vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Twitter

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ: Η ίδρυση του 1ου Πανελλήνιου Συλλόγου Ατμιστών είναι γεγονός!

Αποσυνδεδεμένος microchip

  • ****
  • 1436
  • Φύλο: Άντρας
  • 11/01/2013 18:30
Ξεκίνησε


Αποσυνδεδεμένος Atoner

  • **
  • 298
  • Φύλο: Άντρας
  • Σοβαρος ΝΑΙ σοβαροφανης ΠΟΤΕ!!!
Τελείωσε !

Μπράβο στα παιδιά ,και για τίς απαντήσεις ,και το χαλαρό και όμορφο κλίμα.

Ιδικά προς το,και το, τέλος.

Πάντα τέτοια.


Edit : Και φυσικά προς τόν οικοδεσπότη.
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουαρίου 16, 2017, 02:48 από Atoner »

Αποσυνδεδεμένος NekosAthina

  • ***
  • 571
  • Φύλο: Άντρας
  • Εσύ. Πόσο θέλεις να ακουστείς;
Συγχαρητήρια στα παιδία και στον οικοδεσπότη της συνέντευξης. :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος cpbaroque

  • *****
  • 3695
  • Φύλο: Άντρας
    • cpbaroqueTheBlog
Σιγά μη δε σας ψηφίσουμε μετά απ' αυτές τις ωραιότατες τηλεοπτικές εμφανίσεις! Εμείς θα σας ψηφίσουμε κι ας μη βάλετε υποψηφιότητα!  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Psitgr

  • ***
  • 761
  • Φύλο: Άντρας
Εμένα πρέπει να με τραπεζώσετε κι όλας.. Η αγάπη περνάει από το στομάχι, οπότε αν με θέλετε .. ψαρικά παρακαλώ, είμαι σε δίαιτα..

Αποσυνδεδεμένος Atoner

  • **
  • 298
  • Φύλο: Άντρας
  • Σοβαρος ΝΑΙ σοβαροφανης ΠΟΤΕ!!!
ΕΔΩ ..... πάω να ποστάρω στο ....ΑΛΛΟ.

ΔΕΝ θα με παρασύρετε ξανά ,και να τα ακούω εγώ.
Κατάλαβες CP kai Psit ?
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουαρίου 16, 2017, 03:07 από Atoner »

Αποσυνδεδεμένος alldaynews

  • ***
  • 629
  • Φύλο: Άντρας
Νομίζω απαντήθηκαν με μεγάλη σαφήνεια από τα παιδιά όλες οι ερωτήσεις.Ακόμη και εκείνες που περιείχαν κάτι ασυναρτησίες περι βούτυρα κλπ.Μπράβο παιδιά άψογοι

Αποσυνδεδεμένος nmpoutos

  • 1
  • Φύλο: Άντρας
  • Winner is a dreamer who never gives up
Μπράβο σε όλους που συμμετέχουν σε αυτή την πρωτοβουλία. Η συνεργασία και οι κοινοί στόχοι μόνο καλά αποτελέσματα θα φέρουν!!!

Αποσυνδεδεμένος xalapa

  • *
  • 69
  • Φύλο: Άντρας
  • Started cheating on analogues Sept. 22 2015!
(FYI)

Παίδες απλά να αναφέρω ότι το ενημερωτικό email της vaping.gr, το Gmail πήγε και (μου*) το έβαλε στο Spam...

:'(

*Μακάρι να το κάνει μόνο σε (σπάνιες) περιπτώσεις σαν την δική μου που είναι από POP3 σύνδεση εξωτερικού λογαριασμού...

Edit: Τέλεια! (μόλις είδα τα 2 επόμενα μηνύματα, οπότε δεν συμβαίνει στους περισσότερους). Οπότε άκυρο! Σούπερ! Αγνοείστε με ελεύθερα!  :D
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουαρίου 16, 2017, 11:27 από xalapa »

Αποσυνδεδεμένος kotsos75

  • *****
  • 3454
  • Φύλο: Άντρας
  • φυσα ρουφα τραβα τονε
εμενα μου ήρθε κανονικά στο inbox

Αποσυνδεδεμένος savo

  • *****
  • 1548
  • Φύλο: Άντρας
Και εμένα.

εστάλη


Αποσυνδεδεμένος sensk3

  • ***
  • 858
  • Φύλο: Άντρας
  • Η πραγματικότητα ξεπερνάει την ανθρώπινη φαντασία!
Μπράβο στον Atmos για την αποστολή των e-mail. Ωραίο το κείμενο, ενημερωτικό, με ουδέτερη στάση και διακριτική θετική προτροπή.

Για τη συνέντευξη.... :hmmm:....

1) Είδαμε έναν μοναχό να δηλώνει λογιστής, ενώ βρισκόταν στο μισοσκόταδο του κελιού κάποιας μονής... Παράλληλα ζήταγε να γίνει λογιστής στο Άγιο Όρος... :wall:

2) Είδαμε έναν φωτογράφο τόσο αντιδραστικό, που ακόμα και το καδράρισμα του εαυτού του δεν το έκανε σωστό, γιατί αντιδρά ακόμη και στους κανόνες της φωτογραφίας και κυρίως αντιδρά ακόμη και στον εαυτό του... :wall:

3) Και εκεί που σολάρουν ο ένας από το κελί κι ο άλλος στην μισή εικόνα, σκάει ο Μπλε στο chat και παλεύει να τους κλέψει τη δόξα... Εκείνοι συνεχίζουν χωρίς να πτοηθούν και ο Μπλε κάνει παιγνίδι κλέβοντας την παράσταση και όποιο θηλυκό εμφανιζόταν στο chat... Φήμες λένε οτι έκλεψε ακόμη και τις τελείες και τις οξείες που όπως είδαμε έλειπαν από πολλά μηνύματα... :angry_orange:

Σημ: Έμαθα από έγκυρες πηγές (καμμένων βούρλων) οτι διατάχτηκαν έρευνες για το ποιός έκανε ban τον Κώστα και εξαφανίστηκε προς το τέλος της συνέντευξης... :fight_knuppel: 


Και αφού τελειώσω με το πείραγμα των φίλων συνατμιστών, θα πω μπράβο σε όλους. Μια χαρά οι επεξηγήσεις και πολύ καλό το οτι ο spy βοηθούσε στο chat απαντώντας σε απορίες. Δεν ξέρω αν είχε προσυμφωνηθεί, αλλά μου άρεσε πολύ και το θεωρώ πολύ χρήσιμη κίνηση.

Μπράβο και καλή συνέχεια στον σύλλογο :)

Αποσυνδεδεμένος ΜΑΡΙΑ ΝΕΦΕΛΗ

  • *****
  • 2184
  • Φύλο: Γυναίκα
Εγώ δεν έλαβα ενημερωτικό.
Ούτε στα ανεπιθύμητα...
Μπορεί να το κοιτάξει κάποιος, παρακαλώ?

και σε εμενα ηρθε :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος ramon

  • **
  • 427
  • Φύλο: Άντρας
Συγχαρητήρια στα παιδιά εχθές για το live που συμμετείχαν..Αυτό που δεν μπορώ να καταλάβω και στο χθεσινό και στο προηγούμενο με τον Σπύρο γιατί τόσο έντονα η ερώτηση εάν θα βάλουν υποψηφιότητα τα παιδιά...Μου δείχνει την αίσθηση ότι όλοι στα τσατ περιμένουν να ακούσουν ναι θα βάλουμε για να αρχίσει να γίνετε πανικός...Αυτό το βάζω στα αρνητικά του Κώστα που το ρωτάει και ξαναρωταει...

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8820 1102555 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 17:05
από shadockan
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1463 176721 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 16:51
από shadockan
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 517 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 355 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 22322 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 285361 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 209556 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 68719 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 315718 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 15598 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 126896 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 95257 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem