vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

379 επισκέπτες, 3 χρήστες
camber, Mimhsdr, ZoeM

iStick 50W by Eleaf

Αποσυνδεδεμένος ExMortus

  • **
  • 395
  • Φύλο: Άντρας
Απ: iStick 50W by Eleaf
« Απάντηση #360 στις: Ιουνίου 08, 2015, 02:51 »
Κάτσε να αρχίσουν να ρέουν τα ρεβιού του Subox και θα σου πω ποιο μοντάκι αξίζει να πάρεις. Στο gearbest 30 δολλάρια έχει τη στιγμή που μιλάμε.


EDIT: Σκέτο πάντα! Το combo κάνει 56.

Αποσυνδεδεμένος panosnm

  • **
  • 476
  • Φύλο: Άντρας
Απ: iStick 50W by Eleaf
« Απάντηση #361 στις: Ιουνίου 08, 2015, 03:07 »
Το δικο μου παντως παρόλο που το χω λιώσει πραγματικα δεν με απογοήτευσε ποτε! 3 μήνες τωρα δεν εχω πιασει αλλη μπαταρια στα χέρια μου! Τι αντιηλιακά στη παραλια εχει φαει,τι νερά,υγρά αναπληρωσης απειρα την ωρα που βιδώνω ατμό για νεα αντισταση ή αλλαγή βαμβακιού,πτώσεις πολλες,εκει αυτο ανιωθο! Απλα ειμαι της άποψης οπως κ πολλοί εδω οτι ειναι τοσα πολλα στη παραγωγή που λογικό ειναι να υπάρχουν ελαττωματικά! Όσοι τα πηραν απο ελληνικό κατάστημα ευτυχως μπορούν και τα επιστρέφουν κριμα που δε γινεται τοσο ευκολα για τα ξένα!

Αποσυνδεδεμένος GiorgosRab

  • ***
  • 713
  • Φύλο: Άντρας
  • Ἓν οἶδα ὅτι ουδὲν οἶδα
Απ: iStick 50W by Eleaf
« Απάντηση #362 στις: Ιουνίου 08, 2015, 08:07 »
Κάτσε να αρχίσουν να ρέουν τα ρεβιού του Subox και θα σου πω ποιο μοντάκι αξίζει να πάρεις.

Εγώ θα κάνω τον δικηγόρο του διαβόλου και λέω δικηγόρο γιατί στικ 50 δεν έχω. Το μόνο που έχει παραπάνω το subox είναι ομορφιά κατα την γνώμη μου. Μπαταρία 1x 18650 και όχι 2 (αυτονομία) την οποία δεν στην δίνει κιόλας και ρυθμιζόμενο πόλο δεν έχει, αυτά φτάνουν να γείρουν την ζυγαριά στο στικ.. Επίσης έχει μόνο VW και όχι VV..  Κατα την γνώμη μου δηλαδή, μην κοιτάτε μόνο το design..  ???

« Τελευταία τροποποίηση: Ιουνίου 08, 2015, 12:25 από GiorgosRab »

Αποσυνδεδεμένος Εξατμιστής

  • **
  • 117
  • Φύλο: Άντρας
  • http://www.deeptechno.fm/
Απ: iStick 50W by Eleaf
« Απάντηση #363 στις: Ιουνίου 08, 2015, 15:04 »
Μωρέ το έντυσα και στα λευκά σαν τη χιονάτη που μου ταιριάζει και ωραία με την πριγκίπισσα και τι καλά στο κόσμο όλο!

Αποσυνδεδεμένος Giorgos F

  • ****
  • 1228
  • Φύλο: Άντρας
Απ: iStick 50W by Eleaf
« Απάντηση #364 στις: Ιουνίου 10, 2015, 19:06 »
Σήμερα στις 15:30 ξετύλιξα το δικό μου πακέτο, και έβαλα ατμοποιητή πάνω στο δικό μου μαύρο 50άρι  :D
Στα 13watt όπως και στο 30αρι μου (στο 20άρι βάζω 9watt και νοιώθω καλά).
Λίγες ώρες μόνο μαζί του, αλλά μήπως τελικά είναι κάτι ενδιάμεσο απο τα δύο προηγούμενα? Δηλαδή πιο "σωστό" απο το 20άρι, και ποιό "δυνατό" απο το 30άρι?

Αποσυνδεδεμένος yian

  • **
  • 498
  • Φύλο: Άντρας
Απ: iStick 50W by Eleaf
« Απάντηση #365 στις: Ιουνίου 10, 2015, 19:30 »
Και εμένα μου φαίνεται πιο δυνατό από το 30ρι στα 12,5W που ατμίζω. Το 20ρι δεν το είχα και δεν μπορώ να έχω άποψη.
Μπορεί βέβαια να είναι η ιδέα μου και να με ξεγελάει η πιο στιβαρή κατασκευή του σε σχέση με τα μικρότερα της οικογένειας  :yes:

Απ: iStick 50W by Eleaf
« Απάντηση #366 στις: Ιουνίου 12, 2015, 05:09 »
Καλώς ή κακώς το συγκεκριμένο εργαλιάκι είναι value 4 money! Για 1000 και 2 λόγους.

Value for money είναι και αν δούλευε και σωστά τότε φυσικά και θα ήταν εξαιρετική πρόταση.
Το θέμα είναι ότι ένα μεγάλο ποσοστό έβγαλε σοβαρά προβλήματα και για αυτό δεν μπορώ να το προτείνω σε κάποιον που ψάχνει 50άρη μοντ. Το να πάψει να δουλεύει μετά από 6 μήνες, πάει στο διάολο λες, τα 'βγαλε τα λεφτά του με το παραπάνω. Έχω το 20άρι και το 30άρι, το 20άρι πλέον τα 'φτυσε αλλά οκ, ξες από την αρχή που το παίρνεις ότι δεν θα κρατήσει για πάντα, 23 ευρώ το είχα πάρει, παράπονο δεν έχω. Το 30άρι κρατάει ακόμα και ακόμα και τώρα το 30άρι είναι η συσκευή που προτείνω σε κάποιον που θέλει να ξεκινήσει (τουλάχιστον μέχρι να δούμε αν όντως το Subox είναι τόσο καλό όσο λένε όλοι). Το να κάνει όμως ένα μεγάλο ποσοστό των συσκευών autofire είναι τεράστιο πρόβλημα, όταν θέτεις σε κίνδυνο την ασφάλεια σου δεν λες απλά "κλάιν, πες έχασα 40 ευρώ".

το βιντεάκι που είχα ποστάρει 3-4 σελίδες πιο πριν με ένα SMOK Xpro M80 Plus που ΟΝΤΩΣ έκανε autofire από μόνο του όταν ο άλλος βίδωνε τον dripper του επάνω, το είδες ή όχι ακόμα;;; Και αυτό ήταν από ΕΔΩ, Ελλάδα... Όχι Αμερική...)

Δεν εμφανίζεται, βγάζει το μήνυμα που έγραψε και ένα άλλο παιδί. Αν πρόκειται για βίντεο που μιλάει για SMOK Xpro M80 που κάνει autofire πάντως, δεν έχω λόγο να το αμφισβητήσω. Η Smok δεν είναι και καμιά σοβαρή εταιρία και πολλά μοντάκια της είχανε πρόβλημα. Πήρε πολύ στα πάνω της όταν αρχίσαν τα προβλήματα με το 50άρι και εκείνη την περίοδο τουλάχιστον, ήταν η μόνη αναγκαστική λύση στα ίδια περίπου λεφτά/watts. Δεν τα έχω με την Eleaf, ούτε κάνω καμπάνια εναντίον της. Με τα επικίνδυνα μοντάκια γενικώς τα έχω. Καλώς ή κακώς, μόνο στο Istick50 και στο Cloupor mini είδαμε ένα μη αποδεκτό ποσοστό συσκευών να κάνει autofire. Θα κάνουν ΟΛΑ autofire; Φυσικά και όχι. Κάποια, τα περισσότερα, δουλεύουν κανονικότατα. Όμως υπάρχουν κάποια όρια. Αν πουλάς μια συσκευή και το 1% βγάζει προβλήματα, πες είναι αποδεκτό (που για Ευρωπαικά/Αμερικάνικα δεδομένα δεν είναι, αλλά άλλη κουβέντα), αν βγάζει το 20%, κάτι δεν πάει καλά. Και αν το πρόβλημα είναι ότι δεν φαίνεται καλά η οθόνη, χαλάει στον μήνα πάνω, ξεφτίζει το χρώμα κτλ., άντε ξανά να πω πάει στο διάολο, έπαιξα και έχασα, αλλά να παίρνει φωτιά από autofire λες κάπου παραπάει, και 1% πιθανότητα να είναι να πέσω εγώ σε αυτό, ε όχι ρε αδερφέ, θα προτιμήσω κάτι άλλο. Τουλάχιστον έτσι σκέφτομαι εγώ.

φιλαρακο καλα τα λες..αλλα εαν μπορεις πες μου σε παρακαλω σε τι μοντακι ατμιζεις να ξερω και γω τουλαχιστον την επομενη φορα τι να παρω..
δεν κανω καποια μομφη η οτιδηποτε απλα ειλικρινα απο ενδιαφερων ρωταω...

Έχω διάφορα μοντάκια, έχω το Istick20, το Istick30, Sigelei150, Sigelei30 και πλέον χρησιμοποιώ σχεδόν όλη μέρα το Ipv4. Όλα τα μοντάκια μπορούν να βγάλουν προβλήματα, το θέμα είναι σε τι πιθανότητα. Η Sigelei π.χ. θεωρείται η πιο αξιόπιστη εταιρία στον χώρο αυτήν την στιγμή. Αν θες κάτι αξιόπιστο, μάλλον εκεί θα πας. Είναι 100% σίγουρο ότι δεν θα σου βγάλει πρόβλημα ποτέ; Όχι, αλλά τουλάχιστον αν σου τύχει, θα ξέρεις ότι όντως έπεσες στην περίπτωση, ήταν θέμα γκαντεμιάς.

Άλλο ποιοτικό μοντάκι είναι το Yihi SX Mini. Εξαιρετικές κριτικές έχει πάρει και το Ipv Mini 2 (ξεφτίζει το χρώμα σε όλα, αλλά το αισθητικό κομμάτι το παραβλέπω, αν κάνει την δουλειά του όπως πρέπει). Αν δεις τις τιμές, θα δεις ότι καλώς ή κακώς, το ποιοτικό το ακριβοπληρώνεις κιόλας (συγκριτικά πάντα).

Δυστυχώς, όλοι μας έχουμε μπλέξει με τους Κινέζους. Έχουν την μοναδική δικαιολογία ότι οι τιμές τους είναι τρομερά χαμηλές. Από 'κει και πέρα όμως, οι τύποι απλά δεν παίζονται. Καθόμαστε και συζητάμε αν είναι το ένα καλύτερο από το άλλο, ενώ στην τελική ΟΛΑ είναι επικίνδυνα σκουπίδια. Όλοι παίζουμε ζάρια με το τι αγοράζουμε και ελπίζουμε να μην πέσουμε σε ελαττωματικό. Όπως σε όλα τα προιόντα που παράγουν, η λογική τους είναι αυτό να βγει σε όσο το δυνατόν χαμηλότερη τιμή με συνέπεια να πέφτει στον πάτο η ποιότητα του προιόντος. Φτάνουμε έτσι στο παράδοξο να είναι διατεθειμένος όλος ο πλανήτης να βάλει βαθιά το χέρι στην τσέπη για να πάρει κάτι καλό και να μην έχει σοβαρές επιλογές.

Δείτε τι γίνεται με τα Provari. Είναι τόσο απελπισμένος ο κόσμος να πάρει κάτι σοβαρό που δεν θα του μείνει στα χέρια σε 2 μέρες, που δίνει 250+ ευρώ για 10 watt συσκευή και χαίρεται κιόλας. Βγάζει η Pioneer4You την πλαστικούρα το Ipv4 και δεν βρίσκεις μέρος σε όλο το Ίντερνετ να το παραγγείλεις γιατί έχει εξαντληθεί. Ανακοινώνει νέα συσκευή η Sigelei και γίνονται 5000 preorders σε 3 μέρες όπου και να κοιτάξεις.

Όποια Κινεζοεταιρία πάρει χαμπάρι ότι όλος ο πλανήτης είναι διατεθειμένος να δώσει χοντρά λεφτά για κάτι ποιοτικό και στρωθεί και βγάλει ένα όντως καλό προιόν, χωρίς προβλήματα, δεν θα προλαβαίνει να κόβει χρήμα, απλά ο τρόπος σκέψης τους είναι εντελώς διαφορετικός από τον δικό μας, η μόνη λογική τους είναι "αν είναι φτηνό, ο άλλος θα το αγοράσει". Αξιοπιστία, brand name, customer support/satisfaction κτλ. τους είναι άγνωστες έννοιες.

Αποσυνδεδεμένος micron

  • ***
  • 658
  • Φύλο: Άντρας
Απ: iStick 50W by Eleaf
« Απάντηση #367 στις: Ιουνίου 12, 2015, 06:29 »
.....

Καλώς ή κακώς το συγκεκριμένο εργαλιάκι είναι value 4 money! Για 1000 και 2 λόγους. To να το αγοράσει κάποιος από του διαόλου τη μάνα ναι μεν του δίνει το πλεονέκτημα της καλύτερης τιμής, από την άλλη του αφαιρεί επί της ουσίας το δικαίωμα να το φέρει στο κεφάλι του καταστήματος όταν αυτό δε θα ανταποκριθεί στις προσδοκίες, που όπως σε κάθε τι έτσι και εδώ είναι μια πιθανότητα διόλου απίθανη.
.....


Εχω μια ενσταση εδω, Ελληνικο καταστημα μετα απο τον μηνα = γεια σας, αν χαλασει και στο αντικαταστησουν χαιρετα μας, εχεις πιθανοτητες μια στις 100.
Fasttech, 3 μηνες εγγυηση με επιστροφη ακομα και τον ταχυδρομικων τελων, στους 6 μηνες αντικατασταση χωρις ταχυδρομικα τελη.


Παραδειγμα: Μου χαλασε το istick, το 20αρι και τους το εστειλα πισω στους 5,5 μηνες και μου το αντικατεστησαν χωρις πολλα σου'πα μου'πες κτλ


Τα συμπερασματα δικα σας!!

Αυτόματη συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων
Το αγόρασα και εγώ απο fastteck και ενώ λειτουργούσε κανονικά ,μετά απο 4 μέρες που αποφορτίστηκε και το φόρτισα μόλις παίρνω τζούρα αφήνω το κουμπί και αυτό συνεχίζει και δίνει μέχρι να μπει κόφτης. Τι καφρίλες είναι αυτές ρε γ@#ώτο. Αυτό είναι επικίνδυνο. Αν συνεχίσει θα φάει σουτ και θα πάρω κανένα boxάκι της προκοπής. Απλά πεταμένα λεφτά..



Αυτο ακριβως ειχε και το δικο μου το 20αρι και τους το εστειλα πισω για αντικατασταση. Για δοκιμασε να ανοιξεις ενα ticket!
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουνίου 12, 2015, 06:36 από micron »

Αποσυνδεδεμένος TAKAMURA

  • **
  • 195
  • Φύλο: Άντρας
Απ: iStick 50W by Eleaf
« Απάντηση #368 στις: Ιουνίου 15, 2015, 03:45 »
Καλημέρα να ρωτήσω εγώ μετά από 23 μέρες περίπου που σταμάτησε να δουλεύει τι να κάνω να απαιτήσω αντικατάσταση από το μαγαζί ή να περιμένω να μου το φτιάξει?
Το πρόβλημα είναι μάλλον το κουμπί δεν δουλεύει με τίποτα στο τέλος θα μπει το δάχτυλο μέσα. 

Αποσυνδεδεμένος michaelp900

  • *
  • 43
  • Φύλο: Άντρας
  • Tapatalk User
Απ: iStick 50W by Eleaf
« Απάντηση #369 στις: Ιουνίου 15, 2015, 05:45 »
Αντικατασταση.Απλα και όμορφα.

Διαγραφή άμεσης παράθεσης
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουνίου 15, 2015, 10:54 από Cruiser79 »

Αποσυνδεδεμένος makis206

  • *****
  • 3524
  • Φύλο: Άντρας
Απ: iStick 50W by Eleaf
« Απάντηση #370 στις: Ιουνίου 16, 2015, 14:41 »
Λοιπόν επειδή μου αρέσει να είμαι κύριος σε τέτοιες περιπτώσεις κι επειδή μιλάω πάντα ειλικρινά ακόμα και σ'έναν "απρόσωπο" κόσμο όπως είναι ένα φόρουμ που σίγουρα με τα περισσότερα μέλη του δεν θα συναντηθώ ποτέ από κοντά, ένα παραπάνω επειδή υπήρξε και μία άτυπη "διαμάχη" πριν λίγες μέρες με τον φίλο Baator και είπα ότι αν μου συμβεί αυτό θα το αναφέρω τίμια και σταράτα.. το 50άρι μου έβγαλε πρόβλημα. Όχι δεν ανατινάχτηκα ακόμα.. :))


Κόλλημα στο fire button λοιπόν που συνέχισε να δίνει ρεύμα ακόμα κι όταν το άφηνα απ'το δάχτυλο μέχρι να ενεργοποιηθεί η ασφάλεια της συσκευής. Ευτυχώς η συγκεκριμένη ασφάλεια λειτούργησε κανονικά διαφορετικά δεν ξέρω αν θα μπορούσα να σας τα πω απ'τη σελήνη.. ξέρω'γώ τι γραμματοσειρά χρησιμοποιούν εκεί κι αν πιάνει wifi έστω και δορυφορικά.. :))


Τέλος πάντως συνέβη μόλις κούμπωσα τον Ναυτίλο κι ανέβασα το ρεύμα στα 10w, μέχρι σήμερα δούλευα το 50άρι με τον kfl+ με μάξιμουμ τα 9.5w, για κάποιο λόγο όμως με το που έβαλα τον Ναυτίλο άρχισαν τα πανηγύρια. Μου το έκανε δύο φορές, συνέχισε να δίνει ρεύμα χωρίς σταματημό, πατούσα επανειλημμένα το κουμπί μπας σταματήσει αυτό το θέατρο του παραλόγου, βρούβες.. :))

 Το πήγα στο μαγαζί του φίλου μου, το πακετάραμε για πίσω, αναμονή για νέα χειροβομβ... εεεεε... istick50w.. 8)

Αποσυνδεδεμένος RennOs

  • **
  • 118
  • Φύλο: Άντρας
Απ: iStick 50W by Eleaf
« Απάντηση #371 στις: Ιουνίου 16, 2015, 15:01 »
Εβαλες τον ναυτίλο που είχε θέμα στον πόλο και χωρίς να πατήσεις το κουμπί του ιστικ έδινε ρεύμα ?

Αποσυνδεδεμένος Ribot

  • *****
  • 4118
  • Φύλο: Άντρας
  • Των γαρ ηλιθίων απείρων γένεθλα
Απ: iStick 50W by Eleaf
« Απάντηση #372 στις: Ιουνίου 16, 2015, 15:17 »
Μα τι σημασία έχει αν έβαλε το ναυτίλο με θέμα στον πόλο ή οποιονδήποτε άλλο ατμο? :dontknow:

Αποσυνδεδεμένος makis206

  • *****
  • 3524
  • Φύλο: Άντρας
Απ: iStick 50W by Eleaf
« Απάντηση #373 στις: Ιουνίου 16, 2015, 15:31 »
To ότι βλέπω τις κεφαλές του ναυτίλου να απεικονίζονται μεγαλύτερες στα ohm κατά 0.2 μονάδες σε οποιοδήποτε mod κι αν δοκίμασα δεν θα το περιέγραφα και σαν "θέμα στον πόλο", τουλάχιστον όχι με τον τρόπο που ακούγεται. Άρα δεν συνδέω κι αυτό το "θέμα" με το πρόβλημα που παρουσίασε το istick, απ'τη στιγμή μάλιστα που τα isticks30 μου λειτουργούν κανονικά ουδείς λόγος ότι ο πόλος του ναυτίλου επηρέασε και τη λειτουργικότητα του 50ριού. Ανέφερα όμως τον ναυτίλο και το ότι ανέβασα λίγο τα watts όχι για να συνδέσω άμεσα τον συγκεκριμένο ατμοποιητή με το πρόβλημα του mod, αλλά επειδή όντως τότε εμφανίστηκε το πρόβλημα στο fire button και ποτέ πριν όσο είχα τον kayfun (και τον subtank mini μέχρι να τον αποχωριστώ) πάνω στο istick50, μέχρι σήμερα δηλαδή από τη στιγμή που αγόρασα το 50άρι.


Έβαλα τον ναυτίλο για πρώτη φορά πάνω στο 50άρι λοιπόν και άρχισα να ατμίζω με αυτό το πακέτο απ'το πρωί στα 10watts, όλα καλά μέχρι να αρχίσουν τα περίεργα το μεσημέρι. Πάτησα το fire button κάποια στιγμή για να τραβήξω τζούρα και το ρεύμα δεν σταματούσε, σαν να συνέχιζα να πατάω το fire buton δηλαδή και μετά τα 4 δευτερόλεπτα που το κρατάω συνήθως πατημένο. 'Εμεινα να το κοιτάω σαν χαζός μέχρι που έφτασαν τα 10 δευτερόλεπτα (ή 12, δεν θυμάμαι πάνω στον πανικό) και σταμάτησε μόνη της η ατμοποίηση. Κόλλησα μιλάμε! Δοκιμάζω καρφί επόμενη τζούρα και έκανε ξανά το ίδιο, έτοιμος αυτή τη φορά συνέχισα να πατάω επανειλημμένα το fire button μήπως και ξεκολλήσει αλλά τζίφος, μόλις πέρασαν τα 10 δευτερόλεπτα που ενεργοποιείται η ασφάλεια της συσκευής σταμάτησε πάλι, μόνο του. Τρίτη τζούρα στο καπάκι, δούλεψε κανονικά. Τέταρτη, το ίδιο. Μέχρι να το πάω στο μαγαζί του φίλου δεν μου το έκανε ξανά, δοκιμάσαμε μαζί αρκετές φορές όμως δεν το ξανάκανε. Δεν είπαμε περισσότερα, το βάλαμε σε φάκελο και πίσω.
Αν βγει πόρισμα, για ότι νεότερο τέλος πάντων εδώ θα είμαστε..  ;)



 

Αποσυνδεδεμένος xenyxths

  • *
  • 67
  • Φύλο: Άντρας
Απ: iStick 50W by Eleaf
« Απάντηση #374 στις: Ιουνίου 16, 2015, 18:57 »
εγω πιστευω οτι το προβλημα με το κουμπακι δημιουργειτε γιατι βαζουμε πολυ δυναμη στο πατημα ειναι και το κουμπακι της πλακας και ιδου το αποτελεσμα!!

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2118 342389 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 23:14
από kon95
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 206580 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 541666 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 31127 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 50239 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 597356 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 357861 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 11573 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 193123 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1346 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1343 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 592087 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios