vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

122 επισκέπτες, 1 χρήστης
manoslykos

Twitter

Ηλεκτρονικο καπνισμα ΤΕΛΟΣ απο εμενα

Αποσυνδεδεμένος Gabriel74

  • ****
  • 1482
  • Φύλο: Άντρας
  • Plaudite, amici, comedia finita est!
    • Violin love
Απ: Ηλεκτρονικο καπνισμα ΤΕΛΟΣ απο εμενα
« Απάντηση #15 στις: Σεπτεμβρίου 16, 2011, 15:32 »
Τι να πω ρε Holy; Λιγο απότομο αλλά σεβαστο...
Να σαι καλα και μακριά από τα κωλοτσιγαρα...  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος atmomixani

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • το μεγεθος μετραει
Απ: Ηλεκτρονικο καπνισμα ΤΕΛΟΣ απο εμενα
« Απάντηση #16 στις: Σεπτεμβρίου 16, 2011, 16:22 »
Kαλή συνέχεια φιλε και ακαπνος !

Αποσυνδεδεμένος nassos33

  • ***
  • 888
  • Φύλο: Άντρας
  • vape_neat
Απ: Ηλεκτρονικο καπνισμα ΤΕΛΟΣ απο εμενα
« Απάντηση #17 στις: Σεπτεμβρίου 16, 2011, 16:34 »
Καλη συνεχεια  :)

Αποσυνδεδεμένος Βασίλης

  • *****
  • 2116
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ηλεκτρονικο καπνισμα ΤΕΛΟΣ απο εμενα
« Απάντηση #18 στις: Σεπτεμβρίου 16, 2011, 17:03 »
Καλη συνέχεια στην υγιεινη σου ζωη!! και πάντα άκαπνος και από εμένα... :thumpup: :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Holy Smoke

  • *
  • 83
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ηλεκτρονικο καπνισμα ΤΕΛΟΣ απο εμενα
« Απάντηση #19 στις: Σεπτεμβρίου 16, 2011, 17:58 »
Παιδια σας ευχαριστω και παλι ολους σας

Σχετικα με τα mods που εχω στην κατοχη μου και τα πμ που μου στελνουν θα γινει βιολογικος καθαρισμος πρωτα επειδη ετσι ειναι το σωστο και μετα απο συζητηση που θα εχω ξεχωριστα με καθε μελος θα γινει πωληση επειδη εχω ξοδεψει αρκετα δεν θα ηθελα καποιος φιλος να παρει καποιο μονο και μονο απο ενθουσιασμο και να χαλασει χρηματα ασκοπα ειναι δυσκολες εποχες

Αποσυνδεδεμένος donkixotis

  • *
  • 21
  • Φύλο: Άντρας
  • Κωστας
Απ: Ηλεκτρονικο καπνισμα ΤΕΛΟΣ απο εμενα
« Απάντηση #20 στις: Σεπτεμβρίου 16, 2011, 18:28 »
γεια χαρα φιλε holy, προσεχε μονο γιατι το ενα που και που γινεται πολλα καθε μερα χωρις να το καταλαβεις...
και μην χαθεις να μπαινεις να τα λεμε..

Αποσυνδεδεμένος panosfc

  • ***
  • 763
  • I am a Steam Machine Κιτσο μου!
    • OUR PRIDE!!!
Απ: Ηλεκτρονικο καπνισμα ΤΕΛΟΣ απο εμενα
« Απάντηση #21 στις: Σεπτεμβρίου 16, 2011, 18:59 »
Καταρχας αν εχει σκοπο να απαλλαγεις τελειως απο ντουμανια και καπνους καλα κανεις και το τελιωνεις.Απο την αλλη καλο ειναι να κρατησεις καμια καβατζα και να μην τα πουλησεις ολα.Ποτε δεν ξερεις...

Αποσυνδεδεμένος Εktelonistrator

  • **
  • 369
  • I'm Mr.Nobody,a man who does not exist.
Απ: Ηλεκτρονικο καπνισμα ΤΕΛΟΣ απο εμενα
« Απάντηση #22 στις: Σεπτεμβρίου 16, 2011, 20:09 »
Σωστός ο Πάνος!  :thumpup:
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 19, 2011, 15:38 από Andreass »

Αποσυνδεδεμένος Lancerlot

  • **
  • 407
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ηλεκτρονικο καπνισμα ΤΕΛΟΣ απο εμενα
« Απάντηση #23 στις: Σεπτεμβρίου 16, 2011, 20:18 »
Καλή συνέχεια Holy, τα ίδια αντιλαμβάνομαι και εγώ τελευταία, δεν μου πάει καμιά γεύση, δεν με γεμίζει κανένας ατμο, ούτε Α2 ούτε τίποτε. :dontknow:
Ξαναδοκίμασα το ΚΤ αλλά δεν με ικανοποίησε, δεν θέλω να ξαναγυρίσω στην πίσσα και επιμένω στο ΗΤ, ίσως περνάω φάση.
Για να κόψω τη συνήθεια του τσιγάρου συμβατικού ή ηλεκτρονικού δεν υπάρχει περίπτωση απλά αμφιταλαντεύομαι ανάμεσα στα 2.
Μη χάνεσαι από το φόρουμ, ίσως βγεί κάτι καινούργιο και μας καλύψει.

Αποσυνδεδεμένος nassos33

  • ***
  • 888
  • Φύλο: Άντρας
  • vape_neat
Απ: Ηλεκτρονικο καπνισμα ΤΕΛΟΣ απο εμενα
« Απάντηση #24 στις: Σεπτεμβρίου 16, 2011, 20:54 »
Eγω παλι , ενα διαστημα το ειχα ελαττωσει αρκετα αλλα το τελευταιο διμηνο το,χω πιπιλα  :(  Βεβαια , ουτε σκεψη για κτ. Μακαρι φιλε holy να σου πανε ολα καλα και να αποφυγεις και τα δυο γιατι ειναι εξαρτηση . Οσο για το στοκ , κανε την αποσβεση σου και αν ποτε χρειαστεις βοηθεια , με ενα πακετο των 60-70 ευρω καθαριζεις μια χαρα  :D

Αποσυνδεδεμένος Gabriel74

  • ****
  • 1482
  • Φύλο: Άντρας
  • Plaudite, amici, comedia finita est!
    • Violin love
Απ: Ηλεκτρονικο καπνισμα ΤΕΛΟΣ απο εμενα
« Απάντηση #25 στις: Σεπτεμβρίου 16, 2011, 21:10 »
Το καλό με το ΗΤ -όπως τουλάχιστον εγώ το αντιλαμβάνομαι- είναι οτι αν π.χ. βαριέμαι να φτιάξω αντίσταση στον Α2 ή δεν έχω φορτισμένες μπαταρίες, απλά δεν θα ατμίσω καθόλου...
Στο ΚΤ αν μου τελείωναν 2 το βράδυ τρελαινόμουν και κατέβαινα με το αμάξι να πάρω πακέτο...
Οπότε ναι σίγουρα παίζει από δω και πέρα και η μείωση του ατμίσματος...

Απ: Ηλεκτρονικο καπνισμα ΤΕΛΟΣ απο εμενα
« Απάντηση #26 στις: Σεπτεμβρίου 16, 2011, 21:41 »
ενδιαφέρομαι και εγώ για μερικά από τα κομμάτια της συλλογής σου  :-[

πάντως θα συμφωνήσω με τους υπόλοιπους: ΜΗΝ τα δώσεις όλα ... κράτα μια μικρή καβάτζα (ενα mod, 1-2 μπαταρίες κλπ) ώστε να υπάρχει αμεσα διαθέσιμο ανάχωμα πριν το Κ.Τ.

επίσης μήπως να εξέταζες ξανά το θέμα των υγρών? ίσως η "μη καλυψή" σου να οφείλεται και εκει

Αποσυνδεδεμένος mikeegr

  • **
  • 104
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ηλεκτρονικο καπνισμα ΤΕΛΟΣ απο εμενα
« Απάντηση #27 στις: Σεπτεμβρίου 16, 2011, 23:38 »
Παιδια σας ευχαριστω και παλι ολους σας

Σχετικα με τα mods που εχω στην κατοχη μου και τα πμ που μου στελνουν θα γινει βιολογικος καθαρισμος πρωτα επειδη ετσι ειναι το σωστο και μετα απο συζητηση που θα εχω ξεχωριστα με καθε μελος θα γινει πωληση επειδη εχω ξοδεψει αρκετα δεν θα ηθελα καποιος φιλος να παρει καποιο μονο και μονο απο ενθουσιασμο και να χαλασει χρηματα ασκοπα ειναι δυσκολες εποχες

τώρα που ηρέμησες λίγο μήπως να το ξανά σκεφτείς στο είπα και από κοντά ότι για έναν που δεν σου φέρθηκε καλά δεν λέει να τα παρατήσεις όλα

Αποσυνδεδεμένος Vrs5

  • *****
  • 2526
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ηλεκτρονικο καπνισμα ΤΕΛΟΣ απο εμενα
« Απάντηση #28 στις: Σεπτεμβρίου 16, 2011, 23:49 »
Ρε φιλαρακι αν εινε οπως τα λεει ο Μιχαλης (δεν μπορω να καταλαβω ποιος σε ενοχλησε και γιατι)  δεν εινε λογος να σταματησεις το ΗΤ και να αρχισεις το ΚΤ (για την υγεια σου παντα, γιατι εκει θα καταληξεις). Ηρεμησε λιγο και σκεψου καλυτερα για το καλο σου. Ολοι μας βεβαια πανω στα νευρα μας ειμαστε λιγο αλλου, αλλα ετσι εινε ο Ανθρωπος. Ξανασκεψου και εμεις ειμαστε ολοι εδω (αν γινετε βεβαια ) να βοηθησουμε οπου μπορουμε.  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος spectrum

  • *****
  • 2577
  • Φύλο: Άντρας
  • Ευχαριστώ την Παναγία και τα παιδιά μου
    • Iδεογράφος
Απ: Ηλεκτρονικο καπνισμα ΤΕΛΟΣ απο εμενα
« Απάντηση #29 στις: Σεπτεμβρίου 17, 2011, 00:03 »
Συμφωνώ απόλυτα !!!
Μπορεί να πέφτω εντελώς έξω, αλλά φαίνεσαι θρήσκος άνθρωπος. Και μοναχικός.
Έτσι είμαι κι εγώ...
Σίγουρα  ξέρεις λοιπόν ότι μετρά η πρόθεση.
Αν θεωρείς ότι κάποιος είχε πρόθεση να σε πειράξει... απλά συγχώρα τον.

Κι εγώ έχω παρεξηγηθεί στο forum (το ύφος μου θεωρείται κάπως) αλλά οι άνθρωποι λένε την άποψή τους. Κι αν είναι πολλοί, κάπου έχουν δίκιο. Και με έχουν βοηθήσει τα μέγιστα. Δεν θα τα παρατήσω να φύγω. Ούτε την ψυχή μου θα αλλάξω.

Και, στο κάτω - κάτω, χρειαζόμαστε ο ένας την βοήθεια του άλλου.
Μας βοηθά να γίνουμε καλύτεροι.

Κι αν αύριο βρεθεί το οποιοδήποτε πρόβλημα με το η.τ. δεν θα πρέπει να είμαστε ενωμένοι;
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 19, 2011, 15:40 από Andreass »

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4687 498865 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 02:35
από Tem
Σύρματα MTL fused clapton & άλλα πλεκτά Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 1 54 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 31, 2024, 23:11
από chkontog
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 7 7244 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 29, 2024, 10:23
από Sergios
Labs MTL RTA – BP MODS [Με φιτιλοαντίσταση] 59 20795 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 26, 2024, 15:53
από kyrgiannis
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1691 194372 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 25, 2024, 21:47
από billythekid
INNOKIN ARES FINALE [Με φιτιλοαντίσταση] 1 1553 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 25, 2024, 18:04
από ThioVag
LOST VAPE CENTAURUS B60 AIO & B80 AIO [Ηλεκτρονικά mods] 5 4697 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 24, 2024, 13:48
από zamploutos
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8820 1108769 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 17:05
από shadockan
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1463 180292 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 16:51
από shadockan
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 1953 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1394 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 25206 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy