vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

557 επισκέπτες, 2 χρήστες
thanos1071, Razor.QQ15

Japanese Organic Cotton pads, Fiber Freaks και άλλα παρόμοια υλικά

Αποσυνδεδεμένος camber

  • *****
  • 3883
  • Φύλο: Άντρας
    • camber
Απ: Japanese Organic Cotton pads, Fiber Freaks και άλλα παρόμοια υλικά
« Απάντηση #735 στις: Ιουνίου 03, 2015, 01:07 »
Αν κάποιος ανατρέξει στο νήμα Φυτίλι από Βαμβακερές Ίνες θα καταλάβει από που ξεκινήσαμε και γιατί περάσαμε από γάζες, απλά και οργανικά βαμβάκια στα γιαπωνέζικα κι άλλα συναφή.
Όσοι πέρασαν δηλαδή, γιατί κάποιοι έχουν παραμείνει στα απλά βαμβάκια. Η απόφαση είναι δική σας αρκεί να έχετε υπόψη ότι στα μη οργανικά βαμβάκια χρησιμοποιούνται λευκαντικά τα οποία εισπνέετε.


Αποσυνδεδεμένος slammer

  • *****
  • 1837
  • Φύλο: Άντρας
  • Dripάρω....
Απ: Japanese Organic Cotton pads, Fiber Freaks και άλλα παρόμοια υλικά
« Απάντηση #736 στις: Ιουνίου 03, 2015, 02:53 »
Πρίν βγούν όλα αυτά και επί σχεδόν ένα χρόνο χρησιμοποιούσα αποστειρωμένη γάζα που έβγαζα τις ίνες της, μία-μία και στη συνέχεια τις πέρναγα από προδιαμορφωμένο coil....
Εχει μπεί πολύ νερό στο αυλάκι από τότε... και η διαφορά στο αποτέλεσμα είναι σημαντική.
Τα "νεα" βαμβάκια παράγουν πραγματικά άοσμο και ουδέτερο αποτέλεσμα ενώ με τη γάζα και κυρίως με το απλό βαμβάκι υπήρχε μια "αλλίωση" που χρειαζόταν κάποια χρήση μέχρι να εξαφανιστεί. Μπορεί  για την αλλίωση να έφταιγαν λευκαντικά ή συγκολλητικά ή δεν ξέρω και εγώ τί... που πιθανόν να μην είναι και απολύτως αβλαβή. Θεωρούσα όμως ότι σίγουρα ήταν καλύτερα από τα φιτίλια silica τα οποία είχαν πλήθος χημικών (γι αυτό τα καίγαμε μέχρι να ασπρίσουν), ήταν έυθραυστα και αυτές οι μικροίνες πολύ ύποπτες....
Με το κόστος που έχουν τα βιολογικά βαμβάκια νομίζω ότι είναι μονόδρομος και από την άλλη, δοκιμάζοντας τελευταία 2-3 τύπους μπορώ να πώ,  πως οι διαφορές μεταξύ τους είναι ελάχιστες, ίσως η μονη σημαντική διαφορά τους είναι η μορφή τους (άλλα πιο αφράτα, άλλα πιο συμπιεσμένα και μορφοποιημένα) που ίσως να επιρρεάζει την ευκολία στο στήσιμο.
Από κατάλοιπα, όλα ίδια μου φαίνονται, ισως τα πιο συμπιεσμένα να κρατούν τα κατάλοιπα πιο κοντά στην αντίσταση και να φαίνεται ότι βρωμίζουν περισσότερο ενω τα πιο "αφράτα" βρωμίζουν πιο ομοιογενώς σε όλο τους το μήκος και φαίνονται ποιό καθαρά...   

Αποσυνδεδεμένος kingdm

  • **
  • 189
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Japanese Organic Cotton pads, Fiber Freaks και άλλα παρόμοια υλικά
« Απάντηση #737 στις: Ιουνίου 26, 2015, 20:37 »
Αν και δεν έχω μεγάλη εμπειρία στο στήσιμο επισκευάσιμων, μπορώ να πω ότι το τελευταίο δίμηνο που ασχολούμαι έκανα άπειρες δοκιμές. Σήμερα δοκίμασα τα Fiber Freaks No1 και μπορώ να πω ότι μέχρι στιγμής είναι το καλύτερο στήσιμο που έχω κάνει από όλες τις απόψεις.

Παρόλο που το έστησα στα κουτουρού στους 2 kayfun μου, μέχρι στιγμής ότι και να πω είναι λίγο. Η γεύση πολύ καλύτερη και στα 2 υγρά μου, καμία υπερτροφοδότηση, καθόλου σκασίματα ή μπουρμπουλήθρες.. Θα περιμένω να δω αν διατηρηθεί στο ίδιο επίπεδο και σε λίγες ώρες γιατί κάπου διάβασα ότι επειδή δε φουσκώνει όπως το βαμβάκι, θέλει παραπάνω ποσότητα στο coil.

Μέχρι στιγμής είχα κατασταλάξει σε Nakamichi Organic Cotton, αλλά προσωπικά βρήκα πολύ μεγάλη διαφορά και βλέπω να μένω σε Fiber Freaks προς το παρών.

Αποσυνδεδεμένος thenetpoet

  • *****
  • 6415
  • Φύλο: Άντρας
  • Πανορατμίξ
Απ: Japanese Organic Cotton pads, Fiber Freaks και άλλα παρόμοια υλικά
« Απάντηση #738 στις: Ιουνίου 26, 2015, 22:37 »
Επειδη υπαρχουν πλεον πολλες καλες επιλογες στο υλικο για το φυτιλι, σημασια εχει να βρουμε αυτο που μας παει ως αποτελεσμα στο ατμισμα.
Οποτε, αν βρούμε αυτο που μας ικανοποιει, μεινουμε εκει αλλα τσεκαρουμε πάντα τι νεο βγαινει, διαβαζουμε γνωμες, δοκιμαζουμε.. Οπως εξελισσονται τα υλικα που χρησιμοποιουμε, νομιζω οτι εχουμε ακομα πολλα καλα να αποκομισουμε.

Αποσυνδεδεμένος kongeo

  • ****
  • 1209
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Japanese Organic Cotton pads, Fiber Freaks και άλλα παρόμοια υλικά
« Απάντηση #739 στις: Ιουλίου 01, 2015, 22:18 »
Ερωτηση το βαμβακι χαλαει;;

Εχω ενα πακετακι νακαμιτσι αρκετο καιρο (κανα 4μηνο) και τωρα  σαν διαλυεται πιο ευκολα...δεν καταφερα να το χειριστω...

Χαλανε ή ιδεα μου;

Αποσυνδεδεμένος erwtas13

  • ***
  • 586
  • Φύλο: Άντρας
  • τέλος η βρώμα
Απ: Japanese Organic Cotton pads, Fiber Freaks και άλλα παρόμοια υλικά
« Απάντηση #740 στις: Ιουλίου 02, 2015, 01:19 »
μια χαρά είναι

Αποσυνδεδεμένος kostas44

  • *****
  • 2465
  • Φύλο: Άντρας
  • Youtuber Creator
    • Η ζωη ειναι τεχνη και η τεχνη ειναι η ζωη μου
Απ: Japanese Organic Cotton pads, Fiber Freaks και άλλα παρόμοια υλικά
« Απάντηση #741 στις: Ιουλίου 02, 2015, 10:17 »
Κωστα δεν χαλανε .... μονο αν εχουν υγρασια για καποιο λογο τοτε μπορεις να πεις οτι μουχλαζιουν αλλα πολυ δυσκολο να συμβει αυτο .. αφου τα εχουμε σε σημειο χωρις υγρασια

Αποσυνδεδεμένος ongakos

  • **
  • 238
  • Φύλο: Άντρας
  • Γηρασκω αει ατμιζομενος
Απ: Japanese Organic Cotton pads, Fiber Freaks και άλλα παρόμοια υλικά
« Απάντηση #742 στις: Ιουλίου 02, 2015, 11:01 »
Τα βαμβακια δε χαλανε, απλα τραβουν υγρασια και πολυ ευκολα μυρωδιες και αρωματα απο τα χερια και τα υγρα που ειναι ανοιχτα και πολυ κοντα τους . Ειναι υγροσκοπικα και πρεπει να μενουν σφραγισμενα παντα στο σακουλακι τους.

Προσοχη... να το κοβουμε με ΚΑΘΑΡΟ απο αρωματα ψαλιδι και πλυμενα χερια ,ωστε να μην τραβηξουν διάφορα αρωματα και στη συνεχεια μπερδευτουν τα αρωματα με τα γνωστα δυσαρεστα αποτελεσματα.
Οταν αλλαζουμε βαμβακι συνηθως δεν κοβουμε την ακρη του παλιου για να το βγαλουμε απο την αντισταση?


Τοτε το ψαλιδι υγραινεται οπως και τα δαχτυλα μας. Μετα κοβουμε λωριδα βαμβακι για αλλαγη, με αποτελεσμα να του περναμε τα αρωματα χωρις να το παιρνουμε ειδηση .. Δηλαδη του περναμε τα αρωματα που ειχε το ψαλιδι η τα δαχτυλα.. Οταν παμε να αλλαξουμε βαμβακι στον επομενο ατμοποιητη αθελα μας του βαζουμε το υπολοιπο βαμβακι που ειχαμε κοψει σα λωριδα για τον προηγουμενο ατμοποιητη που στησαμε.


 Ειναι πολυ κρισιμο αυτο και ενας απο τους λογους και αιτιες  που οταν στησουμε την φυτιλο αντισταση σε 2-3 ατμοποιητες τη ιδια μερα η γευση μας φαινεται διαφορετικη απο πριν, η μπερδεμενη με καποια αλλη γευση και δεν ξερουμε γιατι. Και πολυ εμπειροι μπορει να στριψουν και να ξεχασουν απλυτο το ψαλιδι, τη λαβιδα αν χρησιμοποιουν , ακομα και την οδοντογλυφιδα που ηταν εστω και ελαχιστα εμποτισμενη απο αλλο υγρο πριν. Ειναι πολυ ευκολο να ανακατευτουν αρωματα και γευσεις απο εργαλεια και χεριακαι πολλες φορες απο βιασυνη, αφηρημαδα κλπ δεν δινουμε σημασια.
Και εμεις εφοσον ψειριζουμε τη μαιμου με τις δοκιμες διαφορων τυπων συρματων, ατμο, βαμβακιων, ωμ, βατ,1002 διαφορετικων στησιματων ,ωστε να βγαλουμε ολες τις γευσεις απο τα υγρα που μας αρεσουν , πρεπει να θυμομαστε το ποσο ευκολα γινεται η μεταδοση αρωματων απο τα προηγουμενα στησιματα στα επομενα στο πολυ απορροφητικο βαμβακι μας. Την εχουμε κατα ΛΑΘΟΣ πατησει καποιες φορες ετσι απλα χωρις να ψυλλιαστουμε το ''υπουλο'' ψαλιδι που ηταν βρεγμενο εστω και ελαχιστα απο το προηγουμενο υγρο ...και που ηταν  η πετρα του σκανδαλου και ο  ''μεταφορεας'' των προηγουμενων αρωματων που μπερδευτηκαν με τα επομενα.
Το μοιραζομαι σαν εμπειρια δικη μου και καλων φιλων συνατμιστων που δεν ειχαμε δωσει σημασια για τους γνωστους λογους , στησιμο με στρες οταν πχ η γυναικα μας μας λεει ...''παλι με αυτα ?'' , :eyesplash: :wall: , ''ακομα δεν τα εφτιαξες?'' :angry_orange:  '' :'( [size=78%]μια ωρα σε περιμενω ''[/size]
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουλίου 02, 2015, 11:23 από ongakos »

Αποσυνδεδεμένος KatsikoSkulo

  • *
  • 70
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Japanese Organic Cotton pads, Fiber Freaks και άλλα παρόμοια υλικά
« Απάντηση #743 στις: Ιουλίου 02, 2015, 11:19 »
Χρησιμοποιώ αυτό εδω κανα 2 βδόμαδο τώρα , μια χαρά γενικώς.Νομίζω οτι δε μου δίνει την βαμβακίλα στην αρχή, που μου έδινε ενα βαμβάκι της σειράς (Hansaplast) που χρησιμοποιούσα!
Υ.Γ 11 Ευρά (10+1 χοντρικά, τα μεταφορικά registered) απο το γνωστό κινεζοσάιτ :P (ψιλοτσιμπημένο).

Αποσυνδεδεμένος makis66

  • *****
  • 3076
  • Φύλο: Άντρας
  • Ζήσε την κάθε μέρα σου σα νάναι η τελευταία σου
Απ: Japanese Organic Cotton pads, Fiber Freaks και άλλα παρόμοια υλικά
« Απάντηση #744 στις: Ιουλίου 02, 2015, 11:40 »
Εγώ χρησιμοποιώ εδώ και καιρό Muji☀Japan-Organic Cotton (140 sheets 60×50mm), ολόκληρη σακούλα κατευθείαν από Ιαπωνία. Το λίνκ:

http://www.ebay.com/itm/231485512613?_trksid=p2060353.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

Με λιγότερο από 5 ευρώ 140 παντς.
Μου ήρθε σε 10 μέρες και δεν το αλλάζω με τίποτε.
Τέλεια απόδοση της γεύσης και καθόλου βαμβακίλα από την πρώτη ρουφηξιά. :)
Η συσκευασία του είναι πολύ καλή και αφού βγάλεις την ποσότητα που θέλεις κλείνει και πάλι αεροστεγώς. Εδώ και 3 μήνες που το χρησιμοποιώ ξόδεψα 6 παντς !!! Υπόψη ότι αλλάζω πάντα βαμβάκι με καινούργιο, κάθε φορά που θέλω να ξαναγεμίσω τον ατμοποιητή με υγρό. ;)

Αποσυνδεδεμένος ongakos

  • **
  • 238
  • Φύλο: Άντρας
  • Γηρασκω αει ατμιζομενος
Απ: Japanese Organic Cotton pads, Fiber Freaks και άλλα παρόμοια υλικά
« Απάντηση #745 στις: Ιουλίου 02, 2015, 11:51 »
Μακη πολυ καλη τιμη !!!και φαινονται πολυ καλα.Θα σου κρατησουν χρονια με ελαχιστο κοστος.Μηπως αυτα που αγοραζουμε τελικα με 4 ευρω τα 4 παντς ειναι μια απο τα ιδια αλλά τα πληρωνουμε χρυσα? Τι λενε οι αλλοι φιλοι μας?


Μηπως ειναι περιπου ιδια τα Γιαπωνεζικα βαμβακια και επειδη τα βαφτιζουν ''ειδικα για ατμιστες'' τα συσκευαζουν με ωραιο χαρτακι σε μικρα ναυλον σακουλακια ...τα μοσχοπουλανε και εμεις τα χρυσοπληρωνουμε?


Αποσυνδεδεμένος makis66

  • *****
  • 3076
  • Φύλο: Άντρας
  • Ζήσε την κάθε μέρα σου σα νάναι η τελευταία σου
Απ: Japanese Organic Cotton pads, Fiber Freaks και άλλα παρόμοια υλικά
« Απάντηση #746 στις: Ιουλίου 02, 2015, 12:05 »
Έχω έναν γνωστό που εργάζεται σε κατάστημα Η.Τ.
Σε συζήτηση που είχαμε μου είπε ότι παίρνουν μεγάλες συσκευασίες (π.χ. σαν αυτή που πήρα εγώ και θα μου κρατήσει χρόνια) και τα συσκευάζουν σε μικρές σσυσκευασίες των 5 ή 10 παντς.  ;)
Έτσι βγαίνει το κέρδος. Είπαμε, εντάξει να κερδίσουν και οι έμποροι, κανείς δεν είπε το αντίθετο αλλά οι διαφορές είναι τεράστιες. :(
Υπολογίστε κόστος αρχικής συσκευασίας 140 παντς με 5 ευρώ από Ιαπωνία (μαζί με τα μεταφορικά) και κόστος 5 παντς που πουλάνε τα καταστήματα Η.Τ. εδώ και τα συμπεράσματα δικά σας. :)

Αποσυνδεδεμένος chzamp

  • ****
  • 1000
  • Φύλο: Άντρας
  • Χρήστος.....χάρηκα...
Απ: Japanese Organic Cotton pads, Fiber Freaks και άλλα παρόμοια υλικά
« Απάντηση #747 στις: Ιουλίου 02, 2015, 12:51 »
Επιβεβαίωσες δυστυχώς κάτι που υποψιαζόμουν και είχα γράψει παλιότερα σε μια συγκριση για νακαμιτσι και KGD...
http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,23992.msg821513.html#msg821513


Και 20 και κατι, ευρω να πουλαγαν τις μεγαλες συσκευασιες και αυτοι θα εβγαζαν σε λογικα πλαισια και εμας θα σεβονταν περισσοτερο....


Αποσυνδεδεμένος achatzi

  • ***
  • 694
  • Φύλο: Άντρας
  • 14/10/2014 -> Όχι άλλο κάρβουνο!
Απ: Japanese Organic Cotton pads, Fiber Freaks και άλλα παρόμοια υλικά
« Απάντηση #748 στις: Ιουλίου 06, 2015, 15:54 »
Τόσο καιρό κάνω με KGD (λόγω παραγγελίας μεγάλης συσκευασίας από ebay) και δεν είχε τύχει να δοκιμάσω nakamichi (σε συνδυασμό με τα σχόλια των περισσοτέρων εδώ περί ομοιότητας των δύο, δεν ασχολήθηκα και πολύ).

Την προηγούμενη εβδομάδα, μου έδωσαν ένα pad nakamichi και τελικά η διαφορά, για μένα, υπάρχει και συνοψίζεται όχι τόσο στην απόδοση γεύσης (αν και νομίζω ότι και εκεί έχει μια μικρή διαφορά αλλά μάλλον αμελητέα και ίσως ψυχολογική) αλλά στο ότι με το KGD μου βγάζει βαμβακίλα στην αρχή.  Φτιάχνει μετά από κάποιες τζούρες, αλλά υπάρχει και είναι και έντονη, σε σημείο αλλοίωσης γεύσης.

Το παρατήρησα σε όλα μου τα στησίματα και μάλιστα έκανα το εξής, έστηνα με KGD, άτμιζα 2-3 τζούρες και μετά αλλαγή σε nakamichi και ξανά άτμισμα.  Μετά το δοκίμασα και ανάποδα να δω μήπως φταίει αυτό.  Τα αποτελέσματα τα ίδια.

Το θέμα είναι τώρα αν υπάρχει πουθενά στο ebay πωλητής με μεγάλες συσκευασίες nakamichi  :dontknow:

Αποσυνδεδεμένος Ribot

  • *****
  • 4118
  • Φύλο: Άντρας
  • Των γαρ ηλιθίων απείρων γένεθλα
Απ: Japanese Organic Cotton pads, Fiber Freaks και άλλα παρόμοια υλικά
« Απάντηση #749 στις: Ιουλίου 06, 2015, 17:04 »
Συμφωνώ απολύτως μαζί σου καθώς είχα την ίδια ακριβώς εμπειρία. Μετά τα πρώτα (μέτρια) pads ανώνυμου οργανικού βαμβακιού που μου είχε χαρίσει το κατάστημα μαζί με τον πρώτο μου επισκευάσιμο, συνέχισα να ατμίζω με KGD αφού διάβαζα στο φόρουμ τις καλύτερες κριτικές. Επειδή όμως ήθελα να δοκιμάσω κι άλλα απορροφητικά υλικά για να έχω δική μου άποψη, αγόρασα και fiber freaks 1 και 2, μένοντας πολύ ικανοποιημένος από τη γεύση και κυρίως την αντοχή τους και δεν ασχολήθηκα με το nakamichi, θεωρώντας ότι από οργανικό βαμβάκι είμαι καλυμμένος με το KGD.
Μια μέρα που πέρασα από μια vapeland ψάχνοντας να δοκιμάσω το κοτον μπέικον(δεν βρήκα και ακόμη δεν το έχω δοκιμάσει αυτό), με ρώτησε ο υπάλληλος εκεί:
-Νakamichi έχεις δοκιμάσει?
-Είμαι καλυμμένος από οργανικό μωρέ, έχω αρκετό KGD στο σπίτι.(σκεφτόμενος από μέσα μου, "ωχ, να μου πλασάρει το δικό του θέλει αυτός")
-Βρε έχεις δοκιμάσει nakamichi?
-Όχι, δεν έχει τύχει!
-Πάρε ένα pad να δοκιμάσεις κι όταν ξαναπεράσεις μου λες τη γνώμη σου.

Δοκίμασα ρε παιδιά και είδα σοβαρή διαφορά υπέρ του, πρέπει να το πω αυτό.Καθόλου βαμβακίλα και εμφανώς καλύτερη απορροφητικότητα και τροφοδοσία. Και ως προς την υφή επίσης το nakamichi είναι πιο αφράτο και πιο βαμβάκι -δεν ξέρω πως να το πω- το KGD έχει πιο σκληρές/τραχιές άνω και κάτω πλευρές. Μετά από κάποιες μέρες πέρασα και πήρα τη συσκευασία των 5 τεμαχίων και χρησιμοποιούσα αυτό για αρκετό καιρό. Πρόσφατα έφτιαξα πάλι φυτίλια με KGD και αμέσως ένιωσα ότι κατέβηκα ένα σκαλί παρακάτω στο άτμισμα.
Ότι έχω βέβαια θα το χρησιμοποιήσω στην πορεία αλλά την επόμενη φορά που θ' αγοράσω οργανικό βαμβάκι, θα προτιμήσω nakamichi, εκτός κι αν πάω στο Muji για να το δοκιμάσω κι αυτό.
Μεγάλη συσκευασία nakamichiδεν έχω πετύχει ούτε κι εγώ φίλε achatzi :dontknow:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 354741 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 10273 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 191139 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 678 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 552 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 588868 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios
Αυτοπαρουσίαση μελών ΣΥΝΗΘΕΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Κανονισμοί - ΑΥΤΟΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ μελών 3455 797118 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 16, 2024, 16:10
από ThioVag
Ανοιχτά μπουκάλια; Να μη με νοιάζει; ΥΓΡΑ (γενικά) 22 7220 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 12, 2024, 22:55
από ZiovanioS
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1817 312592 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 10, 2024, 20:08
από Methodios
ΓΛΥΚΑ SnV ΧΩΡΙΣ ΚΑΤΑΛΟΙΠΑ Shake and Vape 18 6619 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 07, 2024, 16:40
από ZiovanioS
Innokin Coolfire Ζ80 [Ηλεκτρονικά mods] 37 11912 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 01, 2024, 11:54
από tapantari
Minimalistic shake and vape Shake and Vape 26 13147 Τελευταίο μήνυμα Αυγούστου 24, 2024, 14:03
από Tsai1711