vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Twitter

Ηλεκτρονικο καπνισμα ΤΕΛΟΣ απο εμενα

Αποσυνδεδεμένος panosfc

  • ***
  • 763
  • I am a Steam Machine Κιτσο μου!
    • OUR PRIDE!!!
Απ: Ηλεκτρονικο καπνισμα ΤΕΛΟΣ απο εμενα
« Απάντηση #30 στις: Σεπτεμβρίου 17, 2011, 00:09 »
Ειναι δυνατον να σταματας το ατμισμα επειδη τσακωθηκες,παρεξηγηθηκες ή οτιδηποτε αλλο με καποιον;Στο κατω  κατω συνεχιζε να ατμιζεις και μην ξαναμπεις εδω μεσα αν σε ενοχλησε τοσο....Δεν ειναι αναγκη να φτανουμε στα ακρα.

Αποσυνδεδεμένος mikeegr

  • **
  • 104
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ηλεκτρονικο καπνισμα ΤΕΛΟΣ απο εμενα
« Απάντηση #31 στις: Σεπτεμβρίου 17, 2011, 00:14 »
ήτανε όλα μαζί με νύχια και με δόντια κρατιότανε να τα παρατήσει και έκανε πολλές προσπάθειες να κάτσει στο h.t αλλα αυτό ήτανε το κερασάκι στην τούρτα θεωρεί ότι έπρεπε να είχα καλύτερη αντιμετώπιση

δεν θέλω να πω περισσότερα γιατί είναι κάτι που τον αφορά και είναι δικαίωμα του αν θέλει να τα μοιραστεί μαζί μας

Αποσυνδεδεμένος Τριπολίτης

  • *****
  • 2016
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ηλεκτρονικο καπνισμα ΤΕΛΟΣ απο εμενα
« Απάντηση #32 στις: Σεπτεμβρίου 17, 2011, 00:19 »
ωρε Μικε,για στασου.αυτο εγινε εδω μεσα στο φορουμ,δημοσια?αυτο μονο πες.

Αποσυνδεδεμένος mikeegr

  • **
  • 104
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ηλεκτρονικο καπνισμα ΤΕΛΟΣ απο εμενα
« Απάντηση #33 στις: Σεπτεμβρίου 17, 2011, 00:24 »
ωρε Μικε,για στασου.αυτο εγινε εδω μεσα στο φορουμ,δημοσια?αυτο μονο πες.


είναι λίγο περίεργα τα πράγματα ναι στο forum έγινε μέσο pm τώρα άμα πω περισσότερα θα φωτογραφίσω το άτομο και εμενα προσωπικά μου έχει φερθεί άψογα και δεν έχω κανένα παράπονο αλλα είναι και ο παράγοντας κακή μέρα κακή ώρα κακή διάθεση τι να πω

Αποσυνδεδεμένος Τριπολίτης

  • *****
  • 2016
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ηλεκτρονικο καπνισμα ΤΕΛΟΣ απο εμενα
« Απάντηση #34 στις: Σεπτεμβρίου 17, 2011, 00:31 »
καλα,ειμαστε τοσα μελη,και πηγε και κολλησε στον εναν που μπορει να εχει καλο στο μυαλο?
ωρε,πες του να ξαναμπει στο φορουμ,και να αλλαξει παρεες .
μην αρχησει το ΚΤ.Αρε τα ΠΜ τι κανουν  :angry_orange:

Αποσυνδεδεμένος sirkonsta

  • **
  • 424
  • 20-1-12
Απ: Ηλεκτρονικο καπνισμα ΤΕΛΟΣ απο εμενα
« Απάντηση #35 στις: Σεπτεμβρίου 17, 2011, 00:32 »
Αν έφαγες ήτα από κάποιον εδώ μέσα, δες πόσοι άλλοι όμως είναι μαζί σου (ήδη μπήκες στη τρίτη σελίδα)

Είμαι στο 2ο μήνα και ακόμα ταλαιπωρούμαι με καμένους ατμοποιητές και όλες αυτές τις βλαμμένες καταστάσεις λες και δεν έχουμε άλλα σοβαρότερα πράγματα να κάνουμε και σαν εσένα και μένα να είσαι σίγουρος πως είναι και πολλοί άλλοι και όπως ήδη βλέπεις μια που δεν είσαι καινούργιος γίνονται συνεχώς περισσότεροι (σήμερα πρώτη φορά είδα έναν μέσα στο συρμό του μετρό να ατμίζει με ενα ego-t).
Όμως το παλεύεις. Και ξέρεις γιατί? για να μπορέσεις να ξανακάνεις την καθημερινότητα σου ανθρώπινη.

Και αν σου κοστίζει και κάτι παραπάνω σήμερα, μετά από μήνες σίγουρα θα είναι οικονομικότερο (οι πιο παλιοί θα στο βεβαιώσουν)

Και μεταξύ μας και γω κάνω κανά τσιγάρο κλεφτά μέχρι να τελειώσει το τελευταίο golden virginia, αλλά όσο βλέπω το γιο μου να με καμαρώνει  :idiot1: με το ητ και χωρις το ΚΑΡΚΙΝΟ τα ξεχνάω όλα (αν έχεις παιδιά θα καταλάβεις, αν δεν έχεις θα το καταλάβεις αργότερα, σου εύχομαι).



Αποσυνδεδεμένος m.a.x.

  • ***
  • 710
  • Φύλο: Άντρας
  • το ΠΑΟΚίζειν εστί φιλοσοφείν
Απ: Ηλεκτρονικο καπνισμα ΤΕΛΟΣ απο εμενα
« Απάντηση #36 στις: Σεπτεμβρίου 17, 2011, 00:37 »
παιδιά καλημέρα.
σεβαστή η απόφαση του holy και πραγματικά δεν ξέρω πως να αντιδράσω στα μηνύματα συμπαράστασης που στέλνετε.
αλήθεια έχω μείνει κόκαλο.πρώτη φορά το συναντάω σε φόρουμ.
holy από βάθος καρδιάς σου λέω καλή τύχη φίλε και ότι να σε πείραξε είναι η αφορμή και λύνεται είναι σίγουρο.
όλοι περνάμε φάσεις και αν την έχεις δει αλλιώς εγω μαζί σου είμαι αδερφέ.
όπως και όλοι εδώ.
 

Αποσυνδεδεμένος iguasu

  • **
  • 260
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ηλεκτρονικο καπνισμα ΤΕΛΟΣ απο εμενα
« Απάντηση #37 στις: Σεπτεμβρίου 17, 2011, 00:38 »
Αν έφαγες ήτα από κάποιον εδώ μέσα, δες πόσοι άλλοι όμως είναι μαζί σου (ήδη μπήκες στη τρίτη σελίδα)

Είμαι στο 2ο μήνα και ακόμα ταλαιπωρούμαι με καμένους ατμοποιητές και όλες αυτές τις βλαμμένες καταστάσεις λες και δεν έχουμε άλλα σοβαρότερα πράγματα να κάνουμε και σαν εσένα και μένα να είσαι σίγουρος πως είναι και πολλοί άλλοι και όπως ήδη βλέπεις μια που δεν είσαι καινούργιος γίνονται συνεχώς περισσότεροι (σήμερα πρώτη φορά είδα έναν μέσα στο συρμό του μετρό να ατμίζει με ενα ego-t).
Όμως το παλεύεις. Και ξέρεις γιατί? για να μπορέσεις να ξανακάνεις την καθημερινότητα σου ανθρώπινη.

Και αν σου κοστίζει και κάτι παραπάνω σήμερα, μετά από μήνες σίγουρα θα είναι οικονομικότερο (οι πιο παλιοί θα στο βεβαιώσουν)

Και μεταξύ μας και γω κάνω κανά τσιγάρο κλεφτά μέχρι να τελειώσει το τελευταίο golden virginia, αλλά όσο βλέπω το γιο μου να με καμαρώνει  :idiot1: με το ητ και χωρις το ΚΑΡΚΙΝΟ τα ξεχνάω όλα (αν έχεις παιδιά θα καταλάβεις, αν δεν έχεις θα το καταλάβεις αργότερα, σου εύχομαι).




+1000
δεν υπαρχει κανενας λογος να κανεις κακο στον εαυτο σου.
απ'το να κοψεις το η.τ., καλυτερα κοψε τα π.μ. (εκτος κι αν δεν ξαναπιασεις τιποτα στη ζωη σου -που το ευχομαι σε ολους μας-)


Αποσυνδεδεμένος spectrum

  • *****
  • 2577
  • Φύλο: Άντρας
  • Ευχαριστώ την Παναγία και τα παιδιά μου
    • Iδεογράφος
Απ: Ηλεκτρονικο καπνισμα ΤΕΛΟΣ απο εμενα
« Απάντηση #38 στις: Σεπτεμβρίου 17, 2011, 00:41 »
Και μεταξύ μας και γω κάνω κανά τσιγάρο κλεφτά μέχρι να τελειώσει το τελευταίο golden virginia, αλλά όσο βλέπω το γιο μου να με καμαρώνει  :idiot1: με το ητ και χωρις το ΚΑΡΚΙΝΟ τα ξεχνάω όλα (αν έχεις παιδιά θα καταλάβεις, αν δεν έχεις θα το καταλάβεις αργότερα, σου εύχομαι).

Από την ψυχή μου το πήρες. Να χαίρεσαι το παιδάκι σου...
Αύριο θα ανεβάσω μια ζωγραφιά της κόρης μου, πώς με βλέπει σαν ατμιστή...

Φίλε, αν φύγεις μην ξανακαπνίσεις :love_brocken:

Αποσυνδεδεμένος Holy Smoke

  • *
  • 83
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ηλεκτρονικο καπνισμα ΤΕΛΟΣ απο εμενα
« Απάντηση #39 στις: Σεπτεμβρίου 17, 2011, 00:42 »
Παιδια σας ευχαριστω ολους για τα καλα σας λογια απλα το θεμα ειναι πως περασαν απο τα χερια μου σχεδον ολα τα mods αλλα σε 2 ειδικα ειχα μεγαλη αδυναμια...αλλα καθολου υποστηριξη το παλεψα απο εδω το παλεψα απο εκει εφερα μεχρι και ατμο κομενους με lazer και απο υλικο απο τα λιγα....ο mikeegr τους ειδε σημερα την εψαξα πολυ αλλα επεσα στην παγιδα του οτι το βασικο μου σετ ατμιζματος απο afte sale=0 δεν θελω να πω πιο πολλα σας ευχαριστω ολους και παλι

Αποσυνδεδεμένος sirkonsta

  • **
  • 424
  • 20-1-12
Απ: Ηλεκτρονικο καπνισμα ΤΕΛΟΣ απο εμενα
« Απάντηση #40 στις: Σεπτεμβρίου 17, 2011, 00:43 »
στείλε pm spectrum μην μου ξεφύγει :)

Αποσυνδεδεμένος Holy Smoke

  • *
  • 83
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ηλεκτρονικο καπνισμα ΤΕΛΟΣ απο εμενα
« Απάντηση #41 στις: Σεπτεμβρίου 17, 2011, 01:14 »
παιδιά καλημέρα.
σεβαστή η απόφαση του holy και πραγματικά δεν ξέρω πως να αντιδράσω στα μηνύματα συμπαράστασης που στέλνετε.
αλήθεια έχω μείνει κόκαλο.πρώτη φορά το συναντάω σε φόρουμ.
holy από βάθος καρδιάς σου λέω καλή τύχη φίλε και ότι να σε πείραξε είναι η αφορμή και λύνεται είναι σίγουρο.
όλοι περνάμε φάσεις και αν την έχεις δει αλλιώς εγω μαζί σου είμαι αδερφέ.
όπως και όλοι εδώ.

Thanx M.A.X να εισαι καλα φιλε μου ολοι μας να ειμαστε καλα απλα η αριστερες μου καταβολες με εχουν κανει ασυμβιβαστο ακομα και στο ΗΤ  :)

Αποσυνδεδεμένος spectrum

  • *****
  • 2577
  • Φύλο: Άντρας
  • Ευχαριστώ την Παναγία και τα παιδιά μου
    • Iδεογράφος
Απ: Ηλεκτρονικο καπνισμα ΤΕΛΟΣ απο εμενα
« Απάντηση #42 στις: Σεπτεμβρίου 17, 2011, 01:17 »
Πριν φύγεις...

Διάβασε δυνατά στον καθρέφτη το προ-τελευταίο σου μύνημα...

Αν βάλεις τα γέλια, ξαναγύρνα...

Αν βάλεις τα κλάματα (όπως τουλάχιστον εγώ, τώρα)  ξαναγύρνα...

Αν... τίποτε από αυτά, γεια... ΣΕ ΑΓΑΠΑΜΕ !!!

Μακριά από αιωρούμενα χρωματιστά σωματίδια.
Ειδικά από στερεά, όπως ο καπνός.
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτεμβρίου 17, 2011, 01:38 από spectrum »

Αποσυνδεδεμένος Holy Smoke

  • *
  • 83
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ηλεκτρονικο καπνισμα ΤΕΛΟΣ απο εμενα
« Απάντηση #43 στις: Σεπτεμβρίου 17, 2011, 01:41 »
Ναι σε καλα φιλε μου ποτε δεν λεω ποτε σε τιποτα...προς το παρον κανω ενα Padrón Serie 1926 απο την συλογη του πατερα μου...  :respect:

Αποσυνδεδεμένος mikeegr

  • **
  • 104
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ηλεκτρονικο καπνισμα ΤΕΛΟΣ απο εμενα
« Απάντηση #44 στις: Σεπτεμβρίου 17, 2011, 01:58 »
δεν περίμενα ποτε να δω από το δικό σου nick να γραφή ότι τώρα κάνω ένα Πούρο (Τσιγάρο) επίδης είδη έχω στεναχωρεθεί με όλη την φάση θα αποχωρήσω από το θέμα σου εύχομαι ότι καλύτερο με υγεία ευτυχία αννά μαρία τασία και όλα τα μωρά στην αγκαλιά σου :)
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 19, 2011, 15:41 από Andreass »

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8820 1103665 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 17:05
από shadockan
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1463 176932 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 16:51
από shadockan
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 557 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 380 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 22427 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 285660 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 209626 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 68843 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 315886 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 15675 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 127018 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 95402 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem