vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

269 επισκέπτες, 3 χρήστες
Jorge, camber, manoslykos

Twitter

eco vape e-liquids

Αποσυνδεδεμένος steve35

  • **
  • 453
  • Φύλο: Άντρας
Απ: eco vape e-liquids
« Απάντηση #60 στις: Φεβρουαρίου 20, 2016, 10:39 »
Δεν ειναι κακό εντάξει απλα ίσως για 15€ τα 30μλ δεν τα αξίζει, τα 100 μλ όμως συμφέρουν και σίγουρα θα προτιμούσα τα milkshake αλλα Ελλάδα φέρνουν μόνο το bounty


Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος burku318

  • ***
  • 626
  • Φύλο: Άντρας
Απ: eco vape e-liquids
« Απάντηση #61 στις: Φεβρουαρίου 20, 2016, 10:54 »
s.i.jerefos το υγρό έχει γεύση milkshake φράουλας. Στην αρχή νιώθεις έντονα το γάλα, λες και το πίνεις φρεσκοβρασμένο απ΄το μπρίκι. Από πίσω ακολουθεί η φράουλα σε ήπιους τόνους καθώς έχει 2ο ρόλο στην όλη γεύση του υγρού.
Μόλις κάνεις μερικά ml και συνηθίσεις το υγρό χάνεται η γαλατίλα καθώς η φράουλα αποκτά πιο ενεργό ρόλο. Ήπια γεύση που δε λιγώνει με τίποτα, ελαφρά γλυκόξινη. Είναι υγρό για όλη τη μέρα   :baby:


Διαβασα αυτο το ποστ και ψαχνω κατι ακριβως ιδιο. Αυτο το υγρο που αναφερει ο φιλος εδω ειναι το milfs milk? Αυτο βγαζει milkshake φραουλα ας πουμε?

Αποσυνδεδεμένος steve35

  • **
  • 453
  • Φύλο: Άντρας
eco vape e-liquids
« Απάντηση #62 στις: Φεβρουαρίου 20, 2016, 10:58 »
Καλα τόση φράουλα δεν βγάζει το milfsmilk  τουλαχιςτον στους δικούς μου ατμόποιητες. εγω τη καταλαβαίνω πολυ στο βάθος αν δεν μου το έλεγαν οτι εχει φράουλα δεν θα μπορούσα να το καταλάβω. Διάβασε όλο το θέμα να δεις και άλλες γνώμες αλλα ιςως σου κανει περισοτερο το strawberry milkshake της ίδιας εταιρείας γι αυτο που θες


Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος burku318

  • ***
  • 626
  • Φύλο: Άντρας
Απ: eco vape e-liquids
« Απάντηση #63 στις: Φεβρουαρίου 20, 2016, 11:08 »
Ευχαριστω φιλε. Θα κατσω να ψαχτω λιγακι γιατι μαλλον θα τα παρω ολα απο οσα διαβαζω  :baby:

Απ: eco vape e-liquids
« Απάντηση #64 στις: Φεβρουαρίου 20, 2016, 14:48 »
Με μια γρήγορη ματιά πάλι στα ίδια λεφτά βγαίνει μαζί με τα μεταφορικά . Για 1-2 ευρώ ας προτιμήσουμε τα ελληνικά καταστήματα :) :) :) . Ευχαριστώ πάντως για το ενδιαφέρον φίλε . Ας μας πει και ο gustozo από που το πήρε . :)


Στάλθηκε από το GT-I9505 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk



Από ένα μαγαζί στη Σαλαμίνα που έχει πολύ καλές τιμές από ότι βλέπεις !!! Μιαουδης ονομάζεται

Αποσυνδεδεμένος apostolisk4

  • ***
  • 712
  • Φύλο: Άντρας
Απ: eco vape e-liquids
« Απάντηση #65 στις: Φεβρουαρίου 20, 2016, 18:54 »
Link φίλε ?

Απ: eco vape e-liquids
« Απάντηση #66 στις: Φεβρουαρίου 20, 2016, 20:23 »
Δεν νομίζω να έχει eshop αλλά θα ψάξω και εάν βρω κάτι θα το αναρτήσω εδώ

Στάλθηκε από το GT-I9505 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Διαγραφή άμεσης παράθεσης
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουαρίου 22, 2016, 13:38 από Cruiser79 »

Αποσυνδεδεμένος apostolisk4

  • ***
  • 712
  • Φύλο: Άντρας
Απ: eco vape e-liquids
« Απάντηση #67 στις: Φεβρουαρίου 20, 2016, 20:34 »
Ευχαριστώ πολύ .

Αποσυνδεδεμένος kotsos5

  • *
  • 51
  • Φύλο: Άντρας
Απ: eco vape e-liquids
« Απάντηση #68 στις: Φεβρουαρίου 25, 2016, 16:56 »
Παιδια για το coconut bar και cookies cream τι λετε; τα εχετε δοκιμασει; 

Αποσυνδεδεμένος stopapali

  • **
  • 163
  • Φύλο: Άντρας
Απ: eco vape e-liquids
« Απάντηση #69 στις: Μαρτίου 08, 2016, 14:25 »
Πήρα σήμερα το  MilfsMilk. Πολύ ωραίο υγρό, σαν ζαχαρούχο γάλα νουνου. Σε gs tank με 0.75ohm αντίσταση το δοκίμασα και έτσι πήρα μια 0.75 και την έβαλα στον gs air 2 μου για να έχω ακριβώς την ίδια γεύση. Μια χαρά.

Εdit:

'Oντως, μετά από μια ώρα άτμισμα, νοιώθεις και τη φράουλα.
« Τελευταία τροποποίηση: Μαρτίου 08, 2016, 15:16 από stopapali »

Απ: eco vape e-liquids
« Απάντηση #70 στις: Μαρτίου 10, 2016, 10:30 »
Με 18 νικοτινη υπαρχουν ελλαδα;

Αποσυνδεδεμένος steve35

  • **
  • 453
  • Φύλο: Άντρας
Απ: eco vape e-liquids
« Απάντηση #71 στις: Μαρτίου 10, 2016, 22:10 »
Λοιπόν επειδή δοκιμαςα τα περισοτερα να πω τη γνώμη μου! Αυτα που αξίζουν (αν και δεν εχω δοκιμασει vanilla milkshake,honeycomb και coconut) ειναι milfsmilk,marathon,banana,chocolate,cookies and cream...νομιζω περισοτερο απ ολα μου αρεςε το marathon τελικά και μετα το milfsmilk! Αν και νομιζω οτι αυτα που εχουν σοκολάτα δεν διαφέρουν πολυ στη γευςη δηλαδη αν Σαρεσει το marathon θα σου αρεςει και το cookies and cream. Η σοκολάτα μοιάζει να ειναι η ιδια με το ντονατ σοκολάτα της eliquid France. Ιςως κερδίζει το marathon επειδή γίνεται ελαφρώς πιο πολύπλοκη η γευςη επειδή εχει μέλι φυστίκι και πραλίνα. ΣΤο strawberry milkshake με χάλασε λιγο η φράουλα, σαν να μου φάνηκε λιγο αποτυχημένη φράουλα, οποτε δεν το πηρα. Το rainbow ιςως να ειναι το πιο έντονο απ ολα αλλα κάτι με χάλασε και σε αυτο.


Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος cpbaroque

  • *****
  • 3695
  • Φύλο: Άντρας
    • cpbaroqueTheBlog
Απ: eco vape e-liquids
« Απάντηση #72 στις: Μαρτίου 12, 2016, 15:44 »
Milf’s Milk κι εγώ από την Πέμπτη το βράδυ και μόνο καλά έχω να πω. Κατ’ αρχάς μοιάζει να είναι ένα από τα πιο καθαρά υγρά που έχω δοκιμάσει (μετά από καμιά δεκαριά ml, το βαμβάκι είναι κάτασπρο σαν ποπός Εγγλέζου). Η γεύση του είναι ξεκάθαρη, απαλή και καθόλου μπουχτιστική για τα δικά μου γούστα. Επίσης το χτύπημα του είναι του θανάτου για εξάρι υγρό (κι εγώ κάνω κατά βάση 9mg). Έχω όμως την εντύπωση πως το 40/60 (PG/VG) που έγραφε πάνω το κουτί, μάλλον 10/90 είναι στην πραγματικότητα γιατί το υγρό είναι παχύρρευστο σαν μέλι. Τόσο πολύ δυσκολευόταν ο ατμοποιητής (KF4) να τροφοδοτήσει το βαμβάκι, που του πρόσθεσα και λίγη σκέτη PG κατευθείαν στο τανκάκι και μετά όλα ΟΚ.
Μπουκαλάκια του λίτρου πουλάει η Eco Vape; ;D



Αποσυνδεδεμένος FML

  • ***
  • 700
  • Φύλο: Άντρας
Απ: eco vape e-liquids
« Απάντηση #73 στις: Μαρτίου 12, 2016, 16:33 »
Έχω κάνει 2-3 μπουκάλια Milf's Milk. Ωραίο μεν, αλλά
προτιμώ τη γεύση από κρέμες/custards σε συνδιασμό με
φράουλα (πάλι καλά υπάρχουν μπόλικα τέτοια υγρά), παρά
τη γεύση βρασμένου γάλατος (ειδικά "χωριάτικο" με πέτσα).
Θα το ξαναπάρω, αλλά όχι σύντομα.

Άτμισα σε δοκιμαστήριο/Aspire K1 αρκετά υγρά της εταιρείας.
Στο συγκεκριμένο clearomizer, Milkshake φράουλα και μπανάνα
είχαν πολύ καλή απόδοση ως προς το ρεαλισμό. Ωραία και η σοκολάτα
(αν και θα μπορούσε να είναι λίγο καλύτερη). Το cookie είχε ενδιαφέρον,
αλλά μάλλον η αντίσταση ήταν στα τελευταία της, οπότε δεν έχω γνώμη.
Η καρύδα διακριτική, καλούλα και αυτή, αρκετά γλυκιά. Χτύπησα την
καρύδα να τη κάνω δώρο σε φίλο που έχει εθισμό με καρύδες. Πριν του
το πάω είπα να στάξω λίγο στον Apollo. #πεθαναπλά ΑΠΕΙΡΗ ΓΑΛΑΤΙΛΑ,
με το ζόρι άντεξα 3 τζούρες. Έφυγε για πλήσιμο/Corega όπως ήταν (αν και δεν
συνηθίζω να τον πλένω, τόσο "άσχημη" με έπεσε η γεύση). Οι fan της γαλατίλας
θα βρείτε τη χαρά σας, οι άλλοι με επιφύλαξη.

Κατά τ'άλλα, για το Milf's Milk τα κατάλοιπα ήταν αρκετά, κάτι όμως που ήταν αναμενόμενο.
Θετικό πάντως που βλέπω αρκετά μαγαζιά να τα έχουν φέρει στην Ελλάδα, στο Βόλο πχ
τα βρίσκεις σε 2 από τα 4. (θετικό στο ό,τι μεγαλώνει η ποικιλία των υγρών, ακόμη και
σε μαγαζάκια της επαρχίας, γιατί αηδία είχε καταντήσει παντού Liqua & Innovation...)

Αποσυνδεδεμένος steve35

  • **
  • 453
  • Φύλο: Άντρας
Απ: eco vape e-liquids
« Απάντηση #74 στις: Μαρτίου 12, 2016, 17:24 »
Εντάξει δεν μπορει να συγκριθεί το milfsmilk με mothers milk η unicorn milk, παίζει πιο χαμηλά σε κατηγορία και το θεωρώ και ακριβό (14-15€) γι αυτο που προσφέρει, δεν θα τα έδινα!!! Θα το ηθελα λιγο πιο έντονο!! Το 100μελο μπουκάλι όμως συμφέρει η τα 30αρια αν τα βρεις με έκπτωση :)
Δοκιμάστε όσοι θέλετε το συνδιάσμο του milfsmilk με unicorn η mothers milk.


Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8820 1102127 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 17:05
από shadockan
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1463 176618 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 16:51
από shadockan
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 510 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 350 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 22292 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 285167 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 209523 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 68652 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 315531 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 15581 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 126818 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 95222 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem