vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

136 επισκέπτες, 0 χρήστες

Joyetech evic vt

Αποσυνδεδεμένος Ribot

  • *****
  • 4118
  • Φύλο: Άντρας
  • Των γαρ ηλιθίων απείρων γένεθλα
Απ: Joyetech evic vt
« Απάντηση #630 στις: Αυγούστου 18, 2015, 20:59 »
Ribot δε χρειάζεται να πετάξεις τους επισκευάσιμους αρκεί να πάρεις λίγο συρματάκι ni200 η ti και να κάνεις αντιστασούλες μόνος σου και θα καταλάβεις πως απογειώνονται οι ατμοποιητές που έχεις ακόμα και ο καυφούν.


Το έχω κάνει φιλαράκι, πολύ καιρό τώρα, αλλά ο όρος "απογείωση" εξακολουθεί να μου φαίνεται υπερβολικός και ειδικά όταν γράφεται από νέους ατμιστές και ακόμη νεώτερους από μένα.
Δυστυχώς η αυθυποβολή είναι μεταδοτική, βλαπτική και εξόχως δαπανηρή ;)

Αποσυνδεδεμένος makis66

  • *****
  • 3076
  • Φύλο: Άντρας
  • Ζήσε την κάθε μέρα σου σα νάναι η τελευταία σου
Απ: Joyetech evic vt
« Απάντηση #631 στις: Αυγούστου 18, 2015, 21:42 »
Συμφωνώ απόλυτα με τον RIBOT.
Δυστυχώς είμαστε καταναλωτικοί και κάθε τί καινούργιο που βγαίνει, αντί να περιμένουμε να βελτιωθεί, το αγοράζουμε κατευθείαν.
Αυτός είναι ο κύριος σκοπός του "μάρκετινγκ".  ;)
Προσωπικά είμαι της άποψης να αγοράζω ότι χρειάζομαι, όταν το χρειάζομαι. :)

Αποσυνδεδεμένος Red Led

  • **
  • 135
  • Φύλο: Άντρας
  • To be a rock and not to roll
Απ: Joyetech evic vt
« Απάντηση #632 στις: Αυγούστου 18, 2015, 22:12 »
Λοιπόν.... σήμερα, η.. μάλλον χθες, έφτιαξα μια αντίσταση με τη επισκευάσιμη κεφαλή CLR του eGO one mega. Χρησιμοποίησα σύρμα Ni200 0.254mm, σε 2.5mm αξονάκι, με έξι σπείρες. Βαμβάκι Kumo, και θερμοκρασία δωματίου 32c. Βγήκε μια αντίσταση 0.19Ω.
Το αποτέλεσμα, ήταν αρκετά ικανοποιητικό σε σχέση με τις δύο κεφαλές τις Joyetech Ni και Ti. Χρειάστηκε να χαμηλώσω την θερμοκρασία του μοντακίου από 240c σε 185c. Πιο πολύ ντουμάνι πιο πολύ γεύση.
Με την εργοστασιακή κεφαλή Ni μου έκανε μερικές φορές ψιλοαρπάγματα, ενώ σε αντίθεση η Ti λειτουργούσε πολύ καλά. Δεν μπορώ να πω ποια ήταν καλύτερη σε θέμα γεύσης, δεν κατάλαβα και μεγάλη διαφορά.
Το μοντάκι λειτουργεί άψογα, και το έχω ευχαριστηθεί με την μεγάλη του αυτοδυναμία. Μου βγάζει μία ολόκληρη ημέρα 18 ώρες,  :baby: Όταν το φορτίζω το βράδυ είναι στο 75% περίπου.


Τώρα όσον αφορά τους καταναλωτικούς και τους απογειωμένους, παιδιά... ζούμε σε ελεύθερη χώρα και ο καθένας κάνει... και λέει... ότι νοιώθει αυτός καλύτερο. Λίγος ενθουσιασμός δεν βλάπτει. Θα κάνουμε τα πάντα αλλά στο κολ@τσίγαρο, δεν γυρνάμε.

Αποσυνδεδεμένος makis206

  • *****
  • 3524
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Joyetech evic vt
« Απάντηση #633 στις: Αυγούστου 18, 2015, 23:11 »
Συμφωνώ απόλυτα με τον RIBOT.
Δυστυχώς είμαστε καταναλωτικοί και κάθε τί καινούργιο που βγαίνει, αντί να περιμένουμε να βελτιωθεί, το αγοράζουμε κατευθείαν.
Αυτός είναι ο κύριος σκοπός του "μάρκετινγκ".  ;)
Προσωπικά είμαι της άποψης να αγοράζω ότι χρειάζομαι, όταν το χρειάζομαι. :)

Συνονόματε ξέρεις πόσο αγαπώ κι εσένα και τον Ribot (καλά δεν το ξέρετε αλλά σας συμπαθώ λιγουλάκι παραπάνω βρε παιδιά αφού τα λέμε καιρό τώρα και στα "επισκευάσιμα" ) αλλά μην αποκλείετε το γεγονός ότι όντως αυτό το κιτ μπορεί να δώσει αρκετά καλά αποτελέσματα. Σας το λέω εγώ που περνάω καιρό με τον πολυαγαπημένο (πολύ για αγάπες μιλάω σήμερα ) kayfun lite plus αλλά και με αρκετές δοκιμές σε subtank mini και magma παλιότερα.. Όχι ότι είμαι ο σούπερ ειδικός αλλά μια εμπειρία την έχω βρε παιδιά και με απόλυτη ειλικρίνεια το λέω, το evic vt κιτ ακόμα και με τις εργοστασιακές κεφαλές μπορεί να δώσει και γεύση αλλά και μπόλικο μπόλικο ντουμάνι, μη με αναγκάζετε να βγάζω φωτό και δεν έχω φωτογένεια δηλαδή..
Ειδικά με την Ti πετάει το πράγμα..

Το είπα ξανά, απορώ γιατί έβγαζαν τόσοι εντελώς άχρηστο τον ego one mega που έρχεται με το πακέτο. Ίσως για πολλούς να μην είναι ο κορυφαίος, για άλλους όμως μπορεί να εκτοξεύει σε κάθε τζούρα.. Και για μένα που έχω δοκιμάσει κάμποσα, κατέληξα στο ότι αξίζει πραγματικά.
Φανταστείτε ότι δεν τον ήθελα στην αρχή, ήθελα μόνο το mod, πλέον δεν μπορώ να κουμπώσω άλλον στο evic. Με απόλυτη ειλικρίνεια. Θα έλεγα ότι σκέφτομαι να παραγγείλω και δεύτερο ego one mega αλλά φοβάμαι το λιντσάρισμα..

Αποσυνδεδεμένος liakouras68

  • **
  • 461
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Joyetech evic vt
« Απάντηση #634 στις: Αυγούστου 18, 2015, 23:59 »
φιλε θα συμφωνησω μαζι σου ο ατμοποιητης δουλευει μια χαρα και η επισκευασιμη κεφαλη του στηνετε για πλακα χωρις κατσαβιδια και αλενακια για μενα πραγματικα ηταν εκπληξη ο συγκεκριμενος δεν το περειμενα ....και ναι το ομολογω πειρα και τον μικρο αδελφο του τον ego one απλοτητα και αποδοση που θα ζηλευαν πολυ ακριβοτεροι ατμοποιητες.......thats all για το μοντακι τωρα τι να πω τρελη αυτονομια σε vw κατασταση  ;)

Αποσυνδεδεμένος eckotek

  • ***
  • 522
  • Φύλο: Άντρας
  • MAKE LOVE NOT WAR
Απ: Joyetech evic vt
« Απάντηση #635 στις: Αυγούστου 19, 2015, 00:05 »
Συμφωνώ απόλυτα με τα παραπάνω και προσθέτω στους ξερόλες ότι και στούς επισκευάσιμους ΑΠΟΓΕΙΩΝΕΙ την γεύση. πχ κλωνος καυφούν.

Αποσυνδεδεμένος makis206

  • *****
  • 3524
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Joyetech evic vt
« Απάντηση #636 στις: Αυγούστου 19, 2015, 00:18 »
Για να είμαι και πιο ειλικρινής και ξεκάθαρος -αν και το έχω ήδη αναφέρει πριν κάτι μέρες- οι Ni κεφαλές δεν με ξετρέλαναν, κρατάω βέβαια μια πισινή γιατί έχω δοκιμάσει μόνο αυτή που ήρθε με το πακέτο. Δίνουν αρκετό ατμό με "τσίμπημα" στους βαθμούς Κελσίου μεν, η γεύση δε δεν είναι και στα καλύτερά της.
Πάντα κατ'εμέ και με την μέχρι τώρα εμπειρία μου το σύνολο απογειώνεται με τις κεφαλές τιτανίου, τρελή μεταμόρφωση λέμε!
Η απόδοση της γεύσης εκτοξεύεται, με 60-70 βαθμούς κάτω (250 παίζω την ni και 190 την Ti ενώ τη δεύτερη την κατεβάζω συχνά και στους 180-185 ανεβάζοντας παράλληλα την ni στους 260 κάποιες στιγμές.. ) η ένταση της κάθε τζούρας σχεδόν διπλασιάζεται. Και σε ντουμάνι αλλά και σε γεύση, λες και αλλάζω ατμοποιητή ένα πράμα.. Δεν ξέρω αν οφείλεται στο σύρμα η την διαφορά της ομικής τους αντίστασης (0.20 η ni και 0.40 η Ti ), η διαφορά τους πάντως είναι κάτι παραπάνω από εμφανής. Λογικά θα επιβεβαιωθεί κι από άλλους αυτό στο μέλλον - αν δεν έχει ήδη γίνει δηλαδή μιας κι εγώ έχω χάσει αρκετά ποστς.. :)

Αποσυνδεδεμένος Ribot

  • *****
  • 4118
  • Φύλο: Άντρας
  • Των γαρ ηλιθίων απείρων γένεθλα
Απ: Joyetech evic vt
« Απάντηση #637 στις: Αυγούστου 19, 2015, 00:22 »
Φίλε Μάκη, παρακάμπτω τα θέματα συμπάθειας ή αντιπάθειας γιατί πραγματικά δεν έχουν λόγο στη δική μου παρέμβαση στην κουβέντα και βεβαίως ούτε εγώ έχω λόγο να αμφισβητήσω και τα δικά σου λεγόμενα ή του οποιουδήποτε άλλου για το εν λόγω κιτ και τις δυνατότητές του, από τη στιγμή μάλιστα που δεν το έχω δοκιμάσει.
Όταν με το καλό μαζευτεί από τις παραλίες ο "ποιητής του διαδικτύου" θα τον στριμώξω πουθενά και θα γίνει κι αυτό :laugh1:
Όμως και πιάνομαι για παράδειγμα από το σχόλιο του φίλου Red Led, που είναι πιο πρόσφατο, μιλάμε για τέτοια ακρίβεια διατομής σύρματος ή θερμοκρασία περιβάλλοντος, δεν γινόμαστε υπερβολικοί?
Δηλαδή αν το σύρμα αντί 0,254mm είναι 0,25 και αντί 32 βαθμών κελσίου το δωμάτιο έχει 30, θα καταλάβουμε διαφορές στο άτμισμα?
Βεβαίως και το θέμα είναι να μην ξαναγυρίσουμε ποτέ στο κ@λ@τσίγαρο, αλλά αν είναι να κλειστούμε σ' ένα αποστειρωμένο δωμάτιο και όλη την ώρα να προσπαθούμε να καταλάβουμε τις διαφορές που έχει η γεύση και το ντουμάνι, μεταξύ των 230 και των 220 βαθμών που έχουμε ορίσει στο μοντάκι, στρίβοντας όλη μέρα αντιστάσεις, ε τότε συγγνώμη, αλλά επειδή υπάρχει και ζωή που τρέχει εκτός φόρουμ και εκτός "ηλεκτρονικοτσιγαράδικου" χόμπι, ίσως εγώ προτιμήσω τελικά μια πιο σύντομη ζωή μ' ένα τσιγάρο στο στόμα.
Φυσικά δεν το εννοώ το τελευταίο αλλά είπα να υπερβάλλω λίγο κι εγώ.


Παρακαλώ, ας μην παρεξηγηθούν τα παραπάνω. Γράφτηκαν φιλικά και ως προσωπικοί προβληματισμοί και θα χαιρόμουν αν αποτελούσαν απλώς τροφή για σκέψη.
Κι επειδή εν πολλοίς, είμαι και off topic, σας ζητώ συγγνώμη.


ΥΓ @eckotek
έχεις παρακολουθήσει τα σχόλιά μου στο φόρουμ ώστε να με χαρακτηρίσεις "ξερόλα" ή από το προηγούμενο σχόλιο και μόνο σου έδωσα αυτή την εντύπωση?
Συστήνω αυτοσυγκράτηση στους χαρακτηρισμούς αδερφέ και στο λέω φιλικά, με κάθε ειλικρίνεια.

Αποσυνδεδεμένος makis206

  • *****
  • 3524
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Joyetech evic vt
« Απάντηση #638 στις: Αυγούστου 19, 2015, 00:38 »
Φυσικά κι εγώ είμαι κατά των.. υπερβολικών υπερβολών..

..ή τουλάχιστον είναι κάτι που αποφεύγω εκτός του να αναφέρομαι, του να το πράττω και στις καθημερινές μου ενέργειες εντέλει.
Ναι, είμαι από αυτούς που κοιτάνε μην πατήσουν τους αρμούς απ'τα πλακάκια του πεζοδρομίου (όχι πάντα εννοείται :D ) αλλά γενικότερα συμβιβαζομαι εύκολα και ζω άνετα και με μεγάλες ανοχές στα πράγματα.

Πέραν του προσωπικού μου χαρακτήρος (:D ) όμως κι επειδή εδώ βρισκόμαστε για να μιλάμε για το ηλεκτρονικό τσιγάρο/χόμπυ/καθημερινό μας σύντροφο τέλος πάντων, εγώ αυτό που ήθελα να τονίσω είναι ότι το συγκεκριμένο σύνολο δεν είναι τελικά τόσο "ερασιτεχνικό" όπως -ίσως και δίκαια λόγω προσωπικής εκτίμησης του καθενός-  κάποιοι χαρακτηρίζουν με περίσσια ευκολία. Πάντα βέβαια με τη δική μου προσωπική εκτίμηση γι'αυτό και χωρίς φυσικά να κατακρίνω-αμφιβάλω για τις εκτιμήσεις των άλλων.. κοινώς "κάθε άποψη σεβαστή" όπως πιστεύω ότι είναι και η δική μου που ξαναλέω, έρχεται από μικρή μεν αλλά παράλληλα πραγματική εμπειρία.. Και που κανείς φυσικά δεν υπογράφει ότι δεν θα μπορούσε να αλλάξει στο μέλλον. ;)

Εκτός από αγαπησιάρικα τα λέω και λίγο περίεργα απόψε.. :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος makis66

  • *****
  • 3076
  • Φύλο: Άντρας
  • Ζήσε την κάθε μέρα σου σα νάναι η τελευταία σου
Απ: Joyetech evic vt
« Απάντηση #639 στις: Αυγούστου 19, 2015, 03:49 »
Φίλε Μάκη, παρακάμπτω τα θέματα συμπάθειας ή αντιπάθειας γιατί πραγματικά δεν έχουν λόγο στη δική μου παρέμβαση στην κουβέντα και βεβαίως ούτε εγώ έχω λόγο να αμφισβητήσω και τα δικά σου λεγόμενα ή του οποιουδήποτε άλλου για το εν λόγω κιτ και τις δυνατότητές του, από τη στιγμή μάλιστα που δεν το έχω δοκιμάσει.
Όταν με το καλό μαζευτεί από τις παραλίες ο "ποιητής του διαδικτύου" θα τον στριμώξω πουθενά και θα γίνει κι αυτό :laugh1:
Όμως και πιάνομαι για παράδειγμα από το σχόλιο του φίλου Red Led, που είναι πιο πρόσφατο, μιλάμε για τέτοια ακρίβεια διατομής σύρματος ή θερμοκρασία περιβάλλοντος, δεν γινόμαστε υπερβολικοί?
Δηλαδή αν το σύρμα αντί 0,254mm είναι 0,25 και αντί 32 βαθμών κελσίου το δωμάτιο έχει 30, θα καταλάβουμε διαφορές στο άτμισμα?
Βεβαίως και το θέμα είναι να μην ξαναγυρίσουμε ποτέ στο κ@λ@τσίγαρο, αλλά αν είναι να κλειστούμε σ' ένα αποστειρωμένο δωμάτιο και όλη την ώρα να προσπαθούμε να καταλάβουμε τις διαφορές που έχει η γεύση και το ντουμάνι, μεταξύ των 230 και των 220 βαθμών που έχουμε ορίσει στο μοντάκι, στρίβοντας όλη μέρα αντιστάσεις, ε τότε συγγνώμη, αλλά επειδή υπάρχει και ζωή που τρέχει εκτός φόρουμ και εκτός "ηλεκτρονικοτσιγαράδικου" χόμπι, ίσως εγώ προτιμήσω τελικά μια πιο σύντομη ζωή μ' ένα τσιγάρο στο στόμα.
Φυσικά δεν το εννοώ το τελευταίο αλλά είπα να υπερβάλλω λίγο κι εγώ.


Παρακαλώ, ας μην παρεξηγηθούν τα παραπάνω. Γράφτηκαν φιλικά και ως προσωπικοί προβληματισμοί και θα χαιρόμουν αν αποτελούσαν απλώς τροφή για σκέψη.
Κι επειδή εν πολλοίς, είμαι και off topic, σας ζητώ συγγνώμη.


ΥΓ @eckotek
έχεις παρακολουθήσει τα σχόλιά μου στο φόρουμ ώστε να με χαρακτηρίσεις "ξερόλα" ή από το προηγούμενο σχόλιο και μόνο σου έδωσα αυτή την εντύπωση?
Συστήνω αυτοσυγκράτηση στους χαρακτηρισμούς αδερφέ και στο λέω φιλικά, με κάθε ειλικρίνεια.



Θα έγραφα σχεδόν τα ίδια αλλά με πρόλαβε και με κάλυψε 100% ο Ribot.  :thumpup:

Για τον Red Led έχω να προσθέσω μόνο ότι το παραπάνω ποστ μου ήταν μια γενική διαπίστωση και όπως έγραψα προσωπική μου άποψη και νομίζω έχω κάθε δικαίωμα να την εκφράζω. Όπως έγραψες και συ ζούμε σε μία ελεύθερη χώρα!!! :)

Για τον συνονόματο Μakis206: Δεν αναφέρθηκα στο συγκεκριμένο κιτ αν διαβάσεις καλά το ποστ μου. Πάντως εδώ που τα λέμε αν ανατρέξεις στις προηγούμενες σελίδες αρκετά θεματάκια έχουν αναφερθεί. :hmmm:

Αποσυνδεδεμένος makis206

  • *****
  • 3524
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Joyetech evic vt
« Απάντηση #640 στις: Αυγούστου 19, 2015, 07:27 »
Φυσικά και δεν εθελοτυφλούμε στα όσα θέματα έχουν αναφερθεί κι εννοείται ότι αν διαπιστώσω κάτι κι εγώ, το πρώτο πράγμα που θα κάνω θα είναι να πιάσω το τάμπλετ στα χέρια και θ'αρχίσω να τα γράφω εδώ.
Το ότι "ανταπάντησα" κατά κάποιο τρόπο περιορίζοντας την απάντησή μου στο συγκεκριμένο κιτ, το έκανα μόνο για τον λόγο ότι βρισκόμαστε στο νήμα του. Θεώρησα οφειλή μου να γράψω τα θετικά που πήρα από αυτό το κιτ μέχρι σήμερα, όπως "οφειλή" θα αισθανθώ βέβαια να αναφέρω και τα τυχόν προβλήματα που θα προκύψουν με αυτό μελλοντικά.!

Κατά γενικό κανόνα δεν διαφωνώ με αυτά που γράψατε με τον Ribot πάντως.. ;)

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: Joyetech evic vt
« Απάντηση #641 στις: Αυγούστου 19, 2015, 11:23 »
Και αφού αναλύθηκε λεπτομερώς το θέμα της αυθυποβολής, ας επιστρέψουμε στη συζήτηση για το VT.

Αποσυνδεδεμένος vaggos59

  • **
  • 437
  • Φύλο: Άντρας
    • meteoacharnes
Απ: Joyetech evic vt
« Απάντηση #642 στις: Αυγούστου 19, 2015, 12:13 »
Ερώτηση: Οι κεφαλές Τιτανίου και Νικελίου που δίνουν στην αρχική συσκευασία είναι επισκευάσιμοι; Έξτρα βέβαια έχω αγοράσει έναν επισκευάσιμο με μαύρο χρώμα, αλλά ακόμα ατμίζω την Νικελίου της μαμας.

Αποσυνδεδεμένος giorgos maniadakis

  • *****
  • 2157
  • Φύλο: Άντρας
  • Ποτε μην εκλαβεισ : την σιωπη μου ωσ αδιαφορια ...
Απ: Joyetech evic vt
« Απάντηση #643 στις: Αυγούστου 19, 2015, 13:24 »
Φιλε μου vaggo οχι δεν ειναι οπωσ η επισκευασιμη αλλα οταν καπιοσ εχει θεληση και υπομονη φτιαχνη τα παντα ακομα και αυτεσ μπορουν να επισκευαστουν

Στάλθηκε από το Hive V 3G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος MARK-ANTONY

  • **
  • 201
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Joyetech evic vt
« Απάντηση #644 στις: Αυγούστου 19, 2015, 13:37 »
Αν δεν κάνω λάθος το επισκευάσιμο κομμάτι του ego one είναι αυτό http://www.ecig.gr/aksesouar/κεφαλές-ατμοποιητών/joyetech-ego-one-clr-head.html?search=clr Που του αλλάζεις βαμβάκι&αντίσταση1

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2119 343406 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 29, 2024, 15:32
από billaras
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 207247 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 542518 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 31629 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 50798 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 598137 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 358832 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 12016 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 193736 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1559 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1578 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 594959 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios