vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

194 επισκέπτες, 7 χρήστες
guss, lounik, Tem, I.P, grag, Buliwyf, vasim

Yihi SX mini 350J M class

Αποσυνδεδεμένος nikos523

  • ****
  • 1249
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Yihi SX mini 350J M class
« Απάντηση #345 στις: Ιουνίου 07, 2015, 18:53 »
Το δικό μου είναι το πρώτο που πήρα. Αύριο θα το στείλω και θα περιμένω μεσοβδομαδα το νεο.

Αποσυνδεδεμένος ongakos

  • **
  • 238
  • Φύλο: Άντρας
  • Γηρασκω αει ατμιζομενος
Απ: Yihi SX mini 350J M class
« Απάντηση #346 στις: Ιουνίου 07, 2015, 19:20 »
Niko το δικο σου ειναι κατακαινουργιο σε συγκριση με το δικο μου οπως ειδες στις φωτο.
Η φθορα του δικου μου ειναι για κλαματα  :angry_orange: και για γελια :laugh1: .Λες και μου εκανε η YIHI πλακα...και ετυχε το χαλι αυτο σε εμενα που ειμαι πολυ σχολαστικος με την καθαριοτητα και πολυ προσεκτικος με τη χρηση των ατμιστικων μου.  :angry_orange: Το φυσαω και δε κρυωνει ακομα... :cigar:
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουνίου 07, 2015, 19:41 από ongakos »

Αποσυνδεδεμένος manos

  • ****
  • 1439
  • Φύλο: Άντρας
  • SKY
Απ: Yihi SX mini 350J M class
« Απάντηση #347 στις: Ιουνίου 07, 2015, 21:36 »
Και γω αυριο θα παραλαβω απο mpixlimpidi  το sxmini απο αντικατασταση! Δεν ειχα πρόβλημα με το χρώμα αλλα μου εκαψε πλακετα το δικο μου! Πηρα και θηκουλες σιλικονης για προστασία. Ελπίζω  μ'αυτο να μην εχω  τραβήγματα ....
απο που πηρες θηκουλες σιλικονης?

Αυτόματη συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων
Νικο σε ευχαριστω.

Αυτο ειναι το προηγουμενο η το καινουργιο που βλεπουμε?

Εγω ακομα δεν πιστευω στα ματια μου.. οτι το χαλια εγινε ακομα χειροτερο μετα απο 3 ακομα μερες χρησης . Δειτε το πως εγινε σε συγκριση με αυτες τις φωτο που εβαλα στο προηγουμενο μου ποστ.
Ντρεπομαι να ποσταρω τετοιο χαλι αλλά καλο ειναι να λεμε αληθειες και να μοιραζομαστε καλες αλλά και κακες στιγμες.
οταν βλεπω τετοιες φωτο στεναχωριεμαι ειλικρινα που δωσαμε τοσα λεφτα για να ξεβαφει δεν πειραζει υγεια πανω απο ολα.

Αποσυνδεδεμένος ongakos

  • **
  • 238
  • Φύλο: Άντρας
  • Γηρασκω αει ατμιζομενος
Απ: Yihi SX mini 350J M class
« Απάντηση #348 στις: Ιουνίου 08, 2015, 01:10 »
Manos ,Οπως τα λες ειναι ακριβως. Τοσα λεφτα και σε λιγες μερες χρησης να γινεται της ντροπης το μοντ...που πραγματικα το κρυβεις μη το δουν οι γυρω σου. Και να περιμενεις μερες να εισαχθει το καινουργιο που λενε οτι θα ειναι βελτιωμενο.
Να ειχε ξεβαψει λιγο σε ενα σημειο μετα απο χρηση δυο ετων , θα λεγαμε οκ. Αλλα οχι.. με τοση λιγη χρηση να καταντησει σε τετοιο χαλι. Και δεν χρησιμοποιω μονο το SX mini , εχω και δυο Ρ3 που εναλλασσω που το καθε ενα εχει ενα Κ4 η φαινομενο με διαφορετικα υγρα. Ειναι χομπυ μας και μερακι μας αυτα , τα πληρωνουμε για να τα χρησιμοποιουμε και να τα χαιρομαστε .Αλλά κατι τετοια στη σπανε , σε απογοητευει το καινουργιο προιον που ηταν ελαττωματικο απο κατασκευης, και μπαινεις σε διαδικασιες  επαφων με προμηθευτη οπου πρεπει να του πεις για το προβλημα, να δει το προιον, να του στειλεις φωτο για να τις στειλει στο εργοστασιο και να αναμενεις ενα αλλο που καποια στιγμη οταν εισαχθει θα σου δωσουν.

Και οταν καεις απο το χυλο φυσας και το γιαουρτι. Το καινουργιο ευχομαι να ειναι αξιοπιστο. Ας ελπισουμε οσοι εχουμε προβλημα να παραλαβουμε τα σωστα προιοντα και να τα ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΟΥΜΕ .

 

Αποσυνδεδεμένος vag21

  • ****
  • 1452
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Yihi SX mini 350J M class
« Απάντηση #349 στις: Ιουνίου 08, 2015, 01:17 »
τελικα αξιζει το τσιπακι μονο και το περιτυλιγμα απο κανα μερακλη τεχνιτη  :yes:

Αποσυνδεδεμένος ntonto

  • **
  • 339
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Yihi SX mini 350J M class
« Απάντηση #350 στις: Ιουνίου 08, 2015, 01:52 »
Δεν κακό !! λίγο μεγάλο βέβαια, λίγο.

Αποσυνδεδεμένος ongakos

  • **
  • 238
  • Φύλο: Άντρας
  • Γηρασκω αει ατμιζομενος
Απ: Yihi SX mini 350J M class
« Απάντηση #351 στις: Ιουνίου 08, 2015, 02:53 »
Το τσιπακι αριστο. Τον μερακλη θελουμε οπως εκεινον της Οi modz.. Εντυπωσιακη κατασκευη φαινεται να αντεχει για 3 ζωες το σασι..Ισως μεχρι αυτο να φθαρει ,εμεις θα ατμιζουμε με τον.. :angel: Αγιο Πετρο κανα γκουρμε παραδεισιο υγρο εξαγνισμενο χωρις νικοτινη :laugh1:

ΩΡΑΙΟ, αθανατο, αλλά μαλλον θα ειναι τσουχτερο. Θα μαθω αν τα πουλαει ο... μερακλης και ποσο.Μεγαλο δειχνει να ειναι. Εχει μεγαλη μπαταρια αρα 2 μερες ατμισματος και οχι σκαρτη μια μερα με τη 18650.

Αυτόματη συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων
τελικα αξιζει το τσιπακι μονο και το περιτυλιγμα απο κανα μερακλη τεχνιτη  :yes:

vag 21 , ετσι νομιζω και εγω. :(

Αποσυνδεδεμένος GiorgosRab

  • ***
  • 713
  • Φύλο: Άντρας
  • Ἓν οἶδα ὅτι ουδὲν οἶδα
Απ: Yihi SX mini 350J M class
« Απάντηση #352 στις: Ιουνίου 08, 2015, 08:18 »
ΩΡΑΙΟ, αθανατο, αλλά μαλλον θα ειναι τσουχτερο. Θα μαθω αν τα πουλαει ο... μερακλης και ποσο.

 Τόσα μαστόρια έχουμε στο φόρουμ, δικά μας παιδιά, γιατί δεν μιλάς μαζί τους; Σίγουρα η τιμή θα είναι καλύτερη και απο δουλειές μας έχουν δείξει πολύ ωραία πράγματα! Θα στο φτιάξουν με προσωπικό σου γούστο κι αν σου πάθει κάτι θα τον έχεις δίπλα σου δεν θα τον ψάχνεις στο youtube!  ::) ::)

Αποσυνδεδεμένος vasma

  • **
  • 172
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Yihi SX mini 350J M class
« Απάντηση #353 στις: Ιουνίου 08, 2015, 09:51 »
Φαντάζομαι ότι από τα ελληνικά μαστόρια, το χειροποίητο αποτέλεσμα θα μοιάζει diy και εάν κάποιος χρησιμοποιήσει cnc εδώ... τότε θα είναι πολύ ακριβότερο από τον έξω...

Αποσυνδεδεμένος GiorgosRab

  • ***
  • 713
  • Φύλο: Άντρας
  • Ἓν οἶδα ὅτι ουδὲν οἶδα
Απ: Yihi SX mini 350J M class
« Απάντηση #354 στις: Ιουνίου 08, 2015, 11:29 »
 Υπάρχουν έτοιμα κουτάκια για αυτές τις δουλειές!  :yes:

Αποσυνδεδεμένος mantos

  • ***
  • 929
  • Φύλο: Άντρας
  • ~Box Mods~
Απ: Yihi SX mini 350J M class
« Απάντηση #355 στις: Ιουνίου 09, 2015, 14:42 »




Στην προνομιακη τιμη των 150-170$ (αν ισχυουν οντως αυτες οι τιμες)  :idiot1: :idiot1:

Αποσυνδεδεμένος vasma

  • **
  • 172
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Yihi SX mini 350J M class
« Απάντηση #356 στις: Ιουνίου 10, 2015, 01:01 »
αυτές οι θήκες είναι σκέτο κιτσαριό...  :o

Αποσυνδεδεμένος nikos523

  • ****
  • 1249
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Yihi SX mini 350J M class
« Απάντηση #357 στις: Ιουνίου 10, 2015, 01:09 »
Γουστα ειναι αυτα! Σαν κατασκευη, φαινεται να εχει πεσει αρκετο μερακι εκ πρωτης οψεως.
Προσωπικα, ναι, κι εγω κιτσαριο τις βλεπω οπως και ολα τα zero, παρομοια και μη  :tongue_smilie:
Αφου υπαρχουν επιλογες ομως, καλα ειμαστε  ;D

Αποσυνδεδεμένος ongakos

  • **
  • 238
  • Φύλο: Άντρας
  • Γηρασκω αει ατμιζομενος
Απ: Yihi SX mini 350J M class
« Απάντηση #358 στις: Ιουνίου 10, 2015, 01:55 »
κατι αλλο ποιο νορμαλ και οχι extreme :angel: εχετε δει?

δε μου παει να του βαλω ..λαστιχενιο καποτακι και να πιανω ενα μαλακο σιλικονενιο πραμα.. :yes: ολη μερα-νυχτα. Απο την αλλη το προστατευει απο διαφορα εξωτερικα χτυπηματα, εκδορες και απο ...ξεβαμα...

Βρε παιδια με το βαρος του τι κανουμε? Πολυ βαριδι ειναι το μωρο.
Που θα το βαζουμε στις καλοκαιρινες εξοδους ? :dance2: Εχουμε στη βολτα...κινητο, πορτοφολι, ενα μοντ και ενα δευτερο για back up... ;D , 2 -3 μπαταριες,2 ατμοποιητες ,κανα δυο μπουκαλακια υγρα,  κλειδια σπιτιου, αυτοκινητου η μηχανης , χαρτοπετσετες για τις χ ψ διαρροες, και το καποτακι σιλικονης μαζι αφορετο αν υπαρχει γυναικοπαρεα. 8) Αν δεν... τοτε φορεμενο :D για εξτρα προστασια.

βρε τι εχουμε παθει.... :))

Αποσυνδεδεμένος vasma

  • **
  • 172
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Yihi SX mini 350J M class
« Απάντηση #359 στις: Ιουνίου 10, 2015, 02:34 »
Βρε παιδια με το βαρος του τι κανουμε? Πολυ βαριδι ειναι το μωρο. Που θα το βαζουμε στις καλοκαιρινες εξοδους ? :dance2: ...

Για τις καλοκαιρινές σου εξορμήσεις να παίρνεις το ελαφρύτερο και μικρότερο VS... :yes:


Αυτόματη συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων



Γουστα ειναι αυτα! Σαν κατασκευη, φαινεται να εχει πεσει αρκετο μερακι εκ πρωτης οψεως.
Προσωπικα, ναι, κι εγω κιτσαριο τις βλεπω οπως και ολα τα zero, παρομοια και μη  :tongue_smilie:
Αφου υπαρχουν επιλογες ομως, καλα ειμαστε  ;D



πέρα του κιτσαριού... του προσθέτει και περισσότερο όγκο και γιαυτό δεν αρέσει στο φίλο μου ongako  ;D
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουνίου 10, 2015, 02:41 από vasma »

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα ΑΡΩΜΑΤΑ. Βασικές πληροφορίες [Αρώματα] 1418 190924 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 06, 2024, 15:17
από chkontog
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8843 1152251 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 06, 2024, 13:52
από BigRed
Τι βαμβακι σας εδωσε την καλυτερη γευση σε mtl ατμοποιητη; Περιοχή νέων μελών 54 11413 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 05, 2024, 19:39
από treloneritis
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2123 346054 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 05, 2024, 06:24
από Κώστας Σιδέρης
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 1004 147628 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 04, 2024, 20:20
από Chris66
Vandy Vape BSKR Mini V3 MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 5 8367 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 03, 2024, 19:24
από Tem
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 209326 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 545780 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 33227 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 52876 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 600912 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 361449 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed