vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

New Lava Tube E-Ρυθμιζόμενη Τάση σαν το Provari

Αποσυνδεδεμένος Vrs5

  • *****
  • 2526
  • Φύλο: Άντρας
Απ: New Lava Tube E-Ρυθμιζόμενη Τάση σαν το Provari
« Απάντηση #1845 στις: Φεβρουαρίου 25, 2012, 00:22 »
Γιαννη εγω με τον Οδυσσεα στημενο χαμηλα και με Λαβα δεν τρελαθηκα...
Ειπες ολα τα vv και εγω απαντησα για vv δεν σημαινει οτι το Lava εινε μεσα σε αυτα  :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος voltaire

  • *
  • 41
  • Φύλο: Άντρας
Απ: New Lava Tube E-Ρυθμιζόμενη Τάση σαν το Provari
« Απάντηση #1846 στις: Φεβρουαρίου 25, 2012, 00:28 »
ποια είναι η κανονική ??
Δοκίμασε από το «ηλεκτρονικό τσιγάρο» ( το e-shop , απλά γράφω από το κινητό) το τανκ στα 2,5ω
Πάνω στο λάβα τα σπάει (για καρτο πάντα)
Είναι ότι πιο πρακτικό υπάρχει με πολύ καλή απόδοση.


Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος dm4891

  • **
  • 453
  • Φύλο: Άντρας
Απ: New Lava Tube E-Ρυθμιζόμενη Τάση σαν το Provari
« Απάντηση #1847 στις: Φεβρουαρίου 25, 2012, 00:32 »
Δοκίμασε από το «ηλεκτρονικό τσιγάρο» ( το e-shop , απλά γράφω από το κινητό) το τανκ στα 2,5ω
Πάνω στο λάβα τα σπάει (για καρτο πάντα)
Είναι ότι πιο πρακτικό υπάρχει με πολύ καλή απόδοση.


Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

στο Νικολας απαντάς όχι σε εμένα γιατί ατμίζω έτσι !!!!!

Αποσυνδεδεμένος Steamboy

  • *****
  • 2644
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari(Mini) v2 + Mini D.I.D.(special edition)
Απ: New Lava Tube E-Ρυθμιζόμενη Τάση σαν το Provari
« Απάντηση #1848 στις: Φεβρουαρίου 25, 2012, 00:32 »
ποια είναι η κανονική ??

Απο 2.2-2.8ohms περιπου
:)  :bye:

Αποσυνδεδεμένος panosfc

  • ***
  • 763
  • I am a Steam Machine Κιτσο μου!
    • OUR PRIDE!!!
Απ: New Lava Tube E-Ρυθμιζόμενη Τάση σαν το Provari
« Απάντηση #1849 στις: Φεβρουαρίου 25, 2012, 00:41 »
Ειπες ολα τα vv και εγω απαντησα για vv δεν σημαινει οτι το Lava εινε μεσα σε αυτα  :laugh1: :laugh1:

Σωστα εχεις δικιο!  :thumpup:
Εγω το εγραψα λαθος.

Αποσυνδεδεμένος Leo

  • *
  • 359
  • Φύλο: Άντρας
  • Customizing is my hobby
Απ: New Lava Tube E-Ρυθμιζόμενη Τάση σαν το Provari
« Απάντηση #1850 στις: Φεβρουαρίου 25, 2012, 00:48 »
Αυτο κάνω φίλε λεο αλλα μόνο
Στο σπίτι με βολεύει
Πράγματι είναι μπελάς έξω.

Αποσυνδεδεμένος alexis-patra

  • **
  • 165
  • Φύλο: Άντρας
Απ: New Lava Tube E-Ρυθμιζόμενη Τάση σαν το Provari
« Απάντηση #1851 στις: Φεβρουαρίου 25, 2012, 01:14 »
Σωστα εχεις δικιο!  :thumpup:
Εγω το εγραψα λαθος.
κ πια ειναι τα καλα βρε παιδια;  :hmmm:

Αποσυνδεδεμένος urahara

  • *****
  • 3234
  • Φύλο: Άντρας
Απ: New Lava Tube E-Ρυθμιζόμενη Τάση σαν το Provari
« Απάντηση #1852 στις: Φεβρουαρίου 25, 2012, 03:58 »
Εγώ είχα πρόβλημα με το Lava μου αγορασμένο από Ελληνικό κατάστημα το πήγα για εγγύηση, μου είπαν ότι θα το στείλουν Κίνα και θα μου το επιστρέψουν σε 15 ημέρες. Έχει περάσει ενάμισης μήνας και ακόμα έρχεται.

Αλλο παλι και τουτο.....!
Αφου ειδαν οτι εχει προβλημα,για να θελουν να το στειλουν κινα,γιατι εσενα δεν σε καλυψαν με αλλο και μετα να τα βρουνε μονοι τους με τον προμηθευτη τους...??!

ειναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ καθως ενα απο τα πιο βασικα επιχειρηματα των ελληνων εμπορων ειναι παρτε απο εμας για την εγγυηση..! Εσυ απο αυτον πηρες... απο αυτον περιμενεις after sale οχι απο τον κινεζο...!

καθησες και περιμενες και εναμιση μηνα και δεν το εχεις κανει θεμα απο την 2η μερα...? για παρε τους ενα τηλεφωνο και πες τους οτι αν δεν σου στειλουν αμεσα αλλο θα ανοιξεις νημα εδω με το ολο θεμα... πως για κατι που αγορασες απο αυτους και ΔΕΝ δουλευε το πηραν πισω χωρις αντικατασταση και εναμιση μηνα τωρα κανουν την παπια.. μηπως να σου εδιναν και εσενα τα χρηματα πισω για αυτον τον εναμιση μηνα και αν καποτε ξαναεχουν το λαβα να τους δωσεις και εσυ τα λεφτα....?

Δεν την μπορω την κοροιδια γαμ0τ0...!Παιδια εχετε το στο μυαλο σας..  ως τελικοι πελατες δεν σας νοιαζουν οι εσωτερικες διαδικασιες ενος καταστηματος και δεν μπορειτε να τις ξερετε κιολας... Τι τον ενδιαφερει τον πελατη πως θα χειριστει το καταστημα μια προβληματικη παραγγελια του,που θα την στειλει ποτε και γιατι... απο οσο ξερει ο πελατης μπορει το προβληματικο προιον να καθεται σε ενα συρταρι.... Η σχεση με του πελατη ειναι με το καταστημα και ΜΟΝΟ... οτιδηποτε αλλο δεν τον ενδιαφερει...! στειλτο και στον δημαρχο ρε φιλε δεν με νοιαζει...!ο πελατης θελει λυση στο προβλημα του απο το καταστημα οχι απο καποιον κινεζο στην αλλη ακρη της γης...!

φιλε μου τραβα πες του να στο αντικαταστησει αμεσα και να σου δωσει και κανα 'δωρο' για το περιμενε γιατι θα τον κραξουμε ολοι μαζι εδω μεσα..οχι θα καθομαστε να μας κοροιδευουνε κιολας επειδη γιναμε πελατες τους....!

Αποσυνδεδεμένος Leo

  • *
  • 359
  • Φύλο: Άντρας
  • Customizing is my hobby
Απ: New Lava Tube E-Ρυθμιζόμενη Τάση σαν το Provari
« Απάντηση #1853 στις: Φεβρουαρίου 25, 2012, 10:21 »
Έχεις απόλυτο δίκιο.
Θα περιμένω ακόμα μία εβδομάδα και μετά θα ανοίξω νήμα. Καί αυτό για να του δώσω την ευκαιρία στη δικαιολογία ότι ξεκίνησε λάθος η παραγγελία του από το εργοστάσιο (που σε αυτή μέσα ήταν και το δικό μου) και επεστράφη, για να ξανασταλεί η σωστή. :eyesplash: :idiot1: :angry_orange:.
Άρχισα ήδη να αισθανομαι μ@λ@κας και αυτό δεν είναι καλό γι αυτόν.

Αποσυνδεδεμένος urahara

  • *****
  • 3234
  • Φύλο: Άντρας
Απ: New Lava Tube E-Ρυθμιζόμενη Τάση σαν το Provari
« Απάντηση #1854 στις: Φεβρουαρίου 25, 2012, 10:30 »
η μονη δικαιολογια που μπορεις να δεχτεις ειναι...δεν εχω αλλο στο μαγαζι τωρα και μολις μου ερθουν στο στελνω αμεσως... αν εχει αλλο τοτε ειναι φαουλ...!

Αποσυνδεδεμένος Steamboy

  • *****
  • 2644
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari(Mini) v2 + Mini D.I.D.(special edition)
Απ: New Lava Tube E-Ρυθμιζόμενη Τάση σαν το Provari
« Απάντηση #1855 στις: Φεβρουαρίου 25, 2012, 10:32 »
Βδομαδα?!
Ουτε μερα μη τους δωσεις!!!
Οταν δινουν εγκυηση θα πρεπει να τη σεβοντα!!!
Δε φτανει που ενω δινουν μερικους μηνες για εγκυηση σε ηλεκτρονικα προϊοντα ενω βαση ευρωπαϊκης οδηγιας ειναι υποχρεωμενοι να δινουν 2χρονια μας κανουν και τους "εξυπνους"!


@urahara
  Σωστος σε ολα :thumpup: αλλα και να του πουν κατι τετοιο μπορει να τσεκαρει τη διαθεσημοτητα στο site της εταιρειας(εφοσον υπαρχει διαθεσημη)!
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουαρίου 25, 2012, 10:37 από Steamboy »

Απ: New Lava Tube E-Ρυθμιζόμενη Τάση σαν το Provari
« Απάντηση #1856 στις: Φεβρουαρίου 25, 2012, 10:34 »
Leo παραεισαι υπομονετικος φιλε....συμφωνω με τον steamboy....φατους.. :angry_orange:

Αποσυνδεδεμένος Ωμέγα

  • *****
  • 1113
  • Φύλο: Άντρας
  • Xsmokers.gr "Το δικό σου Eshop"
    • Xsmokers Your Vape Shop
Απ: New Lava Tube E-Ρυθμιζόμενη Τάση σαν το Provari
« Απάντηση #1857 στις: Φεβρουαρίου 25, 2012, 10:48 »
Τελείως απαράδεκτη και αντί επαγγελματική συμπεριφορά. Τι με νοιάζει εμένα ρε φίλε ο προμηθευτής σου. Απο εσένα το πήρα το αντικαθίσταται ΤΩΡΑ και απο εκει και μετα τι θα κανεις εσυ ούτε που με ενδιαφέρει.
Δώσε μας όνομα καταστήματος να του ζητήσουμε να μας στείλει γραπτώς τον τροπο που αντικαθιστά ελλατωματικo προϊόν να σου πω εγω μαγκιες.
Λοιπόν να πεις ποιοι είναι και να μπει στην blacklist του forum άμεσα. Ας τους να δουλεύουν με περαστικούς αρχικά. Έπειτα θα δώσουμε και το συγκεκριμένο θέμα σε ένα δημοσιογραφικό site να του αφιερωσουμε μια μικρή στήλη του ανθρώπου... :angry_orange:
Astadiala

Αποσυνδεδεμένος kd66

  • ***
  • 501
  • Φύλο: Άντρας
Απ: New Lava Tube E-Ρυθμιζόμενη Τάση σαν το Provari
« Απάντηση #1858 στις: Φεβρουαρίου 25, 2012, 10:49 »
...το μαρτύριο της σταγόνας :)) :)) !!!

Θα σε διορθωσω και θα πω η απολαυση της σταγονας !!!

Δεν υπαρχει τιποτα καλυτερο απο το dripping σε VV ._

Απ: New Lava Tube E-Ρυθμιζόμενη Τάση σαν το Provari
« Απάντηση #1859 στις: Φεβρουαρίου 25, 2012, 13:42 »
Για την τάση της μπαταρίας μιλάω. Αυτό που ρυθμίζεις από το + -

@John247 : αν ήταν έτσι πια η διάφορα από μια μπαταριοθήκη;

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk


εχω μπαταριοθηκη κ εχει τεραστια διαφορα.κ δεν εχω καν δοκιμασει ακομα καλες μπαταριες
ακομα κ αν το λαβα ειναι αδειο κ η μπαταριοθηκη γεματη

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2119 343167 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 15:32
από billaras
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 206917 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 542188 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 31350 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 50542 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 597865 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 358515 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 11878 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 193421 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1450 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1449 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 594174 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios