vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

98 επισκέπτες, 2 χρήστες
Tem, sakissalonika

Twitter

ZEUS-Air

Αποσυνδεδεμένος DIONYSIS

  • ***
  • 549
  • Φύλο: Άντρας
  • Penelope+ProvariMini Satin/Ιatty +PrecisePlus18500
Απ: ZEUS-Air
« Απάντηση #15 στις: Οκτωβρίου 08, 2011, 23:49 »
αν είναι ςς τότε αξίζει τα λεφτα του.
:thumpup:

Αποσυνδεδεμένος DIONYSIS

  • ***
  • 549
  • Φύλο: Άντρας
  • Penelope+ProvariMini Satin/Ιatty +PrecisePlus18500
Απ: ZEUS-Air
« Απάντηση #16 στις: Οκτωβρίου 08, 2011, 23:55 »
+1000 Xiro :)

Αντίγραφο του GG είναι, αλλά αν είναι νόμιμο χωρίς να έχει κλέψει την πατέντα του Θανάση το μόνο καλό.....αν θα ρίξει τις τιμές του GG, κατά τα άλλα δε πρέπει να είναι καλύτερο πουθενά μη σας ξεγελάει η τιμή, έχει και μεταφρικά κάποιο κόστος?!...χοντροκοψιά είναι...και χειρότερο σε φινιρισμα (από τις φωτό τουλάχιστον) δίπλα δίπλα και ζωντανα δε ξέρω... :dontknow:

Αποσυνδεδεμένος cbf_dim

  • **
  • 136
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ZEUS-Air
« Απάντηση #17 στις: Οκτωβρίου 09, 2011, 04:30 »
αν είναι ςς τότε αξίζει τα λεφτα του.
Ο καραφλουλης στο 2ο βιντεο του Zioa (http://www.youtube.com/watch?v=h4xa3XwUrCM&feature=player_embedded) λεει στο 00:41 οτι ειναι αλουμινιο.

Αποσυνδεδεμένος atmomixani

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • το μεγεθος μετραει
Απ: ZEUS-Air
« Απάντηση #18 στις: Οκτωβρίου 09, 2011, 08:43 »
ειναι ολα τα λευτα αυτος ο καραφλουλις !!!!!! αψογο στιλ  :yes: :yes: σαν γαλος ζωγράφος ειναι  :laugh1: εντωμεταξύ  τριπες διαφυγής αερίου που έχει ? .....έχει :confused1: :confused1:
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτωβρίου 09, 2011, 09:04 από atmomixani »

Αποσυνδεδεμένος saxo_29

  • **
  • 239
  • Φύλο: Άντρας
  • GGTS #937 & Iatty, GG Stealth #568, GGTB...
Απ: ZEUS-Air
« Απάντηση #19 στις: Οκτωβρίου 09, 2011, 10:50 »
αυτα που ελεγα στον γιαννη και το θαναση περι προιγμενων χορων ... ψηλοκλοπη μου μιαζει αυτο...  C:-) C:-) C:-)
Ρε Μιχαλη αυτο κατι μου θυμιζει οεο , κατι μου θυμιζει αλλα τί  !!


Αντίγραφο του GG είναι, αλλά αν είναι νόμιμο χωρίς να έχει κλέψει την πατέντα του Θανάση το μόνο καλό.....αν θα ρίξει τις τιμές του GG, κατά τα άλλα δε πρέπει να είναι καλύτερο πουθενά μη σας ξεγελάει η τιμή, έχει και μεταφρικά κάποιο κόστος?!...χοντροκοψιά είναι...και χειρότερο σε φινιρισμα (από τις φωτό τουλάχιστον) δίπλα δίπλα και ζωντανα δε ξέρω... :dontknow:

Διονύση φίλε μου το ηξερα οτι καπου καποια στιγμη θα συμφωνήσουμε σε κατι. :yes: :yes:


ι  :laugh1: εντωμεταξύ  τριπες διαφυγής αερίου που έχει ? .....έχει :confused1: :confused1:

Ο καραφλός?? :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Ο καραφλος μπορει να εχει τρυπες διαφυγης αεριου..... το μοντακι ομως ...μαλλον δεν πρεπει να εχει... :idiot1: :idiot1:

Αποσυνδεδεμένος DIONYSIS

  • ***
  • 549
  • Φύλο: Άντρας
  • Penelope+ProvariMini Satin/Ιatty +PrecisePlus18500
Απ: ZEUS-Air
« Απάντηση #20 στις: Οκτωβρίου 09, 2011, 12:16 »
Ο καραφλουλης στο 2ο βιντεο του Zioa (http://www.youtube.com/watch?v=h4xa3XwUrCM&feature=player_embedded) λεει στο 00:41 οτι ειναι αλουμινιο.
Αλουμίνιο?  :)) :)) :)) την ξέρη τη τύχη του το mod-aki... :)) :)) :)) ο Ιταλός θα το βάλει εκέι που το έβαλαν και οι άλλοι (τα σαπάκια τους) που θέλει και τόσα λεφτά για αλουμίνιο...όσους Ιταλούς πιάσει κοροιδα και μέχρι εκεί... :idiot1:...το λέει και ZEUS...(το αντίγραφο) η λυνάτσα... :laugh1:
Νομίζω (δεν είμαι συγουρος) επίσης ότι το συγκεκριμενο ''ιταλοκαραφλομουστάκι'' είχει φαγωθεί στο ECF με το Θανάση για να βάλει το κουμπί από κάτω (τον είχε βουλώσει στο ώραίο αν θυμάμαι ο Θανάσης  :thumpup:)...αν είναι αυτός (ο Θανάσης θα θυμάτε γιατί ηταν πολύ Μ@@@@κας ο ιταλός ) και τον αντέγραψε...το κουμπί πάλι στο πλάι το έβαλε... :)) :))
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτωβρίου 09, 2011, 12:27 από DIONYSIS »

Αποσυνδεδεμένος imeothanasis

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • Achilles was a modder
    • GG-GoldenGreek
Απ: ZEUS-Air
« Απάντηση #21 στις: Οκτωβρίου 11, 2011, 20:13 »
Διονυση, σε ευχαριστω που αναγνωριζεις την αντιγραφη. Το mod  ειναι πληρη αντιγραφη του GGTS με διαφορα στο κλειδωμα μονο. Επισης χρησιμοποιει το παλιο μου AVS και οχι το νεο UFS αλλα θα το κανει απο οτι μαθαινω. Αλλα δεν ειναι ο πρωτος που κλεβει τις πατεντες μου.

Οσο για τα παιδια που αναφερουν οτι αν ειναι φτηνοτερο θα το παρουν και δεν ξεχωριζουν Ελληνικα ή ξενα mod, τουλαχιστον θα μπορουσαν να αναγνωρισουν τα χρονια που εφαγα για να σκεφτω και να σχεδιασω με ολες του τις λεπτομερεις το GGTS και τα υπολοιπα GG mod.  Το να αντιγραψεις απλως κατι ειναι πολυ ευκολο. Το να σκεφτεις μια νεα ιδεα ειναι πολλες φορες αδυνατο

Αποσυνδεδεμένος Arvacon

  • *****
  • 626
  • Φύλο: Άντρας
  • Project *Atmopipes* ..coming soon?
    • Atmopipes.gr - Συντομα κοντα σας!
Απ: ZEUS-Air
« Απάντηση #22 στις: Οκτωβρίου 11, 2011, 21:15 »
Διονυση, σε ευχαριστω που αναγνωριζεις την αντιγραφη. Το mod  ειναι πληρη αντιγραφη του GGTS με διαφορα στο κλειδωμα μονο. Επισης χρησιμοποιει το παλιο μου AVS και οχι το νεο UFS αλλα θα το κανει απο οτι μαθαινω. Αλλα δεν ειναι ο πρωτος που κλεβει τις πατεντες μου.

Οσο για τα παιδια που αναφερουν οτι αν ειναι φτηνοτερο θα το παρουν και δεν ξεχωριζουν Ελληνικα ή ξενα mod, τουλαχιστον θα μπορουσαν να αναγνωρισουν τα χρονια που εφαγα για να σκεφτω και να σχεδιασω με ολες του τις λεπτομερεις το GGTS και τα υπολοιπα GG mod.  Το να αντιγραψεις απλως κατι ειναι πολυ ευκολο. Το να σκεφτεις μια νεα ιδεα ειναι πολλες φορες αδυνατο


Συνηθως ισχυει το γνωστο "οτι πληρωνεις παιρνεις.."
Σωστος, θα συμφωνησω απολυτα με το Θαναση.
Αν ηταν πιο ξεκαθαρα τα πραγματα σχετικα με το ΗΤ παγκοσμιως, θα ηταν οτι καλυτερο να κατοχυρωνες τις πατεντες σου (οχι στο Ελλαδισταν φυσικα, εδω ειμαστε Ουγκαντα σε τετοια θεματα..) τουλαχιστον πανευρωπαικα και θα σου λεγα εγω αν θα τολμουσε να αντιγραψει..  :fight_shot_auto: :fight_shot_bandana:

Αποσυνδεδεμένος blue

  • **
  • 117
  • la Vita e bella
Απ: ZEUS-Air
« Απάντηση #23 στις: Οκτωβρίου 11, 2011, 21:26 »
Και stainless να είναι εγώ δεν θα έδινα 115 ευρώ για αυτό το μαραφέτι.
Θα προτιμούσα να πάρω το SSGGTS που είναι μοναδικό ή αλλιώς unique

Αποσυνδεδεμένος Parmenion

  • *
  • 19
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ZEUS-Air
« Απάντηση #24 στις: Οκτωβρίου 11, 2011, 21:33 »
Εγω θα παρω το ggts σε κανα μηνα ειμαι λιγο στριμογμενος τωρα  ;D  επιδη α) ειναι ελληνικο,  β)επιδη μου αρεση να βλεπω δικους μας να προκοβουνε σε κατι  :thumpup:  και γ) παραλιγο να παρατησω το ατμισμα λογου hybrid..

Αποσυνδεδεμένος panosfc

  • ***
  • 763
  • I am a Steam Machine Κιτσο μου!
    • OUR PRIDE!!!
Απ: ZEUS-Air
« Απάντηση #25 στις: Οκτωβρίου 11, 2011, 21:36 »
Εγω θα παρω το ggts σε κανα μηνα ειμαι λιγο στριμογμενος τωρα  ;D  επιδη α) ειναι ελληνικο,  β)επιδη μου αρεση να βλεπω δικους μας να προκοβουνε σε κατι  :thumpup:  και γ) παραλιγο να παρατησω το ατμισμα λογου hybrid..

Πιστεψε με δεν θα το μετανιωσεις!  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος crisx

  • ***
  • 567
Απ: ZEUS-Air
« Απάντηση #26 στις: Οκτωβρίου 11, 2011, 21:51 »
Έπρεπε να το είχε κάνει ο Θανάσης πριν το βγάλει. Φαντάζομαι θα είχε αρκετό κόστος αυτό...

Αποσυνδεδεμένος zoobi

  • ****
  • 1159
  • Φύλο: Άντρας
  • Όπου υπάρχει καπνός... μπορεί να είναι ατμός.
Απ: ZEUS-Air
« Απάντηση #27 στις: Οκτωβρίου 11, 2011, 21:56 »
Σαν τα κινέζικα Rolex των $10  :idiot1:

Αποσυνδεδεμένος zoobi

  • ****
  • 1159
  • Φύλο: Άντρας
  • Όπου υπάρχει καπνός... μπορεί να είναι ατμός.
Απ: ZEUS-Air
« Απάντηση #28 στις: Οκτωβρίου 11, 2011, 22:01 »
Εγω θα παρω το ggts σε κανα μηνα ειμαι λιγο στριμογμενος τωρα  ;D  επιδη α) ειναι ελληνικο,  β)επιδη μου αρεση να βλεπω δικους μας να προκοβουνε σε κατι  :thumpup:  και γ) παραλιγο να παρατησω το ατμισμα λογου hybrid..
Χτύπα το αλύπητα!  :thumpup:

Έχω δύο (ένα v1 και ενα v2) και οσα mods και να πήρα, μετα απο λιγο τα GGTS καταλήγω να χρησιμοποιώ παλι.

Αποσυνδεδεμένος DIONYSIS

  • ***
  • 549
  • Φύλο: Άντρας
  • Penelope+ProvariMini Satin/Ιatty +PrecisePlus18500
Απ: ZEUS-Air
« Απάντηση #29 στις: Οκτωβρίου 11, 2011, 22:43 »
Διονυση, σε ευχαριστω που αναγνωριζεις την αντιγραφη. Το mod  ειναι πληρη αντιγραφη του GGTS με διαφορα στο κλειδωμα μονο. Επισης χρησιμοποιει το παλιο μου AVS και οχι το νεο UFS αλλα θα το κανει απο οτι μαθαινω. Αλλα δεν ειναι ο πρωτος που κλεβει τις πατεντες μου.

Οσο για τα παιδια που αναφερουν οτι αν ειναι φτηνοτερο θα το παρουν και δεν ξεχωριζουν Ελληνικα ή ξενα mod, τουλαχιστον θα μπορουσαν να αναγνωρισουν τα χρονια που εφαγα για να σκεφτω και να σχεδιασω με ολες του τις λεπτομερεις το GGTS και τα υπολοιπα GG mod.  Το να αντιγραψεις απλως κατι ειναι πολυ ευκολο. Το να σκεφτεις μια νεα ιδεα ειναι πολλες φορες αδυνατο
Να είσαι καλά Θανάση, αν και πολλοί νομίζουν ότι έχω εμπάθεια μαζί σου, εγώ λέω ότι ποιοτικά και τεχνικά τα προιοντα σου είναι στην κορυφή, ανεξαρτήτως ότι επι του παρόντος ''δεν χρησιμοποιώ'' GGTS (είναι κάπως μεγάλο ''φαρδί'', μάλλον διότι τεχνικά δεν γίνεται στενότερο λόγω τηλεσκοπικού και παραμένω πιστός στο PRECISE P18) και UFS (λόγο ασυμβατότητας με άλλες μπαταριοθήκες 510 σπείρωμα αλλά και λόγω πάχους τανκ, παρόλα αυτά το γουστάρω εμφανισιακά πολύ ώς atomizer περισότερο από το Α2-Τ που έχω και ας μη τον έχω δοκιμάσει να δώ τι κάνει), επίσης είχα μία αντιπαράθεση με τα παιδιά εδώ στο forum διότι είμαι πεπεισμένος ότι μπορείς να φτιάξεις τις τιμές για τους Έλληνες τουλάχιστον έστω και υπό τη μορφή προσφοράς κάποια μικρά διαστήματα όπως για παράδειγμα ένα 5θήμερο τα Χριστούγεννα , αλλά και στη προώθηση των κατασκευών σου έχοντας και ένα-δύο dem-akia να τα δοκιμάζει ο κόσμος (προσωπική μου γνώμη κέρδος σου θα ήταν).
Με εκτίμηση στη δουλειά σου, αν και με βρηκε αντίθετο ώς καταναλωτή στα σημεία που προανέφερα. Ηταν μεγάλη ευκαιρία για εμένα να σου πώ την αποψή μου και ίσως λάθος μου να προσπαθώ να την περάσω στους άλλους (και συγκεκριμένα σε μερικούς πορομένοfan των κατασκευών σου, που πιστέυω άθελα τους λειτούργησαν σαν επιχειρηματίες και όχι ως καταναλωτές).
Συγνώμη λοιπόν για τον τρόπο μου απέναντι στις προσπαθειες σου  :dontknow:.
 Αυτά λοιπον για να επαναφέρω την τάξη αναφορικά με το προσωπό μου, αλλά και για να μην υπάρχουν παρεξηγήσεις και εντάσεις...Θα ήθελα επίσης αν υπάρχει η διάθεση και ο χρόνος από μερους σου (μιας και και είσαι μέλος του forum) να φτιάξεις ένα νήμα για ανοιχτό διάλογο με όλους, απαντώντας τουλάχιστον στις ερωτήσεις-απορείες που πρέπει, όπως κάνεις πολύ σωστά και στο ECF.
Φιλικά, Διονύσης  :bye:
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτωβρίου 11, 2011, 23:01 από DIONYSIS »

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Flash E-Vapor (Clones) [Κλώνοι επισκευάσιμων] 813 152208 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 21:57
από Barbapaidi
Μηχανικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Μηχανικά mods] 2334 241365 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 20:54
από camber
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1815 291423 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 17:28
από Xxristos
Σύρματα MTL fused clapton & άλλα πλεκτά Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 3 813 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 16:32
από chkontog
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4916 566064 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 16:31
από nXtLs
Αυτοπαρουσίαση μελών ΣΥΝΗΘΕΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Κανονισμοί - ΑΥΤΟΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ μελών 3451 760549 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 15:08
από Tol1as
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4696 501945 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 00:55
από anetost
Hashtag Shake and Vape 1 407 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 00:18
από chkontog
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 8 3333 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 05, 2024, 22:48
από Tem
Σωλήνες (tube mods) με ηλεκτρονική πλακέτα [Ηλεκτρονικά mods] 85 12836 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 02, 2024, 15:38
από Sergios
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 7 7843 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 29, 2024, 10:23
από Sergios
Labs MTL RTA – BP MODS [Με φιτιλοαντίσταση] 59 21495 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 26, 2024, 15:53
από kyrgiannis