vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Twitter

Eleaf iStick Pico (eCig eBox 75W)

Απ: Eleaf iStick Pico (eCig eBox 75W)
« Απάντηση #2025 στις: Νοεμβρίου 24, 2016, 21:28 »
Θα μπορούσα να ανοίξω ένα θέμα σε κάποιον άλλο τομέα το φόρουμ;

Και επίσης μια ερώτηση.Από τη στιγμή που ήταν σφραγισμένο κλπ, πως θα μπορούσα να το ξέρω;Για να ξέρω την επόμενη φορά τί να προσέχω.

Και αλλή μια ερώτηση πρός όλους όσους ασχολήθηκαν μαζί μου.Να συνεχίσω να ατμίζω από αυτό ή να το στείλω;

Αποσυνδεδεμένος drum

  • *****
  • 5371
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Eleaf iStick Pico (eCig eBox 75W)
« Απάντηση #2026 στις: Νοεμβρίου 24, 2016, 21:32 »
αν δουλευει σωστα δουλεψε το.  μη σκας κιολας.. 

Απ: Eleaf iStick Pico (eCig eBox 75W)
« Απάντηση #2027 στις: Νοεμβρίου 24, 2016, 21:36 »
Ευχαριστώ :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Doubt

  • *****
  • 2812
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Eleaf iStick Pico (eCig eBox 75W)
« Απάντηση #2028 στις: Νοεμβρίου 24, 2016, 21:38 »
Με κλειστό το mod και 10 κλικ στο fire βγάζει τη θερμοκρασία πλακέτας;
Με 20 κλικ βγάζει έκδοση firmware?

Εγώ θα έλεγα να το κυνηγήσεις μέσω δίωξης ηλεκτρονικού εγκλήματος και να ζητήσεις τα λεφτά σου. Το site δεν το βλέπω, άρα η υπόθεση "βρωμάει" και ο τύπος το ξέρει.

Αποσυνδεδεμένος drum

  • *****
  • 5371
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Eleaf iStick Pico (eCig eBox 75W)
« Απάντηση #2029 στις: Νοεμβρίου 24, 2016, 21:40 »
αν θυμαμαι καλα, εγραψε ο φιλος οτι το παρελαβε απο το σπιτι του πωλητη...
αν θυμαμαι καλα ε...

εγω στη θεση του θα επαιζα με το δικο μου νομο...   αυτον του πεζοδρομιου...  για να με θυμαται καλα οταν αλλαζει ο καιρος. ;)

Απ: Eleaf iStick Pico (eCig eBox 75W)
« Απάντηση #2030 στις: Νοεμβρίου 24, 2016, 21:46 »
Μήπως προερχεται από φαστεκ ,που αφαιρει τα αυτοκολητα γνηιοτητας για να  τα προμηθευεται  σε καλύτερη τιμή?
εγω απο f.t το πηρα και τα ειχε ολα κανονικα..................και γνησιο :thumpup: :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Aamon

  • *
  • 54
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Eleaf iStick Pico (eCig eBox 75W)
« Απάντηση #2031 στις: Νοεμβρίου 24, 2016, 21:56 »
Είπες οτι πήγες "κάτω απο το σπίτι του" ..Το πιο πιθανό είναι οτι δεν μένει καν σε εκείνη την περιοχή...

Πάραυτα το λίνκ που έστειλες με τη σελίδα του πίκο "ανοιγει" αν και ο τύπος τα εχει διαγράψει όλα

Στο λίνκ που ανοίγει λοιπόν φαίνονται οι κατηγορίες απο αγγελίες που είχε στο σάιτ καθώς και κάποιες απο αυτές στο πλάι , όπως επίσης και το τηλέφωνο του κλπ. (έχεις κάποιο αποδεικτικό δηλαδή του μαιμού σάιτ)

Θα σου πρότεινα να ακολουθήσεις τη συμβουλή του Doubt και να απευθυνθείς στη δίωξη ηλεκτρονικού εγκλήματος, όπου αν το πάρουν ζεστά το θέμα μπορούν να τον βρούνε λογικά..

Και σίγουρα με αυτή σου τη κίνηση θα προστατέψεις πολύ κόσμο ακόμα απο την επόμενη ανάλογη απατεωνιά του

Απ: Eleaf iStick Pico (eCig eBox 75W)
« Απάντηση #2032 στις: Νοεμβρίου 24, 2016, 21:59 »
@Doubt

Όχι, ξέχασα να το αναφέρω και αυτό.Απλά όταν φτάνει στα 5 κλικ ανοιγει και στα 10 κλείνει και τα ίδια μέχρι τα 20.

Θα κάνω μια καταγγελία στα επόμενα λεπτά.Το ψάχνω λίγο πως ακριβώς.Όχι τόσο για να πάρω τα χρήματα μου πίσω, αλλά για να ξέρω ότι αυτός ο απατεώνας δεν θα εξαπατήσει και άλλους.

@drum

Ναι φίλε μου, από το σπίτι του...

Για να μην λέω ψέματα πάνω στα νεύρα μου το σκέφτηκα, αλλά άστο καλύτερα γιατί πιθανώς θα μπλέξω κι εγώ.

Και επειδή ξέρω ότι ο τύπος παρακολουθεί αυτό το thread (λογικά απο την στιγμή που "διέγραψε" το σαιτ του είδε ότι ερχόταν επισκεψιμότητα από εδώ) , να πω ότι και αυτό είναι δικό του: plex.gr

Ίδιος τρόπος περιγραφής στις αγγελίες και ίδιο τηλέφωνο!

Ούτε μια δουλειά δεν μπορείς να κάνεις σωστά φίλε...Την πάτησες!

@Aamon

Τον πήρα τηλέφωνο όταν έφτασα απο κάτω και κατέβηκε από την πολυκατοικία, οπότε δεν ξέρω...

cruiser79, συγγνώμη που συνεχίζω εδώ και πάλι, αλλά έπρεπε να απαντήσω!

Πείτε μου κάποιος που να ανοίξω ένα thread μόνο για αυτό.

Αποσυνδεδεμένος drum

  • *****
  • 5371
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Eleaf iStick Pico (eCig eBox 75W)
« Απάντηση #2033 στις: Νοεμβρίου 24, 2016, 22:04 »
το καναμε ρδελο το παρων νημα, αλλα ενταξει...  καταλαβαινουν κ οι συντονιστες την ιδιαιτεροτητα του θεματος κ υπαρχουν ανωχες... ετσι πιστευω.

σβηνει εξαφανιζει, αλλα αφηνει πολλα ιχνη ο πονηριδης...   σκιστον. μην του χαριστεις.

Απ: Eleaf iStick Pico (eCig eBox 75W)
« Απάντηση #2034 στις: Νοεμβρίου 25, 2016, 21:07 »
Καλησπέρα σε όλους,

Έστειλα email στην δίωξη, μου απάντησαν και απλά θέλω μια μικρή βοήθεια (από νομικά αν ξέρει κάποιος) :)
Στείλτε μου PM, όποιος μπορεί να βοηθήσει.

Άντε μπας και τον βάλουμε στη θέση του.

Αποσυνδεδεμένος evansk

  • *
  • 43
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Eleaf iStick Pico (eCig eBox 75W)
« Απάντηση #2035 στις: Νοεμβρίου 26, 2016, 11:25 »
καλημέρα φιλε μου ψαχνεις ψίλους στα αχυρα σε μία χωρα ανομίας προσπαθείς εσυ να βγάλεις την ακρη που δεν βγαζουν αλλοι σε χρόνια!
Απο την διωξη ηλεκτρονικου εγκλήματος θα σε παραπεμψουν σε καποιο Α.Τ για να καταθέσεις μηνυση η στην εισαγγελία για εισαγγελίκη παραγγελία κλπ κλπ!

Οταν θα φτάσεις στο τμήμα αυτο που θα κληθείς να πληρώσεις για να καταθέσεις μήνυση ειναι ασύμφορο μπροστά σε αυτό το ποσό που αναφέρεις αλλα και φυσικα θα σου ζητήσουν αποδειξη αγορας αν δεν καταθέσεις δεν εκπίπτει αγοραπωλησία(εσενα μπορεί να σου ηρθε γιατι ο αλλος στραβόκλασε και είναι γείτονας σου η την επεσε στην γκόμενα σου θές να του κλεισεις το σπιτι παρουσιάζοντας μια αγοραπωλησία)!

οκ αντε και καταθετεις μηνυση..

Και τί θα καταφέρεις? αλλη μια ταλαιπωρία 5 χρόνια ++ με δικαστηρια για 40-50 ευρω και εναν τυπο που στα "εφαγε" πουλώντας σου ενα "μουφα" mod!
Τα δικαστικά έξοδα έχεις ιδέα πόσα είναι? ? ? ?

αντε και ετρεξες 5 χρονια και δικαστηκε με αναστελόμενη ποινη "παντα" γιατι φυλακιση δεν παιζει σε καμια περιπτωση αλλα ουτε και χρηματικό προστιμο!

τι θα εχεις καταφέρει?να μην το ξανακάνει?αν ειναι η παστα του ανθρώπου ετσι θα το εχει ξανακανει και φυσικα θα το ξανακάνει!

και κατι τελευταίο αν ο προαναφερόμενος απατεώνας τα είχε κλεψει απο φορτίο η απο μαγαζί πηγαίνοντας στο δικαστηριο και αναφέροντας αγοραπωλησια μεταξύ σας γίνεσαι αυτόματα κλεπταποδόχος!

Good Luck Οτι απορίες εχεις ειμαι εδώ!

Διαγραφή άμεσης παράθεσης
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 27, 2016, 13:11 από Cruiser79 »

Αποσυνδεδεμένος makis66

  • *****
  • 3076
  • Φύλο: Άντρας
  • Ζήσε την κάθε μέρα σου σα νάναι η τελευταία σου
Απ: Eleaf iStick Pico (eCig eBox 75W)
« Απάντηση #2036 στις: Νοεμβρίου 26, 2016, 11:56 »
To τελικό συμπέρασμα λοιπόν είναι ότι πρέπει να προσέχουμε από πού αγοράζουμε, όσο γίνεται αυτό βέβαια, γιατί το σύστημα δικαιοσύνης αν φτάσουμε εκεί, είναι πολύ αργό και ακριβό. Μιλάω εκ πείρας. 8)

Αποσυνδεδεμένος evansk

  • *
  • 43
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Eleaf iStick Pico (eCig eBox 75W)
« Απάντηση #2037 στις: Νοεμβρίου 26, 2016, 12:09 »
ρε συ δεν ειναι μονο αυτο αν ο συγκεκριμενος καταγγέλων εδω μέσα το είχε παρει αυθεντικότατο και στην τιμή που το συμφερει θα ηταν μαγκας το οτι τον επιασαν κοροιδο δεν μπορει να δεχθει!
καμια φορά δεν ειναι κακό να δεχόμαστε τις βλακίες και τα λάθη που κάνουμε!
αν στο μοναστηρακι π.χ ερθει ενα πρεζάκι και σου πουλησει iphone 7 50€ θα εισαι υπερμαγκας και όχι κλεπταποδόχος που φυσικά εισαι!
αν όμως ο ίδιος πρεζακιας σου πουλήσει σαπούνι αντι για iphone θα πας να τον καταγγείλεις οτι τι ηθελα να γίνω κλεπταποδόχος και τελικά με καναν μεροκάματο και κλειστε τον μέσα?? αφου ξερεις που μπλεκεις πριν ολοκληρωσεις την συναλλαγή!

Διαγραφή άμεσης παράθεσης
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 27, 2016, 13:12 από Cruiser79 »

Αποσυνδεδεμένος asdgeorge7

  • **
  • 343
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Eleaf iStick Pico (eCig eBox 75W)
« Απάντηση #2038 στις: Νοεμβρίου 26, 2016, 13:48 »
πιστευω ο φιλος το ελειξε το θεμα με ενα χαστουκι πραγματικοτητας κ απλης λογικης.απλα τα πραγματα στο κυνήγι της ευκαιριας κ αποφυγης της ελληνικης τιμολογισης θελει προσοχη αλλα κ τυχη.  

Αποσυνδεδεμένος evansk

  • *
  • 43
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Eleaf iStick Pico (eCig eBox 75W)
« Απάντηση #2039 στις: Νοεμβρίου 26, 2016, 14:08 »
xaxaxax μαλλον δεν διαβασες οτι θελει νομικες συμβουλες λογω απαντησης απο την ΔΗΕ!
για 40-50 ευρω κλαιω!!
οταν οι νομικες συμβουλες κατα κύριο λόγο χρεωνονται απο τους περισσότερους δικηγόρους!

Διαγραφή άμεσης παράθεσης
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 26, 2016, 17:36 από Tem »

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4690 500315 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 20:49
από Xameno_Skli
Hashtag Shake and Vape 0 117 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 09:17
από chkontog
Σωλήνες (tube mods) με ηλεκτρονική πλακέτα [Ηλεκτρονικά mods] 85 12389 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 02, 2024, 15:38
από Sergios
Σύρματα MTL fused clapton & άλλα πλεκτά Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 1 506 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 31, 2024, 23:11
από chkontog
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 7 7611 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 29, 2024, 10:23
από Sergios
Labs MTL RTA – BP MODS [Με φιτιλοαντίσταση] 59 21261 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 26, 2024, 15:53
από kyrgiannis
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1691 195481 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 25, 2024, 21:47
από billythekid
INNOKIN ARES FINALE [Με φιτιλοαντίσταση] 1 1968 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 25, 2024, 18:04
από ThioVag
LOST VAPE CENTAURUS B60 AIO & B80 AIO [Ηλεκτρονικά mods] 5 5112 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 24, 2024, 13:48
από zamploutos
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8820 1110613 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 17:05
από shadockan
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1463 181714 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 16:51
από shadockan
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 2373 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki