vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

294 επισκέπτες, 2 χρήστες
maprix, mathimatikos1966

Επίσημη κατάθεση υποψηφιοτήτων για τη Διοίκηση του Συλλόγου

Αποσυνδεδεμένος e-spy

  • *****
  • 2471
  • Φύλο: Άντρας
  • Χιούμορ είναι η τέχνη να κρύβεις τις πληγές σου...
    • 99designs
Η υποψηφιότητα είναι πλέον οριστική και μπορείτε να την δείτε αναλυτικά εδώ.

Αποσυνδεδεμένος Atoner

  • **
  • 298
  • Φύλο: Άντρας
  • Σοβαρος ΝΑΙ σοβαροφανης ΠΟΤΕ!!!
Αγαπητέ Κωνσταντίνε Φουρτούνη , εύχομαι ολόψυχα ,οτι καλύτερο για εσένα ,τήν υποψηφιότητα σου για τό ΔΣ ,και  ότι καλύτερο για τόν σύλλογό μας.


Γιώργος Καλογήρου.


Υ.Γ Ο Επόμενος παρακαλώ!



Edit : Και ναι ξέρω ότι δέν είναι μέλος του φόρουμ μας ,οπότε ίσως δεν τό δει.

Η ευχή όμως είναι ευχή.
Πολλές φορές δέν είναι ανάγκη να δούμε.
Απλώς νιώθουμε.
« Τελευταία τροποποίηση: Μαρτίου 07, 2017, 21:26 από Atoner »

Αποσυνδεδεμένος papoys

  • ****
  • 1068
  • Φύλο: Άντρας
Να όμως μία καλή ευκαιρία να γίνει μέλος και στο φόρουμ. :)

Όπως εμείς τον βλέπουμε στο youtube να δείξει και αυτός ότι είναι ένας απλός ατμιστής όπως όλοι μας και δεν
έχει κάποιο δισταγμό να γίνει και μέλος στο μεγαλίτερο και αρχαιότερο φόρουμ ατμιστών στη Ελλάδα.

Απεναντίας μπορεί να κερδίσει.  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Καλέ μας Παππού, άσχετο το ένα από το άλλο. Το να γίνει κάποιος μέλος ενός φορουμ/ομαδας/μυστικης σέκτας κλπ, είναι προσωπική του επιλογή αν αυτός κρίνει ότι κάτι τέτοιο του είναι απαραίτητο.

Όρεξη για δουλειά να έχει και τον αγαπάμε και χωρίς λογαριασμό εδώ...

Από κινητό.


Αποσυνδεδεμένος LoOk

  • **
  • 390
  • Φύλο: Άντρας
  • BasilisL
    • greekecigreviews
συμφωνώ με τον Τρύφωνα δεν γίνεται να ειναι καποιοσ σε ολα τα social ενεργοσ, όπως κάποιοι υποψήφιοι θα ειναι πολυ ενεργοί εδώ στο φόρουμ αλλα δεν θα τουσ ξέρουν τόσο στο facebook ή σε κάποιο αλλο social media, γιαυτό γινονται αυτα τα ζωντανά όπως του κωστα για να γνωρίσουμε καλύτερα αυτούς που θα διαλέξουμε να μας εκπροσωπήσουν, κατα την γνωμη μου ο γραπτοσ λογοσ παρεξηγητε ευκολα ενω απο ενα βιντεο μπορεισ να καταλαβεισ περισσοτερα ( παντα κατα την γνωμη μου :D

Αποσυνδεδεμένος cpbaroque

  • *****
  • 3695
  • Φύλο: Άντρας
    • cpbaroqueTheBlog
...ο γραπτοσ λογοσ παρεξηγητε ευκολα...

Ειδικά αν έχεις χαλασμένο τελικό σίγμα... ;)


ΥΓ. Σε πειράζω... :)

Αποσυνδεδεμένος Greg61

  • *
  • 54
  • Φύλο: Άντρας
Mάλλον πήρε διαζύγιο απο την ορθογραφία γενικότερα.
Δέ βαρυέσαι όμως... να ήταν κι ο μόνος... αλλά πολλοί γράφουν έτσι σήμερα. Οπότε, ίσως το μήνυμά μου να κριθεί απο κάποιους και άστοχο ή εκτός θέματος.

Αποσυνδεδεμένος dinos_74

  • *****
  • 1689
  • Φύλο: Άντρας
  • πεφτω γιατι μπορω να σηκωθω
Mάλλον πήρε διαζύγιο απο την ορθογραφία γενικότερα.
γνωμη μου,ποτε δεν κρινουμε τον αλλο απο το εαν ξερει ή δεν ξερει καλη ορθογραφια

Αποσυνδεδεμένος antonelos

  • *****
  • 1899
  • Φύλο: Άντρας
  • Ξέρεις απο e-VESPA???
Mάλλον πήρε διαζύγιο απο την ορθογραφία γενικότερα.
Δέ βαρυέσαι όμως... να ήταν κι ο μόνος... αλλά πολλοί γράφουν έτσι σήμερα. Οπότε, ίσως το μήνυμά μου να κριθεί απο κάποιους και άστοχο ή εκτός θέματος.
:hmmm:

Αποσυνδεδεμένος gipsy

  • *****
  • 1261
  • Φύλο: Άντρας
Δεν είμαστε και σε φόρουμ του Μπαμπινιώτη...
Ας σταματήσουν εδώ αυτά παρακαλώ.

Αποσυνδεδεμένος nikosallos

  • *****
  • 1613
  • Φύλο: Άντρας
  • ..έχει ο θεός...
δηαδόσται...!!!!  :angel:

Αποσυνδεδεμένος makis206

  • *****
  • 3524
  • Φύλο: Άντρας
Πριν πούμε κάποιον ανορθόγραφο καλό θα ήταν να έχουμε στο μυαλό ότι υπάρχει κι η δυσλεξία εκεί έξω.. ;)

Αποσυνδεδεμένος BARBADONIS

  • **
  • 317
  • Φύλο: Άντρας
  • There is always the other side
Για να πω την αλήθεια, περίμενα ότι από τις πρώτες μέρες θα είχαμε περισσότερες υποψηφιότητες. Τουλάχιστον από κάποιους ανθρώπους που είχαν και την πρωτοβουλία της ίδρυσης αυτού του συλλόγου. Να αρχίσω να ανησυχώ  :confused1:

Mάλλον πήρε διαζύγιο απο την ορθογραφία γενικότερα.

Δέ βαρυέσαι όμως... να ήταν κι ο μόνος...

Δε λες τίποτα...

Τα ιδρυτικά μέλη μάλλον θα εμφανιστούν αργότερα δίνοντας τώρα χώρο και αέρα σε νέες υποψηφιότητες. Και νομίζω ότι καλά κάνουν.
« Τελευταία τροποποίηση: Μαρτίου 08, 2017, 03:03 από Spiros252 »

Αποσυνδεδεμένος Atoner

  • **
  • 298
  • Φύλο: Άντρας
  • Σοβαρος ΝΑΙ σοβαροφανης ΠΟΤΕ!!!
Ωρες τώρα σκάω ,κρατιέμαι ,λεώ ΟΧΙ ,,
Μετά λέω  Αγκρρρρ ..
Μετα φουντώνω ,  και μετα ..

ΕΕΕ μιά ψυχή που ειναι να βγεί ας βγει..

ΤΟ έχω πεί ΟΥΚ ολίγες φορές ,εδώ και χρόνια.

Μετά από σχεδόν ένα ολόκληρο χρόνο ,μέλος του vaping .gr ,πείρα την απόφαση να γράψω τότε κάπου σε κάποιο νήμα ,και αφού το πάλεψα όσο μπορούσα.
Ο λόγος ?
Ο μεγαλύτερος ανορθόγραφος στον πλανήτη Ελλάδα.
Ναι πλανήτη Ελλάδα ,καθώς στόν πλανήτη Γή ,όταν διάβαζαν οι Κινέζοι τα Ελληνικά μου ,μιά χαρά τα καταλάβαιναν.

Ντρεπόμουν ακόμα και καλημέρα να γράψω ..
Ναι ναι ΕΓΩ ο Ato ο έτσι ,ο offtopicas ο λαλίγραφος.( new word) μετάφραση ,πάρλα και στό γράψιμο.

Μην το τραβάω .
Αν τα παιδιά εδώ με ευγένεια κλπ ,με υποδείξεις για διορθωτές και ακόμα ποιό κλπ , δέν με βοηθούσαν ,ακόμα στο καβούκι μου θα ήμουν.

Ετσι το σύμπαν θά είχε χάσει έναν Ato ,και το φόρουμ ,μιά χαρά ήσυχο θα ήταν.

Λόγο γενιάς τών chat με greeklish ,λόγο ηλεκτρονικών και  τύπων ,λόγο μαθηματικών και Ευκλείδη ,λόγο αγγλικών και αμερικάνικων τεχνικών όρων ,και χιλίων δύο συγκυριών ΠΟΤΕ δεν ειχε χρειαστεί ουσιαστικά ,να έχω την ορθογραφία σαν προτεραιότητα.

Έκατσε λοιπόν εδώ ,κάτι το οποίο γράφω σε 1 λεπτό ,τρώω 10 για διόρθωση ,έμαθα τωρα στα 55 οτι μπορεί να είμαι και δυσλεξικός , κατάλαβα οτί αυτό σημαίνει οτι στόν εγκέφαλό μου ,έχω ενα λεξικό σε κάθε ημισφαίριο ,το ένα Μπαμπινιώτη ,και  ένα Οτινανενιώτη .

Αυτά τα δύο διαπληκτίζονται οταν είναι να γράψω μιά λέξη ,και τα  δάκτυλά μου παθαίνουν ένα μούτι ,κάτι σαν το μπαλαμούτι ,αλλά σε πολυδιάστατο μοντέλο ,αντε γεια.

ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΛΕΜΕ>>>>
Στίς 5 συλλαβές κάνω 7 λάθος.
Αν συγκεντρωθώ πολύ πολύ ίσως γράψω κάτι σωστά ,αλλά με ΚΑΤΑΠΙΈΖΕΙ αφόρητα αυτό.

Οταν μιλάω σε real παρέα face to face ,ή οταν έγραφα σε greeklish 10 άτομα που λέμε ( έτσι να έχουμε να λέμε  :) ) ,δέν με έκαναν καλά.

Δέν ξέρω αν είμαι καλός ,κακός ,βλάκας ,ηλίθιος ,προβληματικός ,αδαής ,αγράμματος.

Δεν το ξέρω ειλικρινά.

Ενα όμως ξέρω ,και αυτό είναι οτι τόν χαρακτήρα , τήν ψυχή  ,καθώς και τίς όποιες ελάχιστες γνώσεις μου ,δέν τίς καθορίζει ,και δέν τίς διαμόρφωσε  η ορθογραφία ,αλλά Η ΠΑΙΔΕΙΑ που πήρα από τό σπίτι ,και τόν περίγυρό μου.

 
Ο δυσλεκτικός δεν είναι στην πραγματικότητα άτομο με ειδικές ανάγκες. Η δυσλεξία δεν υπάρχει καν ως έννοια σε χώρες που η γραφή της γλώσσας είναι φωνητική. Είναι μια πλαστή ανωμαλία, αποτέλεσμα της κοινωνικής διαστροφής της ιστορικής ορθογραφίας. Πηγή: www.lifo.gr


Καί όμως ακόμα υπάρχει μερίδα εκπαιδευτικών ,πού αντιμετωπίζουν ρατσιστικά κάποια άτομα.
Οπως και ενα συντριπτικό κομμάτι τής κοινωνίας ,που επιδεικνύει τέτοια συμπεριφορά. 

Θα μπορούσα να γράφω για ώρες ,μέρες ,χρόνια.
Αλλά δυστυχώς είμαι ανορθόγραφος .

Καλημέρα με υγεία και χαμόγελο ,και ΧΙΛΙΑ συγνώμη για τό κείμενο.

Εχω πεί όμως, οτι αν δέν γράψω κάτι που θέλει να πεί η ψυχή ,μισός άνθρωπος αισθάνομαι ,και πιότερο από μισός.

Την αγάπη μου ,και ας το ΛΉΞΟΥΜΕ εδώ παρακαλώ.

Επίσης μπορεί να το διαγράψουν οι συντονιστές ,ωσάν ΑΤΟΠΟ.

Εγώ θα πέσω να κοιμηθώ ήρεμος πλέων.

Μίλησα.







 








 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2118 342034 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 23:14
από kon95
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 206317 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 541052 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 30920 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 50015 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 597033 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 357514 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 11388 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 192877 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1211 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1173 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 591468 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios