vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

222 επισκέπτες, 4 χρήστες
aoratos, Ducati.Jimakos, camber, JohnDag

Twitter

Nobacco Mini & More (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)

Αποσυνδεδεμένος mouko

  • ***
  • 514
  • Φύλο: Γυναίκα
  • σήματα... ατμού!!!
Απ: Nobacco Mini & More (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #375 στις: Ιανουαρίου 04, 2012, 14:50 »
Φύσα το πάντως όπως και να έχει.. αν έκανες 10 λεπτά να το γεμίσεις σίγουρα το έχεις μπουκώσει...
φύσα το και θα δεις ότι θα φτύσει πολύ υγρό..
(μετά κλασσικά χαρτοπετσετούλα και τέλος... κυρία θα είσαι....!!!  ;) )
αλλά ναι.. θα σου είναι λίγο πιο δύσκολο στο να τραβάς τζούρα.. αλλά όχι και σε τρελό βαθμό..
όλα συνήθεια είναι βέβαια...

Αποσυνδεδεμένος MERILYN

  • *
  • 18
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Nobacco Mini & More (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #376 στις: Ιανουαρίου 04, 2012, 15:14 »
Θα το φυσηξω και θα το συνηθισω!!!!!!!!!!! :D

Αποσυνδεδεμένος stoikon

  • *
  • 28
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Nobacco Mini & More (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #377 στις: Ιανουαρίου 04, 2012, 16:17 »
Η VG αν δεν είναι αραιωμένη και είναι παχύρρευστη θέλει αραίωση 20% με ενέσιμο νερό, από φαρμακείο.
Αν το υγρό  που θα βάλουμε στο κάρτο είναι παχύρρευστο τότε το γεμίζουμε, βάζοντας το υγρό στο πλαστικό ποτηράκι του κάρτο και βυθίζοντας το κάρτο από την μεριά που βιδώνει αργά. Το σκουπίζουμε καλά.

Αποσυνδεδεμένος MarkusBoy

  • *
  • 19
  • Φύλο: Άντρας
  • NO SMOKING HERE ?? I vape :-)
    • smoker's diary
Απ: Nobacco Mini & More (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #378 στις: Ιανουαρίου 04, 2012, 17:33 »
διάβασα τις περισσότερες σελίδες αλλά δε βρηκα απαντηση στην απορία μου .... :hmmm:

οι αυτόματες μπαταρίες του m&m παρουσιάζουν φαινόμενα ενεργοποίησης με εντονο θόρυβο , κραδασμούς και διάφορρα άλλα που έχω διαβάσει κατά καιρούς ?

σκέφτομαι να το αγοράσω για την μητέρα μου ( ούτε να ακούσει για το GIANT που έχω είναι λεεί φλογέρα  :o όχι τσιγάρο )

Αποσυνδεδεμένος pitbull07

  • *
  • 63
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Nobacco Mini & More (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #379 στις: Ιανουαρίου 04, 2012, 17:45 »
φιλε παρτο ειναι αρκετα αξιολογο πακετακι :thumpup:Μια χαρα ειναι και κατω να σου πεσει δεν θα συμβει τιποτα :bye:

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: Nobacco Mini & More (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #380 στις: Ιανουαρίου 04, 2012, 17:45 »
Κοίτα που κάθε μέρα μαθαίνουμε κάτι νέο!
Πού το διάβασες, καλέ μου?
7 μήνες που ατμίζω με αυτόματες μπαταρίες hybrid (αν υπάρχει τέτοιο φαινόμενο, λογικά θα αφορά όλες τις αυτόματες μπαταρίες) δεν είχα κανένα τέτοιο πρόβλημα. Αντίθετα, οι ego ενεργοποιούνται με το παραμικρό στην τσέπη επειδή πατιέται κατά λάθος το κουμπί και βαριέμαι αφόρητα να τις κλειδώνω.
Τώρα, θα μου πεις, όλο και κάποιο άρθρο θα μου διέφυγε και μπορεί να είναι όντως έτσι. Δε βάζω το χέρι μου στη φωτιά, διότι ακραίες δοκιμές δεν τους έκανα. Ούτε σε κλαμπ τις έβαλα δίπλα στα ηχεία, ούτε πάνω στη μηχανή άτμιζα στη διάρκεια προπόνησης εντούρο.
Έχω την αίσθηση όμως ότι ούτε η μανούλα σου θα τις ατμίσει κάτω από αυτές ακριβώς τις συνθήκες.  :) :)
Οπότε μην τις φοβάσαι σ΄ αυτόν τον τομέα. Τσέκαρε μόνο ότι η μανούλα σου δεν είναι ατμομηχανή να τις ξελιγώνει κάθε μια ώρα. Αυτό να είναι ο μοναδικός σου ενδιασμός.

Αποσυνδεδεμένος MarkusBoy

  • *
  • 19
  • Φύλο: Άντρας
  • NO SMOKING HERE ?? I vape :-)
    • smoker's diary
Απ: Nobacco Mini & More (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #381 στις: Ιανουαρίου 04, 2012, 18:37 »
σας ευχαριστώ για τις άμεσες απαντήσεις  :respect:

μάλλον είναι  αστικός μύθος αυτό με τις αυτόματες μπαταρίες και άθελα μου τον αναπαραγω και εγώ στην προσπάθεια μου να της διαλέξω  κάτι το οποίο δεν θα παρατήσει στη πρώτη στραβή τώρα που την έχω ψήσει για τα καλά να πάρει ηλεκτρονικό

όσο για το αν ξελιγώνει τις μπαταρίες  :hmmm: με ένα πακέτο ελαφριά τσιγάρα που κάνει δε νομίζω να έχει πρόβλημα αν και θα τις πάρω και μια εξτρα μπαταρία οπότε νομίζω είναι καλά

Αποσυνδεδεμένος apoplous

  • **
  • 141
  • Φύλο: Άντρας
  • DD+ODYSSEUS -dual coil-mini&more-egoT-want-titan
Απ: Nobacco Mini & More (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #382 στις: Ιανουαρίου 04, 2012, 20:04 »
αστικός μύθος δεν είναι ...οι παλαιότερες αυτόματες μπαταριές τα είχαν αυτά τα κουσούρια όμως όχι οι καινούριας γενιάς

συγκεκριμένα δε για το m&m 2 μήνες τωρα που το χρησιμοποιώ ποτε μα ποτε δεν μου παρουσιάστηκε τέτοιο φαινόμενο
 ουτε σε δυνατή μουσική ούτε σε αέρα πολύ ούτε πουθενά

Αποσυνδεδεμένος martini

  • *
  • 49
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Nobacco Mini & More (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #383 στις: Ιανουαρίου 06, 2012, 17:36 »
μια ερωτησησουλα  η μπαταρία του hybrid μπορεί να βιδωθεί στην ταμπακιέρα για φόρτιση  :confused1:   

Αποσυνδεδεμένος mouko

  • ***
  • 514
  • Φύλο: Γυναίκα
  • σήματα... ατμού!!!
Απ: Nobacco Mini & More (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #384 στις: Ιανουαρίου 06, 2012, 18:38 »
αμφιβάλλω..  είμαι πιο παχιά η μπαταρία του υβριδικού.. Αυτό που μάλλον γίνεται είναι ότι θα βιδώνει αλλά δεν θα μπορείς να κλείσεις την ταμπακιέρα γιατί θα έχει μείνει υπό γωνία η μπαταρία πάνω στη βίδα...

αλλά καλύτερα να μας απαντήσει κάποιος που έχει το πακετάκι (ταμπακιέρα+ μπαταρία υβριδικού) για να είμαστε και σίγουροι..

Αποσυνδεδεμένος martini

  • *
  • 49
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Nobacco Mini & More (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #385 στις: Ιανουαρίου 06, 2012, 18:57 »
το να μένει υπό γωνία μικρό το κακό.. θα φορτίζει....  :hmmm: :dontknow:

Αποσυνδεδεμένος mouko

  • ***
  • 514
  • Φύλο: Γυναίκα
  • σήματα... ατμού!!!
Απ: Nobacco Mini & More (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #386 στις: Ιανουαρίου 06, 2012, 19:02 »
 :dontknow: :dontknow: :dontknow:

 :sign_voithia:

Αποσυνδεδεμένος teo7

Απ: Nobacco Mini & More (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #387 στις: Ιανουαρίου 06, 2012, 19:38 »
Η 1100 hybrid που εχω εγω δεν φορτιζει στανταρ..γτ δε χωραει να κουμπωσει..αλλα παιρνεις το usb(γυρω στα 9ε αν θυμαμαι καλα) και εισαι κομπλε..Την 650 την ειχα δοκιμασει στο μαγαζι και υπο γωνια οντως κουμπωνε αλλα η ταμπακιερα δεν εκλεινε ποτε..θα σου πρωτεινα την 1100 προσωπικα

Αποσυνδεδεμένος slammer

  • *****
  • 1837
  • Φύλο: Άντρας
  • Dripάρω....
Απ: Nobacco Mini & More (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #388 στις: Ιανουαρίου 07, 2012, 04:25 »
Νομίζω ότι απο το να κουβαλάς μια μπαταρία-κλαρίνο καλύτερα να έχεις 2-3 μικρές μαζί σου. Εγω έχω συνολικά 4, κουβαλάω πάντα μαζί μου 2 και ποτέ δεν έχω ξεμείνει.

Αποσυνδεδεμένος carmi

  • *
  • 8
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Nobacco Mini & More (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #389 στις: Ιανουαρίου 07, 2012, 16:16 »
το m&m το έχω ερωτευτεί!

σαν να καπνίζω στυλό parker είναι  :))

μικροκαμωμένο κι ευκολόχρηστο

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Hashtag Shake and Vape 2 1556 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 14:02
από chkontog
Φθαρμένη Μπαταρία και επικινδυνότητα [Μπαταρίες για mod] 32 7479 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 19:24
από stamatisgr
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8833 1120678 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 11:14
από Sergios
Lost Vape Thelema Elite Art 40 [AIO (Όλα σε ένα)] 0 542 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 19:30
από zamploutos
Lost Vape Ursa Epoch & Lost Vape Ursa Cap [AIO (Όλα σε ένα)] 0 289 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 18:34
από zamploutos
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2113 325915 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 15:56
από xristos99
που αποθηκεύετε τα υγρά σας ? Ιδιοκατασκευές υγρών 38 8398 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 20, 2024, 17:06
από treloneritis
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1816 296993 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 18, 2024, 21:50
από antiklitos140
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4071 827126 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 14, 2024, 08:49
από Buliwyf
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4701 510789 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 12, 2024, 22:23
από Sergios
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 8 9471 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 09, 2024, 16:36
από Sergios
Flash E-Vapor (Clones) [Κλώνοι επισκευάσιμων] 815 156586 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 11:01
από Barbapaidi