vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

GG Τηλέμαχος Armed

Αποσυνδεδεμένος paloukaros

  • *****
  • 5211
  • Φύλο: Άντρας
  • Urge to P|U|R|G|E| ...
Απ: GG Τηλέμαχος Armed
« Απάντηση #525 στις: Οκτωβρίου 11, 2017, 12:17 »
Tα σημεία πώλησης θα τα βρεις στο νήμα του κατασκευαστή και στο επίσημο group του Facebook.Ανάγλυφο είναι το σήμα στο engraved τανκ.Τώρα αν το engraved παίρνει την ασπίδα απέξω δεν γνωρίζω,δεν το έχω.Εχω το κανονικό και το ss με το γυαλί.

Αποσυνδεδεμένος e-akapnos

  • ***
  • 837
  • Φύλο: Άντρας
  • Dum vivimus vivamus
Απ: GG Τηλέμαχος Armed
« Απάντηση #526 στις: Οκτωβρίου 11, 2017, 16:44 »
Το clear τανκακι ειναι 1 χιλιοστο μικροτερο απο τη διαμετρο της βασης του ατμοποιητη για να μην εξεχει η πανοπλια που μπαινει απο πανω. Το engraved τανκ ειναι ιδιας διαμετρου με τη βαση οποτε δεν χωραει απο πανω η πανοπλια. Αν εχεις τον 23αρη ισως ταιριαζει με το 22αρη engraved η πανοπλια του. Αυτο μονο ο κατασκευαστης μπορει να μας το πει σιγουρα.

Στάλθηκε από το 5095K μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτωβρίου 11, 2017, 16:50 από e-akapnos »

Αποσυνδεδεμένος mpari

  • ***
  • 632
  • Φύλο: Άντρας
  • Δυο λαλούν και τρείς χορεύουν
Απ: GG Τηλέμαχος Armed
« Απάντηση #527 στις: Οκτωβρίου 12, 2017, 07:41 »
Ευχαριστώ φίλε μου, στο site τους βέβαια λένε μονο fabvape όπως έγραψα και εγώ δηλαδή δεν υπάρχει άλλος Αθήνα ?

Αποσυνδεδεμένος wannabe

  • **
  • 288
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: GG Τηλέμαχος Armed
« Απάντηση #528 στις: Οκτωβρίου 12, 2017, 07:52 »
Υπάρχει. Διάβασε την ενημέρωση από κατασκευαστές  ;)

Αποσυνδεδεμένος aris650

  • 2
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GG Τηλέμαχος Armed
« Απάντηση #529 στις: Οκτωβρίου 25, 2017, 08:24 »
Τελικα μας παρουσιασαν μια πατατα ατμοποιητη ακομα μια φορα! και το ονομα αυτου tilemahos armed eagle! πανω που πιστευα θα βαλουν μυαλο και θα κανουν κατι καλο σαν το φενομενο κανανε πιο χειροτερα τα παντα απο τον πρωτο τηλεμαχο! καμπανα σαν ταψι του χαλβα διαμετρο ατμο 25 μμ πιο μεγαλη και απο αβοκαντο ! ενα ματσο χαλια! απογοητευση! κριμα και τον περιμενα για να αγορασω! φενομενον και παλι φενομενον!

Αποσυνδεδεμένος paloukaros

  • *****
  • 5211
  • Φύλο: Άντρας
  • Urge to P|U|R|G|E| ...
Απ: GG Τηλέμαχος Armed
« Απάντηση #530 στις: Οκτωβρίου 25, 2017, 08:36 »
Μπήκες δηλαδή πρωί πρωί για να πεις αυτή την μαλΑ*%$  ;
1)Συγκρίνεις 2 ατμοποιητές καταρχήν άλλης κατηγορίας ο καθένας.
2)Τον δοκίμασες;
3)Άλλο ένας μονοδιάστατος ατμο σαν το φαινόμενο και άλλο ένας τόσο πολυδιάστατος άτμο σαν τον Eagle

Πήγαινε ρούφα το φαινομενάκι σου να κάνεις μαγουλάκια τώρα και απόλαυσε το ban που σου έρχεται

Αποσυνδεδεμένος lagoudakis

  • *****
  • 2374
  • Φύλο: Άντρας
  • ρουφαμε και τα λεμε...Γιαννης ο κλαρινογαμπρος
Απ: GG Τηλέμαχος Armed
« Απάντηση #531 στις: Οκτωβρίου 25, 2017, 08:45 »
Τελικα μας παρουσιασαν μια πατατα ατμοποιητη ακομα μια φορα! και το ονομα αυτου tilemahos armed eagle! πανω που πιστευα θα βαλουν μυαλο και θα κανουν κατι καλο σαν το φενομενο κανανε πιο χειροτερα τα παντα απο τον πρωτο τηλεμαχο! καμπανα σαν ταψι του χαλβα διαμετρο ατμο 25 μμ πιο μεγαλη και απο αβοκαντο ! ενα ματσο χαλια! απογοητευση! κριμα και τον περιμενα για να αγορασω! φενομενον και παλι φενομενον!
μιλας απο οτι καταλαβα μονο για την εμφανιση,πραγμα υποκειμενικο,πραγμα που δεν ενδιαφερει κανεναν οι προτιμησεις σου οπως και οι δικες μου σε αυτον τομεα

Αποσυνδεδεμένος valerou

  • **
  • 341
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GG Τηλέμαχος Armed
« Απάντηση #532 στις: Οκτωβρίου 25, 2017, 13:00 »
Με ξύνει το δάχτυλό μου αλλά θα περιμένω με ανυπομονησία τον [member=16029]JoeBarTeam[/member] ;D ;D ;D. Σιγά μην του ξεφύγει ο συγκεκριμένος.

Απ: GG Τηλέμαχος Armed
« Απάντηση #533 στις: Οκτωβρίου 25, 2017, 13:09 »
Ξέρει κανείς αν υπάρχει option αύξησης χωρητικότητας ή αυτή είναι η μέγιστη; Αν δεν πάει άλλο και με 25mm διάμετρο φτάνει τα 2ml, η επόμενη έκδοση θα πηγαίνει πιό πολύ σε swonk rda παρά σε rta.

Ο κατασκευαστης στο βιντεο λεει χωρητικοτητα 5ml.

Αποσυνδεδεμένος iPant

  • **
  • 439
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GG Τηλέμαχος Armed
« Απάντηση #534 στις: Οκτωβρίου 25, 2017, 13:14 »
Τελικα μας παρουσιασαν μια πατατα ατμοποιητη ακομα μια φορα! και το ονομα αυτου tilemahos armed eagle! πανω που πιστευα θα βαλουν μυαλο και θα κανουν κατι καλο σαν το φενομενο κανανε πιο χειροτερα τα παντα απο τον πρωτο τηλεμαχο! καμπανα σαν ταψι του χαλβα διαμετρο ατμο 25 μμ πιο μεγαλη και απο αβοκαντο ! ενα ματσο χαλια! απογοητευση! κριμα και τον περιμενα για να αγορασω! φενομενον και παλι φενομενον!
Όντως φίλε έχεις δίκιο, τι πατάτα έφτιαξε άνθρωπος... Φαντάζομαι ότι είδες και το βίντεο που έκατσε και έκανε και συμπέρανες ότι όλα αυτά που έδειξε, υπάρχουν σε πληθώρα ατμοποιητών στην αγορά και έκρινες ότι μας παρουσίασε μια απο τα ίδια.
Υπόψιν ότι δεν έχω καμία σχέση με τον imeo, απλά είμαι κάτοχος του Armed και Cybrillion. Επίσης είμαι κάτοχος και Phenomenon (γνήσιου χωρίς ρώσικο τζαμάκι, ξέρεις εσύ...) και όσο κι αν μου αρέσει η γεύση του, το γεγονός ότι δεν είναι στεγανός και δεν μπορεί να βγει από το σπίτι, τον κάνει να απέχει χιλιόμετρα από την συνολική απόδοση (γευση, ευχρηστία, στεγανότητα, κλπ) του Armed και κατ' επέκταση του Armed Eagle.

Αποσυνδεδεμένος artcoreceil

  • **
  • 159
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GG Τηλέμαχος Armed
« Απάντηση #535 στις: Οκτωβρίου 25, 2017, 13:24 »
Φαίνεται αρκετά πρακτική κατασκευή, ειδικά ότι είναι ενιαίο μέρος όπως και η απομόνωση του δοχείου με το υγρό κέρδισε το ενδιαφέρον μου.
Δεν έχω καταλάβει καλά αν απαιτείται να βγει το ντεκ απο το δοχειο που μαζεύει το υγρο στο κατω μερος (κ κατεπεκταση να χρειαζεται να ξεβιδωθέι απο το μοντακι για να στήσεις). Αυτο με μπέρδεψε αλλά περιμένω στησίματα για να το κατανοήσω καλύτερα, όπως οι τυχεροί κάτοχοι ας μας δωσουν καμια ιδεα σε ποιες γευσεις κ στησίματα κερδίζει. :)
Μετράω μέρες μεχρι τα Χριστούγεννα.  :))

Αποσυνδεδεμένος billythekid

  • *****
  • 2381
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GG Τηλέμαχος Armed
« Απάντηση #536 στις: Οκτωβρίου 25, 2017, 13:27 »
Τελικα μας παρουσιασαν μια πατατα ατμοποιητη ακομα μια φορα! και το ονομα αυτου tilemahos armed eagle! πανω που πιστευα θα βαλουν μυαλο και θα κανουν κατι καλο σαν το φενομενο κανανε πιο χειροτερα τα παντα απο τον πρωτο τηλεμαχο! καμπανα σαν ταψι του χαλβα διαμετρο ατμο 25 μμ πιο μεγαλη και απο αβοκαντο ! ενα ματσο χαλια! απογοητευση! κριμα και τον περιμενα για να αγορασω! φενομενον και παλι φενομενον!
Σε προσπερνάμε, μάλλον μπήκες για να τρολλάρεις με 2 μυνήματα σύνολο τι άλλο μπορεί να είναι??? :thumpdown: :thumpdown: :thumpdown:

Αποσυνδεδεμένος cpbaroque

  • *****
  • 3695
  • Φύλο: Άντρας
    • cpbaroqueTheBlog
Απ: GG Τηλέμαχος Armed
« Απάντηση #537 στις: Οκτωβρίου 25, 2017, 13:40 »
Συμφωνώ πως το ποστ του aris650 ήταν ατυχέστατο (για το πω ευγενικά) αλλά δεν φταίει σε τίποτα το phenomenon μόνο και μόνο επειδή το επικαλέστηκε. Μια χαρά στεγανό είναι το φαινόμενο και μια εποχή ήταν ο μόνος ατμοποιητής που έβαζα στην τσέπη μου χύμα όταν έφευγα απ' το σπίτι.Το κόβω όμως κι εγώ γιατί δεν έχει νόημα να μετατρέψουμε το νήμα σε συγκριτικό τεστ τηλέμαχου και φαινόμενου...


Αποσυνδεδεμένος redortho

  • *****
  • 1784
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GG Τηλέμαχος Armed
« Απάντηση #538 στις: Οκτωβρίου 25, 2017, 20:05 »
Ρε παιδιά, εμένα που μου αρέσουν και οι 2 (μιλάω για τον σκέτο armed γιατί δε βρίσκω τόσες διαφορές για να αποκτήσω κι άλλο Τηλέμαχο) και που δεν είχε διαρροή κανένας (πέρα από δικά μου λάθη), είμαι τελείως περίεργος; Όχι τίποτ' άλλο, γιατί αισθάνομαι κάπως  :)) :)) :))

Αποσυνδεδεμένος grifos

  • **
  • 361
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GG Τηλέμαχος Armed
« Απάντηση #539 στις: Οκτωβρίου 25, 2017, 20:46 »
Είναι εντελώς διαφορετικός ατμοποιητής με τον armed κατά την γνώμη μου.  Ναι, μαζί σου, εξωτερικά είναι απλά ένας μεγαλύτερος Τηλεμαχος από αυτό που έχεις συνηθίσει. Εσωτερικά τώρα εκεί απλά είναι η μέρα με την νύχτα!

Κάτοχος κ γω πριν από λίγη ώρα. Ο ΤΑΕ είναι μια φοβερή κατασκευή και κάτι εντελώς καινούργιο.

Μπράβο Θανάση! Έχεις γράψει για ακόμα μια φορά!

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2119 343226 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 15:32
από billaras
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 206993 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 542257 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 31412 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 50600 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 597941 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 358573 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 11907 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 193489 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1473 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1474 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 594328 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios