vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

157 επισκέπτες, 2 χρήστες
george kotsopoulos, antre

Joyetech evic vt

Αποσυνδεδεμένος Red Led

  • **
  • 135
  • Φύλο: Άντρας
  • To be a rock and not to roll
Απ: Joyetech evic vt
« Απάντηση #555 στις: Αυγούστου 10, 2015, 11:17 »
Δεν νομίζω μια έκπτωση να σου έλυνε το πρόβλημα, αυτό που θα μπορούσε να γίνει, είναι κάποιος γραμματιζούμενος να έγραφε ένα ωραιότατο κείμενο, το οποίο αφού το υπέγραφαν όλοι οι παθόντες, να στέλνονταν στην Joyetech σαν διαμαρτυρία.

Αποσυνδεδεμένος thenetpoet

  • *****
  • 6415
  • Φύλο: Άντρας
  • Πανορατμίξ
Απ: Joyetech evic vt
« Απάντηση #556 στις: Αυγούστου 10, 2015, 12:37 »
Σήμερα το απόγευμα παρέλαβα και εγώ από την GB.
Δοκιμάζω προς το παρόν με τον δικό του ατμοποιητή γιατί δεν έχω σύρμα Ni200. Τον ατμοποιητή τον βρίσκω πολύ μέτριο, βγάζει ντουμάνια μεν αλλά από γεύση είναι κάτω του μετρίου κατά τη γνώμη μου πάντα.
Τα συμπεράσματα για το tc θα βγουν με τον kayfun.
Μετά από 10 περίπου ημέρες συμβίωσης με το vt και στήσιμο με ni200 μπορώ να πω ότι είμαι πάρα πολύ ικανοποιημένος από το μοντάκι.
Δεν αντιμετώπισα κανένα πρόβλημα στη λειτουργικότητά του, δεν μου έφερε καμένο, το βαμβάκι και η αντίσταση καθαρά, καμία αστάθεια στη λειτουργία του και πάρα πολύ καλή αυτονομία μπαταρίας. Η έκδοση του είναι η 1.18


Αποσυνδεδεμένος Red Led

  • **
  • 135
  • Φύλο: Άντρας
  • To be a rock and not to roll
Απ: Joyetech evic vt
« Απάντηση #557 στις: Αυγούστου 10, 2015, 15:04 »
Λοιπόν ήρθε και το δικό μου από eCig.
Κατευθείαν του έβαλα την δικιά του κεφαλή με το νικέλιο, και το ντουμάνιασα  :cigar:  στους 230C - 45.5w αυτά είναι, εδώ είμαστε... από παραγωγή ατμού ατμομηχανή, από γεύση δεν μπορώ να πω, γιατί έτσι κι αλλιώς κάνω σκέτη βάση. Η έκδοση είναι η 1.18
Όλα τέλεια, στιβαρό και όμορφο εργαλείο.
Τώρα για το θέμα με το κάψιμο μετά από λίγη ώρα απενεργοποιημένο, το μόνο που παρατήρησα, ήταν μια στιγμιαία αύξηση τις θερμοκρασίας χωρίς όμως να είναι έντονο και ενοχλητικό.
Αυτό που θέλω να ρωτήσω, είναι εάν υπάρχει πρόβλημα όταν το χρησιμοποιείς σαν passthrough, γιατί κάπου είχα ακούσει ότι δεν υποστηρίζει αυτήν την λειτουργία. Πάντως λειτουργεί κανονικά όταν το φορτίζεις.


Αυτάααα με γειά μου και καλοάτμιστο να είναι. :)

Αποσυνδεδεμένος makis206

  • *****
  • 3524
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Joyetech evic vt
« Απάντηση #558 στις: Αυγούστου 10, 2015, 16:24 »
Κι εγώ μέχρι στιγμής άρχισα να την καταβρίσκω με τον ego one πάνω του και την ni κεφαλή στους 230c και 40 watts με σχεδόν φουλ ανοιχτό άρα, σε καμία περίπτωση δεν φτάνει subtank με 1.2ohm κεφαλή και 18 watts ντουμανιάρικα, σίγουρα όμως ο ατμός που φέρνει είναι σε ικανοποιητικά επίπεδα και απίθανα δροσερός! Και τη γεύση δεν θα την έλεγα και παντελώς αδιάφορη.. απορώ πάντως γιατί έχει θαφτεί τόσο αυτός ο ατμοποιητής. Δεν είναι και ο καλύτερος, δεν είναι και για πέταμα πάντως. Ικανοποιητικότατος για μένα λοιπόν.

Διορθώστε με αν κάνω λάθος σε αυτό, έχω την εντύπωση ότι δουλεύει πολύ καλύτερα το όλο πράγμα όταν αντιληφθεί κάποιος ότι χρειάζεται να τραβάει δυνατά την τζούρα του κι όχι χαλαρά σαν να ατμίζει έναν kayfun στα 9 watts ας πούμε. Αυτό φέρνει σαν αποτέλεσμα την συνεχή ψύξη της αντίστασης από τη δύναμη της εισαγωγής του αέρα και κάνοντας το temp protection να επεμβαίνει λιγότερο κατά τη διάρκεια μιας τζούρας, τελικά ο χρήστης λαμβάνει περισσότερο και ακόμα πιο δροσερό τον ατμό..
 
Μαγεία αυτή η δροσιά όμως ρε παιδιά τελικά, σήμερα άρχισα για πρώτη μου φορά να απολαμβάνω πραγματικά τον έλεγχο θερμοκρασίας στο άτμισμα. Δεν ξέρω αν θα μπορούσε να συνδυαστεί κάποια στιγμή απόλυτα το "τρελό ντουμάνι" με τον έλεγχο θερμοκρασίας-δροσερό ατμό, πάντως αυτό που παίρνω σήμερα από το κιτ της joyetech είναι πρωτόγνωρο και τρομερά ευχάριστο θα έλεγα χωρίς να είναι κάτι υπερβολικό σε "δυνάμεις" όπως με άλλα "πακέτα", ας πούμε με έναν subtank πάνω σε istick50 για να δώσω ένα παράδειγμα του τι περίπου έχω στο μυαλό..

Ωραία πράγματα.. :)
« Τελευταία τροποποίηση: Αυγούστου 10, 2015, 16:33 από makis206 »

Αποσυνδεδεμένος giorgos maniadakis

  • *****
  • 2157
  • Φύλο: Άντρας
  • Ποτε μην εκλαβεισ : την σιωπη μου ωσ αδιαφορια ...
Απ: Joyetech evic vt
« Απάντηση #559 στις: Αυγούστου 10, 2015, 16:35 »
Φιλε και συνατμιστη Red Led κατα αρχασ καλοριζικο και καλο ατμιστο  σου ευχωμαι τωρα για τη λειτουργεια passthrough το εχω τεσταρη και δουλευη μια χαρα..το τεσταρισμα ηταν για πολλυ λοιγη ωρα φυσικα γιατη απο οτι ξερω ολα σχεδων ανεξαρτητοσ μαρκασ  μοντακια εκτοσ του οτι ζοριζουμε υπερβολικα και την μπαταρια αλλα και την πλακετα  απο τη μια να του δεινουμε ενεργεια  και σπο την  αλλη να τραβαμε δεν θα στο συνιστουσα το συγκεκριμενο μοντακι εχει παρα πολλυ καλλη αυτονομια σε μπαταρια  φυσικα αν δεν εκανε καθε τριλεπτο τσεκ στην αντισταση θα ηταν καπωσ καλυτερα..τωρα μπορησ  κλειδωνοντασ το αναμα τησ οθονησ να κανησ ακομα πιο πολλυ οικονομια φυσικα αυτο μετα που θα το μαθησ και θα εχεισ πλεων να κοιτασ και να χαζευησ την οθονη

Αποσυνδεδεμένος makis206

  • *****
  • 3524
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Joyetech evic vt
« Απάντηση #560 στις: Αυγούστου 11, 2015, 11:21 »
Μια διαπίστωση σχετικά με την ni κεφαλή του ego mega, κατ'εμέ λειτουργεί καλύτερα σε θερμοκρασία των 240 βαθμών Κελσίου και άνω ενώ στους 230 και κάτω ο ατμός που παράγει είναι λίγο υποτονικός. Τουλάχιστον στα 40 watts που έχω ρυθμίσει την ισχύ κάπως έτσι τα βλέπω τα πράγματα ενώ έχω δει και reviewer που τη δουλεύει στα 45 watts και 260 βαθμούς. Προσωπικά φοβόμουν να το ανεβάσω τόσο αρχικά (οι πρώτοι πειραματισμοί που λέγαμε στο tc ) κι όμως το πράγμα δείχνει να δουλεύει ικανοποιητικά και σταθερά, καμία σχέση με τις ασταθειες που είχα στους 220C. Άποψη κάποιου;

Και με τον kfl+ παιδιά κανένα θέμα απότομων ανεβασμάτων σε ισχύ μετά από παύση σε λειτουργία vw, ρύθμιση στα 10w και όπως δίνει την πρώτη τζούρα έτσι ακριβώς ακολουθούν και οι υπόλοιπες! Φυσικά μιλάω για kanthal τώρα και το στήσιμο μου είναι στα 1.9ohm συνήθως.

Ίσως όλα αυτά να διορθώθηκαν στην έκδοση που δεν δίνει firmware version με τα 20 κλικς, σίγουρα πάντως αυτή τη στιγμή μπορώ να μιλήσω ανετότατα για ένα μοντάκι που μάλλον θα τα βρούμε υπέροχα τα δυο μας.. :D

Αποσυνδεδεμένος Red Led

  • **
  • 135
  • Φύλο: Άντρας
  • To be a rock and not to roll
Απ: Joyetech evic vt
« Απάντηση #561 στις: Αυγούστου 11, 2015, 12:02 »
Φίλε makis206 με καλύπτεις 100% με τα λεγόμενά σου. Συμφωνώ απόλυτα με όσα λες .
Πράγματι διαπίστωσα και εγώ πως λειτουργεί καλύτερα πάνω από 230c . Μετά από 12 ώρες χρήσης στη δουλειά (βλέπε ταρίφας) , έχω να πω πως είμαι απόλυτα ικανοποιημένος από την αγορά που έκανα. Η λειτουργία με το TC είναι άλλη εμπειρία.
Δοκίμασα και τον ego one mega με το tuscan που μου έστειλαν από την eCig δώρο. Παρόλο που το έβαλα αραιωμένο μέσα σε βάση με αναλογία 1/10 περίπου, το άρωμα ήταν πολύ καλό.
Κάποια στιγμή θα  δοκιμάσω με την επισκευάσιμη κεφαλή που πήρα, και με τον Kayfun v4.
 

Αποσυνδεδεμένος makis206

  • *****
  • 3524
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Joyetech evic vt
« Απάντηση #562 στις: Αυγούστου 12, 2015, 13:53 »
Σήμερα λοιπόν είπα να δοκιμάσω και την τιτανίου έτσι για να έχω ένα μέτρο σύγκρισης να ξέρω που θα κατασταλάξω με τον ego one, πραγματικά εντυπωσιάστηκα απ'την πρώτη στιγμή! Κατέβασα θερμοκρασία στους 190C, 35 wattάκια και ατμισμα απόλαυση μιλάμε, γεύση από την πρώτη τζούρα, αν αντέξει και στην πίεση του υγρού μου που μαυρίζει την αντίσταση στο φτερό τι να πω. Έκλεισα!

Είχα θεματάκι με την ni πάντως κι ελπίζω να είναι θέμα της κεφαλής, ενώ το vt την έβρισκε 0.21ohms όταν την έβαζα σε θερμοκρασία δωματίου, μετά από λίγο και αφού την είχα κλειδωμένη έβλεπα την τιμή της να αλλάζει στα 0.20.
Δοκίμασα να την κάνω reset και να την βάλω απ'την αρχή αφού θα την έχω ζεστάνει πρώτα λίγο, το πέτυχα και την ανέβασα ώστε να την αναγνωρίσει το vt σαν 0.24ohms, κλείδωσα, όλα όμορφα. Ρεύμα και ατμισμα άψογο με θερμοκρασία στους 200C. Άφησα για λίγο το vt στην άκρη, κλειδωμένη ni στα 0.24ohms και τσουπ, μόλις πάτησα το fire η τιμή της αντίστασης είχε αλλάξει πάλι στα 0.20.. ναι κλειδωμένη ήταν. Για να δώσει ρεύμα έπρεπε να ανεβάσω πάλι στους 250C.. ελπίζω να ήταν της κεφαλής το πρόβλημα κι όχι του mod. Εδώ και δύο ώρες με την ti πάντως δεν έχω κανένα τέτοιο πρόβλημα, 0.44 την είδε στην αρχή, 0.44 παραμένει κλειδωμένη έως τώρα.
Περιμένω το μαγαζί να φέρει κι άλλες ni για να κάνω τις απαραίτητες για μένα δοκιμές, να ξέρω ρε παιδί μου τι φταίει τέλος πάντων. Ίσως τα κάνει και το υγρό που επέλεξα, είναι το Relax της ELiquid France το οποίο μαυρίζει τον τόπο σε χρόνο dt, θα δείξει και στην καινούργια ti υποθέτω όμως.

Από όσα είδα μέχρι τώρα πάντως μάλλον σε ti θα καταλήξω για τον one mega, μου άρεσε πολύ απ'την αρχή. Θα δείξει.. :)

Αποσυνδεδεμένος tsiv

  • *****
  • 2868
Απ: Joyetech evic vt
« Απάντηση #563 στις: Αυγούστου 12, 2015, 14:06 »


Είχα θεματάκι με την ni πάντως κι ελπίζω να είναι θέμα της κεφαλής,


Είναι θέμα κεφαλής - στησίματος - σύρματος...

Έχω 4 μοντ με tc (διαφορετικά) και όταν τύχει αυτό το κάνουν και τα 4...

Δηλαδή , παραπάνω θερμοκρασία για το ίδιο αποτέλεσμα...

Σε μένα βέβαια είναι θέμα σύρματος διότι εδώ και περίπου 4 χρόνια δεν χρησιμοποιώ εργοστασιακές κεφαλές.

Και τον eGo one με την clr (επισκευάσιμη) τον έχω...
« Τελευταία τροποποίηση: Αυγούστου 12, 2015, 14:12 από tsiv »

Αποσυνδεδεμένος makis206

  • *****
  • 3524
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Joyetech evic vt
« Απάντηση #564 στις: Αυγούστου 12, 2015, 14:28 »
Ίσως να έπεσα σε ελαττωματική εργοστασιακή ni ή μπορεί τελικά και να επηρεάστηκε από την μάκα που άφησε το υγρό πάνω της, σήμερα που την αφαίρεσα πάντως είδα ότι όντως είχε αρκετή μαυρίλα πάνω στο σύρμα. Σίγουρα το θέμα δεν το είχα τις δύο πρώτες μέρες με τη συγκεκριμένη κεφαλή, από χτες το βράδυ εμφανίστηκαν τα περίεργα. Όταν με το καλό παραλάβει το μαγαζί θα κάνω ξανά τη δοκιμή και βλέπουμε, προς το παρόν τιτανίου λοιπόν κι ελπίζω να μην μαυρίσει κι αυτή τόσο πολύ απ'το υγρό έως τότε..

Αποσυνδεδεμένος eckotek

  • ***
  • 522
  • Φύλο: Άντρας
  • MAKE LOVE NOT WAR
Απ: Joyetech evic vt
« Απάντηση #565 στις: Αυγούστου 12, 2015, 21:47 »
Σήμερα το πήρα και εγώ. Λευκό με τον ατμοποιητή. Μέχρι στιγμής φοβερή γεύση και με το δικό του ατμοποιητή αλλά και με το καυφούν με σύρμα νι200 στα 0.21 ωμ. Παραμένει σταθερός ο καυφούν στο νι 200 όσες φορές και ατμισα. Το δουλεύω στούς 200 βαθμούς και 30 watt.

Αποσυνδεδεμένος giorgos maniadakis

  • *****
  • 2157
  • Φύλο: Άντρας
  • Ποτε μην εκλαβεισ : την σιωπη μου ωσ αδιαφορια ...
Απ: Joyetech evic vt
« Απάντηση #566 στις: Αυγούστου 12, 2015, 21:50 »
Καλοατμιστο φιλε ecotek

Στάλθηκε από το Hive V 3G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος giorgos maniadakis

  • *****
  • 2157
  • Φύλο: Άντρας
  • Ποτε μην εκλαβεισ : την σιωπη μου ωσ αδιαφορια ...
Απ: Joyetech evic vt
« Απάντηση #567 στις: Αυγούστου 13, 2015, 10:41 »
Παιδια  τι κανω λαθοσ και περνω αυτο το αποτελεσμα στο βαμβακι

Πολλοι μου λενε οτι η αντισταση που κανω μπορη να μην ειναι καλλη ασ μου πη καπιοσ   που ξερη αν η αποστσησ μεταξυ τουσ ειναι αυτη που πρεπη να ειναι
απο προχθεσ εκανα καπιο σχόλιο οτι κατι δεν μου πήγαινε καλλα μετα απο διαφωρετικα νουμερο  απο 0.20 εωσ 0.32 συρματοσ ν200 και πολλα τεσταρισματα σε 2 επισκευασιμουσ  το τεστ έγεινε στουσ 220 c
οτι και να εκανα το αποτελεσμα ηταν αυτο καπιοσ αλλοσ μου ειπε οτι ναι ετσι δουλευη ο ελενχοσ θερμοκρασια και οτι σε στεγνο το χρωματιζη  καπωσ ..μην τραλαθουμε κιολασ εχω δει παρά πολλα βιντεο που δεν το κανη εδω ρε παιδια μήλα με οτι επερνα καμενο και οταν ειχα γεματο των ατμο κιι το καταλαβα απο των kayfun L+ λογου πιο κλειστησ τζουρασ απο των lemo 2 αλλα οταν εκλεισα των αερα και σε αυτων πηρα το ιδιο αποτελεσμα φυσικα αυτα τα ειπα και στο καταστημα που το αγωρασα και ειναι καθοδόν για Κρήτη καινούργιο  τωρα αν και αυτο μου κανη τα ιδια δεν ξερω τη αλλο να πω ..η στραβοσ ειναι ο γυαλοσ η στραβα αρμενιζουμε

Στάλθηκε από το Hive V 3G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος makis206

  • *****
  • 3524
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Joyetech evic vt
« Απάντηση #568 στις: Αυγούστου 13, 2015, 11:01 »
Δύο πράγματα πιθανολογώ. Ή που δεν πλένεις-σκουπίζεις καλά το σύρμα σου πριν το στήσιμο με αποτέλεσμα να καίγεται/εξατμίζεται αρχικά το οποίο μηχανόλαδο υπάρχει πάνω του, πράγμα φυσικό όταν το "σύστημα" βλέπει την αντίσταση υγρή οπότε και ατμοποιεί στιγμιαία μέχρι να μπει ο έλεγχος θερμοκρασίας και να κόψει την παροχή ρεύματος.. κλάσματα του δευτερολέπτου που όμως αρκούν για να δοθούν τα ρεύματα που θα μαυρίσουν το βαμβάκι σου.. ;)

..ή που κατά το στρίψιμο του βαμβακιού σου για τον Α ή Β λόγο αυτό καταφέρνει και απορροφάει μικρή ποσότητα υγρού. Φαντάζομαι/υποθέτω ότι και τα υγρά μας δάχτυλα, είτε από το φυσικό "λάδι" του δέρματος μας είτε από μικροποσότητα ιδρώτα, δίνουν κατά το στρίψιμο στο βαμβάκι τη δυνατότητα να απορροφήσει έστω και λίγο "υγρό" στοιχείο, πράγμα που φέρνει σαν επακόλουθο τα παραπάνω. "Αναγνώριση" υγρού από την πλακέτα (έστω και μηδαμινής ποσότητας ), στιγμιαία παροχή ρεύματος μέχρι αυτό το λιγοστό "υγρό" να εξατμιστεί, μααααύρισμαααα...

Μεγάλη ανάλυση έκανα, δοκίμασε απλά ρε Γιώργη τα παραπάνω την επόμενη φορά. Καλό πλύσιμο του σύρματος και φυσικά ακόμα καλύτερο σκούπισμα, στρίψιμο του βαμβακιού με όσο το δυνατόν στεγνότερα δάχτυλα γίνεται. Εκεί στην Ιεράπετρα έχει πάντα ζέστη βέβαια.. :D

Αποσυνδεδεμένος giorgos maniadakis

  • *****
  • 2157
  • Φύλο: Άντρας
  • Ποτε μην εκλαβεισ : την σιωπη μου ωσ αδιαφορια ...
Απ: Joyetech evic vt
« Απάντηση #569 στις: Αυγούστου 13, 2015, 11:11 »
Φιλε μου μακη εποιδη αυτα που μου ειπεσ τα ψιλιαστικα καπια στιγμη και εβαλα γαντια που ηταν απολυτοσ καθαρα και στεγνα το ιδιο και στο συρμα καθαρο πλυμενω και με νερο και με οινοπνευαμα τωρα οσο αφωρα το βαμβακι και το ψαλιδη ηταν καθαρο χωρισ υγρασια και σχετικα  δοκιμασα και με ff2 που δειχνω στην φωτο αλλα και με nakamichi ειχε το ιδιο αποτελεσμα αν τωρα σε εσασ δεν το χρωματιζη δεν ειναι λοιπων θεμα στυσιματοσ  αντιστασησ η καθαριοτητασσ
Αλλα το θεμα το εχει το μοντακι



ΥΓ να ευχαριστησω των Cruiser79 που με τη βηθεια του εχθεσ μπορεσα και κατεβασα το προγραμα και ανεβαζω φωτο στο φορουμ :thumpup:


 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2119 343439 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 29, 2024, 15:32
από billaras
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 207255 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 542543 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 31643 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 50811 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 598165 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 358876 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 12029 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 193760 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1565 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1590 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 595051 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios