vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

86 επισκέπτες, 6 χρήστες
netsplit, pirate, tzavardin, Sergios, Harris, Ribot

Twitter

GRIFFIN RTA by GeekVape

Αποσυνδεδεμένος LoOk

  • **
  • 390
  • Φύλο: Άντρας
  • BasilisL
    • greekecigreviews
Απ: GRIFFIN RTA by GeekVape
« Απάντηση #30 στις: Φεβρουαρίου 25, 2016, 17:41 »
καλησπερα !  ;D



Αποσυνδεδεμένος mel9887

  • ***
  • 731
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GRIFFIN RTA by GeekVape
« Απάντηση #31 στις: Φεβρουαρίου 25, 2016, 17:47 »
xaxa αστα να πανε και για μενα ειναι ηδη αρκετος o αερας...
Αν και πιστευω πως ο λογος που βγηκε αυτο το εξτραδακι ειναι ο παρακατω
http://www.vaporesso.com/gemini-tank.html
Στην ουσια η vaporesso εβγαλε εναν griffin με + το top airflow. Mαλλον ειναι νωρις για griffin v2 και κατι επρεπε να κανει και η geekvape

Αποσυνδεδεμένος PsilosX

  • ****
  • 1004
  • Φύλο: Άντρας
  • instagram: @psilosx
    • IG
Απ: GRIFFIN RTA by GeekVape
« Απάντηση #32 στις: Φεβρουαρίου 25, 2016, 21:32 »
Παιδιά εγώ πάντως μετά από κάποιες ώρες χρήσης του Griffin κατέληξα οτί τη βρίσκω με τέρμα ανοιχτό το air flow  :))
Δεν κλείνει ποτέ καθόλου παρά μόνο όταν τον βγάζω από το mod. Πράγμα που επίσης δεν συμβαίνει συχνά!  ;)
mel9887 εκτός από top air flow ο gemini έχει και μεγαλύτερες τρύπες για τη ροή υγρών.  :hmmm:

Απ: GRIFFIN RTA by GeekVape
« Απάντηση #33 στις: Φεβρουαρίου 28, 2016, 23:25 »
Σκέφτομαι να τον παραγγειλω από φασττεκ. Κανένα πρόβλημα με αυτόν τον ατμοποιητη?

Στάλθηκε από το Nexus 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος mel9887

  • ***
  • 731
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GRIFFIN RTA by GeekVape
« Απάντηση #34 στις: Φεβρουαρίου 28, 2016, 23:31 »
Εγω προσωπικα δεν ειχα κανενα θεμα! Τον εχω σαν βασικο και ειμαι απολυτα ικανοποιημενος. Καποια μελη ανεφεραν οτι αντιμετωπισαν προβληματα με την καμιναδα κατα το ξεβιδωμα αν δεις στην πρωτη σελιδα. Μην ξεχασεις το koυπονι MAP αν τον παρεις απ τη φαστεκ ;)

Απ: GRIFFIN RTA by GeekVape
« Απάντηση #35 στις: Φεβρουαρίου 28, 2016, 23:46 »
Ωραίος φίλε θα τον παρω, είδα και για το κουπόνι. Γίνεται μαζί να βάλω και το άλλο το κουπόνι RMBUST νομίζω κάπως έτσι, που είναι για 10% έκπτωση? Θέλω να πάρω και τον καιφουνη τον μικρό μαζί! :D

Στάλθηκε από το Nexus 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος mel9887

  • ***
  • 731
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GRIFFIN RTA by GeekVape
« Απάντηση #36 στις: Φεβρουαρίου 28, 2016, 23:58 »
Ναι γινεται φιλε αλλα δεν πιανονται μαζι..Το MAP θα ισχυσει μονο για griffin και το RMBBUST για kayfun

Απ: GRIFFIN RTA by GeekVape
« Απάντηση #37 στις: Φεβρουαρίου 29, 2016, 00:15 »
Σε ευχαριστώ φίλε. Στον griffin έχεις χωράει τα πάντα από σύρμα? Θέλω να δοκιμασω χοντρό clapton και flat σύρμα και έχω την απορία αν είναι να τα βάλω και αυτά στην παραγγελία!

Στάλθηκε από το Nexus 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος mel9887

  • ***
  • 731
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GRIFFIN RTA by GeekVape
« Απάντηση #38 στις: Φεβρουαρίου 29, 2016, 00:21 »
Mην τον φοβασαι, γι αυτο φτιαχτηκε ο griffin...χωραει σχεδον τα παντα! Δες και το βιντεο του Βασιλη πιο πανω και θα καταλαβεις και με εικονα :))

Αποσυνδεδεμένος Shadowjump

  • ****
  • 1428
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GRIFFIN RTA by GeekVape
« Απάντηση #39 στις: Μαρτίου 01, 2016, 01:52 »
Τον βρηκα! Επιτελους!   :yes: :yes: :yes: Αψογοοοοοςς!!!! Ενας Crius v3 χωρις τις διαρροες του! Το 2 μειον για μενα ειναι οτι θελει ξεβιδωμα το καπακι για να τον γεμισεις και οτι αν εχεις πιο κλειστη την εισαγωγη αερα, σφυραει. Κατα τ'αλλα αψογος! Κατευθειαν με clapton τον εστησα και τον ευχαριστιεμαι  ;D

Αποσυνδεδεμένος PsilosX

  • ****
  • 1004
  • Φύλο: Άντρας
  • instagram: @psilosx
    • IG
Απ: GRIFFIN RTA by GeekVape
« Απάντηση #40 στις: Μαρτίου 01, 2016, 01:59 »
@shadowjump αυτό με το σφύριγμα ισχύει, αλλά διορθώνεται εύκολα.

Δοκίμασε να έχεις τέρμα ανοιχτό τον αέρα! Εμένα μου έλυσε όλα τα προβλήματα :laugh1: :laugh1: :laugh1:

ΥΓ. Πάντα τέρμα ανοιχτό το air flow, δεν το κλείνω ούτε χιλιοστό. :fight_fryingpan:

Αποσυνδεδεμένος giorg0ss

  • *
  • 53
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GRIFFIN RTA by GeekVape
« Απάντηση #41 στις: Μαρτίου 01, 2016, 02:18 »
@PsilosX σε κόβω ψημένο και για το top airflow   
Αν πέφτω μέσα να μας πεις εντυπώσεις     :D




Αποσυνδεδεμένος Shadowjump

  • ****
  • 1428
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GRIFFIN RTA by GeekVape
« Απάντηση #42 στις: Μαρτίου 01, 2016, 02:24 »
@shadowjump αυτό με το σφύριγμα ισχύει, αλλά διορθώνεται εύκολα.

Δοκίμασε να έχεις τέρμα ανοιχτό τον αέρα! Εμένα μου έλυσε όλα τα προβλήματα :laugh1: :laugh1: :laugh1:

ΥΓ. Πάντα τέρμα ανοιχτό το air flow, δεν το κλείνω ούτε χιλιοστό. :fight_fryingpan:

Εννοειται παντα τερμα ανοιχτο! Και λιγο ειναι  ;D

Αποσυνδεδεμένος PsilosX

  • ****
  • 1004
  • Φύλο: Άντρας
  • instagram: @psilosx
    • IG
Απ: GRIFFIN RTA by GeekVape
« Απάντηση #43 στις: Μαρτίου 01, 2016, 02:39 »
@giorg0ss δεν ξέρω αν θα πάω για το top airflow. Μάλλον θα πάω για τον Gemini κατευθείαν που έχει και μεγαλύτερες τρύπες ροής υγρού και το top air flow. Ηθελα και άλλον έναν sub ohm επισκευάσιμο έτσι κι αλλιώς! 8)
Αν δεν είχε βγει ο Gemini θα το τσίμπαγα ομως!

Αποσυνδεδεμένος giorg0ss

  • *
  • 53
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GRIFFIN RTA by GeekVape
« Απάντηση #44 στις: Μαρτίου 03, 2016, 01:18 »
Ρε παιδιά το deck ξεβιδώνει από την βάση ή όχι; Αν ναι με ποιον τρόπο; Προσπάθησα και νομίζω θα μου μείνει στα χέρια απ την πίεση που άσκησα. Δεν τα κατάφερα φυσικά να βγάλω το deck από τη βάση

Αυτόματη συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων

Tο πρόβλημά μου είναι το εξής- Μετά από κάθε πλύσιμο για κάποιο λόγο όταν γυρνάω το δαχτυλίδι του αέρα δεν ανοίγει ο αέρας (μένει στάσιμη η τρύπα αέρα) και ανοιγοκλείνουν μόνο οι τρύπες υγρού. Κάθε φορά τα ίδια. Μετά βιδώνω ξεβιδώνω, κάνω ότι μου κατέβει και μετά ως δια μαγείας στρώνει! Τώρα έχει καμια ώρα που τον έπλυνα και ακόμη παλεύω να βρω τι φταίει! Γυρνάω το δαχτυλίδι αλλά η σχισμή του αέρα στάσιμη και ανοιγοκλείνουν οι εισαγωγές υγρού. Βοήθεια παληκάρια με έχει τρελάνει. Αν πιάσω με το ένα χέρι τον πόλο του ατμοποιητή και με το άλλο χέρι γυρίσω το δαχτυλίδι αέρα μόνο τότε ανοιγοκλείνει ο αέρας

Αυτόματη συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων
Κλασσικά τώρα ως δια μαγείας μετά από ένα δίωρο σχεδόν από το πλύσιμο οι εισαγωγές αέρα ανοιγοκλείνουν κανονικά γυρνώντας το δαχτυλίδι! Ρε παιδιά τί γίνεται; Πως γίνεται αυτό; 
« Τελευταία τροποποίηση: Μαρτίου 03, 2016, 03:25 από giorg0ss »

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 981 131084 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 06:44
από Chris66
Aspire Gotek Nano [AIO (Όλα σε ένα)] 0 99 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 02, 2024, 21:46
από zamploutos
Aspire Veynom Air [AIO (Όλα σε ένα)] 0 114 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 02, 2024, 19:19
από zamploutos
Aspire Revolto [Ηλεκτρονικά mods] 0 119 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 02, 2024, 18:09
από zamploutos
Aspire Boxxer [Ηλεκτρονικά mods] 1 181 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 02, 2024, 15:35
από Tem
Aspire Rover Plus [Ηλεκτρονικά mods] 0 122 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 02, 2024, 15:04
από zamploutos
Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ [Χρήση του φόρουμ] 1881 249174 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 02, 2024, 02:38
από chkontog
Αυτοπαρουσίαση μελών ΣΥΝΗΘΕΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Κανονισμοί - ΑΥΤΟΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ μελών 3453 767473 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 01, 2024, 19:22
από mathimatikos1966
My Flavor Shot Reviews Shake and Vape 0 208 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 01, 2024, 01:02
από chkontog
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα ΑΡΩΜΑΤΑ. Βασικές πληροφορίες [Αρώματα] 1415 181637 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 29, 2024, 18:07
από tony1976
VOOPOO ARGUS P2 [AIO (Όλα σε ένα)] 2 414 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 29, 2024, 14:59
από tony1976
GEEK VAPE AEGIS LEGEND III MOD [Ηλεκτρονικά mods] 1 379 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 29, 2024, 09:22
από Tem