vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

99 επισκέπτες, 6 χρήστες
Milarepa, tsapi, george kotsopoulos, eurogod, Jorge, th3ofilos

Twitter

Cloud One by Cloud Mods

Αποσυνδεδεμένος teonotis

  • **
  • 146
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Cloud One by Cloud Mods
« Απάντηση #960 στις: Δεκεμβρίου 15, 2015, 15:01 »
 για αγορα εννοουσα,κριμα και ψιθηκα..

Αποσυνδεδεμένος drakmor

  • ****
  • 1081
  • Φύλο: Άντρας
  • Flavor chasing
Απ: Cloud One by Cloud Mods
« Απάντηση #961 στις: Δεκεμβρίου 17, 2015, 00:39 »
Καλησπέρα παιδιά από που μπορούμε να αγοράσουμε τον συγκεκριμένο άτμο?

Αποσυνδεδεμένος makos

  • **
  • 171
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Cloud One by Cloud Mods
« Απάντηση #962 στις: Δεκεμβρίου 17, 2015, 00:47 »
crazy vaper και atmorama τηλεφωνικα.. και αν εισαι τυχερος...

Αποσυνδεδεμένος mpol

  • **
  • 353
  • Φύλο: Άντρας
  • Μιχάλης
Απ: Cloud One by Cloud Mods
« Απάντηση #963 στις: Δεκεμβρίου 17, 2015, 01:02 »
Είναι λίγο δύσκολο παιδιά.
Κι εγώ θα τον ήθελα αλλά δυστυχώς δεν μπορώ να τον βρω.
Πρέπει να περιμένουμε νέα παρτίδα,
με την ελπίδα ότι κάτι θα προλάβουμε...
Μου 'χει πει κι ένας φίλος ότι αν βρει θα μου φέρει.
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 17, 2015, 01:15 από mpol »

Αποσυνδεδεμένος drakmor

  • ****
  • 1081
  • Φύλο: Άντρας
  • Flavor chasing
Απ: Cloud One by Cloud Mods
« Απάντηση #964 στις: Δεκεμβρίου 17, 2015, 15:04 »
Μίλησα και με τα 2 καταστήματα και δυστηχώς μου είπανε οτι παραλαβές θα έχουν πάλι από Φεβρουάριο.Έχω βάλει αγγελία μακάρι να βρεθεί. :(

Αποσυνδεδεμένος globalzero

  • ***
  • 685
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Cloud One by Cloud Mods
« Απάντηση #965 στις: Δεκεμβρίου 17, 2015, 16:40 »
Και εγώ ήθελα να τον πάρω και μάλλον θα πάω στον alpha αν και δε πολύψηνομαι


Sent from my iPad using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος makis206

  • *****
  • 3524
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Cloud One by Cloud Mods
« Απάντηση #966 στις: Δεκεμβρίου 18, 2015, 10:35 »
Μεγειά μου λοιπόν αλλά επειδή για να αρχίσω να γράφω γι'αυτόν πρέπει να τον δοκιμάσω κιόλας, πόσες πλήρεις περιστροφές κάνουμε στην καμπάνα για ένα υγρό 50/50 ας πούμε; Μέχρι στιγμής δοκίμασα με μία (δυο μισές περιστροφές δηλαδή ), να του δώσω κι άλλο;

Δυο πρώτες τζούρες στο Relax και ήδη με μπούχτησε, έχει να πέσει ανάμιξη με σκέτη βάση.. :D

Αποσυνδεδεμένος Ribot

  • *****
  • 4112
  • Φύλο: Άντρας
  • Των γαρ ηλιθίων απείρων γένεθλα
Απ: Cloud One by Cloud Mods
« Απάντηση #967 στις: Δεκεμβρίου 18, 2015, 10:40 »
Άνοιξε άλλη μισή Μάκη. Με 3 μισές τον έχω τώρα με 70vg και το πολύ που τον ανοίγω είναι στις 4 μισές.
Άντε και καλοάτμιστος :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος makis206

  • *****
  • 3524
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Cloud One by Cloud Mods
« Απάντηση #968 στις: Δεκεμβρίου 18, 2015, 11:08 »
Θενξ για την αμεσότητα Γιώργο, έτσι ακριβώς το έκανα στην πορεία οπότε το αφήνω και ως έχει. Άμα είσαι νέος στις περιστρεφόμενες καμπάνες.. :D

Δυο πράγματα λοιπόν αφού ήδη κατανάλωσα το 1/3 του τανκ μαζί του, από την αρχή όμως και μετά το πρώτο του πλύσιμο δείχνει ότι θα πάμε πολύ καλά μαζί. Λες και έψαχνα ακριβώς αυτό τόσο καιρό όμως! Τελευταία αγόρασα αρκετά πράγματα όμως τίποτα δεν με κάλυψε σε μεγάλο ποσοστό, βασικά κανένα από αυτά δεν είναι για όλη μέρα για μένα. Τελικά υπήρξε ζήτηση για τον aromamizer που πήρα πριν μια εβδομάδα κι εκεί που αποφάσισα να τον δώσω στον φίλο-μέλος του φόρουμ τσουπ! Μου πετάει την κεραμίδα ότι έχει cloud one που πιθανότατα θα πουλήσει και εάν τυχόν με ενδιαφέρει κάποια ανταλλαγή με την ανάλογη φυσικά διαφορά. Ουρανοκατέβατος όμως, στον ουρανό τον έψαχνα στην γη τον βρήκα ένα πράγμα! Είναι που αν κάτι το θες πολύ τελικά.. μου φαίνεται πως θα ξαναπιάσω τα βιβλία του Coelho απ'το ράφι.. :laugh1:

Πλέον τον έχω στα χέρια μου, σε λίγο λογικά θα παραλάβει κι ο φίλος τον δικό μου κι ελπίζω ειλικρινά να τον ευχαριστηθεί όπως ευχαριστιέμαι κι εγώ τον δικό του αυτή τη στιγμή. :)

Όσον αφορά τον Σύννεφο τώρα, γεύση τα ξέρετε να μην τα ξαναλέω. Ήδη ετοιμάζω μίξεις δεν την παλεύω τέτοια ένταση.
Με κάλυψε όμως απίστευτα στο airflow του γιατί είμαι βέβαιος πλέον, αυτό ακριβώς έψαχνα εγώ σαν ατμιστής. Έναν πιο αεράτο V4 δηλαδή κι εδώ το έχω στο σημείο ακριβώς που το θέλω!
Κατα τ'άλλα απίθανη κατασκευή, πήρα στο πακέτο μου κι ένα clear tank που θα το χρειαζόμουν έτσι κι αλλιώς.. όλα όμορφα που λέει κι ο φίλος στα βίντεό του και ξεκινάμε δυναμικά τη συμβίωσή μας.!
Τα υπόλοιπα στην πορεία και με την χρήση, πάω να ανοίξω το συρτάρι να πετάξω πράγμα μέσα... :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος dred

  • **
  • 212
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Cloud One by Cloud Mods
« Απάντηση #969 στις: Δεκεμβρίου 18, 2015, 15:32 »
Μάκη πιστεύω ότι τα υγρά που κάνεις ήδη είναι αρκετά ρευστά οπότε κ στις 2 μισές στροφές μια χαρά είσαι(μην σου πω κ λιγότερες στροφές).να έχεις στο νου σου ότι όσο κλείνουμε καμπάνα μειώνεται κ ο χώρος ατμοποίησης οπότε περισσότερη γεύση.πειραματίσου λίγο κ θα βρεις ακριβώς το σημείο που σε ικανοποιεί.

Αποσυνδεδεμένος mpol

  • **
  • 353
  • Φύλο: Άντρας
  • Μιχάλης
Απ: Cloud One by Cloud Mods
« Απάντηση #970 στις: Δεκεμβρίου 18, 2015, 16:55 »
Φίλε Μάκη καλοάτμιστος!! Θα τον χαρείς , είμαι σίγουρος.
Αυτός ο ατμοποιητής μού έχει μπει για τα καλά στο μάτι και μαζεύω χρήματα
να τον αγοράσω καινούργιο , αν καταφέρω να τον βρω.
Θέλω μετά τον expromizer , που δεν τα βρήκαμε-και εντός των ημερών θα φύγει ,
να αποκτήσω αυτόν τον εκπληκτικό ατμοποιητή.
Ανυπομονώ γιατί έχω μείνει χωρίς επισκευάσιμο και έχω λαλήσει...

Αποσυνδεδεμένος drakmor

  • ****
  • 1081
  • Φύλο: Άντρας
  • Flavor chasing
Απ: Cloud One by Cloud Mods
« Απάντηση #971 στις: Δεκεμβρίου 18, 2015, 17:44 »
Και εγώ φίλε mpol αλλά πρέπει να περιμενουμε μέχρι το Φεβρουάριο εκτός αν βρεθεί κάποιος μεταχειρισμενος

Sent from my SM-G925F using Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος makis206

  • *****
  • 3524
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Cloud One by Cloud Mods
« Απάντηση #972 στις: Δεκεμβρίου 18, 2015, 23:16 »
Ευχαριστώ πολύ παιδιά! Είναι ερωτεύσιμος ο άτιμος πάντως, εκτός της ποιότητας που δίνει στην τζούρα του μαρτυράει και το πόσο προσεγμένη δουλειά έπεσε πάνω του απλά και μόνο κοιτώντας τον στα επί μέρους σημεία. Όταν τον λύσεις δε, σιγουρεύεσαι κιόλας. Εδώ έπεσε δουλειά με πολύ σκέψη και αγάπη στο αντικείμενο, ωραίες και απλές ιδέες που δουλεύουν πολύ καλά και στην πράξη. Αρκεί να δεις πως δουλεύει η επανασύνδεση του θετικού πόλου στο deck για να πεις "οκ, εδώ δούλεψε ένα μυαλό".. πόσο μάλλον το τι είναι τελικά αυτό το post του θετικού του πόλου και πόσο εύκολα ξέφυγε από αυτούς τους κλασικούς "τετράγωνους" πόλους που γνωρίζαμε μέχρι σήμερα σε παρόμοια decks, τουλάχιστον εγώ δηλαδή.

Πραγματικά αισθάνομαι ότι είναι κρίμα που δεν υπάρχει αυτό το κομμάτι σε πιο "ευρεία" παραγωγή, θα έπρεπε όλοι να είχαν την δυνατότητα τουλάχιστον να τον δουν και να τον δοκιμάσουν ίσως, χωρίς να σημαίνει ότι θα ταιριάξει σε όλους φυσικά.

Όσον αφορά εμένα, αυτή τη στιγμή αισθάνομαι ότι αν με βάζανε να διαλέξω με τι θα συνεχίσω για το υπόλοιπο της ζωής μου, θα τον επέλεγα με κλειστά τα μάτια! Δεν έχω δοκιμάσει κι άλλους βέβαια εκτός από kayfunηδες (και λίγο φαινόμενο οκ ) οπότε μάλλον αδικώ κόσμο (και πράγμα ) και δεν το θέλω.
Ο κιΟρατάς με ξετρέλανε πάντως, αυτό να κρατήσετε για την ώρα.. :)


Αποσυνδεδεμένος GiorgosRab

  • ***
  • 713
  • Φύλο: Άντρας
  • Ἓν οἶδα ὅτι ουδὲν οἶδα
Απ: Cloud One by Cloud Mods
« Απάντηση #973 στις: Δεκεμβρίου 18, 2015, 23:20 »
 Καλοάτμιστος Μάκη! Πότε έρχεσαι στα πάτρια;!  ::)

Αποσυνδεδεμένος makis206

  • *****
  • 3524
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Cloud One by Cloud Mods
« Απάντηση #974 στις: Δεκεμβρίου 18, 2015, 23:22 »
Ευχαριστώ Γιώργο μου, κάπου στις γιορτές λογικά.. ;)

:D

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4692 500989 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 00:25
από Sergios
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 8 3185 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 05, 2024, 22:48
από Tem
Μηχανικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Μηχανικά mods] 2331 240915 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 05, 2024, 00:39
από Sergios
Hashtag Shake and Vape 0 204 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 04, 2024, 09:17
από chkontog
Σωλήνες (tube mods) με ηλεκτρονική πλακέτα [Ηλεκτρονικά mods] 85 12551 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 02, 2024, 15:38
από Sergios
Σύρματα MTL fused clapton & άλλα πλεκτά Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 1 603 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 31, 2024, 23:11
από chkontog
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 7 7697 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 29, 2024, 10:23
από Sergios
Labs MTL RTA – BP MODS [Με φιτιλοαντίσταση] 59 21354 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 26, 2024, 15:53
από kyrgiannis
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1691 195708 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 25, 2024, 21:47
από billythekid
INNOKIN ARES FINALE [Με φιτιλοαντίσταση] 1 2041 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 25, 2024, 18:04
από ThioVag
LOST VAPE CENTAURUS B60 AIO & B80 AIO [Ηλεκτρονικά mods] 5 5188 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 24, 2024, 13:48
από zamploutos
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8820 1111172 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 17:05
από shadockan