vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

173 επισκέπτες, 4 χρήστες
chkontog, BigRed, grag, Doubt

Precice plus by Super T Manufacturing

Αποσυνδεδεμένος DIONYSIS

  • ***
  • 549
  • Φύλο: Άντρας
  • Penelope+ProvariMini Satin/Ιatty +PrecisePlus18500
Απ: Precice plus by Super T Manufacturing
« Απάντηση #240 στις: Φεβρουαρίου 14, 2012, 16:51 »
Με πίπες δε τα πάω....άμα η ''πίπα'' είναι καλή άστα να πάνε...σπίτια κλείνει... :lotpot: :lotpot: :lotpot:

Αποσυνδεδεμένος atmomixani

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • το μεγεθος μετραει
Απ: Precice plus by Super T Manufacturing
« Απάντηση #241 στις: Φεβρουαρίου 14, 2012, 16:51 »
Σωστός... :thumpup:
Αλλά το άλλο έφαγε τσούνα 2 λεπτά πρίν...ρώτα Δημήτρη και Στέλιο....-0,3
δεν ιδα δεν ξερω  :nope: αν το ειχε ασφιχτο το gg  δεν μετραγε σωστά το γεγονος ειναι οτι 2 μετραγαν τα ιδια και νομιζω οτι ο θανος δεν το εχει καθαρισει ποτε ....

Αποσυνδεδεμένος atmomixani

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • το μεγεθος μετραει
Απ: Precice plus by Super T Manufacturing
« Απάντηση #242 στις: Φεβρουαρίου 14, 2012, 16:51 »
Με πίπες δε τα πάω....άμα η ''πίπα'' είναι καλή άστα να πάνε...σπίτια κλείνει... :lotpot: :lotpot: :lotpot:
:laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :yes: αγαπη μου ατελιοτηηηηηηη  :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος alex74

  • ***
  • 543
  • Φύλο: Άντρας
  • Assumption is the mother of all fuck ups
Απ: Precice plus by Super T Manufacturing
« Απάντηση #243 στις: Φεβρουαρίου 14, 2012, 16:52 »
Εγώ πάντως το αποφάσισα!
Αν βάλουν το κουμπί σε άλλη θέση πουλάω όλα τα gg και το παίρνω!

Αποσυνδεδεμένος atmomixani

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • το μεγεθος μετραει
Απ: Precice plus by Super T Manufacturing
« Απάντηση #244 στις: Φεβρουαρίου 14, 2012, 16:52 »
καλος το μας  ;D :bye: αυτη στην φοτο την ξερουμε  :-[ :confused1:

Αποσυνδεδεμένος DIONYSIS

  • ***
  • 549
  • Φύλο: Άντρας
  • Penelope+ProvariMini Satin/Ιatty +PrecisePlus18500
Απ: Precice plus by Super T Manufacturing
« Απάντηση #245 στις: Φεβρουαρίου 14, 2012, 16:54 »
''Ντελιάρα''  :thumpup: Μπροστινοκούνα με πολλά άλογα....

Αποσυνδεδεμένος atmomixani

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • το μεγεθος μετραει
Απ: Precice plus by Super T Manufacturing
« Απάντηση #246 στις: Φεβρουαρίου 14, 2012, 16:56 »
και να ξυγηθω να μην παρει κανενας gg δεν κανω διαφιμιση στον θαναση ουτε στον βασιλη αλλα να λεμε τα πραγματα ως εχουν μονο αυτο θελω και εχουν 0.20 διαφορα τουλαστιχον με το Ελληνικο μοντ μπροστα υπο φορτιο . -  ;) το αν ειναι πιο ομορφο το ενα η το αλο στα ματια καπιου απολιτος σεβαστο αλλα τα γεγονοτα ειναι τα μετριμενα

Αποσυνδεδεμένος kkostas

  • **
  • 433
  • Φύλο: Άντρας
  • Precise P16,P+18500,Little Sister, A2 drip, VPX SS
Απ: Precice plus by Super T Manufacturing
« Απάντηση #247 στις: Φεβρουαρίου 14, 2012, 16:59 »
δεν το κερδιζει ουτε για λιγο οσα εχω μετρισει μεχρι τωρα ηταν στην καλητερη περιπτοση 0.15 κατο απο το ggtς μου υπο φορτιο ακομα κατο και απο την πιπα μου μετραγαν .... αυτο που ειναι λυπιρο σε αυτην την χορα ειναι οτι κανουμε το ακρηβος αντιθετο απο ολους τους αλους λαους το καλητερο μοντ ειναι Ελληνικο με μετρισεις και εμεις προσπαθουμε να βγαλουμε να Βγαλουμε ενα ξενο καλητερο με το ζορι ...  :idiot1: φαντασου να ηταν τι θα λεγαμε  :(

Όλα αυτά Μιχάλη είναι π@π@ριές με το συμπάθειο.
 
Με τη Little Sister Varicool που έχω παίρνω όσα Volt θέλω και σταθερά για 8h σε μέγεθος αναπτήρα και με λιγότερο από τα μισά λεφτά από το Precise.

Μέτρησε υπό τάση το εργαλείο σου με 2Ω ατμοποιητή και IMR μπαταρίες και βάλε φώτο να τις δούμε αν θες συγκρητικά.

Αλλά και πάλι στο λέω ότι δεν έχει νόημα το παραμύθι.

Με 25€ έχεις καλύτερα αποτελέσματα και από τα 2 με ένα VV.

Το θέμα είναι πως αν και έχω καλύτερα αποτελέσματα με τα VV και το Provari, το Precise έχω στο χέρι.

Αποσυνδεδεμένος atmomixani

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • το μεγεθος μετραει
Απ: Precice plus by Super T Manufacturing
« Απάντηση #248 στις: Φεβρουαρίου 14, 2012, 17:00 »
Όλα αυτά Μιχάλη είναι π@π@ριές με το συμπάθειο.
 
Με τη Little Sister Varicool που έχω παίρνω όσα Volt θέλω και σταθερά για 8h σε μέγεθος αναπτήρα και με λιγότερο από τα μισά λεφτά από το Precise.

Μέτρησε υπό τάση το εργαλείο σου με 2Ω ατμοποιητή και IMR μπαταρίες και βάλε φώτο να τις δούμε αν θες συγκρητικά.

Αλλά και πάλι στο λέω ότι δεν έχει νόημα το παραμύθι.

Με 25€ έχεις καλύτερα αποτελέσματα και από τα 2 με ένα VV.

Το θέμα είναι πως αν και έχω καλύτερα αποτελέσματα με τα VV και το Provari, το Precise έχω στο χέρι.
μαλον παρεκτρεπεσε το vv ειναι αλη κατιγορια για μηχανικα μηλαγαμε στα vv εχεις αλλα πλεονεκτιματα και αλλα μιονεκτιματα

Αποσυνδεδεμένος alex74

  • ***
  • 543
  • Φύλο: Άντρας
  • Assumption is the mother of all fuck ups
Απ: Precice plus by Super T Manufacturing
« Απάντηση #249 στις: Φεβρουαρίου 14, 2012, 17:03 »
Πισοκούνα  είναι Διονύση με 19αρες ζάντες αλουμινίου και κεντρικό μπουλόνι
Λαστιχάκια tubeless Bridgestone Potenza RE050A Scuderia
245/35ZR-19 μπροστά και 345/35ZR-19 πίσω.


Αποσυνδεδεμένος DIONYSIS

  • ***
  • 549
  • Φύλο: Άντρας
  • Penelope+ProvariMini Satin/Ιatty +PrecisePlus18500
Απ: Precice plus by Super T Manufacturing
« Απάντηση #250 στις: Φεβρουαρίου 14, 2012, 17:09 »
Πισοκούνα???? για φέρτη εδώ να τη πάω μια βόλτα και θα σου τη φέρω πίσω με τα λινά...να μη σου πώ με τις ζάντες... :lotpot: :lotpot: :lotpot: :lotpot:

Αποσυνδεδεμένος Yianni

  • **
  • 139
    • Από το τελευταίο μου τσιγάρο:
Απ: Precice plus by Super T Manufacturing
« Απάντηση #251 στις: Φεβρουαρίου 14, 2012, 17:18 »
Εμένα πάντως παιδιά, Presice με kick θα είναι η επόμενη επιλογή μου. Είναι πολύ όμορφο το μοντάκι. Κι επειδή θέλω να κρατήσεων το Provari και
 δεν θέλω να καταλήξω συλλέκτης, για να δικαιολογηθώ στον εαυτό μου, θα μου λέω πως το πήρα για τη γυναίκα μου!

Αποσυνδεδεμένος kkostas

  • **
  • 433
  • Φύλο: Άντρας
  • Precise P16,P+18500,Little Sister, A2 drip, VPX SS
Απ: Precice plus by Super T Manufacturing
« Απάντηση #252 στις: Φεβρουαρίου 14, 2012, 17:19 »
μαλον παρεκτρεπεσε το vv ειναι αλη κατιγορια για μηχανικα μηλαγαμε στα vv εχεις αλλα πλεονεκτιματα και αλλα μιονεκτιματα

Παρεκτρέπεται όποιος κολλάει σε κάτι και δεν βλέπει που είμαστε και που πηγαίνουμε.

Θέλεις να μιλάμε για την Ακρόπολη σαν λειτουργικό κτίριο στην σύγχρονη εποχή?

Το ζητούμενο δεν είναι αν είναι καλύτερο ατμιστικά το Precise ή το FFTS από τη στιγμή που και τα 2 είναι "ατμιστικά" δηλαδή λειτουργικά ξεπερασμένα.

Εγώ σου λέω ότι προσωπικά μου αρέσει σαν gadget να το κρατάω στο χέρι. Και λειτουργικά μου κάνει τη δουλειά.

Και μέχρι εκεί. Όποιος θέλει κάτι για να κάνει τη δουλειά του (όχι δηλαδή σαν gadget, ομορφιά, αίσθηση στο χέρι κ.λ.π.) ας δει τα VV και το Provari.

Τι να λέμε δηλαδή ότι το Precise βγαζει 4,03 και το FFTS 3,8 ή το αντίθετο αφού με 25€ μπορείς να έχεις 7,4V?

Παιδάκια είμαστε?
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουαρίου 14, 2012, 17:30 από kkostas »

Αποσυνδεδεμένος DIONYSIS

  • ***
  • 549
  • Φύλο: Άντρας
  • Penelope+ProvariMini Satin/Ιatty +PrecisePlus18500
Απ: Precice plus by Super T Manufacturing
« Απάντηση #253 στις: Φεβρουαρίου 14, 2012, 17:28 »
Εμένα πάντως παιδιά, Presice με kick θα είναι η επόμενη επιλογή μου. Είναι πολύ όμορφο το μοντάκι. Κι επειδή θέλω να κρατήσεων το Provari και
 δεν θέλω να καταλήξω συλλέκτης, για να δικαιολογηθώ στον εαυτό μου, θα μου λέω πως το πήρα για τη γυναίκα μου!
Μια χαρά τα λες...το ίδιο έκανα και εγώ ήθελα να της πάρω το PrecisePlus τάχα μου τάχα μου δώρο...αλλά ήθελε sony και ντέ GGTS ή Stealth (την έψησε αυτός ο απατεώνας ο Βασίλης guru).
Συμπέρασμα σε κάθε περίπτωση δώρου...γλυτώνεις το δαχτυλίδι....της (σου) παίρνεις και το πρόβατο για σήμερα του αγίου  Βαλεντίνου...και καθαρίζεις...και για αυτή τη γιορτή... ;D

Αποσυνδεδεμένος Yianni

  • **
  • 139
    • Από το τελευταίο μου τσιγάρο:
Απ: Precice plus by Super T Manufacturing
« Απάντηση #254 στις: Φεβρουαρίου 14, 2012, 17:32 »
Όχι ρε φίλε  :eyesplash:... Αν το είχα θυμηθεί, θα μου (της) είχα κάνει δώρο για σήμερα ένα Preciseάκι... :idiot1:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8841 1151481 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 16:15
από BigRed
Τι βαμβακι σας εδωσε την καλυτερη γευση σε mtl ατμοποιητη; Περιοχή νέων μελών 53 10896 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 15:56
από BigRed
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2123 345592 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 06:24
από Κώστας Σιδέρης
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 1004 147286 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 04, 2024, 20:20
από Chris66
Vandy Vape BSKR Mini V3 MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 5 8084 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 03, 2024, 19:24
από Tem
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 208936 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 545146 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 32952 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 52471 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 600463 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 360879 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 13344 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos