vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

351 επισκέπτες, 4 χρήστες
aalex, Thankin, camber, tony1976

Οι συνταγές του Kostas44 με \"Separate Steeping\"

Αποσυνδεδεμένος mimis

  • ****
  • 1315
  • Φύλο: Άντρας
  • Λατρεύω τις δίχρονες γαλέρες
    • Webcam - Κέρκυρα
Απ: Οι συνταγές του Kostas44 με \"Separate Steeping\"
« Απάντηση #180 στις: Οκτωβρίου 02, 2015, 13:27 »
Θα παρεμβάλω την άποψή μου πριν την απάντηση του Κώστα.
Η ωρίμανση των ζευγαριών αρωμάτων, γίνεται για να αποδοθούν διακριτά στο σύνολο, κάτι σαν ουράνιο τόξο γευσεων.
Αν μπουν ενα ενα θα έχουμε μια παρουσία πολλών γευσεων, και κάποια ενδεχομένως να χάσουν την μάχη ολοσχερώς. Από όσο κατάλαβα δοκιμάζουμε πριν κάποιες συνθέσεις, και αποφασίζουμε ποιες γευσεις θέλουμε να ειναι διακριτές, για πόσο, και με τι ένταση.
Πιστευω ότι οι ρυθμισεις της εντασης, της διάρκειας, και ίσως της σειράς εμφάνισης, εχει να κάνει με την ωρίμανση των ομαδας και της σύνθεσης και ποσότητας της βάσης που γίνεται η ωρίμανση.

Μμμμ για όσους παραξενευτηκαν αυτο το μηνυμα ειναι απάντηση (λιγο αργοπορημένη) στο μηνυμα του FML από 11 του Μάη.  :dontknow:
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτωβρίου 02, 2015, 13:33 από mimis »

Αποσυνδεδεμένος Γιάννης Μ

  • **
  • 257
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Οι συνταγές του Kostas44 με \"Separate Steeping\"
« Απάντηση #181 στις: Οκτωβρίου 02, 2015, 15:41 »
Μιας κι επεσε μπροστα μου και δεν ειδα εδω καποιο σχολιο...



Αποσυνδεδεμένος kostas44

  • *****
  • 2465
  • Φύλο: Άντρας
  • Youtuber Creator
    • Η ζωη ειναι τεχνη και η τεχνη ειναι η ζωη μου
Απ: Οι συνταγές του Kostas44 με \"Separate Steeping\"
« Απάντηση #182 στις: Οκτωβρίου 02, 2015, 16:24 »
Γιαννη να σου πω την αληθεια δεν το ειχα δει αλλα και να το εβλεπα θα το αγνοουσα ετσι και αλλιως .. δεν επιασα κανενα απο τον λαιμο να ακολουθησει την δικη μου μεθοδο ουτε ειπα ποτε οτι ειναι η σωστη ή οχι ... αναφερα οτι δουλευει σε μενα πολυ καλα και αυτη ακολουθω οπως και σε ακομα μερικους απο εδω που την ακολουθησαν ... τεσπα  .. απο κει και περα .. δεν θα πεσω  με την καμια σε αντιπαραθεση με κανενα "club"   γιατι απλα δεν με ενδιαφερουν τι θα πουν ... αν νομιζουν οτι ειμαι διποδο .. εεεε δεν ειπαν και κατι λαθος ..εχτος αν αυτοι προχωρανε με τα 4 ... :laugh1:


Δεν πειραζει καλο ειναι και αυτο αν σχολουντε  με τη μεθοδο μου εστω και αν πετανε χολη ... μετραει και αυτο .... :yes:   

και το επαναλανβανω ... αν θελει καποιος να την ακολοθησει καλως να το κανει ετσι και αλλιως δεν χανουν τιποτα μονο να κερδισουν θα εχουν ... οποτε ... αστα τα παιδια να κλαινε ή να γελανε λογω ημερας ... (οπως λενε και οι ιδιοι )

Θελω να τους ευχαριστησω ομως που ασχοληθηκαν μαζι μου τετοιο διποδο που ειμαι  :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος mankar72

  • ****
  • 1240
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Οι συνταγές του Kostas44 με \"Separate Steeping\"
« Απάντηση #183 στις: Οκτωβρίου 02, 2015, 16:31 »
@ΓιάννηςΜ
Φίλε μου πιστεύεις από το περιεχόμενο του διαλόγου ότι αξίζει κάποιον σχολιασμό?

Αποσυνδεδεμένος Γιάννης Μ

  • **
  • 257
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Οι συνταγές του Kostas44 με \"Separate Steeping\"
« Απάντηση #184 στις: Οκτωβρίου 02, 2015, 16:32 »
Ο λογος που το ανερτησα ηταν απλα γιατι θα προτιμουσα,μια που διαβασε το νημα,να εκφρασει εδω τις αντιρησεις και τις θεσεις του και να συζητησουμε το θεμα σε μια νορμαλ βαση....προτιμησε κατι αλλο.
Ολοι κρινομαστε.

Αυτα...μη χαλασουμε αλλο το νημα

 :)

Αποσυνδεδεμένος netsplit

  • ****
  • 1359
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Οι συνταγές του Kostas44 με \"Separate Steeping\"
« Απάντηση #185 στις: Οκτωβρίου 02, 2015, 16:53 »
Όταν σχολιάζεις κάποιον απόντα (όπως κάνουν αυτοί) αυτό λέγεται κακοήθεια.
Αν ο λόγος που το ανάρτησες Γιάννης Μ είναι να αρχίσει εδώ γκρίνια με αδαείς, μάλλον έκανες λάθος.
Σωστά ο Κώστας δεν ασχολείται.
Αλήθεια, γιατί έσβησες το όνομα αυτού που κάνει τις ερωτήσεις ;;;


Αποσυνδεδεμένος Γιάννης Μ

  • **
  • 257
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Οι συνταγές του Kostas44 με \"Separate Steeping\"
« Απάντηση #186 στις: Οκτωβρίου 02, 2015, 17:18 »
Προφανως δεν καταλαβες οτι μπηκε για ενημερωση και αντιπαραθεση θεσεων και αποψεων,αν ψαχνεις για φωτιες ..αλλου
κι  επειδη στο Αν..ΔΕΝ
 
 :bye:

*edit : Αποντας δεν ειναι σιγουρα,μιας και αναφερεται το σχολιο του στο συγκεκριμενο νημα του Φορουμ.
 

Αποσυνδεδεμένος kostas44

  • *****
  • 2465
  • Φύλο: Άντρας
  • Youtuber Creator
    • Η ζωη ειναι τεχνη και η τεχνη ειναι η ζωη μου
Απ: Οι συνταγές του Kostas44 με \"Separate Steeping\"
« Απάντηση #187 στις: Οκτωβρίου 02, 2015, 18:17 »
μολις μπηκα στο σπιτι ...  :tongue_smilie: :tongue_smilie: :tongue_smilie: σχολασα απο την δουλεια ... και θελω να παρακαλεσω κατι ( που μπορουσα να το κανω και απο μονος μου αν ηθελα αλλα προτειμω το δημοκρατικο  τροπο..  προτεινω--------->

επειδη  δεν υπαρχει λογος να ερχομαστε σε εσωτερικες αντιπαραθεσεις για κατι που δεν αξιζει να το συζητηαμε καν ... οχι οτι δεν υπαρχουν απαντησεις !!!  θα προτιμησω να σβησω τις αντιπαραθεσεις και το μηνημα το αρχικο καθως και την δικη μου απαντηση ..Και ο λογος ειναι οτι δεν πρεπει με καμια κυβερνηση {{{οσο χαλια και να ειναι  :laugh1: :laugh1: :laugh1: }}} να χαλιομαστε  για καποιους αλλους που χριζουν απαξιωση ...  :yes:
να το κανω ή θελετε  να υπαρχει το μηνημα και να σβησω μονο τα απο κατω απο την απαντηση μου ?

Και το ρωταω για το λογο οτι δεν με πειραζει να υπαρχει το μηνημα του Γιαννη και η δικη μου απαντηση ... και μην πουν  καποιοι καλοθελητες οτι το εσβησα γιατι κολωσα ...  :tongue_smilie: ( ορε τριποδοοοοο  ουπς σορρυ  διποδο :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: )))
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτωβρίου 02, 2015, 18:26 από kostas44 »

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: Οι συνταγές του Kostas44 με \"Separate Steeping\"
« Απάντηση #188 στις: Οκτωβρίου 02, 2015, 18:28 »
Νομίζω ότι το θέμα πρέπει να λήξει εδώ. Δεν μπορεί να μας αγαπά όλος ο κόσμος...[/b]

Στάλθηκε από το C1905 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος kostas44

  • *****
  • 2465
  • Φύλο: Άντρας
  • Youtuber Creator
    • Η ζωη ειναι τεχνη και η τεχνη ειναι η ζωη μου
Απ: Οι συνταγές του Kostas44 με \"Separate Steeping\"
« Απάντηση #189 στις: Οκτωβρίου 02, 2015, 18:31 »
εσενα σε αγαπαμε ... :yes: :yes: :yes: ατμιστικα βεβαια ...χαχαχα  γιατι μας χαριζεις τις δεξιοτητες σου στο να αναλύεις τα υγρα τοσο υπεροχα καθε φορα ...

ελπιζω να μην πουν τιποτα τωρα μετα απο αυτο και για σενα χαχαχαχχαα  :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: Οι συνταγές του Kostas44 με \"Separate Steeping\"
« Απάντηση #190 στις: Οκτωβρίου 02, 2015, 18:43 »
Ελεύθερα!!! Ως φοιτητής δούλευα πόρτα. Επί τρία χρόνια στη σειρά, είχα λάβει την υπόσχεση ότι δεν θα ζω μέχρι τα Χριστούγεννα. Λες να με χαλάσει το οποιοδήποτε σχόλιο? Ακόμα εδώ είμαι πολλά Χριστούγεννα μετά...

Στάλθηκε από το C1905 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Απ: Οι συνταγές του Kostas44 με \"Separate Steeping\"
« Απάντηση #191 στις: Οκτωβρίου 02, 2015, 18:50 »
Κώστα θα ήθελα τη γνώμη σου για κάτι που τυχόν έχεις πειραματιστεί? Η σοκολάτα με μαρέγκα πως σου φαίνεται σαν συνδυασμός για να μας δώσει αποτέλεσμα σοκολάτα γάλακτος? Ή μήπως κακάο με μαρέγκα? Ευχαριστώ εκ των προτέρων.  :)

Αποσυνδεδεμένος kostas44

  • *****
  • 2465
  • Φύλο: Άντρας
  • Youtuber Creator
    • Η ζωη ειναι τεχνη και η τεχνη ειναι η ζωη μου
Απ: Οι συνταγές του Kostas44 με \"Separate Steeping\"
« Απάντηση #192 στις: Οκτωβρίου 02, 2015, 19:31 »
Επειδη Κωστα .. και σε πιο παλια μηνηματα που εχω ποσταρει σε αυτο το νημα ειχα πει οτι θελω να κανω  την καλυτερη συνταγη με σοκολατες και διστυχως ακομα δεν εχω φτασει στο σταδιο που εγω θελω δεν θελω να απαντησω με ευκολια αλλα ενα θα σου πω ...

εχω στο μυαλο μου να κανω ενα βιντεο με συνταγη για σοκολατα με  νεες γευσεις απο διαφορες εταιρειες που ακομα το ψαχνω να βρω να δεσει καλα η συνταγη ... ευχαριστω τον χορηγο ( θα γινει παρουσιαση και των αρωματων αυτων ) που μου εδωσε την ευκαιρεια να πειραματιστω με αυτα τα αρωματα  στο βιντεο οταν θα ειναι ετοιμο θα σημαινει οτι εχω την καλη συνταγη ... οποτε αν θελεις περιμενε ακομα λιγο ..

στο μυαλο μου εχω μια σοκολατα που να μην ειναι χημικη αλλα να ειναι σαν να θελεις να την φας και να την πιεις.. αλλιως απλες συνταγες εχω κανει πολλες και με λιγη επιτυχια ..
Η σοκολατα ειναι δυσκολο υγρο  για να πετυχει οπως πρεπει

Αποσυνδεδεμένος karas121173

  • **
  • 143
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Οι συνταγές του Kostas44 με \"Separate Steeping\"
« Απάντηση #193 στις: Οκτωβρίου 05, 2015, 16:02 »
Κώστα, θα ήθελα κάποια στιγμή, αν φυσικά υ΄πάρχει αυτή η επιθυμία και από άλλους συνατμιστές, να προτείνεις κάτι που να είναι κοντά στον αρωματικό καπνό πίπας. Ξέρεις, αυτό που όταν περνάς δίπλα από κάποιον που καπνίζει πίπα, σου σπάει τα ρουθούνια από το άρωμά του.

Αποσυνδεδεμένος kostas44

  • *****
  • 2465
  • Φύλο: Άντρας
  • Youtuber Creator
    • Η ζωη ειναι τεχνη και η τεχνη ειναι η ζωη μου
Απ: Οι συνταγές του Kostas44 με \"Separate Steeping\"
« Απάντηση #194 στις: Οκτωβρίου 06, 2015, 19:29 »
Δημητρη εχω τετοια συνταγη αλλα ειναι private  και οι φιλοι που εχουν δοκιμασει τους αρεσε ... Η βουλα ειναι μια απο αυτες .. αλλα ειναι στα αμεσα σχεδια να ποσταρω μια ακομα για εδω το φορουμ που θα ειναι εξισου πολυ καλη αλλα προς το παρον εχω μπλεχτει με συνταγη σοκολατας μιας και ζητιεται πολυ και μια ακομα που την ειχα αρχισει εδω και παρα πολυ καιρο και δεν λεει να μου κατσει οπως την θελω .. οποτε λιγο υπομονη ... δεν μου αρεσουν τα ξεπεταγματα  :laugh1: :laugh1: :laugh1:

ελπιζω να με καταλαβαινεις !!! ;)

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2118 342262 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 23:14
από kon95
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 206472 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 541420 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 31044 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 50155 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 597217 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 357746 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 11509 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 193044 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1301 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1294 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 591878 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios