vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

267 επισκέπτες, 2 χρήστες
Mimhsdr, ZoeM

Kayfun V3 Mini by Svoemesto

Αποσυνδεδεμένος Thorin13

  • ***
  • 837
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Kayfun V3 Mini by Svoemesto
« Απάντηση #240 στις: Φεβρουαρίου 18, 2016, 18:40 »
Πιο ΧΑΛΙΑ παρουσίαση, δεν έχω ξαναδεί! Αλλά ναι, τι ψάχνω να βρω κι εγώ... Δεν είναι και Calix ο Kayfun! Και ο νοών νοείτω...


(Έχω σχολιάσει ήδη στο βίντεο...)

Αποσυνδεδεμένος mpol

  • **
  • 353
  • Φύλο: Άντρας
  • Μιχάλης
Απ: Kayfun V3 Mini by Svoemesto
« Απάντηση #241 στις: Φεβρουαρίου 18, 2016, 18:56 »
Χρήστο , δεν έχεις κι άδικο...
Το είδα το σχόλιό σου. Καλά τα λες.
Αυτό που δεν "καταλαβαίνω" στο βίντεο  , είναι το γιατί δεν αναφέρεται το θέμα της γεύσης!
Οι περισσότεροι , για να μην πω όλοι μας , εκεί θα εστιάσουμε
όταν πρόκειται να αγοράσουμε κάποιον ατμοποιητή.
Γιατί το αποσιωπά , δεν κατανοώ...
Κατά τα άλλα , ελπίζω ότι θα είναι απ' τους γευστικότερους.

Αποσυνδεδεμένος Thorin13

  • ***
  • 837
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Kayfun V3 Mini by Svoemesto
« Απάντηση #242 στις: Φεβρουαρίου 18, 2016, 19:07 »
Μιχάλη, περιμένω να δω κλασσική "Ρένικη" κυνική απάντηση... ΣΙΓΟΥΡΑ δηλαδή!
Εσύ δηλαδή πώς περίμενες να γράψει για γεύση με τόσο χάλια (και λιτή όπως έγραψα στο βίντεο) παρουσίαση;;;
Ο Ρένος δυστυχώς όπως λέω πάντα, μάλλον μας θεωρεί κάποιους πολύ χαζούς.
Σύγκρινε τη διαφορά στη διάθεσή του όπως παρουσίασε τον Mini V3 σε σχέση με κάποιον εκ των Apollo, Calix V2 κλπ.
Διεξοδικότατα στους ελληνικούς, ενώ  στον Mini V3 με στυλ "ας_τα_πω_μία_γρήγορα_και_χωρίς_πολλά_πολλά_και_να_τελειώνω_και_με_αυτό_το_προϊόν_που_το_έχω_απλά_υποχρέωση_να_το_παρουσιάσω"...


Busardo και πάλι Busardo! Δεν είναι και ο top και αυτός, αλλά ΣΙΓΟΥΡΑ πιο αντικειμενικός κάπως...


Καλύτερα ας κάνει ο Βασίλης (Λαζάρου) την παρουσίαση. Μακράν ΑΝΩΤΕΡΗ (και με πιο ευχάριστη διάθεση) θα είναι...

Αποσυνδεδεμένος Lazy Dog

  • ***
  • 693
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Kayfun V3 Mini by Svoemesto
« Απάντηση #243 στις: Φεβρουαρίου 18, 2016, 19:27 »
Αρες μαρες κουκουναρες....

Ακομη ασχολειστε με την αρσενικη εκδοση της Μοιραρακη?  :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος netsplit

  • ****
  • 1359
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Kayfun V3 Mini by Svoemesto
« Απάντηση #244 στις: Φεβρουαρίου 18, 2016, 19:45 »

Αποσυνδεδεμένος Kωστας Τ.

  • **
  • 295
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Kayfun V3 Mini by Svoemesto
« Απάντηση #245 στις: Φεβρουαρίου 18, 2016, 19:58 »
offtopic
η πρωτη επαφη μου με το η.τ ηταν απο τα βιντεακια του Ρενου
τα οποια πρεπει να τα εχω δει ολα.
μου εκανε και εμενα μεγαλη εντυπωση η υποτονικοτητα του
σε αυτο το βιντεο και η διαδικαστικου τυπου παρουσιαση. :hmmm:
εντω μεταξυ το καρφι του για την τιμη <<αν ηταν ελληνικο το προιον
πολλοι θα γκρινιαζανε για τη τιμη>> δεν ηταν πολυ ευστοχο.
ο καθενας επιλεγει και πληρωνει οτι πιστευει καλυτερο για τον ιδιο.
ontopic
o ατμοποιητης πρεπει να <<πεταει>> και μακαρι να μπορεσω καποια στιγμη να τον παρω
μιας και εχω γινει καυφουνακιας. ;D

Αποσυνδεδεμένος mpol

  • **
  • 353
  • Φύλο: Άντρας
  • Μιχάλης
Απ: Kayfun V3 Mini by Svoemesto
« Απάντηση #246 στις: Φεβρουαρίου 18, 2016, 22:35 »

Αποσυνδεδεμένος Kωστας Τ.

  • **
  • 295
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Kayfun V3 Mini by Svoemesto
« Απάντηση #247 στις: Φεβρουαρίου 18, 2016, 22:44 »
λεει οτι κανεις προπαραγγελεια αλλα πανω δεξια
λεει οτι σαλπαρει σε 7 εργασιμες.
τι να ισχυει απο τα δυο?

Αποσυνδεδεμένος makis206

  • *****
  • 3524
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Kayfun V3 Mini by Svoemesto
« Απάντηση #248 στις: Φεβρουαρίου 18, 2016, 22:46 »
Μόλις σχολίασα κι εγώ αυτό το χαζοβίντεο (σόρρυ ρε'συ Ρενο αλλά ειλικρινά περίμενα κάτι ουσιαστικότερο μετά από τόσες μέρες δοκιμών.. ), σίγουρα δεν είπα και πολλά από αυτά που θα ήθελα να πω, το πήρα πολύ στο χαλαρό αν και δεν κρύβω ότι αυτή τη φορά απογοητεύτηκα πλήρως. Περίμενα λέει να δω και το review του αφού ήξερα εδώ και μέρες ότι τον έχει στα χέρια, βλέπε Facebook..

Ρε έκατσε και έλυσε τη βάση και δεν έδειξε καν το πάνω δαχτυλίδι με τις τρύπες και το σπείρωμα, δεν ανάφερε καν ότι πλέον δεν υπάρχει η βίδα που είχε ο ν4 για να συγκρατεί το τανκ στην καμπάνα..  Ούτε έδωσε λεπτομέρειες για το πάνω κομμάτι που συγκρατεί το drip tip, τίποτα.. Βρήκε κουσούρι στην κίνηση του θετικού πόλου όταν σφίξουμε την κάτω βίδα.. Θα μας τρελάνει ντιπ λέμε.

Για γεύση επουδενί, για ποιότητα τζούρας το παραμικρό, ε αυτή τη φορά το έσκισε τελείως όμως..

Κρίμα κρίμα κρίμα. Απ'το βίντεό του για τον kayfun lite plus έμαθα να στήνω αντιστάσεις κι ας την είχε κάνει χάλι και εκεί. Για το μπιχτο-σχόλιο με τις τιμές και τις "γκρίνιες" δεν θέλω καν να αναφερθώ.

Αποσυνδεδεμένος Kωστας Τ.

  • **
  • 295
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Kayfun V3 Mini by Svoemesto
« Απάντηση #249 στις: Φεβρουαρίου 18, 2016, 22:52 »
ενταξει τα στησιματα του δεν ηταν για υποδειγμα
αλλα τουλαχιστον στα βιντεακια του υπηρχε μια αναλυτικη
παρουσιαση του καθε ατμοποιητη.

Αποσυνδεδεμένος makis66

  • *****
  • 3076
  • Φύλο: Άντρας
  • Ζήσε την κάθε μέρα σου σα νάναι η τελευταία σου
Απ: Kayfun V3 Mini by Svoemesto
« Απάντηση #250 στις: Φεβρουαρίου 18, 2016, 23:08 »
Ωραίος ο ατμοποιητής από εμφάνιση αν και θα τον ήθελα 22άρη, αλλά αυτό που με χαλάει είναι η ρύθμιση αέρα που δεν είναι καθόλου εύκολη εκεί που την έχει. :thumpdown:

Αποσυνδεδεμένος makis206

  • *****
  • 3524
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Kayfun V3 Mini by Svoemesto
« Απάντηση #251 στις: Φεβρουαρίου 18, 2016, 23:17 »
Όπως το είπες, "υπήρχε". Και τώρα υπάρχει βέβαια, σε ορισμένα όμως κομμάτια κατ'εμέ..

Τέλος πάντων δεν θα πω σε ποιον να τον βλέπει και σε ποιον όχι, ξεφεύγουμε κι απ'το νήμα. Κάπως μου κάνει εντύπωση όμως, μόλις ανέβει κάποιο βίντεό του "τσουπ"! Να το και στο φόρουμ αντικείμενο συζήτησης. Χωρίς φυσικά να υπονοώ κάτι για τον φίλο που το έβαλε εδώ.

Και φυσικά δεν περίμενα να εκθειάσει τον ατμοποιητή για να πω τα καλύτερα ή να κάνω έστω τη μέθοδο "άκρα του τάφου.." περίμενα απλώς τα θετικά και τα αρνητικά όπως τα βλέπει ο ίδιος, σεβαστή κάθε άποψη άλλωστε. Και γι'αυτό μάλιστα τον παρακολουθώ ακόμα.
Αλλά έλεος πια, ο ατμοποιητής άξιζε ένα πληρέστερο review από έναν τόσο παλιό και έμπειρο reviewer. Αρκεί να πιάσουμε το άνοιγμα-κλείσιμο των υγρών. Τη μια "μπελάς είναι αφού δεν έχει ένδειξη" (λες και δεν αρκεί η τόσο ξεκάθαρη εικόνα του σπειρώματος απ'τις τρύπες ) και την άλλη "εύκολος ατμοποιητής για τον αρχάριο". Για τα στησίματα του πάντα πάσο, μέσα απ'την κάμερα.. Οκ.

Το τράβηξα πολύ, σόρρυ..

Απ: Kayfun V3 Mini by Svoemesto
« Απάντηση #252 στις: Φεβρουαρίου 18, 2016, 23:50 »
Είναι έκδηλη η έλλειψη διάθεσης από μέρους του παρουσιαστή στη συγκεκριμένη δοκιμή.
Ωστόσο, overall, η παρουσίαση δεν είναι αρνητική. Κάθε άλλο...
Απλά, δεν είναι τόσο ενθουσιώδης όσο θα αναμέναμε εμείς που τον έχουμε και ζούμε απίθανες στιγμές ατμίζοντας τον.


Αποσυνδεδεμένος Petrosa

  • **
  • 121
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Kayfun V3 Mini by Svoemesto
« Απάντηση #253 στις: Φεβρουαρίου 19, 2016, 00:23 »
Προσωπικα αν και ημουν αρνητικος λογω των 2ml ,μετα τα εχτρα τανκακια που ειδα ,σίγουρα αλλάζει το σκηνικο.
Για το review .....συγνώμη βρε παιδιά ,αλλά, το σοβαρό, βαριεστημενο και  επικριτικό  υφακι ,οτι τον ζαλισαμε στα μηνυματα για ενα review ,μονό για γέλια ειναι.




Στάλθηκε από το SM-N910F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος Injen

  • **
  • 206
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Kayfun V3 Mini by Svoemesto
« Απάντηση #254 στις: Φεβρουαρίου 19, 2016, 00:32 »
Ρε παιδιά τι να λέμε τώρα , δείτε το review του expromizer 2 που λέει ότι ξεπέρασε τον kayfun 4, ο άνθρωπος είναι ανιδεος

Στάλθηκε από το Nexus 6 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2118 342388 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 23:14
από kon95
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 206579 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 541665 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 31127 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 50239 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 597356 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 357861 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 11571 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 193123 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1346 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1343 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 592086 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios