες, 2 χρήστες
Buliwyf, maprix

Twitter

Aspire Nautilus 2 Προεπισκόπηση όχι Επισκόπηση

Απ: Aspire Nautilus 2 Προεπισκόπηση όχι Επισκόπηση
« Απάντηση #270 στις: Μαρτίου 18, 2017, 19:35 »
Τον είχα με μία τρύπα ανοιχτή. Αυτό που μου είπαν ότι πρέπει να είναι πιο ανοιχτός. Αυτό δεν μου φαίνεται λογικό. Με μιάμιση τρύπα δεν μου φαίνεται και πολύ τσιγαρίσιος. Δεν ξέρω τι κάνει γενικά, εγώ αυτό που είδα λέω.
Το υγρό μέχρι τιν αρχή των σπειρωμάτων όπως λέει και το μάνυαλ.

Αποσυνδεδεμένος makis206

  • *****
  • 3524
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Aspire Nautilus 2 Προεπισκόπηση όχι Επισκόπηση
« Απάντηση #271 στις: Μαρτίου 18, 2017, 19:59 »
Και στη μία τρύπα μια χαρά δουλεύει - αν και πολύ σφιχτά για τους περισσότερους. Μήπως τραβούσες πολύ δυνατά ενώ τον είχες σε τόσο "σφιχτή" ρύθμιση; Γιατί αυτό ναι, θα μπορουσε να δημιουργήσει υπερτροφοδοσία και κατόπιν διαρροή απ'το airflow. Είσαι νέος ατμιστής (το είδα σε άλλο σου ποστ ) και προσπαθώ να καταλάβω τι έφταιξε άσχετα με το ότι αποφάσισες να τον επιστρέψεις. Τουλάχιστον για να ξέρουν κι όσοι μας διαβάζουν αν το "σφάλμα" ήταν δικό σου, του καταστήματος που στον έδωσε (αν σου εξήγησε έστω τα βασικά για τη λειτουργία του δηλαδή ) ή ακόμα και του ίδιου του ατμοποιητή. Με διαρροές οι περισσότεροι -αν όχι όλοι- θέμα με τον Ναυτίλο 2 δεν έχουμε. Ίσως λίγη υπερτροφοδοσία μετά το γέμισμα με υγρό (αν το κάνουμε σωστά δεν υπάρχει ούτε κι αυτή ;) ) όμως η "διαρροή" είναι βαριά κουβέντα για τον Ναυτιλάκο.. :D

Ελπίζω τουλάχιστον να μην τα μπερδεύεις αυτά τα δυο.

Μπορεί ακόμα να έπεσες και σε ελαττωματική κεφαλή, κομμένο oring από κάτω κλπ και να είχες όντως διαρροές, ποιος ξερει..

Απ: Aspire Nautilus 2 Προεπισκόπηση όχι Επισκόπηση
« Απάντηση #272 στις: Μαρτίου 18, 2017, 20:59 »
Κοίτα αν αξιωματικά κάποιοι ατμοποιητές δεν έχουν ή δεν πρέπει να έχουν πρόβλημα να μην γράφουμε καθόλου.
Τραβoύσα όσο τραβάω στον Cubis, στον Cubis Pro, στον Kabuki, πρόβλημα είχα μόνο με τον pro μερικές φορές, αλλά μικρά, μπορεί να είμαι νέος στο άτμισμα αλλά τις δοκιμές μου τις έχω κάνει.
Εδώ δεν μιλάω για μικροδιαρροή, μιλάω ότι άδειασε σχεδόν το τανκάκι, κυρίως από τις τρύπες.
Και εάν διαβάσεις θα δείς ότι και άλλοι λένε ότι έχουν μικροδοαροές όταν γεμίζουν, που λόγω των 2μλ είναι αρκετά συχνά.
Από εκεί και πέρα εάν ο κατασκευαστής δίνει την δυνατότητα να ατμίσεις με μισή τρύπα ανοιχτή, φυσικά και έχω την απαίτηση να μην κάνει διαρροές. Το αν είναι είναι πολύ σφιχτή ή όχι είναι θέμα γούστου.
Θα τον ξαναδοκιμάω αλλά η πρώτη απόπειρα ήταν αρνητική. Πέρα από το θέμα της διαρροής, που μπορεί να είναι και ελλατωματικό κομμάτι, η τζούρα του kabuki μου φάνηκε καλύτερη, και η ευκολία γεμίσματος όχι ιδάιτερα καλή.


Αποσυνδεδεμένος makis206

  • *****
  • 3524
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Aspire Nautilus 2 Προεπισκόπηση όχι Επισκόπηση
« Απάντηση #273 στις: Μαρτίου 18, 2017, 21:17 »
Κάτι δεν λες σωστά εδώ όμως. Γιατί το να "τραβούσες" το ίδιο στον Ναυτίλο (με τη ρύθμιση στη μικρότερη μάλιστα τρύπα ) όσο τραβούσες και στους Cubis, μάλλον κάτι δεν έκανες εσύ καλά για να το πω πιο σωστά. Αν τραβούσες το ίδιο φυσικά.

Συγκρίνεις δυο Cubis κι έναν Kabuki (πιο αερατοι ειδικά οι Cubis ) με έναν πιο σφιχτό, ιδιαίτερα στην τρύπα που επέλεξες να τον δουλέψεις. Κανένα πρόβλημα με την επιλογή σου φυσικά, θα έπρεπε όμως να προσαρμόσεις και τον τρόπο που τραβάς και τη τζούρα σου με αυτόν. Αν όντως τραβούσες το ίδιο μάλλον τη διαρροή την προκάλεσες μόνος σου λοιπόν. Αν δεν είχε κάποιο πρόβλημα ο ατμοποιητης ή η κεφαλή ξαναλέω.

Δεν τα λέω για "να στην πω" αλλά για να καταλάβεις ότι το λάθος μπορεί να το κάνουμε κι οι ίδιοι καμιά φορά. Ούτε είδα τι έκανες με τον Ναυτίλο σου για να μπορώ να πω με σιγουριά τι συνεβη απλά απόρησα με την εμπειρία σου όταν όλοι οι υπόλοιποι τον λειτουργούμε χωρίς τετοιες θεματάρες. ;)

Αποσυνδεδεμένος psvag

  • **
  • 273
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Aspire Nautilus 2 Προεπισκόπηση όχι Επισκόπηση
« Απάντηση #274 στις: Μαρτίου 18, 2017, 21:25 »
Στις διαρροές παίζει και ένας άλλος παράγοντας σημαντικό ρόλο και αυτός είναι η ρύθμιση των βατ.
Δεν μας ανέφερε ο φίλος στα πόσα ομ είναι η αντίστασή του cubis και στα πόσα βατ τον "παίζει".
Εάν τα βατ είναι πολύ χαμηλά, τότε έχουμε οπωσδήποτε διαρροές!

Απ: Aspire Nautilus 2 Προεπισκόπηση όχι Επισκόπηση
« Απάντηση #275 στις: Μαρτίου 18, 2017, 21:36 »
Στον cubis έχω την 1.5 και συνήθως στα 10W ή και πιο χαμηλά, αλλά δεν είχα πρόβλημα διαρροών.
Στον Ν2 που παρουσιάστηκε το πρόβλημα είχα την 1.8 και τον δούλευα εντός των προδιαφραφών που έλεγε η αντίσταση (στο κάτω όριο) ακριβώς για τον λόγο που αναφέρεις.

Κάτι δεν λες σωστά εδώ όμως. Γιατί το να "τραβούσες" το ίδιο στον Ναυτίλο (με τη ρύθμιση στη μικρότερη μάλιστα τρύπα ) όσο τραβούσες και στους Cubis, μάλλον κάτι δεν έκανες εσύ καλά για να το πω πιο σωστά. Αν τραβούσες το ίδιο φυσικά.

Συγκρίνεις δυο Cubis κι έναν Kabuki (πιο αερατοι ειδικά οι Cubis ) με έναν πιο σφιχτό, ιδιαίτερα στην τρύπα που επέλεξες να τον δουλέψεις. Κανένα πρόβλημα με την επιλογή σου φυσικά, θα έπρεπε όμως να προσαρμόσεις και τον τρόπο που τραβάς και τη τζούρα σου με αυτόν. Αν όντως τραβούσες το ίδιο μάλλον τη διαρροή την προκάλεσες μόνος σου λοιπόν. Αν δεν είχε κάποιο πρόβλημα ο ατμοποιητης ή η κεφαλή ξαναλέω.

Δεν τα λέω για "να στην πω" αλλά για να καταλάβεις ότι το λάθος μπορεί να το κάνουμε κι οι ίδιοι καμιά φορά. Ούτε είδα τι έκανες με τον Ναυτίλο σου για να μπορώ να πω με σιγουριά τι συνεβη απλά απόρησα με την εμπειρία σου όταν όλοι οι υπόλοιποι τον λειτουργούμε χωρίς τετοιες θεματάρες. ;)
Εντάξει φίλε μου δεν έχει κανένα πρόβλημα ο ατμοποιητής, ελπίζω τώρα να ικανοποιήθηκες.
Τον kabuki φαντάζομαι τον έχεις δοκιμάσει για να λες ότι είναι πιο αεράτος.
Πάντως όσο γράφω εδώ θα γράφω αυτό που βλέπω για να ενημερώνω, θετικό ή αρνητικό, και αν δεν αρέσει ε δεν πειράζει :yes:

Διαγραφή άμεσης παράθεσης
Συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων
« Τελευταία τροποποίηση: Μαρτίου 19, 2017, 14:15 από Cruiser79 »

Αποσυνδεδεμένος NekosAthina

  • ***
  • 571
  • Φύλο: Άντρας
  • Εσύ. Πόσο θέλεις να ακουστείς;
Απ: Aspire Nautilus 2 Προεπισκόπηση όχι Επισκόπηση
« Απάντηση #276 στις: Μαρτίου 18, 2017, 21:47 »
Ειρήνη ημίν τέκνα.

eperakis δεν εννοούσε κάποιος ότι δεν πρέπει να γραψεις κάτι αρνητικό για τον ατμοποιητή.

Εννοητε θα γράψεις  για να δούμε μέσα απο συζήτηση  λύση και εμείς που δεν τον έχουμε πάρει ακόμα άμα συναντήσουμε το πρόβλημα.

Από ότι καταλαβάινω όπως τα γράψατε και οι δύο, ίσως έιναι θέμα χαμηλών βατ, ή τρελού ρουφήγματος. Αυτό εννοούσε ο makis ότι άλλη τζούρα τραβάς με τον πιό αεράτο, και δεν μπορείς με την μικρή τρύπα το ίδιο γιατι θα μπούν τα μαγουλα μέσα.

Τώρα επειδή δεν τον έχω για να ξέρω γιατί χάνει από το airflow, εγώ θα δοκίμαζα, μεγαλύτερο αέρα, και περισσότερα watt και θα επανερχόμουνα.

Και φιλικά δες αυτό πώς να απαντάς σε παραπανω από 1 συμφορουμίτη σε 1 μύνημα και όχι σε συνεχόμενα.

http://vaping.gr/index.php/topic,33820.msg1168483.html#msg1168483

Αποσυνδεδεμένος JoeBarTeam

  • *****
  • 2478
  • 01.11.2015 00:00
Απ: Aspire Nautilus 2 Προεπισκόπηση όχι Επισκόπηση
« Απάντηση #277 στις: Μαρτίου 18, 2017, 22:16 »
[justify]@eperakis, καλησπέρα και καλωσόρισες στην παρέα. Αν μου επιτρέπεις μία γνώμη. Πρώτα απ’ όλα, δικαιολογώ σε μεγάλο βαθμό την όποια αμυντική-επιθετική στάση σου διότι είσαι πολύ πρόσφατο μέλος και δεν γνωρίζεις ούτε τον φίλο makis206. Το μόνο που επιδιώκει είναι να σε βοηθήσει όσο μπορεί, (και μπορεί όσο λίγοι). [/justify]

[justify]Είναι αλήθεια, αν κοιτάξεις πίσω τις αναρτήσεις σου, έχουν μία αοριστία ίσως και σύγχυση γεγονότων: [/justify]

[justify]Αγόρασες τον Nautilus 2 από Nobacco. Δεν τον βρήκες διαθέσιμο πουθενά αλλού. Απογοήτευση αγοράς. Μόνιμες διαρροές. Τον επέστρεψες στο κατάστημα, (έγινε επιστροφή χρημάτων; ). [/justify]

[justify]Απάντηση καταστήματος: λειτουργία τουλάχιστον με 1 οπή εισαγωγής αέρα ανοικτή, μεγαλύτερη ισχύ απ’ όσο τον δούλευες (πόσα βατ και με τι αντίσταση; ). / Απορία σου: θα έπρεπε να δουλεύει και με μισή οπή ανοικτή / (όμως, πώς θα το κάνεις αυτό; αν π.χ. μιλάμε για μικρή επιλογή αέρα τού 1mm, να πάω σε δέκατα του χιλιοστού; αυτό δεν θα είναι τσιγαρίσια τζούρα, είναι κλείνω στόμα μύτη και βουτάω στο απέραντο γαλάζιο). [/justify]

[justify]Κατόπιν λες: Τον είχες στη 1 τρύπα ανοικτή. Σου απάντησαν πως πρέπει να είναι ακόμα πιο ανοικτός. Με 1+1/2 δεν σου φαίνεται τσιγαρίσιος ο Ναυτίλος. Αναφέρεις παλαιότερη ταλαιπωρία σου με άλλους εργοστασιακούς (π.χ. με ρύθμιση χρήσης αλενόβιδας για εισαγωγή αέρα; / δεν ξέρω, ρωτάω). Αναφέρεις ξανά για πλημμύρες όχι απλή διαρροή (άδειασμα ολόκληρου τανκ 2ml). Τέλος λες πως θα τον ξαναδοκιμάσεις, άρα τον έχεις ακόμα στα χέρια σου; [/justify]

[justify]Σημ. Μην παρεξηγηθώ κι εγώ. Δεν έχω κανέναν εργοστασιακό (ούτε τον Ναυτίλο 2). Απλώς προσπαθώ να καταλάβω κι εγώ. Όσες δοκιμές έκανα με Ναυτίλο 2, είδα: γεύση, ευκολία, υπέροχη ρύθμιση αέρα.[/justify]


Αποσυνδεδεμένος Βασίλης Γ

  • **
  • 205
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμιστής από Φεβ 2013
Απ: Aspire Nautilus 2 Προεπισκόπηση όχι Επισκόπηση
« Απάντηση #278 στις: Μαρτίου 18, 2017, 22:23 »
Αγόρασα τον Nautilus 2 από Νobacco (δεν τον βγήκα αλλού), απογοήτευση, συνεχώς διαρροές, απλά τον επέστρεψα.
Moυ έλεγαν οτι πρέπει να είναι τουλάχιστον η μία τρύπα να είναι ανοιχτή και να τον δουλευω πιο υψηλά σε W, αλλά απο τη στιγμή που το ίδιο επιτρέπει νε έχει πχ μισή τρύπα ανοιχτή δεν μου φαίνεται λογικό.
Μπορεί ακόμα να έπεσες και σε ελαττωματική κεφαλή, κομμένο oring από κάτω κλπ και να είχες όντως διαρροές, ποιος ξερει..

Εάν δεν δοκίμασες άλλη κεφαλή, θεωρώ κι εγώ πιθανό, όπως έγραψε και ο Μάκης, να έπεσες σε ελαττωματική κεφαλή. Την έχω πατήσει παλιότερα με προβληματικές κεφαλές στον delta 16. Υπερτροφοδοσία και διαρροή, δουλεύοντας τες στα όρια που καθορίζει ο κατασκευαστής. Την πετούσα, έβαζα άλλη και μια χαρά. Πάντα υπάρχει η πιθανότητα της αστοχίας υλικού.

Απ: Aspire Nautilus 2 Προεπισκόπηση όχι Επισκόπηση
« Απάντηση #279 στις: Μαρτίου 18, 2017, 23:14 »
Eίναι αρκετά πιθανό, γιατί και το εξυπηρετικότατο παιδί στο κατάστημα που προσπάθησε να τον δουλέψει για κανένα μισάωρο (τρύπες, watt κτλ) πάλι εμφανίστηκε υγρό, οπότε δυστυχώς μάλλον δεν ήταν λάθος χρήση (μακάρι να ήταν γιατί θα λυνόταν το θέμα). Απλά δεν είχε άλλη κεφαλή 1.8 για να δοκιμάσει.
'Οπως και με άλλα προιόντα εάν το προιόν δεν λειτουργεί σωστά, για οποιοδήποτε λόγο, η επιστροφή είναι μία επιλογή που ο καταναλωτής έχει δικαίωμα να το εξασκήσει, κάτι που φυσικά ισχύει και στο ητ.    

Διαγραφή άμεσης παράθεσης
« Τελευταία τροποποίηση: Μαρτίου 19, 2017, 14:17 από Cruiser79 »

Αποσυνδεδεμένος Βασίλης Γ

  • **
  • 205
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμιστής από Φεβ 2013
Απ: Aspire Nautilus 2 Προεπισκόπηση όχι Επισκόπηση
« Απάντηση #280 στις: Μαρτίου 18, 2017, 23:35 »
Το ξέρω ότι είναι πολύ "σπαστικό" να παίρνεις κάτι και να μη δουλεύει σωστά. Πάντως επειδή τον έχουν κι άλλοι και δεν έχουν αναφέρει διαρροές κι εφόσον ο ατμοποιητής δεν είχε κάποιο ελάττωμα, το πιο πιθανό να ήταν η κεφαλή. Γνώμη μου, αυτό κάνω εγώ, παίρνοντας καινούριο ατμοποιητή παίρνω τουλάχιστον 1 με 2 ακόμα κεφαλές (εκτός δηλαδή της κεφαλής του πακέτου) γιατί ποτέ δεν ξέρεις με τις κεφαλές. Έχει μειωθεί το ποσοστό των ελαττωματικών αλλά πάντα υπάρχει. :bye:

Αποσυνδεδεμένος makis206

  • *****
  • 3524
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Aspire Nautilus 2 Προεπισκόπηση όχι Επισκόπηση
« Απάντηση #281 στις: Μαρτίου 19, 2017, 08:41 »
Εντάξει φίλε μου δεν έχει κανένα πρόβλημα ο ατμοποιητής, ελπίζω τώρα να ικανοποιήθηκες.
Τον kabuki φαντάζομαι τον έχεις δοκιμάσει για να λες ότι είναι πιο αεράτος.
Πάντως όσο γράφω εδώ θα γράφω αυτό που βλέπω για να ενημερώνω, θετικό ή αρνητικό, και αν δεν αρέσει ε δεν πειράζει :yes:
Κατ'αρχήν να εξηγήσω ότι βρίσκομαι σε ταξίδι, γράφω απ'το σπαστικό για τα δάχτυλά μου πληκτρολόγιο του τηλεφώνου ( :D ) οπότε και το γράψιμό μου είναι λίγο "όπως νά'ναι" αυτές τις μέρες. Βιαστικό και χωρίς πολύ βάση σε αυτά που γράφω δηλαδή.
Ναι ο kabuki δεν είναι αεράτος (φυσικά τον έχω δοκιμάσει ), περισσότερο επικεντρώθηκα στους cubis εκείνη τη στιγμή και τον πήρε κι αυτόν η μπάλα. Συγνώμη γι'αυτό φυσικά.

Δεν ήθελα να δημιουργηθεί ένταση, προσπάθησα έστω και σύντομα να το εξηγήσω λέγοντάς σου ότι προσπαθώ να καταλάβω το "προφίλ" σου στο άτμισμα ειδικά αφού είδα ότι είσαι και καινούργιος σε αυτό (όλοι κάναμε λάθη στην αρχή ). Δεν ήταν απλά ή επιμονή να σου εκθειάσω τον ατμοποιητή και να βγάλω εσένα "σκάρτο" ή ψεύτη, σε καμία περίπτωση. Όταν όμως ο ατμοποιητής δουλεύει σε όλους σωστά ενώ σε έναν (μέχρι στιγμής ) τα έκανε μαντάρα, ε κάτι από τα δύο αυτά έχουν την ευθύνη. Αυτό προσπάθησα απλώς να καταλάβω εγώ, τι από τα δυο. ;)

Τέλος "έντασης" για μένα, ελπίζω να είναι όλα καλά κι από μεριάς σου. Και να ξαναπέσει στα χέρια σου ο μικρός και να τον χαρείς όπως αξίζει και στους δυο σας. :)

Αποσυνδεδεμένος Stratos Xilog

  • **
  • 468
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Aspire Nautilus 2 Προεπισκόπηση όχι Επισκόπηση
« Απάντηση #282 στις: Μαρτίου 19, 2017, 09:04 »
Μπραβο Μακη για το ηθος σου και την ευγενεια σου.Μπραβο σου!!! :respect:

Οπως μπραβο και στον eperakis που παρα την δυσανασχετηση του για τον NAUTILUS 2,το παλικαρι προσπαθει να βγαλει ακρη,για το αρνητικο αποτελεσμα που εισεπραξε απο τον 2.Η προσπαθεια ειναι αυτη που μετραει   :101010:

Απ: Aspire Nautilus 2 Προεπισκόπηση όχι Επισκόπηση
« Απάντηση #283 στις: Μαρτίου 19, 2017, 10:53 »
Κατ'αρχήν να εξηγήσω ότι βρίσκομαι σε ταξίδι, γράφω απ'το σπαστικό για τα δάχτυλά μου πληκτρολόγιο του τηλεφώνου ( :D ) οπότε και το γράψιμό μου είναι λίγο "όπως νά'ναι" αυτές τις μέρες. Βιαστικό και χωρίς πολύ βάση σε αυτά που γράφω δηλαδή.
Ναι ο kabuki δεν είναι αεράτος (φυσικά τον έχω δοκιμάσει ), περισσότερο επικεντρώθηκα στους cubis εκείνη τη στιγμή και τον πήρε κι αυτόν η μπάλα. Συγνώμη γι'αυτό φυσικά.

Δεν ήθελα να δημιουργηθεί ένταση, προσπάθησα έστω και σύντομα να το εξηγήσω λέγοντάς σου ότι προσπαθώ να καταλάβω το "προφίλ" σου στο άτμισμα ειδικά αφού είδα ότι είσαι και καινούργιος σε αυτό (όλοι κάναμε λάθη στην αρχή ). Δεν ήταν απλά ή επιμονή να σου εκθειάσω τον ατμοποιητή και να βγάλω εσένα "σκάρτο" ή ψεύτη, σε καμία περίπτωση. Όταν όμως ο ατμοποιητής δουλεύει σε όλους σωστά ενώ σε έναν (μέχρι στιγμής ) τα έκανε μαντάρα, ε κάτι από τα δύο αυτά έχουν την ευθύνη. Αυτό προσπάθησα απλώς να καταλάβω εγώ, τι από τα δυο. ;)

Τέλος "έντασης" για μένα, ελπίζω να είναι όλα καλά κι από μεριάς σου. Και να ξαναπέσει στα χέρια σου ο μικρός και να τον χαρείς όπως αξίζει και στους δυο σας. :)
Δεν έχω θέμα ούτε εγώ, σε ευχαριστώ για τις διευκρινήσεις, απλά δεν με ενθουσίασε το ότι νέος=λάθος γιατί έγραψα με κάθε καλή πρόθεση να ενημερώσω. Γιατί πολλές φορές όλοι πηγαίνουμε με την τάση (όλοι λένε είναι σούπερ οπότε αν μην γράψω) και τελικά μέχρι να βγεί κάτι λάθος έχουν επιβαρυνθεί αρκετοί.
Στην ουσία τώρα μακάρι ο Ν2 να αποδειχτεί ο καλύτερος όλων, εξάλλου και εγώ στο κατάστημα είπα ότι εάν δουλέψει σωστά (αν δηλαδή ήταν θέμα της αντίστασης) θα τον πάρω πίσω.

Αποσυνδεδεμένος kostasmoke

  • *****
  • 1606
  • Φύλο: Άντρας
  • η ζωη ειναι ενα αγγουρι......δικο σας!!!
Απ: Aspire Nautilus 2 Προεπισκόπηση όχι Επισκόπηση
« Απάντηση #284 στις: Μαρτίου 19, 2017, 12:03 »
Προφανως ο φιλος επεσε σε ελλατωματικο κομματι.ναι κ οι μηχανες κανουν λαθος.αν ενας.εστω κ αρχαριος δεν μπορει να δουλεψει ενα εργοστασιακο τοτε για μενα 80% φταιει ο ατμο.ειτε θα ειναι μουφα γενικα ειτε μουφα κομματι.

Στάλθηκε από το HUAWEI U9508 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8828 1116640 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 15, 2024, 06:58
από Sergios
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4071 824856 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 14, 2024, 08:49
από Buliwyf
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4701 507859 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 12, 2024, 22:23
από Sergios
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 8 9030 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 09, 2024, 16:36
από Sergios
Flash E-Vapor (Clones) [Κλώνοι επισκευάσιμων] 815 155035 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 11:01
από Barbapaidi
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4918 569097 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 06:49
από Tol1as
Μηχανικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Μηχανικά mods] 2335 244160 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 02:38
από Sergios
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1815 294513 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 17:28
από Xxristos
Σύρματα MTL fused clapton & άλλα πλεκτά Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 3 1860 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 16:32
από chkontog
Αυτοπαρουσίαση μελών ΣΥΝΗΘΕΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Κανονισμοί - ΑΥΤΟΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ μελών 3451 763058 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 15:08
από Tol1as
Hashtag Shake and Vape 1 1214 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 00:18
από chkontog
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 8 4104 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 05, 2024, 22:48
από Tem