vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

101 επισκέπτες, 0 χρήστες

Twitter

SMOD 75W TC - ένα πολύ φτηνό μοντ!

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: SMOD 75W TC - ένα πολύ φτηνό μοντ!
« Απάντηση #15 στις: Αυγούστου 16, 2016, 23:57 »
Τσαμπέ δεν είναι τίποτα. Διότι ο χρόνος που απαιτεί μια παρουσίαση.... δοκιμή, παραγωγή βίντεο, φωτό, κείμενα, ανέβασμα όλων στο διαδίκτυο... είναι μια μέρα δουλειά, η οποία βέβαια σπάνια αποπληρώνεται με την αξία ενός προιόντος. Θα συμφωνήσω, ότι αν ένα προιόν προς παρουσίαση είναι αξίας και ποιοτικότατο, τότε η παρουσίαση γίνεται πιο ευχάριστη και γενικά χωρίς πολλές αρνητικές παρατηρήσεις. 

Είπα όμως και πιο πάνω, ότι σκοπός δεν είναι να δοκιμάζουμε μόνο ό,τι δοκιμάζουν και οι άλλοι, αλλά να δοκιμάζουμε και προιόντα που δεν παρουσιάζονται γενικότερα, ίσως επειδή λόγω τιμής και λίγων δυνατοτήτων δεν είναι ελκυστικά σε όσους κάνουν παρουσιάσεις. Ή δεν τους φέρνουν πολλά views, αν κάνουν αποκλειστικά βιντεοπαρουσιάσεις. Η παρουσίασή τους όμως είναι χρήσιμη για όσους θέλουν οικονομικές αγορές, δεν μπορούν όμως να ξέρουν από τη φωτογραφία και μόνο ενός προιόντος αν είναι καλό και αξίζει τον κόπο να τα βάλουν στο καλάθι. 

Δεν έκρυψα ποτέ ότι κάποιες εταιρίες - στα τόσα που στέλνουν στους δραστήριους reviewers - στέλνουν πού και πού και σε μένα κάποια ατμοεργαλεία. Κι όταν μπορώ να τα επιλέξω, επιλέγω να ΜΗΝ είναι αξίας.  Κι ας βγούνε μπαχατέλες. Κι αυτό εξυπηρετεί, διότι για κάποιους είναι πιο χρήσιμο να ξέρουν τι είναι μπαχατέλα, παρά να μας βλέπουν να διυλίζουμε τον κώνωπα σε κάτι εγνωσμένα καλό. Το συγκεκριμένο, μαζί με ένα που έπεται, ακόμη φτηνότερο (!!!), τα διάλεξα εγώ, εξού και το χρώμα... ο nasios δε με διαβάζει καλά. Αν το έκανε, θα ήξερε ότι το ροζουλί, το κόκκινο και το χρυσό είναι τα αγαπημένα μου χρώματα σε μοντ. Και θα ήξερε επίσης ότι δεν έχω πρόβλημα να πω τα μειονεκτήματα ενός προιόντος, ακόμη και να του κάνω πολύ κακή κριτική, αν δεν είναι καλό. Προτιμώ να κακοκαρδίσω κάποιο κατάστημα, παρά να μου πει κάποιος ότι αγόρασε κάτι επειδή είπα πως είναι καλό και του βγήκε μάπα. 

Τώρα, σε τι η παρουσίασή μου ενόχλησε τον nasios και πέταξε τη μπηχτή, πραγματικά δεν κατάλαβα. Δεν είδα να το κάνει σε άλλων τις παρουσιάσεις. Αν το αγόρασα ή όχι, από τη στιγμή που δεν τον έβαλα να μου το πληρώσει, μάλλον δεν τον αφορά. Αν το διάλεξα ή μου το διάλεξαν, από τη στιγμή που δεν προσπαθώ να το εξωραΐσω, πάλι δεν παίζει ρόλο. Εκτός αν έκανα κάτι κακό ή απρεπές, που θα περίμενα όμως να το πει ξεκάθαρα. Οσο ξεκάθαρη είμαι κι εγώ. 

Αποσυνδεδεμένος karmakoma

  • *****
  • 1634
  • Φύλο: Άντρας
  • Reboot: 8/9/15
Απ: SMOD 75W TC - ένα πολύ φτηνό μοντ!
« Απάντηση #16 στις: Αυγούστου 17, 2016, 00:36 »
Ελπίζω το επόμενο να μην είναι δαύτο γιατί τότε χτύπησες τζακποτ με τις επιλογές σου... :))

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: SMOD 75W TC - ένα πολύ φτηνό μοντ!
« Απάντηση #17 στις: Αυγούστου 17, 2016, 00:47 »
Οχι, αν αυτό που λες δεν βγήκε καλό, το επόμενο δικό μου παίζει να είναι ακόμη ... χειρότερο!!!  :))

Αποσυνδεδεμένος spectrum

  • *****
  • 2577
  • Φύλο: Άντρας
  • Ευχαριστώ την Παναγία και τα παιδιά μου
    • Iδεογράφος
Απ: SMOD 75W TC - ένα πολύ φτηνό μοντ!
« Απάντηση #18 στις: Αυγούστου 17, 2016, 01:09 »
1α) οταν δοκιμαζεις σου στελνουν οτι θελουν ,
1β) οταν αγοραζεις παιρνεις αυτο που θες ,think!!!
2) εγω την πετρα δεν την εχω για τοσο.....
1α) να πω κι εγώ ότι δοκιμάζω, να μου στείλουν, δεν έχω θέμα - πάντως, σήμερα στο σούπερ μάρκετ που είχαν μια φέτα για δοκιμή, όταν τους είπα "από την καλή βάλτε" με κοίταζαν περίεργα
1β) πράγματι - εκτός αν γίνει λάθος.

Ιδού μερικά μαθήματα πώς να την πεις στην petra
(θα απαντήσει, αλλά είμαι περίεργος...)  ;D
3) Λίγο πάνω από τα 20$ η τιμή του,
4) Δέχεται χαμηλές αντιστάσεις στο TC, από 0.06Ω και μέχρι 3Ω.
5) Υποστηρίζει μέχρι 25Α ρεύμα και μπορεί να χρησιμοποιήσει τη μπαταρία
6) μέχρι η τάση της να πέσει στα 3 βολτ
7) Ερχεται σε 4 χρώματα, σε απλή συσκευασία, με οδηγίες χρήσης, καλώδιο φόρτισης και
8] κατσαβιδάκι για να ρυθμίζετε τον πόλο του, που δεν είναι αυτορυθμιζόμενος.
9) Στο κουτί του γράφει ότι περιέχει κι έναν ατμοποιητή, μέσα στη συσκευασία όμως δεν υπάρχει
10) Με fire και + αλλάζουμε φορά για δεξιόχειρες και αριστερόχειρες
11)  Λιτό, φτηνό, αλλά όμορφο αρκετά, και με συμμαζεμένες διαστάσεις 7.7Χ4.0Χ2.3, με θύρα φόρτισης και βιδωτό καπάκι μπαταρίας.
12) Καταγράφω τα αρνητικά:
13) Κουδουνίζουν (ελάχιστα) τα κουμπιά
14) Η οθόνη στράβωσε μετά από κάποιες ημέρες χρήσης – σαν να ήταν χαλαρά συνδεμένη από μέσα
15)  Αστάθεια στη μέτρηση αντίστασης όταν εναλλάσσονται τα Mode
16)  Ο πόλος του είναι ελαφρώς ανασηκωμένος, έτσι αφήνει ένα μικρό κενό μεταξύ ατμοποιητή και μοντ
17) Τα θετικά:
·
3) Ούτε καν ένας πίνακας ισοτιμίας ΔΕΔ (δολάριο-ευρώ-δραχμή)
4) χαμηλή αντίσταση... πφφφ...
5) Το "Α" στο Θεό. Παρουσίαση, σου λέει μετά...
6) Κι εμείς οι μη έχοντες πολύμετρο-βολτόμετρο κλπ πώς θα προετοιμαστούμε ψυχολογικά; Αν είμαστε σε κοινωνική εκδήλωση (ουρά εφορίας, ΟΑΕΔ κλπ) να μην κάνουμε τα κουμάντα μας; Τόσα χαρτιά ζητάνε εκεί, πού τσέπη, καλοκαιριάτικα, για κουτί με μπαταρίες)
7) Μόνο του έρχεται; Τότε ΝΑΙ, φτηνό είναι...
8] Για να μπλέξει με τις μπαταρίες του (6) και να έχουμε κι άλλα
9) Ωχ... αρνητικό σχόλιο;
10)  8) διακρίσεις - δεν θα το παίρναμε χαμπάρι
11) Κι άλλο κατσαβιδάκι;
12) Ουπς... Να το δοκιμάσει ήθελε, ή να το αγοράσει;
13) Δες τώρα, άνθρωπο που βρήκαμε για παρουσίαση...
14) Ομοίως - απαπα...
15) Μαστα - τώρα θέμε και ψυχολόγο μπαταριοθηκώνε για ξαφνικές αλλαγές του στάτους... φτήνιααα...
16) Θα βγάλουν ένα super thin(k) ring όταν γίνει ανάρπαστο
17) Τα θυμήθηκε, η αντικειμενικιά
SMOD 75W TC
18) Ψάχνοντας να βρω ένα πολύ οικονομικό, αλλά ισχυρό και με αρκετές λειτουργίες Mod και ταυτόχρονα μικρό σε μέγεθος, έπεσα πάνω στο smod 75W TC, από εδώ  http://www.gearbest.com/temperature-control-mods/pp_361660.html?wid=21
18) Το είδαμε και αυτό. Ιδού, κυρίες και κύριοι, πώς οι Κινέζοι εισβάλλουν στην Ελλάδα, μέσω του νέου τύπου πολέμου (του οικονομικού). Βάζουν μια Ελληνίδα, πολέμια των από εκεί αγορών,να εκθειάσει το προϊόν τους. Με έναν παραπλανητικό τίτλο, του στυλ...

  • πιέστε ΑΥΤΟ το σημείο στην κοιλιά σας και (... τίποτα δεν θα γίνει)
  • δείτε τη βγάζει αυτός από το μαγιό του, ΕΝΑ ...χαλίκι)
  • πεινούσε ΠΑΡΑ πολύ μέχρι που έφαγε ένα (... πιτόγυρο)
αναγκάζει την απλή μάζα να πάρει αυτό το μοντ. Ούτε καν τα αρνητικά δεν αναφέρει...

Επίλογος:
Ασχολίαστο έμεινε ένα σημείο.
Όπως και να το μεταφράσει κανείς (κυριολεκτικά, μεταφορικά) είναι πολύ καλή πνευματική άσκηση.
« Τελευταία τροποποίηση: Αυγούστου 17, 2016, 01:16 από spectrum »

Αποσυνδεδεμένος superfuzz

  • **
  • 160
  • Φύλο: Άντρας
Απ: SMOD 75W TC - ένα πολύ φτηνό μοντ!
« Απάντηση #19 στις: Αυγούστου 17, 2016, 02:41 »
Αλλά όταν βγαίνει κάτι καινούριο, δεν είναι κακό να το δοκιμάζουμε, μπορεί κάτι να βγει αστέρι.

Όχι κακό δεν είναι, καλό είναι φυσικά. Αν έχεις τα χρήματα και την όρεξη, είναι κι ενδιαφέρον. Απλώς όταν οι διαφορές στην τιμή είναι τόσο μικρές, δεν υπάρχει επιχείρημα που να μπορεί να πείσει κάποιον. Θα πρέπει το προϊόν να είναι πραγματικά πολύ καλό για να χτυπήσει κάτι που θεωρείται "safe" αγορά.

Αποσυνδεδεμένος nas1

  • **
  • 391
  • Φύλο: Άντρας
  • Vaping.gr Blacksheep
Απ: SMOD 75W TC - ένα πολύ φτηνό μοντ!
« Απάντηση #20 στις: Αυγούστου 17, 2016, 02:59 »
Τσαμπέ δεν είναι τίποτα. Διότι ο χρόνος που απαιτεί μια παρουσίαση.... δοκιμή, παραγωγή βίντεο, φωτό, κείμενα, ανέβασμα όλων στο διαδίκτυο... είναι μια μέρα δουλειά, η οποία βέβαια σπάνια αποπληρώνεται με την αξία ενός προιόντος. Θα συμφωνήσω, ότι αν ένα προιόν προς παρουσίαση είναι αξίας και ποιοτικότατο, τότε η παρουσίαση γίνεται πιο ευχάριστη και γενικά χωρίς πολλές αρνητικές παρατηρήσεις.

Είπα όμως και πιο πάνω, ότι σκοπός δεν είναι να δοκιμάζουμε μόνο ό,τι δοκιμάζουν και οι άλλοι, αλλά να δοκιμάζουμε και προιόντα που δεν παρουσιάζονται γενικότερα, ίσως επειδή λόγω τιμής και λίγων δυνατοτήτων δεν είναι ελκυστικά σε όσους κάνουν παρουσιάσεις. Ή δεν τους φέρνουν πολλά views, αν κάνουν αποκλειστικά βιντεοπαρουσιάσεις. Η παρουσίασή τους όμως είναι χρήσιμη για όσους θέλουν οικονομικές αγορές, δεν μπορούν όμως να ξέρουν από τη φωτογραφία και μόνο ενός προιόντος αν είναι καλό και αξίζει τον κόπο να τα βάλουν στο καλάθι.

Δεν έκρυψα ποτέ ότι κάποιες εταιρίες - στα τόσα που στέλνουν στους δραστήριους reviewers - στέλνουν πού και πού και σε μένα κάποια ατμοεργαλεία. Κι όταν μπορώ να τα επιλέξω, επιλέγω να ΜΗΝ είναι αξίας.  Κι ας βγούνε μπαχατέλες. Κι αυτό εξυπηρετεί, διότι για κάποιους είναι πιο χρήσιμο να ξέρουν τι είναι μπαχατέλα, παρά να μας βλέπουν να διυλίζουμε τον κώνωπα σε κάτι εγνωσμένα καλό. Το συγκεκριμένο, μαζί με ένα που έπεται, ακόμη φτηνότερο (!!!), τα διάλεξα εγώ, εξού και το χρώμα... ο nasios δε με διαβάζει καλά. Αν το έκανε, θα ήξερε ότι το ροζουλί, το κόκκινο και το χρυσό είναι τα αγαπημένα μου χρώματα σε μοντ. Και θα ήξερε επίσης ότι δεν έχω πρόβλημα να πω τα μειονεκτήματα ενός προιόντος, ακόμη και να του κάνω πολύ κακή κριτική, αν δεν είναι καλό. Προτιμώ να κακοκαρδίσω κάποιο κατάστημα, παρά να μου πει κάποιος ότι αγόρασε κάτι επειδή είπα πως είναι καλό και του βγήκε μάπα.

Τώρα, σε τι η παρουσίασή μου ενόχλησε τον nasios και πέταξε τη μπηχτή, πραγματικά δεν κατάλαβα. Δεν είδα να το κάνει σε άλλων τις παρουσιάσεις. Αν το αγόρασα ή όχι, από τη στιγμή που δεν τον έβαλα να μου το πληρώσει, μάλλον δεν τον αφορά. Αν το διάλεξα ή μου το διάλεξαν, από τη στιγμή που δεν προσπαθώ να το εξωραΐσω, πάλι δεν παίζει ρόλο. Εκτός αν έκανα κάτι κακό ή απρεπές, που θα περίμενα όμως να το πει ξεκάθαρα. Οσο ξεκάθαρη είμαι κι εγώ.



1τα συναισθηματα ειναι αμοιβαια και το εχουμε δειξει πολλακις στο παρελθον πετρα ,
2 χαλαρωσε εχουμε κανει και εμεις βιντεομονταζ και επαγγελματικο,οσο για τα υπολοιπα που αναφερες   θα ελεγα να πεις την επομενη φορα να σου στειλουνε και μια πετσετα για τον ιδρωτα
3αλλο ψαχνοντας και αλλο μου το στειλανε τζαμπε ,εχει διαφορα..
4το ολο σκηνικο ειναι οτι εχουνε φαγωθει ολοι για την ενημερωση του καταναλωτη λογο του νομου ,ενω για μενα για καποιους ειναι αλλο το τελικο ζητουμενο!!
5.σε αλλες παρουσιασεις δεν το κανω μονο οταν το κρινω απαραιτητο ,μην κρινεις για να μην κριθεις ,ποσες φορες εχεις κατηγορησει αλλους ριβιουερ για οχι καλα ριβιου!!εχεις κανει 20 ριβιου ειναι η πρωτη φορα που στο λεω ,γιατι ειδα καποιο μυνημα που πιστευω μπερδευει το αλλον
6 και το γνωστο μυνημα το ξερω΄αγαπητε νασιο απαγορευεται να στειλετε μυνημα η να γραψεται στο φορουμ λογο αποκλεισμου που αρεται σε 3 μερες χωρις προειδοποιηση !!
7 το απρεπες στο ειπα ,εσυ δεν θες να το δεις ,οχι οπου θελουμε εφαρμοζουμε νομους και οπου δεν θελουμε οχι!!

Αυτόματη συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων


Ιδού μερικά μαθήματα πώς να την πεις στην petra

μην φοβασαι εσενα δεν θα σε κανει ντα ,,,,

αυτες τα αποτελεσματα on the fly για τα ρευματα δεν τα καταλαβα ποτε ,δουευει συμπαθεστατα ,που ειναι τα διαγραμματα που το λενε αυτο ,
 Σε λειτουργίες watt/mech είναι λίγο ασθενικό – όχι πολύ ρε παιδια χωρις μετρησεις ρευματων πως το βλεπουμε αυτο , χαχαχχα
 Μη αυτορυθμιζόμενος πόλος, αλλά με κατσαβιδάκι
 Ο πόλος του είναι ελαφρώς ανασηκωμένος, έτσι αφήνει ένα μικρό κενό μεταξύ ατμοποιητή και μοντ( ε παρε το κατσαβιδακι και κατεβασε το )

Πάντως, η ασφαλεια εχει να κανει και με τον τρόπο που ατμίζουμεΑτμιζοντας στα 50 βατ θελει ψαξιμο. Ατμιζοντας στα 15 θελει πολυ λιγοτερο (πλακα κανουμε ???αυτον λες σαν απαντηση στον αλλον ,οτι στα 15 κανε οτι μ@##κία θες αλλα το νου σου στα 50 ??)

Στο θέμα της ασφάλειας, πραγματικά είναι πολύ δύσκολο έως αδύνατο να πει κανείς μετά βεβαιότητας, πάρτε το είναι 100% ασφαλές. Ποιος αναλαμβάνει τέτοια ευθύνη; Ακόμη και για ένα dna!
Και ποιος θα πει μετά βεβαιότητας, ότι κάτι είναι επικίνδυνο; Είναι δυσφήμιση αν δεν μπορείς να το αποδείξεις. (μια ετσι μια γιουβετσι ,ναι το δνα εχει ασφαλεια ,ναι το προβατο εχει ασφαλεια ,αλλα να τους λες του αλλουνου δεν θα εχεις θεμα στα 15 αλλα στα 50 θα εχεις ,τι να σε πω πετρα πεταω τα μοντακια μου τα συρματα μου και οτι εχω απο ατμιστικο,σε οτι  εξοπλισμο,σε οτι βατ και να ατμισεις πρπει να εχεις το νου σου οταν εχεις να κανεις με ρευμα ,ειτε στα 10 ειτε στα 15 ,ειτε στα 50 ..

ο nasios δε με διαβάζει καλά. Αν το έκανε, θα ήξερε ότι το ροζουλί, το κόκκινο και το χρυσό είναι τα αγαπημένα μου χρώματα σε μοντ. Και θα ήξερε επίσης ότι δεν έχω πρόβλημα να πω τα μειονεκτήματα ενός προιόντος, ακόμη και να του κάνω πολύ κακή κριτική, αν δεν είναι καλό. Προτιμώ να κακοκαρδίσω κάποιο κατάστημα, παρά να μου πει κάποιος ότι αγόρασε κάτι επειδή είπα πως είναι καλό και του βγήκε μάπα. μπορει να μην βρηκα το χρωμα αλλα αυτο το μοντακι δεν θα το αγοραζες ποτε ,δεν εκανα κριτικη για οτι δεν ειπες τα αρνητικα του και καλα εκανες ,παντως εμεσα στην ειπε και αλλος και καλα σου τα ειπε αλλα εσυ για αλλη μια φορα αλλου ....(tzifos καλα τα λες ...)




αυτα ...συνεχιστε την αναλυση του μοντ με τις ευχες μου
« Τελευταία τροποποίηση: Αυγούστου 17, 2016, 03:45 από nasios »

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Απ: SMOD 75W TC - ένα πολύ φτηνό μοντ!
« Απάντηση #21 στις: Αυγούστου 17, 2016, 04:46 »
Εγώ έχω να πω ότι έχεις μεγάλο κόλλημα με την Petra, nasios.
Ψάχνεις να βρεις μια τρίχα για να την κάνεις τριχιά. 
Τι να πω!

Αποσυνδεδεμένος JoeBarTeam

  • *****
  • 2478
  • 01.11.2015 00:00
Απ: SMOD 75W TC - ένα πολύ φτηνό μοντ!
« Απάντηση #22 στις: Αυγούστου 17, 2016, 05:44 »
[justify]@nasios, καλημέρα.[/justify]
[justify]Δεν έχει τύχει να μιλήσουμε μέχρι σήμερα, και πέρα απ' τις όποιες προσωπικές αιχμές, που δεν με αφορούν καθόλου, θα ήθελα να σου πω τη δική μου γνώμη, και για το συγκεκριμένο θέμα αλλά και γενικότερα για το θέμα ασφάλεια. [/justify]

[justify]Ο τίτλος του νήματος λέει: “SMOD 75W TC – ένα πολύ φτηνό μοντ!”. Και στην παρουσίαση αλλά και στις αναρτήσεις που ακολουθούν, όλοι έχουμε επιφυλάξεις. Δεν είδα να κρύβεται κάποιο μυστικό μήνυμα αγοράς ή παραπληροφόρησης. [/justify]

[justify]Εγώ, αν το πάω και παρακάτω το θέμα, ως θέμα: Ασφάλεια χρήσης, θα πω πως αλλού υπάρχουν τα τραγικά. Βλέπω ατμιστικούς εξοπλισμούς σε άπειρα χέρια, βλέπω πατέντες χρηστών, βλέπω τρελά βατ με το καλημέρα, βλέπω 5ετή ή 6ετή μέλη να φουσκώνουν από υπερηφάνεια αρχαιότητας μέλους ενός φόρουμ ενώ δεν ξέρουν τίποτα πέρα από 1, 2 αντικείμενα. Βλέπω νέους κι ωραίους που γεννήθηκαν έμπειροι. Δεν βλέπω όμως συχνά κάποιον ειλικρινή. [/justify]

[justify]Αν θέλεις λοιπόν να μιλήσουμε για ασφαλή χρήση στο οτιδήποτε, πες με συγκεκριμένα παραδείγματα, όχι τουφεκιές. Προσωπικά, δεν είμαι ο “είπες στον άλλον”. Ρώτησέ με ό,τι θέλεις κι ευχαρίστως να σου απαντήσω (όμως θέλω κι εσύ να μου απαντήσεις). Αν θα το επέλεγα ή όχι και γιατί, τι εξοπλισμό χρησιμοποιώ, ποια χρήση κάνω, τι θεωρώ εγώ ασφαλές και τι όχι, οτιδήποτε. Δεν είναι θέσφατο να έρθει κάποιος ήρωας και σωτήρας για να πει: “είναι πατάτα το προϊόν”. [/justify]

[justify]Πραγματικά, είναι εκνευριστικά βαρετό, και η ξερολίαση και οι τουφεκιές στον αέρα. Δυστυχώς το βλέπω συχνά από πάρα πολλούς, και πάει στο καλό να είναι ο άλλος πιτσιρικάς.  [/justify]

Αποσυνδεδεμένος yian

  • **
  • 498
  • Φύλο: Άντρας
Απ: SMOD 75W TC - ένα πολύ φτηνό μοντ!
« Απάντηση #23 στις: Αυγούστου 17, 2016, 10:25 »
Λίγο χάλι μαύρο το μοντ.
Ούτε το λες φθηνό όταν με 20$ έχεις οθόνη που ξεκολλά από τη θέση της και (στραβο)ρυθμιζόμενο πόλο με κατσαβίδι.
Προσωπικά θα ήμουν επιφυλακτικός να το χρησιμοποιήσω -ακόμη και τσάμπα να μου το έδιναν- γιατί ποιος μου λέει ότι εκτός από την οθόνη δεν έχει χαλάσει και η κόλληση στα καλώδια στα εσώψυχά του? :nope: :nope:



Αποσυνδεδεμένος nas1

  • **
  • 391
  • Φύλο: Άντρας
  • Vaping.gr Blacksheep
Απ: SMOD 75W TC - ένα πολύ φτηνό μοντ!
« Απάντηση #24 στις: Αυγούστου 17, 2016, 10:53 »
[justify]καλημερα ,δεν ειναι απαραιτητα ο αλλος να εισαι εσυ μιας και δεν αναφερομαι σε εσενα προσωπικα ,αμα ειναι να προσθεσω ολα τα μελη ονομαστικα διπλα απο αυτον τον χαρακτηρισμο που εκανα χρηση ,[/justify]

εγω προσωπικα δεν θα ελεγα σε καποιον ειτε παλιος ειτε νεος οτι στα 15 ατμισε στα 50 προσεχε ,απλα θα του εξηγουσα οπως εγραψα οτι ρευμα περναει ,ανθρωποι ειμαστε ,βλακειες κανουμε ,οποτε εχε το νου σου σε οτιδηποτε ,δεν το επαιξα ουτε παλιουρας ,ουτε εμπειρος ,και αυτο δεν περιμενω να το κρινεις εσυ αλλα οι ανθρωποι που με ξερουνε προσωπικα σε αυτο το φορουμ ,
επισεις συγνωμη για το προσβλητικο αλλος  πιστευω οτι εξηγηθηκα ποιο πανω

πιστευεις οτι αυτο που αναφερω σε διαγραματα για τα ρευματα ειναι ξερολιαση ?τουφεκιες στο αερα ?Δηλαδη ο Σαντοκαν ειναι ξερολας ?η καποιος που οταν κανει ρεβιου κοιταει τα ρευματα που αληθεια περνανε εκτος απο το να πει οτι ειναι απλα ασθενικο ?και αναφερομαι σε πολλους ρεβιουερ ?αληθεια το πιστευεις αυτο ?

Atmos αν δεν υποστηριξεις το σπιτι σου θα πεσει να σε πλακωσει ,και επειδη την πεταξες εδω την μπιχτη ,αντι να ερθεις σε προσωπικο μυνημα οπως παντα ,θα πω και εγω τα εχουμε αναλυσει σε μυνημα ,σε αλλα συμφωνουμε και σε αλλα διαφωνουμε ,για το κολημα μου με την πετρα το εχουμε συζητησει και αυτο ,

γιατι η δικια μου αποψη παντα πρπει να κρυβει καποιο κολημα ,δεν μπορουμε να την εκφρασουμε ?χουντα εχουμε ,η κοπελα εκανε καποιο ρεβιου ,να τις πω τι τελειο ειναι ,δειχνει καποιο προιον που καποιος ισως το παρει ,εχω καποιες αποριες που θελω να μου τις λυσει ..

γιατι οταν τα κανει αυτα καποιος μοντερ ,τις ειρωνειες τις κακιες και ολα αυτα απλα πρπει να κανουμε μοκο  και Ατμος σου εχω δειξει παραδειγματα 

και ξερω οτι αυτο το μυνημα η θα σβηστει η το πολυ πολυ θα με μπλοκαρετε ,καθως λιγοι ειναι οι ριβιουερ που εχουνε σκοπο την ενημερωση και οχι το δηθεν του ταχα αγωνα και συνεντευξη!!



Αποσυνδεδεμένος spykal1

  • ***
  • 980
  • Φύλο: Άντρας
Απ: SMOD 75W TC - ένα πολύ φτηνό μοντ!
« Απάντηση #25 στις: Αυγούστου 17, 2016, 11:13 »
Από ότι φαινεται, το σπειρωμα 510 είναι χαλκινο και θα φθειρεται βιδωνοντας τους ατμο . ,αρκετα γρηγορα.
Συγκριτικα με το pico,  to SMOD 75 θα έπρεπε να πουλιέται 10$  :hmmm:

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: SMOD 75W TC - ένα πολύ φτηνό μοντ!
« Απάντηση #26 στις: Αυγούστου 17, 2016, 11:29 »

καθως λιγοι ειναι οι ριβιουερ που εχουνε σκοπο την ενημερωση και οχι το δηθεν του ταχα αγωνα και συνεντευξη!!



Τι λες!!! Συμβουλεύτηκες ηθικό "πολύμετρο" ή είναι άλλη μια αναπόδεικτη και προσβλητική συκοφαντία καλυμμένη υπό τον μανδύα της αμερόληπτης κριτικής; Αυτό είναι το ζουμί τελικά... να βγάλεις την εμπάθειά σου, την οποία παραδέχεσαι κιόλας.  Εκτείθεσαι. Εκτείθεσαι και μετά ... ήρθαν οι νεφελίμ. 
Παρόλα αυτά, το μοντάκι στη διάθεσή σου, ώστε να μπορέσεις εσύ να κάνεις μια καλύτερη παρουσίασή του. Δώσε τα στοιχεία σου στον Atmos, να του το στείλω για να στο προωθήσει. Και υπόσχομαι, να μην κρίνω την ηθική σου όταν το παρουσιάσεις. 

Αποσυνδεδεμένος nas1

  • **
  • 391
  • Φύλο: Άντρας
  • Vaping.gr Blacksheep
Απ: SMOD 75W TC - ένα πολύ φτηνό μοντ!
« Απάντηση #27 στις: Αυγούστου 17, 2016, 11:33 »
ἀναμάρτητος  πρῶτος βαλέτω λίθον petra!!!και ειναι νεφελειμ ετσι για το ιστορικο !!

εισαι στο δασος και αντι να δεις το λουλουδι κοιτας το δασος ,και στις ερωτησεις μου δεν απαντας ,καλητερα να το βγαλεις σε giveaway!!

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: SMOD 75W TC - ένα πολύ φτηνό μοντ!
« Απάντηση #28 στις: Αυγούστου 17, 2016, 11:39 »
Aντε καλά... ό,τι πεις...
Αν θέλεις, συνέχισε όμως εδώ, ώστε να είσαι εντός θέματος

Αποσυνδεδεμένος nas1

  • **
  • 391
  • Φύλο: Άντρας
  • Vaping.gr Blacksheep
Απ: SMOD 75W TC - ένα πολύ φτηνό μοντ!
« Απάντηση #29 στις: Αυγούστου 17, 2016, 11:44 »
ευτυχως που δεν σε επιασε εσενα το ειρωνικο σου ,
μπορω να σε αναφερω και να σε κανουνε μπλοκ ?
τελικα στις ερωτησεις που εκανα για το μοντακι θα μου απαντησεις ?
 η θα συνεχισεις σε αλλονων ρεβιους που ειναι εκτος κλικας να εισαι αντικειμενικη οπως εισαι παντα ,

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ [Χρήση του φόρουμ] 1864 245984 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 03:26
από Tem
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4920 572031 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 24, 2024, 13:52
από Sergios
Hashtag Shake and Vape 2 1860 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 23, 2024, 14:02
από chkontog
Φθαρμένη Μπαταρία και επικινδυνότητα [Μπαταρίες για mod] 32 8015 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 19:24
από stamatisgr
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8833 1121612 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 11:14
από Sergios
Lost Vape Thelema Elite Art 40 [AIO (Όλα σε ένα)] 0 685 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 19:30
από zamploutos
Lost Vape Ursa Epoch & Lost Vape Ursa Cap [AIO (Όλα σε ένα)] 0 395 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 18:34
από zamploutos
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2113 326710 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 15:56
από xristos99
που αποθηκεύετε τα υγρά σας ? Ιδιοκατασκευές υγρών 38 8600 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 20, 2024, 17:06
από treloneritis
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1816 297654 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 18, 2024, 21:50
από antiklitos140
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4071 827590 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 14, 2024, 08:49
από Buliwyf
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4701 511645 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 12, 2024, 22:23
από Sergios