vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

88 επισκέπτες, 7 χρήστες
vasim, Sergios, manoslykos, Mimhsdr, pirate, maprix, th3ofilos

Twitter

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ: Η ίδρυση του 1ου Πανελλήνιου Συλλόγου Ατμιστών είναι γεγονός!

Αποσυνδεδεμένος Stepeha

  • *****
  • 3068
  • Φύλο: Άντρας
  • Ναυαγοσώστης σε πιτσαρία καλλυντικών

Αποσυνδεδεμένος camber

  • *****
  • 3875
  • Φύλο: Άντρας
    • camber
Τα μπράβο και συγχαρητήρια τα έχω δώσει αρκετές φορές εδώ για την κίνηση αλλά και προσωπικά σε όσα ιδρυτικά μέλη γνωρίζω.

Θα κάνω με πολύ καλή διάθεση μια παρατήρηση για το site. Στα χρήσιμα links στο τέλος κάθε σελίδας θεωρώ λάθος να αναφέρεται το αμερικάνικο και αγγλικό φόρουμ πριν από τα ελληνικά.

Επίσης δεν έχω βρει κάποιο εύκολο τρόπο σύνδεσης. Δεν ξέρω αν χρειάζεται κιόλας βέβαια (δηλαδή αν υπάρχουν κρυφά μενού για τα μέλη), αλλά για να συνδεθεί ένα μέλος θα πρέπει να πάει στη φόρμα εγγραφής και από εκεί να κάνει σύνδεση.


Αποσυνδεδεμένος gipsy

  • *****
  • 1261
  • Φύλο: Άντρας
Από εδώ σύνδεση :) 



Αποσυνδεδεμένος Atoner

  • **
  • 298
  • Φύλο: Άντρας
  • Σοβαρος ΝΑΙ σοβαροφανης ΠΟΤΕ!!!
Εγώ με αυτοματοποιημένο το login και κάπου στούς σελιδοδείκτες τη σελίδα του συλλόγου τσατ πατ. μπαίνω.

Εχθές το δοκίμασα και με κλειστά μάτια ,και η κυρά είδε οτι ειχα μπεί στο ΧΧΧ φιλε τήν κάτσαμε τήν βάρκα στο γιαλό ,βάρκα στο γιαλό ,βάρκα με βαρκάρι  τόν παλαμαριανό.

Αθώος δήλωσα ,και οτι το τσά'ι'τ είναι υπό καταρροή.
Ακόμα πονάει το γκλάβα μου από το Τεφλάλ  τό πίπτον επί κεφαλής ,με ταχύτητα ντέ τε μείων Psi απόσβεση λόγο προνοητικού κράνους ,συνεπάγετε αλληλούια !

Edit : Ασεεεεεεεεεε βρεεεεεεεε Gipsss να πάρουμε και εμείς κανα μεροκάματο Πιαςςς..Ολα εσύ?
Εδώ τα λέω με απλά Αναλυτικά τεκμιριόματα..Εσύ μιά εικόνα και καθάρισες.. ?

Και όλα τα φραγκα στήν τσέπη?
Ασε και για τα Πτωχά βρε ανελέητε Αντρα !
« Τελευταία τροποποίηση: Μαρτίου 02, 2017, 11:18 από Atoner »

Αποσυνδεδεμένος NekosAthina

  • ***
  • 571
  • Φύλο: Άντρας
  • Εσύ. Πόσο θέλεις να ακουστείς;
και εγώ όταν μου έστειλε το λινκ ο gipsy μπηκα και δεν ξαναβγήκα. Αλλά μία πουτο ανέφερε ο camber έκανα logout, και τώρα δεν μου φάινετε το login (chrome) στην αρχική σελίδα και όυτε όταν σέρνω τον κέρσορα επάνω αλλάζει σε κάτι.
Πσ όταν έχω κάνει login βλέπω την επιλογή logout
« Τελευταία τροποποίηση: Μαρτίου 02, 2017, 11:24 από NekosAthina »

Αποσυνδεδεμένος camber

  • *****
  • 3875
  • Φύλο: Άντρας
    • camber
Δεν βλέπω κάποιο login σ' αυτό το σημείο (Windows+Firefox)

ουτε και εγω

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Μόλις το έλεγξα, και με FF και με Chr, μια χαρά φαίνεται.  :dontknow:

Αποσυνδεδεμένος NekosAthina

  • ***
  • 571
  • Φύλο: Άντρας
  • Εσύ. Πόσο θέλεις να ακουστείς;
Τώρα που έκανα login φάινεται έτσι.
¨αγνωσται αι βουλάι ...

Αποσυνδεδεμένος gipsy

  • *****
  • 1261
  • Φύλο: Άντρας
Το έφτιαξα. 
Που στα κομμάτια είχε πάει;!  :wall: :wall:

Αποσυνδεδεμένος papoys

  • ****
  • 1068
  • Φύλο: Άντρας
Ο δαίμων του τυπογραφείου ή παιδικές ασθένειες που λένε. :) 8)


Αποσυνδεδεμένος Π. Γιούρσης

  • **
  • 492
  • Φύλο: Άντρας
  • Το μή χείρον εστί βέλτιστον
Ας μου εξηγήσει κάποιος γνώστης συνατμιστής.
Από 2/3/2017 ώρα 11.30 πμ μέχρι και σήμερα 5/3/2017  ώρα 11.25 (3 ολόκληρες ημέρες) κανένα post ??
Εγινε κάτι ?
 

Αποσυνδεδεμένος microchip

  • ****
  • 1436
  • Φύλο: Άντρας
  • 11/01/2013 18:30
Δεν θέλουμε να επηρεάσουμε την ελεύθερη βούληση αφενός, ο λόγος στους υποψηφίους αφετέρου και κυρίως.

Ο Γνώστης

Αποσυνδεδεμένος papoys

  • ****
  • 1068
  • Φύλο: Άντρας
Γενικά πιστεύω πως υπάρχει μία απογοήτευση όχι για το Σύλλογο αλλά για το άτμισμα γενικά μετά  την πλήρη εφαρμογή
του νέου Νόμου από 1-3-2017.

Προσωπικά πιστεύω πως θα γίνει η ταφόπλακα του ηλεκτρονικού τσιγάρου,αν δεν υπάρξουν άμεσα κάποιες έστω μικρές
αλλαγές στο Νόμο.
Εμείς που ξέραμε έχουμε κάποια αποθέματα για κανένα χρόνο αλλά από τους υπόλοιπους ατμιστές που είναι και οι
περισσότεροι νομίζετε ότι θα απομείνουν πολλοί που θα πληρώνουν 10 ml απλής ΒΑΣΗΣ 4 και 5 ευρώ;;;;.

Κακά τα ψέματα το μεγαλίτερο ποσοστό πήγε στο ηλεκτρονικό τσιγάρο περισσότερο για οικονομικούς λόγους.
Τώρα που θα του κοστίζει περισσότερο από το τσιγάρο πόσοι θα απομείνουν;;;;
Πόσοι είναι οι χομπίστες;;;

Μακάρι αυτά που λέω να είναι μπούρδες αλλά αν και ο Σύλλογος δεν καταφέρει κάτι΄δεν βλέπω μέλλον

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4690 500443 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 04, 2024, 20:49
από Xameno_Skli
Hashtag Shake and Vape 0 147 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 04, 2024, 09:17
από chkontog
Σωλήνες (tube mods) με ηλεκτρονική πλακέτα [Ηλεκτρονικά mods] 85 12417 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 02, 2024, 15:38
από Sergios
Σύρματα MTL fused clapton & άλλα πλεκτά Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 1 523 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 31, 2024, 23:11
από chkontog
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 7 7631 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 29, 2024, 10:23
από Sergios
Labs MTL RTA – BP MODS [Με φιτιλοαντίσταση] 59 21275 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 26, 2024, 15:53
από kyrgiannis
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1691 195530 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 25, 2024, 21:47
από billythekid
INNOKIN ARES FINALE [Με φιτιλοαντίσταση] 1 1985 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 25, 2024, 18:04
από ThioVag
LOST VAPE CENTAURUS B60 AIO & B80 AIO [Ηλεκτρονικά mods] 5 5134 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 24, 2024, 13:48
από zamploutos
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8820 1110692 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 17:05
από shadockan
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1463 181753 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 16:51
από shadockan
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 2396 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki