vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

220 επισκέπτες, 6 χρήστες
Jorge, tibolaso, gfilip, manoslykos, john67, maprix

Twitter

Επισκευάσιμοι ατμοποιητές για τους λάτρεις της σφιχτής "τσιγαρίσιας" τζούρας!

Αποσυνδεδεμένος haris1986

  • *
  • 59
  • Φύλο: Άντρας
Κayfun prime και siren 2 στην κατοχη μου εξαιρετικοι και οι 2 για mtl και καμια διαρροη.Doggy αξιοπιστια αλλα υποδιεστερος σε γευση και τζουρα και φοντι ωραιος με διαρροες..

Αποσυνδεδεμένος th3ofilos

  • *
  • 71
  • Φύλο: Άντρας
Siren v2 και Doggy κλωνος

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9595
  • Φύλο: Άντρας
Έχουμε κάποιον ο οποίος έχει στην κατοχή του τον Berserker Mini 22 ?

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Φυσικά. Σφιχτός, απροβλημάτιστος, εξαιρετικός.

Αποσυνδεδεμένος Dumouriez

  • **
  • 249
  • Φύλο: Άντρας
Ερώτηση.

Ατμίζω εδώ και 1,5 χρόνο με Ναυτίλο μινι/2, Triton mini και εσχάτως Zenith, δηλαδή αυστηρά σφιχτή τζούρα. Ο πιο αεράτος μου ατμο είναι ο γερο-Cubis.

Σκέφτομαι σιγά σιγά να μπω και εγώ στο παιχνίδι του στριψίματος. Αν σκεφτείτε ότι το φοβάμαι και το ότι δεν μου πολυπιάνουν και τα χέρια μου (ούτε ούπα στον τοίχο) κάντε μου πρόταση για ατμοποιητή για να ξεκινήσω...

Αποσυνδεδεμένος opel007

  • **
  • 165
  • Φύλο: Άντρας
σιγουρα σχεδον ολοι θα σου πουν για τον doggy
ευκολια/τιμη

Αποσυνδεδεμένος petr@n

  • *
  • 77
  • Φύλο: Άντρας
  • - Συγνώμη, από δω καλά πάω; - Που θέλετε να πάτε;
Προτείνω για αρχή Berserker Mini 22 ή ακόμα και Fodi F2. Μπορείς να τους 'ανακαλύψεις' και να ενημερωθείς καλύτερα από παρουσιάσεις που υπάρχουν και στα ελληνικά.

Αποσυνδεδεμένος Chronisb

  • *****
  • 1772
  • Φύλο: Άντρας
+1 για doggy. Επίσης απλός και πολύ σφιχτός είναι ο Ares (μοιάζει με τον Zenith) αλλά έχουν ακουστεί κάποια θεματάκια στις πρώτες παρτίδες (αν και εγώ έχω 2 χωρίς κανένα θέμα).
Και θα σου πω επίσης μη φοβάσαι το στρίψιμο αντίστασης και το βαμβάκωμα. Κι εγώ πίστευα ότι έχω μανταλάκια για χέρια αλλά τελικά τα κατάφερα. ;)

Αποσυνδεδεμένος Stepeha

  • *****
  • 3068
  • Φύλο: Άντρας
  • Ναυαγοσώστης σε πιτσαρία καλλυντικών
Siren v2. Aκόμα και η γυναίκα μου τον έστησε. Το στήσιμο του είναι ακρινώς σαν του doggy, αλλα όλα είναι σε πιο μεγάλο μέγεθος. Οπότε θεωρώ πως είναι ακόμα πιο ευκολος

Αποσυνδεδεμένος opel007

  • **
  • 165
  • Φύλο: Άντρας
καλησπερα στην παρεα.
Εδω και μηνες εχω σκυλακο και ειμαι πολυ ευχαριστημενος γενικα..
Θα ηθελα ομως να παρω κατι καλυτερο σε γευση μαζι με τα καλα του σκυλακου..
Οποτε ποιον ατμο mtl προτεινεται και μεχρι 22 χιλιοστα; κατα προτιμηση να βγαινει και σε μαυρο μιας και το μοντακι που εχω ειναι μαυρο.

Αποσυνδεδεμένος 30SmokingYears

  • *****
  • 1731
  • Φύλο: Άντρας
  • Everything you can imagine is real (Pablo Picasso)
Τα καλά του Doggy, δυστυχώς ( ή ευτυχώς ), μόνο με τον Doggy. 😆

Για κάνα Kayfun Prime κλώνο, σε βλέπω...

Και ο berserker πάει πολύ καλά. Καλύτερη απόδοση αρωμάτων αλλά είναι πιο σφιχτός απο τον doggy και έχει πιο ελαφρύ χτύπημα με απλά σύρματα. Επίσης πολλοί έχουν πρόβλημα με διαρροές θέλει καλό στήσιμο. Ακόμα καλύτερα λένε για τον 22αρι εγω έχω 24αρι.

και το νήμα του:

http://vaping.gr/index.php/topic,37021.0.html

Αποσυνδεδεμένος kotsos75

  • *****
  • 3454
  • Φύλο: Άντρας
  • φυσα ρουφα τραβα τονε
χωρίς να τον έχω δοκιμάσει, νομίζω ο siren 2 είναι και αυτός μια καλή επιλογή

Εγώ θα πρότεινα ROSE MTL έχω δοκιμάσει doggy siren και berserker

Αποσυνδεδεμένος opel007

  • **
  • 165
  • Φύλο: Άντρας
τον μπερζερκερ τον κοιταζα προ ολιγου.Ωραιος φαινεται αλλα διαβαζα πολλα για το στυσημο του. Με χαλαει που ειναι και 2 μλ αλλα οκ αν ενας ατμο εχει πολλα θετικα αυτο θα το βαλω δευτερευων..
και τον ροουζ τον γλυκοκοιταζα οταν τον πουλουσε προσφατα ενα παιδι εδω αλλα δεν τον προλαβα! μου αρεσει πολυ και σε ντιζαιν

εντιτ : μολις ειδα ξανα οτι ειναι 24αρης..θελω μεχρι 22

κοιτα να δεις ευκολο είναι. ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΑΛΛΙΩΣ και εσυ 50 ατμοποιητές θα πάρεις ξεκίνα απο κάπου έστω και στην τύχη.... :D ;D

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8820 1103080 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 17:05
από shadockan
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1463 176828 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 16:51
από shadockan
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 533 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 360 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 22366 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 285516 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 209579 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 68766 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 315778 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 15632 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 126971 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 95293 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem