vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

162 επισκέπτες, 0 χρήστες

ένα + ένα + ένα *** LAST DAY ***

Αποσυνδεδεμένος yian

  • **
  • 498
  • Φύλο: Άντρας
istick 30w
kayfun lite plus
υγρά θα έκανα τράκα από όλους σας :))

Αποσυνδεδεμένος Gatilaras

  • **
  • 230
  • Φύλο: Άντρας
  • Που πας ρε γιδα μες την καταιγιδα χωρις μπλοκε?
Το rx200 μου
τον v4 μου 
και το diy shade μου που εχει κ μια δοση blackcurrant

(και στο σωβρακο κρυμμενη την μπαταρια του ijust2 που δεν σε κρεμαει ποτε  :tongue_smilie:  ) 

Αποσυνδεδεμένος tasos68

  • *
  • 39
  • Φύλο: Άντρας
-evic vtc
-nautilus
-pink mule green


Αποσυνδεδεμένος perelevas

  • **
  • 235
  • Φύλο: Άντρας
evic vtc mini
phenomenon light
tribeca

Αποσυνδεδεμένος Yiannis Tsekouras

  • **
  • 118
  • Φύλο: Άντρας
Dicodes Box
CloudOne
DIY (Nominoe + RY4D)

Αποσυνδεδεμένος dentaltasos

  • *
  • 66
  • Φύλο: Άντρας
  • Keep Vaping...!!!

ΑΥΤΑ τα ολιγα.............και μια κασα μπαταριονια........!!!

                               Υ.Γ Αν μεινει μονο του το ενα θα του λειπει το αλλο !!! :'(

Vaporflask lite 
Cubis
Number2
Αυτό της φωτογραφίας αριστερά δηλαδή

Αποσυνδεδεμένος sertikos

  • **
  • 106
  • Φύλο: Άντρας
ΑΥΤΑ τα ολιγα.............και μια κασα μπαταριονια........!!!

                               Υ.Γ Αν μεινει μονο του το ενα θα του λειπει το αλλο !!! :'(

Έγω άνετα σου επέτρεπα να πάρεις και δέυτερο μοντάκι αρκεί να μου υποσχεθείς ότι θα πέταγες εκείνη την μαλμποριά που βλέπω στο background  :laugh1: 

Και το τασάκι  8)

Φιλικά!

Αποσυνδεδεμένος kop79

  • *
  • 18
  • Φύλο: Άντρας
Pico
Nautilus Mini
Tribeca 1,8

Αποσυνδεδεμένος hippie.killer

  • **
  • 142
  • Φύλο: Άντρας
SXK Nebula Zero mini
Phenomenon Zest
13th Floor Elevapors Levitation

Αποσυνδεδεμένος dentaltasos

  • *
  • 66
  • Φύλο: Άντρας
  • Keep Vaping...!!!
Mr. Sertiko mercy δια την παρατηρηση......................ομως αφενος η Μαρλμπορια ειναι της γυναικος μου και

αφετερου εαν παρατηρησεις λιγακι πιο προσεκτικα θα δεις οτι στο τασακι μεσα αναπαυονται μερικα drip trip......

Εχω κανει αρκετες φιλοτιμες προσπαθειες να την κανω ατμιστρια αλλα εχουν βρει ολες τοιχο......... :wall:

Οποιος ζει με καπνιστη στον ιδιο χωρο μπορει να με καταλαβει......... :)


Αποσυνδεδεμένος jimmys1980

  • *
  • 6
  • Φύλο: Άντρας
evic vtc mini
royal hunter
snake oil by T-max

Αποσυνδεδεμένος vaman

  • *
  • 17
  • Φύλο: Άντρας
evic vtc mini
eviva
five pawns-kibitzer

Αποσυνδεδεμένος sxolare

  • **
  • 147
  • Φύλο: Άντρας
  • Dripping IS the future and the future IS now :D
Pico
Apollo
Muffin Man

Αποσυνδεδεμένος Yeti

  • **
  • 394
  • Φύλο: Άντρας
  • Jordan. Καλλιτέχνης (...εν αγνοία της Τέχνης)
    • Red-Knot Photography
Απ: ένα + ένα + ένα *** LAST DAY ***
« Απάντηση #134 στις: Μαΐου 23, 2016, 17:09 »
Το νήμα άνοιξε στις 21 Μαίου 14:53 και λέω να κλείσει στις 24 Μαίου 14:53
Νομίζω ότι 3 μέρες που περιλαμβάνουν μέσα και ένα ΣαββατοΚύριακο είναι αρκετές, να μην γίνεται και βαρετό, ε? Αν πάλι έχετε αντίθετη γνώμη μου λέτε. Αλλωστε καλοκαιριάζει και σε λίγο τα έρημα νησιά θα είναι... δυσεύρετα.
Και εργαλεία λοιπόν θα βρίσκετε και σύρματα και βαμβάκια και μπαταρίες και φορτιστές και ρεύμα και wi-fi και ότι θέλετε, μην αγχωνόσαστε!
Μόνο modάκια, ατμοποιητές και υγρά δεν θα πωλούνται πουθενά στο έρημο νησί!
Ελάτε γρήγορα γιατί το σαπιοκάραβο όπου νάναι μπαρκάρει!

(Προσοχή! Κάθε ομοιότητα ή παρομοίωση με οτιδήποτε άλλο είναι απολύτως λανθασμένη!) 

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2118 341912 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 23:14
από kon95
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 206234 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 540901 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 30854 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 49929 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 596865 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 357407 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 11310 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 192775 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1173 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1126 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 591341 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios