vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

412 επισκέπτες, 4 χρήστες
manoslykos, Mimhsdr, thanos1071, Tem

Twitter

Αρώματα DIY by Eco Vape

Αποσυνδεδεμένος ili kef

  • **
  • 205
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αρώματα DIY by Eco Vape
« Απάντηση #45 στις: Νοεμβρίου 09, 2016, 21:54 »
Η βαση που χρησιμοποιησα ηταν pink mule και αν θυμαμαι καλα περιπου 2 βδομαδες το ειχα αφησει να ωριμασει, αν και νομιζω μια βδομαδα αρκει.Τωρα εγω δεν καταλαβα την μπανανα στην γευση αλλα μην αγχωνεσαι καθως δεν νομιζω οτι εχω τοσο αναλυτικη γευση οπως εσυ αν κρινω απο την υπεροχη περιγραφη σου για τοmilfs milk που ευτυχως με επεισε να το αγορασω. Σε αυτο εγω καταλαβα μια πολυ απαλη φραουλα, ισως την ηθελα λιγο πιο εντονη. Οποτε περιμενω με ενδιαφερον τις εντυπωσεις σου και για το milkshake banana.

Αποσυνδεδεμένος to_theio_tragi

  • **
  • 125
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αρώματα DIY by Eco Vape
« Απάντηση #46 στις: Νοεμβρίου 09, 2016, 22:17 »
Σ ευχαριστώ πολύ φιλέ μου για την απάντηση... 
Σε 2-3 μέρες θα ξεσφραγισω κι εγώ...για να δουμε τι θα δουμε...

Αποσυνδεδεμένος to_theio_tragi

  • **
  • 125
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αρώματα DIY by Eco Vape
« Απάντηση #47 στις: Νοεμβρίου 22, 2016, 00:40 »
Με κάτι τρεξιματα και λίγο και με τον διαγωνισμό δεν βρήκα χρόνο να γράψω τις εντυπώσεις μου απο το banana milkshake...
Εχοντας ατμίσει ήδη 10μλ με τον Φούνη ας περιγράψω την εμπειρία μου.

E-leaf Pico
Kayfun V5 κλώνος (tobecco) 1,39ωμ 13,5 watt cotton bacon v2

Το άρωμα μαγειρευτηκε ακριβώς οπως και τα προηγούμενα και αφου ωρίμασε περίπου 10 μερές ξεσφραγίστηκε...
Η μυρωδιά απο το μπουκάλι θεσπέσια με την μπανάνα να κυριαρχεί αφήνοντας το γάλα σε δεύτερη μοίρα να δίνει μια γλυκύτητα στο σύνολο που να σε κάνει να θες να το πιεις...
Γεμάτος προσδοκίες μιας κι απο ολη την σειρά το συγκεκριμένο ηταν το αγαπημένο μου ως ετοιμο υγρό,πότισα το βαμβάκι και γέμισα το τανκ...
Στις πρώτες τζούρες ήρθε η γνωστή γεύση του γάλακτος ομοια με τα προηγούμενα υγρά.
Ζεστό και όξινο και όσοι αντιλαμβάνονταν μια σιδερίλα στα προηγούμενα υγρά ισως εδώ να την βρουν ελάχιστα πιο εντονη.
 Σχεδόν 2-3 τζούρες μετα αρχισε να μπαίνει η μπανάνα στο παιχνίδι αφαιροντας αρκετή απο την οξύτητα του γαλακτος και γλυκαίνοντας αρκετά το αποτέλεσμα σε σχέση με το vanilla και ελάχιστα σε σχέση με το milfs milk...απο τα τρία της σειράς δλδ είναι το πιο γλυκό.
Το κακό δυστυχως όμως είναι πως σταματάει πριν την τέλεια ισσοροπια και σου δίνει την εντύπωση πως τσιγκουνεύτηκαν το άρωμα...έτσι η γαλατίλα έχει τον πρώτο λόγο και σε αυτό το υγρό και η μπανάνα περνάει σε δευτερη μοίρα.Αυτό για καποιους βεβαια μπορεί να είναι θετικό...
Σε σχέση με τα ετοιμα τεινω να πιστέψω οτι λείπει καποιο γλυκαντικό απο τις συνταγές των αρωμάτων...






Αποσυνδεδεμένος cpbaroque

  • *****
  • 3695
  • Φύλο: Άντρας
    • cpbaroqueTheBlog
Απ: Αρώματα DIY by Eco Vape
« Απάντηση #48 στις: Νοεμβρίου 22, 2016, 00:55 »
Εμένα Πέτρο το milfman που δοκιμάζω τώρα μου κάνει ακριβώς το ανάποδο. Ούτε κρέμα μου κάνει, ούτε γάλα, ούτε τίποτα σχετικό. Μόνο raspberries και κάτι άλλο μάλλον ακαθόριστο. Βέβαια έκανα το λάθος και πήρα ένα άρωμα που δεν το είχα δοκιμάσει σε έτοιμο υγρό, οπότε δεν έχω τρόπο να ξέρω αν πέφτει κοντά. Αλλά φανταζόμουν πως θα έχει κάποια σχέση με γάλα όπως έχουν όλα τα άλλα της ecovape που έχω δοκιμάσει... :dontknow:

Η αλήθεια βέβαια είναι πως κατά λάθος πήρα το milfman. Το milf's milk ήθελα αλλά μάλλον αυτό δεν με ήθελε...

Αποσυνδεδεμένος Toniacine

  • *
  • 54
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Αρώματα DIY by Eco Vape
« Απάντηση #49 στις: Νοεμβρίου 22, 2016, 01:06 »
Φίλε Κωνσταντίνε, είδα πως μιλούσατε με το τραγί και μπήκα να σε χαιρετήσω!!  :bye:  :bye:

Αποσυνδεδεμένος to_theio_tragi

  • **
  • 125
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αρώματα DIY by Eco Vape
« Απάντηση #50 στις: Νοεμβρίου 22, 2016, 01:07 »
Κωνσταντινε αυτό το υγρό ουτε καν το εχω δοκιμασει και τωρα που το σκεφτομαι δεν εχω κανει κανενα υγρό με rasberries νομίζω μαλλον επειδή δεν τα προτιμώ πουθενά, ουτε σε τσιχλες  :))
Ποιος ξέρει ισως είναι αρκετά έντονο το άρωμα γι αυτό καλυπτει το γάλα... Παντως σε αυτό θα ηθελα λίγο παραπάνω ώριμη μπανανίτσα...

Αποσυνδεδεμένος cpbaroque

  • *****
  • 3695
  • Φύλο: Άντρας
    • cpbaroqueTheBlog
Απ: Αρώματα DIY by Eco Vape
« Απάντηση #51 στις: Νοεμβρίου 22, 2016, 01:15 »
Εσύ και η Τόνια με βάλατε στη πρίζα με τα ecovape DIY. Και για τα rasberries έχεις δίκιο. Κι εμένα δεν μου πολυ-πάνε. Επόμενο που ψάχνω είναι το coconut bar...

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΤΟΝΙΑ! :bye:

Χάθηκες εσύ... :hmmm:


Αποσυνδεδεμένος Toniacine

  • *
  • 54
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Αρώματα DIY by Eco Vape
« Απάντηση #52 στις: Νοεμβρίου 22, 2016, 01:19 »
 ;) Έτσι.. για να σας λείψω λίγο.. :))

Αποσυνδεδεμένος cpbaroque

  • *****
  • 3695
  • Φύλο: Άντρας
    • cpbaroqueTheBlog
Απ: Αρώματα DIY by Eco Vape
« Απάντηση #53 στις: Νοεμβρίου 22, 2016, 01:25 »
Πάντα με διασκέδαζε που στο φόρουμ αποκαλούσες τον Πέτρο, 'το τραγί'! :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος Toniacine

  • *
  • 54
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Αρώματα DIY by Eco Vape
« Απάντηση #54 στις: Νοεμβρίου 22, 2016, 01:29 »
Για να καταλαβαινόμαστε.. :tongue_smilie: αν και.. αν τον δεις.. με το μουσάκι του.. σαν τραγί είναι.. ::)  :))

Αποσυνδεδεμένος to_theio_tragi

  • **
  • 125
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αρώματα DIY by Eco Vape
« Απάντηση #55 στις: Νοεμβρίου 22, 2016, 01:34 »
 8) :palios:

Αποσυνδεδεμένος cpbaroque

  • *****
  • 3695
  • Φύλο: Άντρας
    • cpbaroqueTheBlog
Απ: Αρώματα DIY by Eco Vape
« Απάντηση #56 στις: Νοεμβρίου 22, 2016, 01:38 »
Επειδή είμαστε χοντρά off-topic και ήδη αισθάνομαι την παγωμένη ανάσα του συντονιστή στο σβέρκο μου, θα σας καληνυχτίσω και θα σας προσκαλέσω στα χαλαρά νήματα (chat, κλπ) που το θέμα τους είναι το off-topic! :bye:

Αποσυνδεδεμένος Toniacine

  • *
  • 54
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Αρώματα DIY by Eco Vape
« Απάντηση #57 στις: Νοεμβρίου 22, 2016, 01:40 »
Καλό βράδυ κι απ τους δύο!!  :bye:

Αποσυνδεδεμένος geoman

  • *
  • 69
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αρώματα DIY by Eco Vape
« Απάντηση #58 στις: Ιανουαρίου 10, 2017, 22:06 »
Υπάρχει έλλειψη στα συγκεκριμένα ή μου φαίνεται;
Milfs milk με δυσκολία βρήκα ένα, στα δυτικά προαστια της Αθήνας.
Μήπως δεν πήραν τις εγκρίσεις.

Αποσυνδεδεμένος Ntinlanden

  • ***
  • 638
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αρώματα DIY by Eco Vape
« Απάντηση #59 στις: Ιανουαρίου 10, 2017, 23:04 »
Εχω φαει τον τοπο να τα βρω και εγω... το milfs milk, τα αλλα υπαρχουν.
Τελικα παραγγειλαμε με εναν φιλο απο ενα καταστημα απο το e shop του.
Ενω ειχα παει απο κοντα και ειχε καποια milfs milk στο ραφι μου ειπε οτι αυτα εχουν πουληθει ιντερνετικα.
Δεν πηρα τελικα, αλλα στο site του τα εδειχνε διαθεσιμα ακομα οταν ξανατσεκαρα.

Τελικα παραγγειλαμε και εμεις ιντερνετικα και μας εστειλε μαλλον τα τελευταια του..

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8820 1102308 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 17:05
από shadockan
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1463 176664 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 16:51
από shadockan
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 515 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 351 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 22311 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 285248 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 209532 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 68676 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 315594 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 15597 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 126838 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 95242 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem