vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

115 επισκέπτες, 4 χρήστες
ZoeM, bloodlessz, camber, Sergios

Twitter

Nobacco Mini & More (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)

Αποσυνδεδεμένος urahara

  • *****
  • 3234
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Nobacco Mini & More (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #255 στις: Δεκεμβρίου 16, 2011, 20:31 »
Το χρησιμοποιω εδω και μια εβδομαδα περιπου αλλα οχι αποκλειστηκα (κυριως το παιρνει η γυναικα μου  :-[ )

Στην συγκριση με το βασικο μου EGO-W εχω να πω οτι:
- Το αποκαλω λαμποργκινι λογω φινετσας/ομορφιας
- Εχει πολυ πλουσιο ατμο
- Αποδιδει πολυ ωραια και καθαρα τις γευσεις
- Δεν εχει τοσο δυνατο χτυπημα οσο εχω συνηθησει (πρεπει να τραβαω δυνατες τζουρες για να το καταλαβω)
- Η μπαταρια του δεν κραταει πολυ. Στην γυναικα μου κραταει περιπου μερα αλλα δεν ειναι και μανιακη στο ατμισμα. Εγω εχω συνεχεια το αγχος να μην κανω πολυ και την τελειωσω γρηγορα και η αλλη δεν εχει φορτισει ακομη καλα.

Τα 2 τελευταια ειναι αυτα που με οδηγουν στο να μην το εχω ως βασικη μου συσκευη, αλλα οταν ηθελα να δω την πραγματικη γευση ενος υγρου το δοκιμαζα εδω και ελεγα ... ΑΑΑ! ωστε αυτη την γευση εχει...!

Οποτε σε οσους με ρωτανε για η.τ. ρωταω να εχει περισσοτερη σημασια για αυτους η εμφανιση και η γευση ή η δυναμη και η αυτονομια.. Αν ειναι το 1ο τοτε τους προτεινω το Μ&Μ αν οχι τοτε εχω 2-3 στο μυαλο μου...

Αποσυνδεδεμένος mouko

  • ***
  • 514
  • Φύλο: Γυναίκα
  • σήματα... ατμού!!!
Απ: Nobacco Mini & More (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #256 στις: Δεκεμβρίου 16, 2011, 22:47 »
σειρά μου λοιπόν...
Μόλις σήμερα αγόρασα το m&m και δηλώνω κατ'ενθουσιασμένη!!!!!!!
Πραγματικά έχω πάθει πλάκα μαζί του...

και αρχίζω με τις εντυπώσεις μου από το η.τ. γενικά (καθώς η πρώτη μου μέρα ως ατμίστηρια...!!)
  • Δεν περίμενα να πάθω εξάρτηση..!! όλη μέρα το έχω στα χέρια μου και παίζω...
  • Δεν περίμενα να με καλύψει όλη μέρα και να μην έχω πρόβλημα και να ζητάω κ.τ. (εδώ βέβαια λέω λίγο ψεμματάκια..  :-[ έστριψα και ένα από το πακετάκι του καπνού αλλά μπορώ να πω ότι μόνο οι 2 πρώτες τζούρες μου έκαναν αίσθηση.. μετά έλεγα "τι μ@λ@κί@ είναι αυτή που καπνίζω τόσα χρόνια..  :o )
  • Δεν περίμενα η γεύση μήλο της nobacco να πηγαίνει τόσο γάντι με καφέ!!!  :thumpup: 
  • Δεν περίμενα να κάθομαι αραχτή στο mall μέσα και να έχω αυτό και να μην μου λέει κανείς τίποτα ενώ όλα τα ζώα έξω είχαν φάει τον αέρα της αρκούδάς!!!! :laugh1: :laugh1: :laugh1:

και για το m&m συγκεκριμένα...
  • όντως έχουν το καινούρια καπάκια στα κάρτο και δεν υπάρχει θέμα για το άνοιξε κλείσε!!!
  • Δεν χρειάζεται κάποιο "πιπάκι" είναι μια χαρά!! Δεν αφήνει ούτε γεύση πλαστικού ούτε γεύση μετάλλου!! (ούτε σε μένα ούτε σε μια φίλη που είχα μαζί...)
  • εμένα οι μπαταρίες με έχουν βγάλει μια χαρά.. τη δεύτερη δεν την έχω τελειώσει ακόμα..(και αυτό γιατί ποτέ δεν κάπνιζα σπίτι (ποια είμαι εγώ να καταστρέψω την υγεία του μπέμπη αδελφού μου??) και δεν έχω σκοπό ούτε να ατμίσω( όπως και να το κάνεις είναι ένα κακό παράδειγμα σε σπίτι μη καπνιστών..) Άρα για ανθρώπους σαν εμένα είναι ιδανικό!!!
  • έχει πολύ καλό ατμό.. κυκλάκια έκανα άνετα!!
  • Αν το παραέκανα με το τράβα γερές τζούρες το κάρτο ζεστενόταν και δεν ξέρω αν είναι πολύ κακό αυτό... (αν μειώνει το χρόνο ζωής του εννοώ...)


Αλλά τώρα έρχεται το κράξιμο πως τη Nabacco....!!! (Κύριοι mods,admins αν πρέπει να πάει αλλού το συγκεκριμένο παρακαλώ κάντε ότι θέλετε... δεν ξέρω που μπορεί να πηγαίνει καλύτερα...)

έχουμε και λέμε...
επειδή ήθελα να το δω στο χέρι μου το m&m είπα να πάω από το nobacco shop στη Ν.Ιωνία...
όλα εντάξει και στο μαγαζί και στους πωλητές (προς θεού τα παιδιά ήταν πολύ εξυπηρετικά!!!)
αλλά εγώ περίμενα να έχω τη δυνατότητα να μπορώ να δοκιμάσω κάποια από τα υγρά τους!!!! (Δηλ. όταν παίρνεις τηλ και σου λένε "ναι, ναι ελάτε από εδώ και θα σας βοηθήσουμε εμείς να επιλέξετε υγρό" , είμαι χαζή που κατάλαβα ότι θα υπάρχει κάποιος τρόπος να δοκιμάσουμε τι θα πάρουμε???) Δεν ξέρω αν αυτό γίνεται γενικά ή μόνο στο συγκεκριμένο κατάστημα (το οποίο όπως κατάλαβα είναι σχετικά καινούριο καθώς ακόμα δεν έχουν το μηχάνημα για τις πιστωτικές κάρτες...) Αν ήταν ένα τυχαίο γεγονός σε ένα νέο κατάστημα να το καταλάβω και να πάω πάσο... Αν όμως αυτή είναι η πολιτική της εταιρίας τότε μάλλον κάτι γίνεται λάθος!!!!   Το θεωρώ απαραίτητο να υπάρχει τρόπος δοκιμής... Γιατί από τη στιγμή που μου λες ότι δεν έχει σχέση με το κ.τ., τότε τι να το κάνω εγώ που μου λες ότι αυτό είναι Viginia και αυτό είναι RY2???

Αλλά και πάλι η άποψη μου για το m&m είναι απόλυτη!!! ΚΟΡΥΦΑΊΟ!!!!!

Αποσυνδεδεμένος e-ciga dude--

  • *
  • 6
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Nobacco Mini & More (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #257 στις: Δεκεμβρίου 16, 2011, 23:12 »
geia xara atmistesssss!! :D !!tha ithela na rwtisw pou mporw na vrw na agorasw drip tip gia to mini and more pou exw,gt menw ektos athinwn...kai episis mia akomi erwtisi.sta reviw pou exw dei akoma kai stis odigies grafei oti gia to gemisma tou carto,gemizeis mexri na staksei apo katw...egw eimai akomi ston prwto kai oses fores ton exw gemisei den exei staksei apo katw..kanw kati lathos??pws katalavainw oti exei gemisei plirws??euxaristw pollliii!!!






Παρακαλείσθε να μην χρησιμοποιείτε greeklish.
http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,6.msg40649.html#msg40649



Συγχώνευση μηνυμάτων: Δεκεμβρίου 17, 2011, 00:08
καλησπέρα και πάλι,μπορεί να μου πεί κάποιος που μπορώ να παραγγείλω drip tip????για το mini and more??και κάτι άλλο όταν γεμίζω το carto μου δεν στάζει από κάτω όπως λέει στις οδηγίες χρήσης και στο review.Είναι το πρώτο που χρησιμοποιώ από αυτά που έχει η συσκευασία.Κάνω κάτι λάθος ή έχει πρόβλημα το συγκεκριμένο;Πώς  καταλαβαίνω οτι έχει γεμίσει πλήρως;Ευχαριστώ!!! :D
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 17, 2011, 00:08 από Vrs5 »

Αποσυνδεδεμένος martini

  • *
  • 49
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Nobacco Mini & More (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #258 στις: Δεκεμβρίου 17, 2011, 09:34 »
καλημέρα σε όλους τους συνατμιστές  :)
σαν ενούρας και εγώ στον κόσμο του η.τ. 3 εβδομάδες με το μίνι είμαι απόλυτα ικανοποιημένος με το μικρο...
το γέμισμα του καρτο πανεύκολα με το κυπελακι  εγώ γεμίζω 4 με διαφορετικές γεύσεις, έχω και 5 μπαταρίες και δεν ξεμένω ποτέ  :D
άσε που μου κάνουν και τράκα οι καπνιστές :))
   

Αποσυνδεδεμένος panosfc

  • ***
  • 763
  • I am a Steam Machine Κιτσο μου!
    • OUR PRIDE!!!
Απ: Nobacco Mini & More (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #259 στις: Δεκεμβρίου 17, 2011, 09:37 »
Κι εγω τα εχω παιξει με την αποδοση του μικρου.Δεν το περιμενα...
Χτες το βραδυ με αυτο ημουν μονο.
Μια απορια μονο.Πως γεμιζετε εσεις το καρτο;Ειναι λιγο μανικι.

Αποσυνδεδεμένος girlplay

  • **
  • 338
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μη κλεβετε!Η κυβερνηση σιχαινεται τον ανταγωνισμο!
Απ: Nobacco Mini & More (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #260 στις: Δεκεμβρίου 17, 2011, 09:40 »
εχει 2 τροπους...τουλαχιστον...ή με το πλαστικο προφυλακτικο που εχουν τα καρτο του...δηλ...το γεμιζεις με υγρο και μετα σιγα σιγα βαζεις το καρτο μεσα στο πλαστικο... ΄ή ανοιγωντας το καπακι του καρτο και βαζεις το υγρο γυρο γυρο στο σφουγγαρακι του.... ;)

ενα παραδειγμα σε βιντεο...[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=fe8A_O9Atn0&feature=related [/youtube] απο το 1.08 και μετα γιατι ο τυπος μιλαει πολυ... :heat: ;D

Αποσυνδεδεμένος panosfc

  • ***
  • 763
  • I am a Steam Machine Κιτσο μου!
    • OUR PRIDE!!!
Απ: Nobacco Mini & More (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #261 στις: Δεκεμβρίου 17, 2011, 09:46 »
Κατσε ρε συ...οκ γεμιζω το προφυλακτικο και μετα το καρτο αμα το βαλω θα μπει υγρο και στο σωληνακι στη μεση κι οχι μονο στο σφουγγαρακι.Καταλαβα κατι λαθος;

Τωρα ειδα το βιντεο.Οκ σε ευχαριστω Κελλυ!

Αποσυνδεδεμένος girlplay

  • **
  • 338
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μη κλεβετε!Η κυβερνηση σιχαινεται τον ανταγωνισμο!
Απ: Nobacco Mini & More (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #262 στις: Δεκεμβρίου 17, 2011, 09:48 »
κι ομως δεν εχει προβλημα.... :thumpup: την ιδια απορια ειχα κι εγω...μεχρι που το εκανα..κι ολα οκ..!!τσεκαρε το κ θα δεις!!!! ;)

Αποσυνδεδεμένος sirkonsta

  • **
  • 424
  • 20-1-12
Απ: Nobacco Mini & More (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #263 στις: Δεκεμβρίου 17, 2011, 10:06 »
Μικρό και θαυματουργό και οριζόντιας αντίστασης   :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος urahara

  • *****
  • 3234
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Nobacco Mini & More (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #264 στις: Δεκεμβρίου 17, 2011, 11:37 »
Συγνωμη, αλλα με αυτην την μεθοδο καθεσαι μετα και καθαριζεις το υγρο που εχει παει και στην εξωτερικη μερια του καρτο?? θα το βαλεις στο στομα σου αυτο μετα ρε συ.. Δεν εχει πιπακι το Μ&Μ, ποσο καλα θα το καθαρισεις??

Εχει πλακα αλλα μου φαινεται θα λερωνει η μεθοδος αυτη...
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 17, 2011, 12:14 από urahara »

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9603
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Nobacco Mini & More (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #265 στις: Δεκεμβρίου 17, 2011, 11:55 »
και αν δεν εφαρμόζει καλά στο πλαστικό , τότε πάει σχεδόν όλο το υγρό χαμένο.

Αποσυνδεδεμένος ilsa

  • *
  • 7
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Nobacco Mini & More (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #266 στις: Δεκεμβρίου 17, 2011, 12:23 »
Καλησπέρα συνατμιστές
Χρησιμοποιώ το mini & more εδώ και 10 μέρες , αφήνοντας πίσω 18 χρόνια καπνίσματος
Αποφάσισα να ξεκινήσω το άτμισμα αφού αντιλήφθηκα ότι είχα φτάσει πλεόν στα 2 πακέτα βαριά τσιγάρα τη μέρα
Είμαι στο 2ο μπουκαλάκι, Usa mix στα 16mg

Έχω να παρατηρήσω μετά από τις λίγες μέρες ατμίσματος mini & more τα εξής

Άλλαξα carto στις 8 μέρες, τα 20 ml υγρού με έβγαλαν 8 μέρες επίσης - με πολλά πειράματα

Ένα πρόβλημα που είχα ήταν ότι το 2ο carto βγήκε ελαττωματικό , και είχα πολύ δυσάρεστη γεύση - επικοινώνησα με τη nobacco , μου είπαν να το αλλάξω και αν έχω και πάλι πρόβλημα να τους το αναφέρω μήπως πρόκειται για ελαττωματική παρτίδα για να μου στείλουν καινούρια - τελικά το carto που χρησιμοποιώ τώρα είναι μια χαρά

Στο δεύτερο μπουκαλάκι παρατήρησα ότι το υγρό δεν είναι τόσο παχύρευστο , με αποτέλεσμα όταν παίρνω μεγάλες τζούρες να έχω υγρό στο καπάκι - κάτι που με ενοχλεί ιδιαίτερα - οπότε ξεκίνησα να χρησιμοποιώ drip-tip που όμως δε με αφήνει ιδιαίτερα ευχαριστημένη

Από θέμα μπαταρίας περίμενα ότι θα έχω πρόβλημα, παρόλ'αυτα μέχρι τώρα όλα μια χαρά - αν εξαιρέσουμε μια φορά που ξέχασα να φορτίσω τη δεύτερη μπαταρία και άναψα ΚΤ ... και πραγματικά, στη 2η τζούρα το έσβησα με αηδία και ορκίστηκα να μην ξανανάψω ποτέ .. Έχει περάσει μια εβδομάδα από τότε , έχω ένα πακέτο ΚΤ μπροστά μου μονίμως, και δε μου έχει έρθει επιθυμία να ανάψω ΚΤ καμία φορά , ακόμα και όταν κάποια στιγμή ξέμεινα απο μπαταρία προτίμησα να περιμένω μια ώρα να φορτισει το μικρούλι για να ατμίσω

Και τώρα ερχόμαστε στο μεγάλο πρόβλημα που έχω , το οποίο εμφανίστηκε πριν 2 μέρες
Είμαι αλλεργική σε κάθε είδους μέταλλο , κάτι που δε μου είχε περάσει από το μυαλό όταν αγόρασα το mini & more
Το περίεργο είναι ότι η αλλεργία στα χείλη εμφανίστηκε 8 μέρες αφού χρησιμοποιούσα το m&m , και το γεγονός αυτό συνέπεσε με την αλλαγή του υγρού που όπως προείπα βγαίνει στο καπάκι - και άρα στα χείλη μου - όταν τραβάω μεγάλες τζούρες

Δεν μπορώ να ξέρω αν η αλλεργία όντως προέρχεται από το μέταλλο- που είναι και το πιο πιθανό στην περίπτωση μου - ή από το υγρό , και αν ήταν τυχαίο που αλλεργία και πιο αραιό υγρο συνέπεσαν ....

Τώρα προσπαθώ να βρω πατέντες ωστε να αποφύγω το drip-tip αφού θεωρώ ότι χαλάει αρκετά την απόδοση του θαυματουργού μικρου, χωρίς μεγάλη επιτυχία...
Το μόνο που κάπως με βοηθάει είναι ότι έχω περάσει "γάντι" το ένα κομμάτι της θήκης του carto στο m&m και του έχω ανοίξει μία τρύπα ώστε να περνάει ο ατμός και να μην έρχονται σε επαφή τα χείλη μου με το ΗΤ. ... Αλλά δεν ξέρω κατά πόσο αυτή η πατέντα είναι ασφαλής ...

Αν έχετε καμιά ιδέα για το πως μπορω να αποφύγω όλο αυτό το πρόβλημα , θα με βοηθούσατε πολυ - πριν καταλήξω να αγοράσω άλλο ΗΤ μιας και το m&m μου αρέσει πολύ

Ευχαριστώ εκ των προτέρων και συγχωρέστε μου το μεγάλο μήνυμα  :)


Αποσυνδεδεμένος urahara

  • *****
  • 3234
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Nobacco Mini & More (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #267 στις: Δεκεμβρίου 17, 2011, 12:39 »
Εχεις δει Μαγκαιβερ...?

Εχεις δει την μονωτικη ταινια που χρησιμοποιει σε καθε του πατεντα...? Εγω θα εκοβα μια μικρη λωριδα με κοπιδι απο με τετοια ταινια και θα την εφαρμοζα στο καρτο για να αποφυγω το μεταλλικο. Η στρωση θα ειναι πολυ λεπτη και δεν θα εχεις εξτρα επιστομιο. Αν βρεις και ταινια με ωραιο γυαλιστερο χρωμα θα συνδιαζεται και εμφανισιακα ωραια... ;)

Αποσυνδεδεμένος ilsa

  • *
  • 7
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Nobacco Mini & More (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #268 στις: Δεκεμβρίου 17, 2011, 12:43 »
Αφού έφτασα στο σημείο να χρησιμοποιήσω τη θήκη του carto , προφανώς και νωρίτερα είχα σκεφτεί τη λύση της μονωτικής ταινίας  :tongue_smilie:
Απλά δε με ελκύει ιδιαίτερα η ιδέα της κόλλας .....
Αλλά ακόμα και αν λυθεί το θέμα της αλλεργίας, δε λύνεται το πρόβλημα με το υγρό που βγαίνει στο άσπρο καπάκι .. Μόνο εγώ αντιμετωπίζω αυτό το πρόβλημα με το λιγότερο παχύρευστο υγρό ? Μήπως έχει κάποιο πρόβλημα το υγρό που αγόρασα ??  :-\

Αποσυνδεδεμένος apoplous

  • **
  • 141
  • Φύλο: Άντρας
  • DD+ODYSSEUS -dual coil-mini&more-egoT-want-titan
Απ: Nobacco Mini & More (ΕΠΙΣΗΜΟ REVIEW)
« Απάντηση #269 στις: Δεκεμβρίου 17, 2011, 12:58 »
ilsa η πατέντα που κάνεις είναι μια χαρά απλά να το αλλάζεις που και που
Η επομενη λυση ειναι να παρεις καρτος ντυμενα γυρω γυρω ,δεν ξερω προσωπικα που θα βρεις αλλα αλλα παιδια ξερουν και θα σου απαντησουν
EDIT  βρηκα κατι  http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,4420.0.html

Για το γέμισμα τωρα ενας απο τους τρόπους που έχει βολεψη εμένα είναι με τα μπουκαλάκια που έχουν μια σύριγγα μπροστά 

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8828 1115869 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 15, 2024, 06:58
από Sergios
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4071 824351 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 14, 2024, 08:49
από Buliwyf
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4701 507351 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 12, 2024, 22:23
από Sergios
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 8 8931 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 09, 2024, 16:36
από Sergios
Flash E-Vapor (Clones) [Κλώνοι επισκευάσιμων] 815 154762 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 11:01
από Barbapaidi
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4918 568766 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 06:49
από Tol1as
Μηχανικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Μηχανικά mods] 2335 243862 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 02:38
από Sergios
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1815 294169 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 17:28
από Xxristos
Σύρματα MTL fused clapton & άλλα πλεκτά Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 3 1754 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 16:32
από chkontog
Αυτοπαρουσίαση μελών ΣΥΝΗΘΕΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Κανονισμοί - ΑΥΤΟΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ μελών 3451 762752 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 15:08
από Tol1as
Hashtag Shake and Vape 1 1119 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 00:18
από chkontog
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 8 4009 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 05, 2024, 22:48
από Tem