vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

445 επισκέπτες, 7 χρήστες
Ribot, Tem, Mimhsdr, camber, Kouros17, Razor.QQ15, thanos1071

Kangertech SUBOX MINI STARTER KIT

Αποσυνδεδεμένος argailwall

  • *
  • 50
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Kangertech SUBOX MINI STARTER KIT
« Απάντηση #30 στις: Ιουλίου 15, 2015, 10:23 »
εμένα στρίβει πανεύκολα... το μαύρο έχω

Διαγραφή άμεσης παράθεσης
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουλίου 15, 2015, 11:23 από Cruiser79 »

Αποσυνδεδεμένος xenyxths

  • *
  • 67
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Kangertech SUBOX MINI STARTER KIT
« Απάντηση #31 στις: Ιουλίου 15, 2015, 22:58 »
καλησπερα παρεα αν μπορει να μας πει κανενας φιλος που εχει δουλεψει καποιες μερες το νεο sub τι λεει τελικα και αν αξιζει το καινουριο επισκευσιμο σε σχεση με το προηγουμενο?  :)

Αποσυνδεδεμένος dkoure

  • **
  • 169
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Kangertech SUBOX MINI STARTER KIT
« Απάντηση #32 στις: Ιουλίου 16, 2015, 02:09 »
υπαρχει καποιος που να εχει το subox mini και το cloupor mini και να εχει την ευγενη καλοσυνη να τα βγαλει μια φωτο διπλα διπλα για size comparison? ευχαριστω εκ των προτερων!

Αποσυνδεδεμένος malossi

  • ***
  • 512
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Kangertech SUBOX MINI STARTER KIT
« Απάντηση #33 στις: Ιουλίου 16, 2015, 12:52 »
καλησπερα παρεα αν μπορει να μας πει κανενας φιλος που εχει δουλεψει καποιες μερες το νεο sub τι λεει τελικα και αν αξιζει το καινουριο επισκευσιμο σε σχεση με το προηγουμενο?  :)


το καινουργιο rba head ειναι ολα τα λεφτα. στήνεται πανευκολα σε σχεση με την παλια που δεν μπορουσες να ξεβιδώσεις την καμπανα.πλεον οι τρυπες που εχει στο πλαι ειναι σωτήριες.
προσωπικα εχω και τον παλιο και εχω κανει και σε εκεινο τρυπες στο πλαι.


στήνεται πανευκολα.δεν στεγνώνει δεν σταζει...για μενα ειναι πολυ καλη και σωστη η αναβάθμιση του.το παλιο ειχε τα θεματα του..αυτο δεν μασαει.
απλα οταν πεσει η σταθμη πιο κατω απο τις τρυπες πρεπει η να γεμίσεις η να γυρνας τον ατμ. για να διαβρεξει τα φιτιλιά.




Αποσυνδεδεμένος xenyxths

  • *
  • 67
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Kangertech SUBOX MINI STARTER KIT
« Απάντηση #34 στις: Ιουλίου 16, 2015, 14:23 »
φιλε malossi επειδή εχω και εγω το παλιο και το χρησιμοποιω εδω και κατι μηνες καθημερινα!! θελω να σε ρωτησω δυο πραγματακι πριν!! επειδη ειμαι ντουμανακιας και μου αρεσει που εχει μεγαλες τρυπιτσες!!! μεχρι ποσα βατ μπορει να παει και να μι παρεις καμενο με το επισκευασιμο παντα!! και δευτερον επειδη στη δουλεια μου το εχω σε ενα τσαντακι στη μεση μου ολη μερα δηλαδη ειναι στην ουσια ολη τι μερα πλαγια. στο νεο sub αν το εχεις αφησει αρκετη ωρα σε πλαγια θεση επειδη εχει μεγαλες τρυπες μηπως εχει διαρροες υγρου..ευχαριστω :)

Αποσυνδεδεμένος netsplit

  • ****
  • 1359
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Kangertech SUBOX MINI STARTER KIT
« Απάντηση #35 στις: Ιουλίου 16, 2015, 15:35 »
καλησπερα παρεα αν μπορει να μας πει κανενας φιλος που εχει δουλεψει καποιες μερες το νεο sub τι λεει τελικα και αν αξιζει το καινουριο επισκευσιμο σε σχεση με το προηγουμενο?  :)
Με την σωστή ποσότητα βαμβακιού, ούτε η παλιά κεφαλή ούτε η καινούργια πρόκειται να στάξει ή να ιδρώσει.
Το πλεονέκτημα της καινούργιας είναι πως ανοίγει πανεύκολα και στήνεται επίσης πανεύκολα, όσον αφορά το βαμβάκι.
Όσο για τα Βαττ που ρωτάει άλλος φίλος, εγώ στήνω MC 2,5mm 1,3-1,5 Ωμ και ατμίζω απο 11 έως 15 Βαττ με τον αέρα ένα κλικ μετά τις κυκλώπειες.
Καμένο, με την τροφοδοσία που έχει η κεφαλή πρέπει να προσπαθήσεις πολύ για να πάρεις.




Αποσυνδεδεμένος malossi

  • ***
  • 512
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Kangertech SUBOX MINI STARTER KIT
« Απάντηση #36 στις: Ιουλίου 16, 2015, 15:46 »
φιλε malossi επειδή εχω και εγω το παλιο και το χρησιμοποιω εδω και κατι μηνες καθημερινα!! θελω να σε ρωτησω δυο πραγματακι πριν!! επειδη ειμαι ντουμανακιας και μου αρεσει που εχει μεγαλες τρυπιτσες!!! μεχρι ποσα βατ μπορει να παει και να μι παρεις καμενο με το επισκευασιμο παντα!! και δευτερον επειδη στη δουλεια μου το εχω σε ενα τσαντακι στη μεση μου ολη μερα δηλαδη ειναι στην ουσια ολη τι μερα πλαγια. στο νεο sub αν το εχεις αφησει αρκετη ωρα σε πλαγια θεση επειδη εχει μεγαλες τρυπες μηπως εχει διαρροες υγρου..ευχαριστω :)


σιγουρα η τροφοδοσια του βαμβακιου ειναι μεγαλύτερη αρα μπορεις αναλογα παντα το σεταπ σου να ανεβεις σε watt και να μην εχει dry hits.η αληθεια ειναι οτι και στον παλιο με τον που τον πηρα δεν δοκίμασα καν να τον στίσω χωρις να κανω στο πλαι τρυπες.


δεν υπαρχει περίπτωση να σου χυθεί εστω μια σταγόνα εαν προσεξεις 2 πραγματα.
1 βαλεις σωστα τις ακρες απο το βαμβακι σου στης τρύπες και της κλείσεις αλλα οχι  σφυχτα αλλα αφράτα.
2 προσεξεις το o ring της βασης γιατι οταν παταει το pyrex εκει καμια φορα το μασαει.


αν αυτα τα κανεις σωστα τοτε θα εχεις τον πιο απροβληματιστο επισκευασιμο που ειχες ποτε στα χερια σου.
ουτε μπουρμπουλυθρες ουτε dryhits ουτε διαρροές ουτε τιποτα.
και βαλτον οπου θελεις.


Απ: Kangertech SUBOX MINI STARTER KIT
« Απάντηση #37 στις: Ιουλίου 20, 2015, 15:34 »
Γεια σας και απο εμενα.θα ηθελα να ρωτησω ποια μπαταρια θεωριτε καλητερη για το μποξακι?

Αποσυνδεδεμένος GiorgosRab

  • ***
  • 713
  • Φύλο: Άντρας
  • Ἓν οἶδα ὅτι ουδὲν οἶδα
Απ: Kangertech SUBOX MINI STARTER KIT
« Απάντηση #38 στις: Ιουλίου 20, 2015, 16:32 »
Samsung 30Q και LG HG2

Απ: Kangertech SUBOX MINI STARTER KIT
« Απάντηση #39 στις: Ιουλίου 20, 2015, 22:26 »
Ευχαριστω για την απαντηση giorgosRab

Αποσυνδεδεμένος megst

  • ****
  • 1278
  • Φύλο: Άντρας
  • Γιώργος
Απ: Kangertech SUBOX MINI STARTER KIT
« Απάντηση #40 στις: Ιουλίου 21, 2015, 14:07 »
Ρε παίδες, μια ερώτηση σχετικά με τον ατμοποιητή, πριν προβώ στην απονενοημένη αγορά του. Στα τελείως κλειστά του, η τζούρα πως είναι σχετικά με kayfun L+? Δεν εννοώ σε παραγωγή ατμού, αλλά περί... σφιχτότητας. Ευχαριστώ...!

Απ: Kangertech SUBOX MINI STARTER KIT
« Απάντηση #41 στις: Ιουλίου 21, 2015, 19:59 »
Ξερει κανεις αν πωλητε το μποξακι ξεχωριστα απο τον ατμο?και αν ναι που?

Αποσυνδεδεμένος kostas44

  • *****
  • 2465
  • Φύλο: Άντρας
  • Youtuber Creator
    • Η ζωη ειναι τεχνη και η τεχνη ειναι η ζωη μου
Απ: Kangertech SUBOX MINI STARTER KIT
« Απάντηση #42 στις: Ιουλίου 21, 2015, 20:06 »
το μποξακι το βρισκεις εδω και εδω 
αλλα και ελλαδα

Ο Subtank mini  στην μικροτερη τρυπα του δεν ειναι σαν Kayfun  αλλα εχει τζουρα για  Mouth Inhale
δεν μπορεις να την πεις ομως σφιχτη τζουρα ..


Απ: Kangertech SUBOX MINI STARTER KIT
« Απάντηση #43 στις: Ιουλίου 21, 2015, 20:56 »
Ευχαριστω κωστα για την πληροφορια να εισαι καλα.....

Αποσυνδεδεμένος spiros

  • **
  • 341
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Kangertech SUBOX MINI STARTER KIT
« Απάντηση #44 στις: Αυγούστου 01, 2015, 12:49 »
εχουμε καποιο αξιοπιστο μαγαζι εξωτερικου με καλη τιμη σε ολο το σετ?
(που να δεχεται paypal με Ελληνικη καρτα).

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 354876 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 10329 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 191199 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 705 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 581 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 588955 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios
Αυτοπαρουσίαση μελών ΣΥΝΗΘΕΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Κανονισμοί - ΑΥΤΟΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ μελών 3455 797169 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 16, 2024, 16:10
από ThioVag
Ανοιχτά μπουκάλια; Να μη με νοιάζει; ΥΓΡΑ (γενικά) 22 7245 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 12, 2024, 22:55
από ZiovanioS
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1817 312701 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 10, 2024, 20:08
από Methodios
ΓΛΥΚΑ SnV ΧΩΡΙΣ ΚΑΤΑΛΟΙΠΑ Shake and Vape 18 6679 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 07, 2024, 16:40
από ZiovanioS
Innokin Coolfire Ζ80 [Ηλεκτρονικά mods] 37 11954 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 01, 2024, 11:54
από tapantari
Minimalistic shake and vape Shake and Vape 26 13207 Τελευταίο μήνυμα Αυγούστου 24, 2024, 14:03
από Tsai1711